Dodaj do ulubionych

Morawiecki: to wina Tuska

04.05.22, 10:13
,,Premier Mateusz Morawiecki w wywiadzie udzielonym "Gazecie Polskiej" bronił Polskiego Ładu. Reforma, która w dużej mierze zostanie wycofana w lipcu, jest zdaniem szefa rządu "historyczna". Morawiecki odniósł się też do kwestii braku środków z KPO. Wskazał opozycję."
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Morawiecki: to wina Tuska 04.05.22, 10:26
      stasi1 napisał:

> ,,Premier Mateusz Morawiecki w wywiadzie udzielonym "Gazecie Polskiej" bronił P
      > olskiego Ładu. Reforma, która w dużej mierze zostanie wycofana w lipcu, jest zd
      > aniem szefa rządu "historyczna". Morawiecki odniósł się też do kwestii braku śr
      > odków z KPO. Wskazał opozycję."
      A Tusk odwrotnie: to wina Kaczyńskiego :)
    • don.kichote Niue wiem o co ci chodzi? 04.05.22, 10:58
      stasi1 napisał:

> Morawiecki odniósł się też do kwestii braku środków z KPO. Wskazał opozycję."

Przecież to wy - PO/KO - namawialiście wszystkich, żeby głosować przeciw KPO.
      Czarzastego i Hołownię - chcieliście ukrzyżować za głosowanie "za"!

O co zatem to wycie?
      Dzięki PiS-im dostaliście to, czego chcieliście - z nawiązką...
      • snajper55 Re: Niue wiem o co ci chodzi? 04.05.22, 12:04
        don.kichote napisał:

> O co zatem to wycie?
        > Dzięki PiS-im dostaliście to, czego chcieliście - z nawiązką...

Chcieliśmy aby Polską rządzili bandyci? To nie my się połaszczyliśmy na pińcet, sprzedając Polskę.

S.
        • don.kichote Re: Niue wiem o co ci chodzi? 04.05.22, 12:29
          snajper55 napisał:

> Chcieliśmy aby Polską rządzili bandyci?

Ja też nie chcę! Ale głosowanie przeciw KPO - uważam za strzał w kolano(!) - nie w stopę!!!

> To nie my się połaszczyliśmy na pińcet, sprzedając Polskę.

Chcesz powiedzieć, że "wy", w ramach protestu, bohatersko i patriotycznie, wszyscy anty-PiS-i POPiS-owcy, gremialnie te "pińcet" zwracacie(?), czy - oczywiście z wielkim obrzydzeniem - pobieracie???

Nie pitol zatem głupot o jakiejś zdradzie za "pińcet"!!!
          • snajper55 Re: Niue wiem o co ci chodzi? 04.05.22, 12:40
            don.kichote napisał:

> Ja też nie chcę! Ale głosowanie przeciw KPO - uważam za strzał w kolano(!) - ni
            > e w stopę!!!

No właśni, kto głosował przeciw? Przeciw głosowało 33 posłów. Z czego 20 było z PiS, 11 z Konfederacji, 1 kukizowiec i 1 niezrzeszony.

> > To nie my się połaszczyliśmy na pińcet, sprzedając Polskę.
            >
            > Chcesz powiedzieć, że "wy", w ramach protestu, bohatersko i patriotycznie, wszy
            > scy anty-PiS-i POPiS-owcy, gremialnie te "pińcet" zwracacie(?), czy - oczywiści
            > e z wielkim obrzydzeniem - pobieracie???

Dlaczego mamy nie brać naszych pieniędzy? My nie głosowaliśmy na bandytów. My się nie sperzdaliśmy za pińcet.

S.
      • no-popis Re: Niue wiem o co ci chodzi? 04.05.22, 16:34
        don.kichote napisał:

> stasi1 napisał:
        >
        > > Morawiecki odniósł się też do kwestii braku środków z KPO. Wskazał opozyc
        > ję."
        >
        > Przecież to wy - PO/KO - namawialiście wszystkich, żeby głosować przeciw KPO.
        > Czarzastego i Hołownię - chcieliście ukrzyżować za głosowanie "za"!
        >
        > O co zatem to wycie?
        > Dzięki PiS-im dostaliście to, czego chcieliście - z nawiązką...
        >
        Tusk i PO ie ma zdolnosci koalicyjnej z uwagi na ich bütün i arogancję wobec innych partii opozycyjnych oraz ....brak zadeklarowanego programu.
    • no-popis Re: Morawiecki to dowód na bliskość PiS i PO 07.05.22, 06:03
      stasi1 napisał:

> ,,Premier Mateusz Morawiecki w wywiadzie udzielonym "Gazecie Polskiej" bronił P
      > olskiego Ładu. Reforma, która w dużej mierze zostanie wycofana w lipcu, jest zd
      > aniem szefa rządu "historyczna". Morawiecki odniósł się też do kwestii braku śr
      > odków z KPO. Wskazał opozycję."
      ...i wiesz dlaczego.
    • horpyna4 Re: Morawiecki: to wina Tuska 08.05.22, 11:19
      Stasi, skoro pisi tak ciągle skamlą o winie Tuska, to widocznie uważają go za nadczłowieka z ogromną mocą sprawczą. Ale do pustych łbów nie dociera, że w ten sposób windują go na piedestał.
    • adalberto3 Re: Morawiecki: to wina Tuska 08.05.22, 18:18
      Faktycznie, Morawiecki mógłby iść na klęczkach przez Berlin do Brukseli, a pieniędzy i tak nie dostanie. Polska wychyla się za bardzo w sprawie Ukrainy, do kąta nie chce stanąć. Nie chodzi o praworządność tylko o federalizację Europy. A no to nie ma polskiej zgody. Poważnie trzeba się zastanowić nad lewacką paranoją z CO2.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka