Dodaj do ulubionych

WHO are YOU

21.08.21, 10:27
Taki podpis na bilbordach ze zdjęciami Kukiza w Tarnowie.
Obserwuj wątek
   • weteran-czasu Kodeks Karny art. 250, art. 250a 21.08.21, 13:59
    Kodeks Karny

    Art. 250.

    Kto, przemocą, groźbą bezprawną lub przez nadużycie stosunku zależności, wywiera wpływ na sposób głosowania osoby uprawnionej albo zmusza ją do głosowania lub powstrzymuje od głosowania, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

    Art. 250a

    § 1 Kto, będąc uprawniony do głosowania przyjmuje korzyść majątkową lub osobistą albo takiej korzyści żąda za głosowanie w określony sposób, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

    § 2. Tej samej karze podlega, kto udziela korzyści majątkowej lub osobistej osobie uprawnionej do głosowania, aby skłonić ją do głosowania w określony sposób lub za głosowanie w określony sposób.
   • yabbaryt Re: WHO are YOU 21.08.21, 14:05
    Przecież nie od dziś wiadomo, że totalni to chamy i niedorozwoje. Czego się można po takim tałatajstwo spodziewać? Kultury, tolerancji, poszanowania cudzych poglądów? to nie te adres.
    • buldog2 Re: WHO are YOU 21.08.21, 20:40
     Żebyś nie wiedział, ale wiesz, że PISowcy na niebotyczny poziom wynieśli i chamstwo, i korupcję.
     I nikt nie może się z nimi równać.
      • yabbaryt Re: WHO are YOU 21.08.21, 22:08
       To prezesowi wydarzyło się pod wpływem silnych emocji, gdy tak zwani parlamentarzyści PO, powoływali sie w argumentacji na jego śp brata. To było jednorazowe wydarzenie i totalniacy wiedza jak doprowadzic prezesa do furii. Prowokowali go na zimno i z pełnym okrucieństwem bo wiedzieli jak mocno prezes przeżył śmierć swojego brata. Prezes raz czy dwa wybuchł, ale po stronie totalnych , chamski bluzg to norma i codzienność. Oni juz chyba innego jezyka nie znaja.
       • sverir Re: WHO are YOU 22.08.21, 16:52
        "To prezesowi wydarzyło się pod wpływem silnych emocji, gdy tak zwani parlamentarzyści PO, powoływali sie w argumentacji na jego śp brata."

        A może ci, których nazywasz totalniakami, też są pod wpływem silnych emocji? Może są na zimno i z pełnym okrucieństwem prowokowani przez was, bo wiecie, jak mocno totalniacy przeżywają rozpierdalanie systemu w waszym wykonaniu?
        A propos, wtedy jeden człowiek, niejaki Budka, oznajmił tylko prezesowi, że dopóki żył Lech Kaczyński, to Jarosław nie odważył się podnieść ręki na sądy. Prowokacja na zimno? Śmieszne. Jeśli Jarosława tak łatwo sprowokować, to chyba trzeba go odciąć od władzy. Jeszcze Putin coś powie i Jarosław wypowie Rosji wojnę. Też sprowokowany.
    • adam.eu Re: WHO are YOU 21.08.21, 21:23
     yabbaryt napisał:

     > Przecież nie od dziś wiadomo, że totalni to chamy i niedorozwoje. Czego się moż
     > na po takim tałatajstwo spodziewać? Kultury, tolerancji, poszanowania cudzych p
     > oglądów? to nie te adres.

     Potrafisz sprecyzować, co masz na myśli i dlaczego?
     • yabbaryt Re: WHO are YOU 21.08.21, 22:02
      Potrafię. Jeżeli jednyne hasła jakie potrafi wyartykułować tak zwana opozycją to są cyt:
      -j.ebać PIS
      -wypier..lać
      -czy teraz who you (czytaj h.u.ju).
      To o czy to swiadczy? O tym, że totalniacy to chamy, prymitywy i niedorozwoje umysłowe. Po to PO dostaje milionowe dotacje państwowe na prowadzenie różnych thin-tanków czy analiz społecznych, aby wypluć takie hasła? To maja byc hasła programowe poważnej partii? To juz niech lepiej program totalnej opozycji napisza menele spod sklepu monopolowego: bedzie taniej , madrzej i bardziej kulturalnie.
      • adam.eu Re: WHO are YOU 21.08.21, 22:19
       I tylko to dostrzegasz? A jeżeli tylko to i sądzisz, że masz rację, to nie chciałbyś tego zmienić? Co konkretnie proponujesz? Może jednak zastanowisz się.
      • sverir Re: WHO are YOU 22.08.21, 16:54
       " Potrafię. Jeżeli jednyne hasła jakie potrafi wyartykułować tak zwana opozycją to są cyt:"

       Ale przecież wiemy, że nie są jedyne. Dla kontry pozwolę sobie zacytować losowe wypowiedzi sympatyków PiS, wygłoszone w trakcie debaty nad tzw. lex TVN:
       "Jebać bolszewię"
       "Jebać zdrajców"
       "Jebać Tuska".

       Ciekawe czy masz na tyle w sobie konsekwencji żeby stwierdzić, że sympatycy rządu to chamy, prymitywy i niedorozwoje, czy też raczej będziesz dowodził, jaka to głęboka inteligencja kryje się za cytowanymi przeze mnie wypowiedziami.
      • adam111115 Re: WHO are YOU 22.08.21, 18:48
       Yabbaryt - dlaczego pisiury nie pozwoliły aby Sejm zapoznał się z bodajże dwoma opiniami prawnymi na temat lex tvn przed głosowaniem?
       Jak można coś głosować bez konsultacji?

       A tak już poza tematem, jak trzeba być jzebanym żeby pis popierać? Matka piła jak była w ciąży? Ojciec cie bił po głowie? Poili cie alkoholem? Bo tylko to cie tłumaczy
  • haen2010 Re: WHO are YOU 22.08.21, 08:34
   On się miota, trochę głupek, trochę rozsądny. Jego brytyjskie JOW jeszcze długo rozbiją się o zapis w Konstytucji - do sejmu proporcjonalnie. Solidaruchy i komuchy zadbały też o dalsze ograniczenia - progi wyborcze i nasza forsa na prosperity dla ich partii. Zero szans na zmianę, podobnie jak z wymianą złotówki na euro.

   Są też niegłupie postulaty. Ci sędziowie "pokoju" od drobnych przestępstw i wykroczeń, umocowani prawnie, referendum jako możliwość odwołania skompromitowanej świni poselskiej. Referendum ogólne jako powód do zmian konstytucyjnych bez oglądania się na złajdaczony i bezkarny w większości nasz "parlament" i system wodzowski w tej architekturze. Czyli syf totalny. Sami Swoi wybierają swoich, a głosowanie jak za komuny. I tak to leci przez całe pokolenie, bez zakłóceń.
   • haen2010 Re: WHO are YOU 22.08.21, 09:03
    I jeszcze jedno dopiszę. Ten muzyk nie zdaje sobie sprawy z dwóch drobnych zmian w ordynacji, które mogą wprowadzić demokrację do systemu.

    Primo - listy alfabetyczne w okręgu wyborczym.

    Secundo - tylu kandydatów, ile przypisanych do okręgu awansów do sejmu. Wyborcy zdecydują, kogo chcą tam widzieć.

    To by była prawdziwa kampania i chociaż trochę demokratyczne wybory. Przy obecnej ordynacji razem z D'Hontem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka