Dodaj do ulubionych

Tyrania PIS i ePISkopatu

19.11.20, 18:00
Nasze rządy będą przeciwieństwem rządów prawa – prezes PIS na Zjeździe Partii
Ludzie powinni się bać! – prezes PIS, kampania 13 lat temu

https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/80/c3/5fb672b79f960_o_medium.jpg

odejdzie w pogardzie. To już pewne.
Obserwuj wątek
        • buldog2 Re: Odejdą w pogardzie 19.11.20, 19:47
          Na to nie mam odpowiedzi, ja. Bo może być, że reżym zagryzie się wewnątrz i zostanie mu niewiele ponad ABC i jakaś mniejsza część oddziałów policji. Wtedy wystarczy, że przy bierności ludu pisowskiego i ePISkopatu ruszy powstanie ideowych. Wtedy ofiary po tej stronie mogą być.
          Ale bardziej prawdopodobny wydaje się upadek gospodarczy i gniew ludu pisowskiego. I zamiast liści...
          Przy powściągliwości, mam nadzieję, ideowych. Bo ich szkoda.

Ale jestem ciekaw, jakie nastroje teraz i jakie postawy w policji. Teraz, w sytuacji wielkiej presji na nich. Wcześniej takiej presji nie było i wiem, że ochota na pacyfikację była niewielka. Ale teraz jest i większa marchewka, i represje dla nielojalnych też, tak sądzę.
          Borrka, czytałeś może artykuł Molly McKew o wojnie informacyjnej?
          Wkleję odnośnik jeszcze raz
          u.pcloud.link/publink/show?code=XZBwrzXZp8szs0BWLomcSV8kHsTarfn911dV

Ciekaw jest, co o tym myślisz. Bo jakiś pomysł mam.

borrka napisał:

> Mam nadzieję, że bezkrwawo.
          > Bo ofiary, to nie bywają absolwenci 500+, Janusz i Grażyna.
          > To zawsze ludzie ideowi.
          >
          > Dawaj, Rafał! !
          • borrka Przedziwna analogia 19.11.20, 20:08
            Tak właśnie przedstawiał działanie moskiewskiej agentury w Polsce przedrozbiorowej Waldemar Łysiak.
            Nie akceptuje wielu jego poglądów, ale napisał, z grubsza rzecz biorąc i uwzględniając inny stan techniki:), to samo.
            I pamiętam, bo czytałem dość dawno, że denerwowało mnie demonizowanie tej agentury, której rzekomo nie można się oprzeć.
            Dziś myślę podobnie - to zagrożenie, lecz nie nieuchronny los.
            Poradzimy sobie tym razem.
            • buldog2 Re: Przedziwna analogia 19.11.20, 21:21
              Widać nic się nie zmieniło, bo te metody są stosowane u nas i dziś.
              Ale w stosunku do dawnych czasów wzrosła rola informacji, bo dawniej to mody i trendy kulturowe przenosiły się z Zachodu do Polski (Odrodzenie i kolejne) ponad stulecie, taki był przepływ informacji. A dziś szybkość przepływu jest błyskawiczna.
    • asdfg2018 Re: Tyrania PIS i ePISkopatu 19.11.20, 20:31
      Aktualnie w EMPiK można kupić książke o wojnie informacyjnej pt "Trolle Putina" :

www.google.pl/search?source=hp&ei=I8e2X6vpOoGfjLsPiOq5kAk&q=trolle+putina+empik&oq=trolle+putina&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQARgEMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAOggIABCxAxCDAToCCC46CAguELEDEIMBOgUIABCxAzoFCC4QsQM6CAguELEDEJMCOgoILhCxAxAKEJMCOgcILhCxAxAKOgQIABAKOgQILhAKOggIABAWEAoQHjoGCAAQFhAeUIFSWIKZAWDxrgFoAXAAeACAAe0BiAHMEpIBBjAuMTAuNJgBAKABAaoBB2d3cy13aXqwAQA&sclient=psy-ab
      • man_sapiens Re: Tyrania PIS i ePISkopatu 20.11.20, 10:52
        asdfg2018 napisała:

> Aktualnie w EMPiK można kupić książke o wojnie informacyjnej pt "Trolle Putina"

Jedna taka partia w Polsce co już od dawna korzysta z przysług putinowskich trolli i jest o tym książka, co ciekawe tej książki raczej nie ma na półkach w Empikach, trzeba prosić o jej przyniesienie z magazynu.
        Obcym alfabetem.
    • adam.eu Re: Tyrania PIS i ePISkopatu 19.11.20, 20:54
      buldog2 napisał:

> Nasze rządy będą przeciwieństwem rządów prawa – prezes PIS na Zjeździe Partii
      > Ludzie powinni się bać! – prezes PIS, kampania 13 lat temu

Nie chce mi się wierzyć (szczególnie dotyczy pierwszego zdania), że takie zdanie padło.
      Ale jeżeli nawet takie stwierdzenia miały miejsca, to czyż nie były prorocze?
        • buldog2 Re: Tyrania PIS i ePISkopatu 20.11.20, 07:42
          Jest wiele podobnych znikniętych "materiałów", niekoniecznie cytatów. Takich jak np. nagranie na yt, w którym Lech Kaczyński stojąc na tle samolotu zapowiada, że nauczy pilotów odwagi.

Nie mogę odżałować, że z sieci zniknął króciutki fragment "O dwóch, co ukradli Księżyc", w którym ci dwaj naradzali się, jak coś tam ukraść, czy wygrać, ale tak, żeby nikt się nie dowiedział.

Nawiasem mówiąc, główne role w tym filmie też ukradli.
    • aniechto.only Re: Tyrania PIS i ePISkopatu 20.11.20, 07:50

> Nasze rządy będą przeciwieństwem rządów prawa – prezes PIS na Zjeździe Partii
      > Ludzie powinni się bać! – prezes PIS, kampania 13 lat temu

+Nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

Wściekły staruch ma talent do profetycznych freudowskich przejęzyczeń.
      • buldog2 Re: Tyrania PIS i ePISkopatu 20.11.20, 08:16
        Dochtor (został zniknięty) napisał:
        "nie ma zadnej tyranii PiSu"

Oczywiście. Bezpodstawne są zarzuty o łamanie przez PIS Konstytucji, prawa, bandyckie postępowanie policji.
        POprawię się: POstępowanie POlicji (znaczy wina Tuska).
        Wczoraj widzieliśmy na ulicach Warszawy.
      • buldog2 Re: Tyrania PIS i ePISkopatu 20.11.20, 08:26
        To też jest ciekawe:
        "Przyjrzyjcie mi się, bo patrzycie na Łukaszenkę!"

W sam raz na obecne czasy.

Ale wkleję tu inny cytat, z książki (tylko przetłumaczę). Wyłącznie jako literacką ilustrację wydarzeń postaw oddziałów specjalnych policji. Mam nadzieję, że moderacja tak to potraktuje i nie wytnie.
        W oddzielnym wątku, bo tego wart.
    • buldog2 Re: Tyrania PIS i ePISkopatu 20.11.20, 08:36
      Prof. Zbigniew Brzeziński też wypowiedział słowa prorocze, ważne nie tylko odnośnie zdrady państwa w oskarżeniach o zamach.

To jest nie tylko szkodliwe, to jest warte pogardy - prof. Zbigniew Brzeziński.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka