Dodaj do ulubionych

Jeżeli "Washington Post"

19.07.21, 05:50
wziął się za LEX TVN na poważnie i dokładnie, to nawet 500 abramsów Kaczusiowi nie pomoże. Prywatnie podejrzewam duże możliwości i wpływy państwa Sikorskich w kręgach medialnych Waszyngtonu.

Pewny natomiast jestem wściekłości na full w nowogrodzkim bunkrze.
Obserwuj wątek
  • haen2010 Re: Jeżeli "Washington Post" 19.07.21, 07:27
   Coś dla politycznych ignorantów. Od lektury tego dziennika zaczyna dzień sto procent polityków USA. Taki artykuł niesie przesłanie - sprzedamy nasze ideały za łapówę od Kaczusia (dla administracji USA), ale też dla Discovery - nie ważcie się połaszczyć na gigant forsę od tego prymitywnego gnojka. Perwersja na full.

   Warte przypomnienia - zużyte w wojnach Abramsy nie wychodzą z warsztatów od renowacji. To ja już wolę Niemców, którzy Leopardy dali nam za darmo. Poza tym - Kaczuś wybiera się na wojnę z kim - chyba tylko razem z Putinem na Ukrainę. Kretyństwo to za krótka diagnoza.

   Tak to wszystko i śmieszne, i żałosne, że tylko płakać nad polską durnotą. Jest niezniszczalna.
   • met_ol Re: Jeżeli "Washington Post" 19.07.21, 07:56
    Amerykanie musieli by zapłacić za utylizację (bo tylko do tego te czołgi już się nadają), a tak, jeszcze kasę dostaną i jakiś "przewoźnik" zarobi na transporcie tego złomu. Jeździć toto nie będzie, bo mamy mało mostów przystosowanych do takich obciążeń. Ewentualne przegrupowanie typu "Ostróda - Brodnica" będzie przebiegało przez Olsztyn - Ostrołękę - Warszawę. Następnym zamówieniem będzie: dostawa szabli, koni i BWK (Bojowy Wóz Konny). Ułani na koń !!!!!!
    • sverir Re: Jeżeli "Washington Post" 19.07.21, 08:35
     "Amerykanie musieli by zapłacić za utylizację (bo tylko do tego te czołgi już się nadają)"

     W przeciwieństwie do modernizowanych dotychczasowych polski czołgów te złomem raczej nie będą. Ale to bez znaczenia, bo żaden z nich nie wyjedzie zbyt daleko z bazy. Dłuższa podróż grozi bowiem rozwaleniem dróg, mostów i innych szlaków. Ale przynajmniej będziemy mieli mega drogi magnes na rakiety przeciwczołgowe.
  • sverir Re: Jeżeli "Washington Post" 19.07.21, 08:28
   Abramsy, wierząc plotkom, były dogadane przed Lex TVN. A to oznacza, że TVN nie było przedmiotem negocjacji w sprawie czołgów. Natomiast co do WP, to pal licho, że "zaczyna od niego 100% polityków USA". Ci sami politycy czytają potem WSJ, NYT i LAT. Istotne jest, że WP - po pierwsze - to gazeta z Waszyngtonu, blisko rządu federalnego i Kapitolu; po drugie - WP jest umiarkowanie prorepublikański.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka