Dodaj do ulubionych

Terrorysta z ABW

28.10.20, 12:36
Gdyby przewoził księdza w bagażniku to reakcja byłaby inna. Natychmiast odrąbano by rękę podniesiona na rząd.

O komentarz poprosiliśmy Stanisława Żaryna, który jest rzecznikiem ministra koordynatora służb specjalnych - sama Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie ma rzecznika.
- Nie komentujemy - odpisał jedynie SMS-em na pytanie, czy wobec mężczyzny zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe.
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Terrorysta z ABW 29.10.20, 00:13
   Terroryści i prowokatorzy po wystąpieniu Kulawego powoli nasilają swoje akcje.

   W Białymstoku zorganizowano "czarny spacer". Uczestnicy wyruszyli z Rynku Kościuszki. Słychać było klaksony samochodów kierowców, którzy w ten sposób wyrażali poparcie dla akcji.
   Kiedy marsz zmierzał w miejsce, z którego ruszył i rozciągnął się na alei Piłsudskiego i gdy ostatni jego uczestnicy byli jeszcze w pobliżu Ronda Lussy, z ulicy Kościelnej - jak relacjonowali świadkowie - wybiegło kilka osób, które rzuciły petardy i race w kierunku maszerujących.
   Z relacji na żywo w mediach społecznościowych wynika, że pod koniec marszu doszło też do podobnego ataku koło Galerii Jurowiecka, gdzie obrzucono przynajmniej kilka osób racami. Po zakończeniu "czarnego spaceru" jego organizatorzy poprosili uczestników, by rozchodzili się w większych grupach i nie kierowali się w stronę katedry. Dziękowali policji za zabezpieczenie ich środowej akcji.
   Policjanci wyjaśniają okoliczności tych incydentów. Rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa zastrzegł, że na razie nie wiadomo, ile czasu potrwają działania funkcjonariuszy na miejscu.
  • topiramax Re: Terrorysta z ABW 29.10.20, 10:37
   Najlepiej rzeczywistość komentuje sam kulawy. Gdy Duda wystękał wreszcie co mu oportunizm podpowiedział ws. oświadczenia Przyłebskiej - kaczor rzekł: Jest prezydentem. Ma prawo.
   To jest obraz jaki widzi i kreuje ta władza. Jesteśmy My i plebs. Nam wolno. Motłoch trzeba rozgniatać jak robala.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka