Gość: michal ***Dlaczego zginał Sekuła ? *** IP: *.dallas-15rh16rt.tx.dial-access.att.net 07.11.04, 04:26 Dlaczego zginał Sekuła ? Bo za dlugo był skarbnikiem SLD -mafii. Był szefem Urzedu Ceł i kontrolował przepływ kontrabandy przez granice: samochody kradzione w Polsce i Niemczech, banany i cytrusy, narkotyki z Turcji przez Slowacje, spirytus z Belgi, papierosy z Litwy, pieniadze Bagsika do Izraela, pieniadze FOZZu do Luksemburga, Azjatów z Kaliningradu i Ukrainy, bron do Serbii i Afryki, lewe paliwo z Rosji do mieszalni na lotniskach wojskowych... Dlatego WSI zorganizował i rozbudował mafie pruszkowska i wolominska. Ktos musial transporty kontrabandy i narkotyków pilotowac na kaczke przez Polske. A zlecal i kontrolował ich mafijna ciezka wydajna prace wywiad wojskowy WSI podlegajacy no, Olkowi Kwasniewskiemu z SLD. Teraz te funkcje Sekuły w SLD wypelnia Edzio Kuczera na Rozbrat. Chyba sie biedak niedlugo utopi na wakacjach, nawet w łyzce wody. Jest coraz glosniej. Sekula zginał, bo za duzo wiedzial od góry, Pershing zginal, bo za dlugo koordynował prace wykonawców z mafii, Baranina zginał, bo opiekowal sie tymi pieniazkami w Wiedniu... A kto to jest gora ?? Wystarczy posluchac kto dzisiaj naglosniej krzyczy o pracach komisji Orlenu, jako akcji demontazu panstwa. P.S. Domyslacie sie skad firma Rotsch zarejestrowana bezosobowo w Gujanie ma pieniadze na zakup klejnotu majatku narodowego tj. Rafinerii Gdanskiej ??? Lepper mowi, ze Kwasniewski jest najwiekszym nierobem w Polsce. A to nieprawda. Wystarczy opublikowac liste wejsc i wyjsc do Palacu Prezydenckiego, no i te sukcesy businessowe agenta STASI/KGB Kulczyka. To Czerwone Chłopaki ze sluzb specjalnych pracuja nad demontazem panstwa juz od 1989 roku a teraz krzycza łapaj zlodzieja, bo im coraz cieplej w portkach... Chyba w takiej kolejnosci beda popelniac samobojstwo strzelajac sobie trzy razy w skron. Sorry, Bogucki i Malizna powieszą sie na przescieradle z monogramem WSI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jestes ubekiem? Re: ***Dlaczego zginał Sekuła ? *** IP: *.client.comcast.net 07.11.04, 08:22 skad masz te info?czyzbys pracowal dla nich tez? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alter dla mnie bomba! krzyknął harcmistrz Polski Ludowej IP: *.klon.com.pl / *.crowley.pl 07.11.04, 08:44 niejaki J.S otwierając paczkę od pana Bin Ladena ... i tak ucieka nam ,,wolne,, życie w ,,wolnym,, kraju a niektórym się zdaje że żyją...ale to chwilka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dumbi Miller: nie pamiętam spotkania z Kulczykiem IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 07.11.04, 07:19 Styl Millera: jeżeli ma cos do ukrycia to zawsze nie pamięta. Jeżeli akurat w danym dniu nic nie zachachmęcił to opowiada o nim ze szczegółami nawet po upływie kilku lat (moskiewska "pożyczka").To jest największy szkodnik Polski!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kopen Głosujmy na sld IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 09:40 Mimo wszystko głosujmy na sld , popatrzmy co robi prawica , PO i PiS już teraz się kłócą a co dopiero po wyborach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbych Nie pamiętam spotkania z Kulczykiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 09:57 A czy tow. Miller pamięta, że dziś mija 87. rocznica Rewolucji Październikowej? Jeśli tak, to niech ze swymi kolesiami odśpiewa Międzynarodówkę, a najdonośniej jej pierwszą linijkę refrenu: "Bój to jest nasz ostatni..." Czas ku temu najwyż- szy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wie43 Miller nic nie pamięte IP: *.chello.pl 07.11.04, 10:35 Pan Miller nic nie pamięta?Nie jest dobrze gdy ludzie mający amnezję pełnią odpowiedzialne funkcje państwowe.Pan M. jest człowiekiem o czarującym uśmiechu i wogóle przemiły człowiek i może nie pamięta że był premierem ; oby ludzie też o nim zapomnieli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sklerotyk Apel do wyborców SLD (d.PZPR) IP: *.238.76.250.adsl.inetia.pl 07.11.04, 10:49 Nigdy już nie głosujcie na ludzi ze słabą lub brakiem pamięci. Zapomną wszakże co Wam obiecali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaga A po co ma pamietać IP: *.crowley.pl 07.11.04, 11:18 Jest wszak ksiega wejść i wyjść.Dzisiaj juz wiemy że liczba wychodzących zgadza sie z ilościa wchodzacych do premiera. I chyba to jest w tej sprawie najważniejsze !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alganski Re: A po co ma pamietać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 12:13 Na Lubiance nie zawsze tak bylo.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: towarzysz 87 Rocznica Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Paź IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.04, 11:50 ..o tym też towarzysze zapomnieli ..totalna amnezja -bilobil nie pomoże!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbych Re: 87 Rocznica Wielkiej Socjalistycznej Rewolucj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 18:42 Towarzyszom przypominam o następujących rocznicach: 13 grudnia 2004 (poniedziałek) - wprowadzenie stanu wojennego. 6 stycznia 2005 (czwartek) - 92. rocznica urodzin Edwarda Gie- rka (Pomożecie?. Pomożemy). 6 luty 2005 (niedziela) - 100. urodziny Władysława Gomułki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malarz surrealizm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 12:12 Wiatr w Zaglach, koolczykowane Kuny lataja luzem, Ole tanczy z Orlem... a reszta a..lga, a..lga, na niebie now.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trzmiel Ogłosić bankructwo finansowe i prawne państwa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.04, 12:53 Szanowny Panie Prezydencie Moja aktywność w walce ze zdemoralizowanymi urzędnikami i lekarzami trwa już od 1989 roku. W latach PRL-u wszystkie sprawy kończyły się na poziomie interwencji partyjnej lub raczej braku tej interwencji. Po roku 1989 zwiększyły się (teoretycznie) możliwości dostępu poszkodowanych do sądów, z czego nagminnie korzystałem. Niestety prowadzono wieloletnie procesy, które okazały się fikcją państwa prawa w całym znaczeniu tego słowa. Obojętnie, jaka frakcja polityczna znajdowała się u władzy, lub akurat do niej doszła, to natychmiast zmieniała swój stosunek do źle funkcjonujących nadal bolszewickich sądów, zapominając, że państwo, a przede wszystkim naród, zginie bez sprawnego aparatu sprawiedliwości. Prawo może być nie doskonałe i trzeba je zmieniać i naprawiać, nic to jednak nie da, gdy każdy sędzia będzie je interpretował według własnego widzimisię. Pęd do bogactwa i władzy zrobił z sędziego boga. Zasada była i jest prosta, ja tobie to, a ty mi tamto, czyli korupcja w najlepszym wydaniu. Tym sposobem Polska stała się krajem podziałów na tych, którzy mają coś do zaoferowania i tych, którzy mają na to pracować i się nie wychylać. Takiego porządku bardzo dokładnie pilnuje zdemoralizowana III władza. Zaczynając od pilnowania swoich stanowisk i nie dopuszczania do przyjmowania na studia, a następnie do zdobycia uprawnień i całkowicie blokując podjęcie pracy, III władza utworzyła rodzinne korporacje wiecznych sędziów, wspomagane zdemoralizowaną prokuraturą i policją. Pospolite przestępstwa popełniane przez członków tej przestępczej organizacji dopiero teraz zostają wyciągane na światło dzienne, jednak znajomość historii i własne doświadczenia, prowadzą do wniosku, że przestępcy ci nigdy nie zostaną osądzeni. Do współudziału w tym przestępstwie III władza wciągnęła lekarzy, a tym szybko spodobało się bycie bogami i przekazywanie boskości swoim dzieciom. Przyglądając się tym grupom każdej z osobna widać identyczny styl działania, te same rodzinne korporacje, te same aspiracje do bezkarności i ten sam stopień wywyższenia. Walka z lekarzami czy z byle, jakim innym urzędnikiem nie ma żadnych szans powodzenia, gdy zdemoralizowana III władza chroni tych przestępców. Oczywiście nie odnosi się to do wszystkich sędziów, urzędników czy lekarzy, jednak biorąc pod uwagę odpowiednie artykuły kodeksu karnego, to wielu z tych czujących się za niewinnych i porządnych należałoby również uznać współwinnymi popełnienia przestępstw. Pan i pańska ekipa wielokrotnie zawiadamiana o przestępstwach nigdy nie wykonała żadnego ruchu, by sprawdzić wiarygodność zawiadomień lub spowodować poprawną drogę prawa. To Pan jest główna przyczyna nieszczęść III RP i oskarżam Pana o lekkomyślność i beztroskę. Oskarżam również o nędzę i wyniszczenie narodu. Czas zakończyć tę farsę. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=64&w=12880190&a=13055144 Korupcja bez aresztu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaga do malarza Re: surrealizm IP: *.crowley.pl 07.11.04, 16:46 A statek tonie,cześć szczurów juz uciekła a reszta sie pakuje.Niektóre mniej odporne osobniki - prosza o ochrone , ale sternik tez ma kłopoty.Żagiel porwany,horyzont pusty a komunikat meteo - niewesoły! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SPRAWIEDLIWY NARESZCIE ICH MAJA !!! IP: *.159.222.176.Dial1.Chicago1.Level3.net 07.11.04, 14:31 Treba z ta banda postkomunistyczna zrobic porzadek i to jest ostatnia szansa dla Polski. Jezeli panstwo ma byc demokratyczne, sprawiedliwe, silne gospodarczo, to nie moze byc, by na jego czele stali zakladnicy obcej agentury i zlodzieje (Kwasniewski, Miler, cala SLD, SdPl, UP, UW, Samoobrona...). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucyferos Miller:Nie pamiętam... IP: 213.25.22.* 07.11.04, 14:50 No i co z tego, że Miller nie pamięta spotkania z Kulczykiem? A bo to raz spotykał się z różnymi Kulczykami czy Gudzowatymi.. Szczerze mówiąc gó.. mnie obchodzi, czy Leszek pamięta spotkanie z Kulczykiem, czy nie. Najgorsze jest to, że nie pamiętał obietnic wyborczych.. A bo to stanowisko kościoła, a bo to teraz to to nie..a to później, bo teraz referendum europejskie.. A czy Rokita pamięta swoje śledztwa z 1991r? Co "wykrył"? Kogo "rozliczył"? A 100 milionów Wałęsy.. Ciekawe, czy gdy rządził będzie Rokita z Kaczorami to po 4 latach będą PAMIĘTAĆ...?? Na razie Kaczory mają "świetne pomysły", ciekawe tylko, że "nie mogą zdradzić" jak je zrealizują... Wiadomo: "Wiem, ale nie powiem" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hiha Re: Miller:Nie pamiętam... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 21:08 ty nie dorastasz do pięt ostatniego parobasa tego którego nicka uzywasz...apage satanas Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek 1 Amnezja oparta na tradycji komunizmu IP: 5.5D* / 213.40.67.* 07.11.04, 15:41 Pan Miller ma prawo nie pamiętać różnych spotkań prywatnych. Spotkania w w Kancelarii premiera, nie są spotkaniami prywytnymi. Pan Miller zachowuje się jak człowiek nieodpowiedzialny, biorąc pod uwagę całość danych do tej pory w sprawie Orlenu zebranych. Idzie tu zwłaszcza o kalendarium spotkań, które pozwala wnioskować, że pan Miller ma coś do ukrycia. Tak jak i jego dyspozycyjna była minister sprawiedliwości pani Barbara Piwnik, której durne - a nawet porąbane - odpowiedzi podczas przesłuchań przed komisją nie licują z godnością jej byłego urzędu - tak i pan Miller robi wiele by zdeprecjonwać wagę jednego z najwyższych urzędów w państwie. Trudno, jest to mocne osadzone w tradycji komunizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Montesquieu koniec skorumpowanych polityków IP: 193.146.142.* 07.11.04, 16:50 Jest prosty bat na złodziejskich polityków, mianowicie należy wprowadzić wybory bezpośrednie na ministra sprawiedliwości, prokuratora generalnego i głównego komendanta policji. Oczywiście skorumpowani politycy będą przeciw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KWIATUSZEK Re: koniec skorumpowanych polityków IP: *.dyn.optonline.net 07.11.04, 17:04 Czas i odpowiednia pora zeby ktorzy wlozyli tyle wysilku w prace na rzecz armia radziecka z nami od dziecka otrzymywali swiadczenia emerytury,renty ze wschodu ich udzial w nasz kraj zaden. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof Może ktoś w to uwierzy. Ale ciekawe, że mu to IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.11.04, 17:20 jest pewnie dokładnie obojętne. Komuniści rozumieją tylko język siły. Jakby Miller lub Rywin, jak każdy normalny obywatel, wylądowali na 48 godzin na dołku, to by im się pamięć poprawiła. Ale to ludzie z "towarzystwa" i im się nawet niechętnie zabiera paszporty. Prokuratorzy to ludzie rozsądni i dobrze wiedzą, że zamykać to można chłopaka który sfałszował legitymację szkolną, a nie Rywina, Millera, Kulczyka, albo posła Pęczaka, który już wziął dostatecznie dużo, żeby mu starczyło też na adwokatów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeden z wielu Pocałujcie mnie w D: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.04, 17:26 Mozecie mi naskoczć na warstat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeden zwielu Re: Pocałujcie mnie w D: IP: *.dyn.optonline.net 07.11.04, 17:32 przyjdzie ten kres bedziesz lezal jak pies na cmentarzu gdzies w krzakach 100% Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszek M. CAŁA PRAWDA IP: 212.160.135.* 07.11.04, 18:23 Mówiąc prawdę to rzeczywiście nie przypominam sobie, aby p.Kulczyk wtedy do mnie przychodził! Proszę też wszystkich o wyrozumiałość za te NIELICZNE niedoróbki, które zdarzyły się podczas mojego premierowania. Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna tylko po tym jak kończy.............. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucyferos Re: CAŁA PRAWDA IP: 213.25.22.* 07.11.04, 18:32 Spokojnie, Leszek jeszcze zupełnie nie skończył...musi tylko trochę odpocząć:) Teraz do władzy szykuje się Rokita z kaczorami..ale gó.. z tego wyjdzie! Kaczory rozpieprzą każdą koalicję! Rokita już martwi się o Kulczyka.. Nic dziwnego..to właśnie za rządów AWS robił najlepsze interesy, to nie przypadek. Teraz cała prawica próbuje umoczyć Kwacha ale jemu naskoczą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczupak A ja nie pamietam zeby komunista mowil prawde IP: 83.144.122.* 07.11.04, 18:43 Co za pojebbany kraj,oni wszyscy powinni siedziec w pierdlu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gryzipiorko Miller: nie pamiętam spotkania z Kulczykiem IP: *.client.comcast.net 08.11.04, 03:42 oj panie Miller,panie Miller.' Czy juz pan zapomniel jak to jest z prawdziwym mezczyzna.po czym sie takiego poznaje? Sam pan powiedzial ,ze prawdziwego mezczyzne poznaje sie nie po tym jak zaczyna ,ale jak KONCZY>>> Odpowiedz Link Zgłoś