Dodaj do ulubionych

Uczciwe wybory?

08.07.20, 22:14
Ciekawe czy ktoś ma jakieś wątpliwości.
Bo ja mam wiele zastrzeżeń.
Głównie chodzi o media, finansowanie, "bezinteresowne" wskazówki z ambony duchownych i nie nie tylko.
Tak na szybko na razie to mi przyszło do głowy.
A i jeszcze ten zza Wielkiej Wody.
Obserwuj wątek
    • adam.eu Re: Uczciwe wybory? 08.07.20, 22:33
      A i te reklamy, które zapewne skończą się w poniedziałek, o tarczy antykryzysowej. Nie przypuszczałem, że ich nachalność przebije informacje o dofinansowaniu projektów przez UE.
    • xyz_xyz1 Re: Uczciwe wybory? 10.07.20, 08:57
      PiS musi wyciągnąć wnioski z tego co się stało. Jeżeli PAD wygra to oz grozo bardzo niewielką przewagą. To dramat do tego nigdy nie należało dopuścić. Co należało zrobić? Receptę przedstawiłem kilka lat wstecz w 2015 roku - najkrócej należało nie przejmować się Eurosojuzem tylko iść drogą Białorusi i Rosji. Nie byłoby wtedy problemów z mediami sterowanymi z za granicy czy dziwnymi kandydatami. Czy samorządami w których władze mają osoby nie lojalne wobec rządu.
      • adam.eu Re: Uczciwe wybory? 10.07.20, 19:24
        Każdy głos się liczy, oddany na nas i nieoddany na nich. Każdy chwyt dozwolony. Jeszcze ma znaczenie, aby "ich" potencjalny elektorat został w domu, tak na marginesie poza istotą artykułu.
    • erte2 Re: Uczciwe wybory? 10.07.20, 16:04
      Czy pisie cofną się przed sfałszowaniem wyniku wyborów? Z pełnym przekonaniem oświadczam że nie; powiem więcej - jestem na 99% przekonany że już poczyniono odpowiednie kroki i wynik wyborów już został sprokurowany. Przykład nie wprost: jeśli kur..ska telewizja bez żenady "odjęła" Rafałowi Trzaskowskiemu 10 cm wzrostu (choć każdy kto ma oczy widzi że to nieprawda) to znaczy że i fałszerstwo wyborcze jest przesądzone.
      A będzie to o tyle łatwe że obu kandydatów dzieli tak niewielka różnica że nawet kilkaset głosów może przesądzić o wyniku. A więc pisia mafia mając do dyspozycji cały aparat państwowy na pewno się przed takim "rozwiązaniem" nie cofnie.
    • adam.eu Re: Uczciwe wybory? 10.07.20, 19:20
      Dobra Popisie, ale Twoim zdaniem wybory są naprawdę bezstronne, jeżeli nie ma bezstronnego równego dostępu do mediów? Jeżeli Premier za Twoje pieniądze jeździ po Polsce i rozdaje, czy obiecuje gminom Twoje pieniądze? Jeżeli z ambonę udostępnia się pewnej Pani?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka