Dodaj do ulubionych

Problem PiS - termin "lewactwo" wymyślił Lenin, b

30.07.20, 16:19
Problem PiS - termin "lewactwo" wymyślił Lenin, by nazywać nim wszystkich socjalistów, którzy nie chcieli współpracować z jego bolszewikami - więc wszystko się zgadza według historycznych wzorców
Pisowcy teraz Leninem jadą.
Tak im pasuje.
Strefy wolne od LGBT, Żydów - Hitler. Też pisowcom pasuje.
Uchwały podejmują, na razie o mordowaniu nie słychać, ale kto wie bo coraz bardziej rozzuchwaleni bezkarnie.
Obserwuj wątek
    • ukos Re: Problem PiS - termin "lewactwo" wymyślił Len 30.07.20, 16:32
      Protofaszystowska partia sprawująca paradyktaturę.
      • snajper55 Re: Problem PiS - termin "lewactwo" wymy 30.07.20, 21:32
        ukos napisał:

        > Protofaszystowska partia sprawująca paradyktaturę.

        Po co te proto i para? Po co bydło nazywać niebydłem?

        Nazistowska partia kierowana przez fuhrera wprowadza w Polsce dyktaturę.

        S.
    • p.grochowski Re: Problem PiS - termin "lewactwo" wymyślił Len 31.07.20, 00:42
      Uwaga: PiS sprawdził się jako partia władzy. Do lamusa muszą odejść rządy SLD. Andrzej Duda dobrze pełni swój urząd. Mamy dobre wskaźniki gospodarcze porównywane z latami 70. Polska jest krajem rozwiniętego przemysłu maszynowego, elektrycznego, samochodowego czy górniczego. Hasło: "Patriotyzm i udział Państwa w gospodarce". To rządy sukcesu. Po zachodniej granicy mamy przyccylny nam chadecki rząd niemiecki. N wschodzie oddzielają nas od Rosji państwa buforowe. W 2004 roku jako Naród podjęliśmy decyzję o wstąpieniu do UE. Rządy PiS nie będą trwały wiecznie. Platforma ma sie czego uczyć od swoich konkurentów.
      • yoma Re: Problem PiS - termin "lewactwo" wymy 31.07.20, 01:01
        Niech go ktoś zastrzeli...
        • snajper55 Re: Problem PiS - termin "lewactwo" wymy 31.07.20, 01:33
          yoma napisała:

          > Niech go ktoś zastrzeli...

          Gada jak jakiś Gierek. :D

          S.
          • man_sapiens Re: Problem PiS - termin "lewactwo" wymy 31.07.20, 09:38
            snajper55 napisał:
            >
            > Gada jak jakiś Gierek. :D
            >

            Nie obrażaj Gierka.
            • yoma Re: Problem PiS - termin "lewactwo" wymy 31.07.20, 12:07
              Zombie Gomułki?
      • kawa_poranna1 Re: Problem PiS - termin "lewactwo" wymy 31.07.20, 03:26
        p.grochowski napisał:

        > Uwaga: PiS sprawdził się jako partia władzy. Do lamusa muszą odejść rządy SLD.
        > Andrzej Duda dobrze pełni swój urząd. Mamy dobre wskaźniki gospodarcze porównyw
        > ane z latami 70. Polska jest krajem rozwiniętego przemysłu maszynowego, elektry
        > cznego, samochodowego czy górniczego. Hasło: "Patriotyzm i udział Państwa w gos
        > podarce". To rządy sukcesu. Po zachodniej granicy mamy przyccylny nam chadecki
        > rząd niemiecki. N wschodzie oddzielają nas od Rosji państwa buforowe. W 2004 ro
        > ku jako Naród podjęliśmy decyzję o wstąpieniu do UE. Rządy PiS nie będą trwały
        > wiecznie. Platforma ma sie czego uczyć od swoich konkurentów.

        > Uwaga: PZPR sprawdził się jako partia władzy. Do lamusa muszą odejść rządy sanacji.
        > Towarzysz Edward Gierek dobrze pełni swój urząd. Mamy dobre wskaźniki gospodarcze porównyw
        > ane z latami 20. Polska jest krajem rozwiniętego przemysłu maszynowego, elektry
        > cznego, samochodowego czy górniczego.
        Hasło: "Patriotyzm i udział Państwa w gospodarce".
        ??????????????????????????????????????????

        PZPR to rządy sukcesu.
        Po zachodniej granicy mamy nieprzychylnych nam odwetowców Hupkę i Czaję.
        Na wschodzie mamy przyjaciół w postaci ZSRR.
        Od imperialistów z USA oddziela nas Ocean Atlantycki. W 1953 roku jako Naród podjęliśmy decyzję o planie 6. letnim.
        Rządy PZPR będą trwały wiecznie.
        Mikołajczyk i inne zaplute karły reakcji mają się czego uczyć od swoich konkurentów - wiecznej PZPR!
        Aby rząd rządził a nasza PZPR kierowała - pomyślność Partii pomyślnością obywatela!

      • xyz_xyz1 Re: Problem PiS - termin "lewactwo" wymy 31.07.20, 06:34
        Jedna uwaga. Z tym wstąpieniem do UE to tak średnio żeśmy zrobili. Owszem daje ona kasę ale zabiera wolność - wtrącając się w wewnętrzne sprawy swych członków.
        • man_sapiens Re: Problem PiS - termin "lewactwo" wymy 31.07.20, 09:39
          xyz_xyz1 napisał:

          > Jedna uwaga. Z tym wstąpieniem do UE to tak średnio żeśmy zrobili. Owszem daje
          > ona kasę ale zabiera wolność - wtrącając się w wewnętrzne sprawy swych członków
          > .

          Którą wolność odebrała ci UE? (Tylko proszę konkretnie)
        • buldog2 Re: Problem PiS - termin "lewactwo" wymy 31.07.20, 09:56
          Ale przecież PIS jest partią nowoczesną, bardzo bardzo. Nowoczesna dobra zmiana, nowoczesny seks partnerski, jak najbardziej:

          Министр иностранных дел Польши Яцек Чапутович заявил о желании польской стороны иметь с Россией партнёрские и прагматичные отношения.
          Min. s. z. Polski Jacek Czaputowicz oświadczył o pragnieniu strony PISowskiej mieć z Rosją stosunki partnerskie i pragmatyczne.

          https://cdni.rt.com/russian/images/2020.07/article/5f0dac1e02e8bd6aee0f282a.JPG

          Как сообщает ТАСС, об этом он заявил на пресс-конференции, отвечая на вопрос о российско-польских отношениях.
          Jak podaje TASS, powiedział to na konferencji prasowej, w odpowiedzi na pytanie o relacje rosyjsko-polskie.

          «Мы хотим улучшения отношений с Россией, хотим переговоров, рассчитываем на ведение диалога, восстановление отношений во многих измерениях... Нам бы хотелось иметь партнёрские отношения с Россией»

          "Chcemy poprawy stosunków z Rosją, chcemy rozmawiać, liczymy na prowadzenie dialogu, odbudowę stosunków w wielu wymiarach... Chcielibyśmy mieć stosunki partnerskie z Rosją"
    • man_sapiens Re: Problem PiS - termin "lewactwo" wymyślił Len 31.07.20, 09:41
      kawa_poranna1 napisała:

      > Problem PiS - termin "lewactwo" wymyślił Lenin

      Problem? Przecież PiS to bolszewicy czystej wody.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka