Dodaj do ulubionych

Miller: nie pamiętam, czy spotkałem się z Kulcz...

    • Gość: Fabkover Szalom, dickheads! IP: *.sympatico.ca 07.11.04, 01:16
    • Gość: michal ***Dlaczego zginał Sekuła ? *** IP: *.dallas-15rh16rt.tx.dial-access.att.net 07.11.04, 04:26
      Dlaczego zginał Sekuła ?

      Bo za dlugo był skarbnikiem SLD -mafii. Był szefem Urzedu Ceł i kontrolował
      przepływ kontrabandy przez granice: samochody kradzione w Polsce i Niemczech,
      banany i cytrusy, narkotyki z Turcji przez Slowacje, spirytus z Belgi,
      papierosy z Litwy, pieniadze Bagsika do Izraela, pieniadze FOZZu do
      Luksemburga, Azjatów z Kaliningradu i Ukrainy, bron do Serbii i Afryki, lewe
      paliwo z Rosji do mieszalni na lotniskach wojskowych... Dlatego WSI
      zorganizował i rozbudował mafie pruszkowska i wolominska. Ktos musial
      transporty kontrabandy i narkotyków pilotowac na kaczke przez Polske. A zlecal
      i kontrolował ich mafijna ciezka wydajna prace wywiad wojskowy WSI podlegajacy
      no, Olkowi Kwasniewskiemu z SLD. Teraz te funkcje Sekuły w SLD wypelnia Edzio
      Kuczera na Rozbrat. Chyba sie biedak niedlugo utopi na wakacjach, nawet w łyzce
      wody. Jest coraz glosniej. Sekula zginał, bo za duzo wiedzial od góry, Pershing
      zginal, bo za dlugo koordynował prace wykonawców z mafii, Baranina zginał, bo
      opiekowal sie tymi pieniazkami w Wiedniu... A kto to jest gora ?? Wystarczy
      posluchac kto dzisiaj naglosniej krzyczy o pracach komisji Orlenu, jako akcji
      demontazu panstwa. P.S. Domyslacie sie skad firma Rotsch zarejestrowana
      bezosobowo w Gujanie ma pieniadze na zakup klejnotu majatku narodowego tj.
      Rafinerii Gdanskiej ??? Lepper mowi, ze Kwasniewski jest najwiekszym nierobem
      w Polsce. A to nieprawda. Wystarczy opublikowac liste wejsc i wyjsc do Palacu
      Prezydenckiego, no i te sukcesy businessowe agenta STASI/KGB Kulczyka. To
      Czerwone Chłopaki ze sluzb specjalnych pracuja nad demontazem panstwa juz od
      1989 roku a teraz krzycza łapaj zlodzieja, bo im coraz cieplej w portkach...
      Chyba w takiej kolejnosci beda popelniac samobojstwo strzelajac sobie trzy razy
      w skron. Sorry, Bogucki i Malizna powieszą sie na przescieradle z monogramem
      WSI.
      • Gość: jestes ubekiem? Re: ***Dlaczego zginał Sekuła ? *** IP: *.client.comcast.net 07.11.04, 08:22
        skad masz te info?czyzbys pracowal dla nich tez?
      • Gość: alter dla mnie bomba! krzyknął harcmistrz Polski Ludowej IP: *.klon.com.pl / *.crowley.pl 07.11.04, 08:44
        niejaki J.S otwierając paczkę od pana Bin Ladena ... i tak ucieka nam ,,wolne,,
        życie w ,,wolnym,, kraju a niektórym się zdaje że żyją...ale to chwilka...
    • Gość: dumbi Miller: nie pamiętam spotkania z Kulczykiem IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 07.11.04, 07:19
      Styl Millera: jeżeli ma cos do ukrycia to zawsze nie pamięta. Jeżeli akurat w
      danym dniu nic nie zachachmęcił to opowiada o nim ze szczegółami nawet po
      upływie kilku lat (moskiewska "pożyczka").To jest największy szkodnik Polski!!!
    • Gość: kopen Głosujmy na sld IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 09:40
      Mimo wszystko głosujmy na sld , popatrzmy co robi prawica , PO i PiS już teraz
      się kłócą a co dopiero po wyborach
    • Gość: zbych Nie pamiętam spotkania z Kulczykiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 09:57
      A czy tow. Miller pamięta, że dziś mija 87. rocznica Rewolucji Październikowej?
      Jeśli tak, to niech ze swymi kolesiami odśpiewa Międzynarodówkę, a najdonośniej
      jej pierwszą linijkę refrenu: "Bój to jest nasz ostatni..." Czas ku temu najwyż-
      szy!
    • Gość: wie43 Miller nic nie pamięte IP: *.chello.pl 07.11.04, 10:35
      Pan Miller nic nie pamięta?Nie jest dobrze gdy ludzie mający amnezję pełnią
      odpowiedzialne funkcje państwowe.Pan M. jest człowiekiem o czarującym uśmiechu i
      wogóle przemiły człowiek i może nie pamięta że był premierem ; oby ludzie też
      o nim zapomnieli.
    • Gość: Sklerotyk Apel do wyborców SLD (d.PZPR) IP: *.238.76.250.adsl.inetia.pl 07.11.04, 10:49
      Nigdy już nie głosujcie na ludzi ze słabą lub brakiem pamięci. Zapomną wszakże
      co Wam obiecali.
    • Gość: gaga A po co ma pamietać IP: *.crowley.pl 07.11.04, 11:18
      Jest wszak ksiega wejść i wyjść.Dzisiaj juz wiemy że liczba wychodzących zgadza
      sie z ilościa wchodzacych do premiera. I chyba to jest w tej sprawie
      najważniejsze !!!
      • Gość: alganski Re: A po co ma pamietać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 12:13
        Na Lubiance nie zawsze tak bylo..
    • Gość: towarzysz 87 Rocznica Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Paź IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.04, 11:50
      ..o tym też towarzysze zapomnieli ..totalna amnezja -bilobil nie pomoże!!!
      • Gość: zbych Re: 87 Rocznica Wielkiej Socjalistycznej Rewolucj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 18:42
        Towarzyszom przypominam o następujących rocznicach:
        13 grudnia 2004 (poniedziałek) - wprowadzenie stanu wojennego.
        6 stycznia 2005 (czwartek) - 92. rocznica urodzin Edwarda Gie-
        rka (Pomożecie?. Pomożemy).
        6 luty 2005 (niedziela) - 100. urodziny Władysława Gomułki.
    • Gość: malarz surrealizm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 12:12
      Wiatr w Zaglach, koolczykowane Kuny lataja luzem, Ole tanczy z Orlem... a
      reszta a..lga, a..lga, na niebie now..
      • Gość: Trzmiel Ogłosić bankructwo finansowe i prawne państwa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.04, 12:53
        Szanowny Panie Prezydencie

        Moja aktywność w walce ze zdemoralizowanymi urzędnikami i lekarzami
        trwa już od 1989 roku.
        W latach PRL-u wszystkie sprawy kończyły się na poziomie interwencji
        partyjnej lub raczej braku tej interwencji.
        Po roku 1989 zwiększyły się (teoretycznie) możliwości dostępu
        poszkodowanych do sądów, z czego nagminnie korzystałem. Niestety prowadzono
        wieloletnie procesy, które okazały się fikcją państwa prawa w całym znaczeniu
        tego słowa.
        Obojętnie, jaka frakcja polityczna znajdowała się u władzy, lub akurat
        do niej doszła, to natychmiast zmieniała swój stosunek do źle funkcjonujących
        nadal bolszewickich sądów, zapominając, że państwo, a przede wszystkim naród,
        zginie bez sprawnego aparatu sprawiedliwości. Prawo może być nie doskonałe i
        trzeba je zmieniać i naprawiać, nic to jednak nie da, gdy każdy sędzia będzie
        je interpretował według własnego widzimisię.
        Pęd do bogactwa i władzy zrobił z sędziego boga. Zasada była i jest
        prosta, ja tobie to, a ty mi tamto, czyli korupcja w najlepszym wydaniu. Tym
        sposobem Polska stała się krajem podziałów na tych, którzy mają coś do
        zaoferowania i tych, którzy mają na to pracować i się nie wychylać. Takiego
        porządku bardzo dokładnie pilnuje zdemoralizowana III władza. Zaczynając od
        pilnowania swoich stanowisk i nie dopuszczania do przyjmowania na studia, a
        następnie do zdobycia uprawnień i całkowicie blokując podjęcie pracy, III
        władza utworzyła rodzinne korporacje wiecznych sędziów, wspomagane
        zdemoralizowaną prokuraturą i policją. Pospolite przestępstwa popełniane przez
        członków tej przestępczej organizacji dopiero teraz zostają wyciągane na
        światło dzienne, jednak znajomość historii i własne doświadczenia, prowadzą do
        wniosku, że przestępcy ci nigdy nie zostaną osądzeni.
        Do współudziału w tym przestępstwie III władza wciągnęła lekarzy, a tym
        szybko spodobało się bycie bogami i przekazywanie boskości swoim dzieciom.
        Przyglądając się tym grupom każdej z osobna widać identyczny styl działania, te
        same rodzinne korporacje, te same aspiracje do bezkarności i ten sam stopień
        wywyższenia.
        Walka z lekarzami czy z byle, jakim innym urzędnikiem nie ma żadnych
        szans powodzenia, gdy zdemoralizowana III władza chroni tych przestępców.
        Oczywiście nie odnosi się to do wszystkich sędziów, urzędników czy lekarzy,
        jednak biorąc pod uwagę odpowiednie artykuły kodeksu karnego, to wielu z tych
        czujących się za niewinnych i porządnych należałoby również uznać współwinnymi
        popełnienia przestępstw.
        Pan i pańska ekipa wielokrotnie zawiadamiana o przestępstwach nigdy nie
        wykonała żadnego ruchu, by sprawdzić wiarygodność zawiadomień lub spowodować
        poprawną drogę prawa.
        To Pan jest główna przyczyna nieszczęść III RP i oskarżam Pana o
        lekkomyślność i beztroskę. Oskarżam również o nędzę i wyniszczenie narodu.
        Czas zakończyć tę farsę.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=64&w=12880190&a=13055144
        Korupcja bez aresztu

      • Gość: gaga do malarza Re: surrealizm IP: *.crowley.pl 07.11.04, 16:46
        A statek tonie,cześć szczurów juz uciekła a reszta sie pakuje.Niektóre mniej
        odporne osobniki - prosza o ochrone , ale sternik tez ma kłopoty.Żagiel
        porwany,horyzont pusty a komunikat meteo - niewesoły!
    • Gość: yak POLSKA PŁONIE IP: *.hstl6.put.poznan.pl 07.11.04, 13:25
    • Gość: SPRAWIEDLIWY NARESZCIE ICH MAJA !!! IP: *.159.222.176.Dial1.Chicago1.Level3.net 07.11.04, 14:31
      Treba z ta banda postkomunistyczna zrobic porzadek i to jest ostatnia szansa
      dla Polski. Jezeli panstwo ma byc demokratyczne, sprawiedliwe, silne
      gospodarczo, to nie moze byc, by na jego czele stali zakladnicy obcej agentury
      i zlodzieje (Kwasniewski, Miler, cala SLD, SdPl, UP, UW, Samoobrona...).
    • Gość: lucyferos Miller:Nie pamiętam... IP: 213.25.22.* 07.11.04, 14:50
      No i co z tego, że Miller nie pamięta spotkania z Kulczykiem?
      A bo to raz spotykał się z różnymi Kulczykami czy Gudzowatymi..
      Szczerze mówiąc gó.. mnie obchodzi, czy Leszek pamięta spotkanie z Kulczykiem,
      czy nie.
      Najgorsze jest to, że nie pamiętał obietnic wyborczych..
      A bo to stanowisko kościoła, a bo to teraz to to nie..a to później, bo teraz
      referendum europejskie..
      A czy Rokita pamięta swoje śledztwa z 1991r?
      Co "wykrył"?
      Kogo "rozliczył"?
      A 100 milionów Wałęsy..
      Ciekawe, czy gdy rządził będzie Rokita z Kaczorami to po 4 latach będą
      PAMIĘTAĆ...??
      Na razie Kaczory mają "świetne pomysły", ciekawe tylko, że "nie mogą zdradzić"
      jak je zrealizują...
      Wiadomo: "Wiem, ale nie powiem"
      • Gość: hiha Re: Miller:Nie pamiętam... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 21:08
        ty nie dorastasz do pięt ostatniego parobasa tego którego
        nicka uzywasz...apage satanas
    • Gość: tomek 1 Amnezja oparta na tradycji komunizmu IP: 5.5D* / 213.40.67.* 07.11.04, 15:41
      Pan Miller ma prawo nie pamiętać różnych spotkań prywatnych. Spotkania w w
      Kancelarii premiera, nie są spotkaniami prywytnymi. Pan Miller zachowuje się
      jak człowiek nieodpowiedzialny, biorąc pod uwagę całość danych do tej pory w
      sprawie Orlenu zebranych. Idzie tu zwłaszcza o kalendarium spotkań, które
      pozwala wnioskować, że pan Miller ma coś do ukrycia. Tak jak i jego
      dyspozycyjna była minister sprawiedliwości pani Barbara Piwnik, której durne -
      a nawet porąbane - odpowiedzi podczas przesłuchań przed komisją nie licują z
      godnością jej byłego urzędu - tak i pan Miller robi wiele by zdeprecjonwać wagę
      jednego z najwyższych urzędów w państwie. Trudno, jest to mocne osadzone w
      tradycji komunizmu.
    • Gość: Montesquieu koniec skorumpowanych polityków IP: 193.146.142.* 07.11.04, 16:50
      Jest prosty bat na złodziejskich polityków, mianowicie należy wprowadzić wybory
      bezpośrednie na ministra sprawiedliwości, prokuratora generalnego i głównego
      komendanta policji. Oczywiście skorumpowani politycy będą przeciw.
      • Gość: KWIATUSZEK Re: koniec skorumpowanych polityków IP: *.dyn.optonline.net 07.11.04, 17:04
        Czas i odpowiednia pora zeby ktorzy wlozyli tyle wysilku w prace na rzecz armia
        radziecka z nami od dziecka otrzymywali swiadczenia emerytury,renty ze wschodu
        ich udzial w nasz kraj zaden.
    • Gość: Krzysztof Może ktoś w to uwierzy. Ale ciekawe, że mu to IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.11.04, 17:20
      jest pewnie dokładnie obojętne. Komuniści rozumieją tylko język siły. Jakby
      Miller lub Rywin, jak każdy normalny obywatel, wylądowali na 48 godzin na
      dołku, to by im się pamięć poprawiła. Ale to ludzie z "towarzystwa" i im się
      nawet niechętnie zabiera paszporty. Prokuratorzy to ludzie rozsądni i dobrze
      wiedzą, że zamykać to można chłopaka który sfałszował legitymację szkolną, a
      nie Rywina, Millera, Kulczyka, albo posła Pęczaka, który już wziął dostatecznie
      dużo, żeby mu starczyło też na adwokatów.
    • Gość: jeden z wielu Pocałujcie mnie w D: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.04, 17:26
      Mozecie mi naskoczć na warstat
      • Gość: jeden zwielu Re: Pocałujcie mnie w D: IP: *.dyn.optonline.net 07.11.04, 17:32
        przyjdzie ten kres bedziesz lezal jak pies na cmentarzu gdzies w krzakach 100%
    • Gość: Leszek M. CAŁA PRAWDA IP: 212.160.135.* 07.11.04, 18:23
      Mówiąc prawdę to rzeczywiście nie przypominam sobie, aby p.Kulczyk wtedy do
      mnie przychodził!
      Proszę też wszystkich o wyrozumiałość za te NIELICZNE niedoróbki, które
      zdarzyły się podczas mojego premierowania.



      Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna tylko po tym jak
      kończy..............
      • Gość: lucyferos Re: CAŁA PRAWDA IP: 213.25.22.* 07.11.04, 18:32
        Spokojnie, Leszek jeszcze zupełnie nie skończył...musi tylko trochę odpocząć:)
        Teraz do władzy szykuje się Rokita z kaczorami..ale gó.. z tego wyjdzie!
        Kaczory rozpieprzą każdą koalicję!
        Rokita już martwi się o Kulczyka..
        Nic dziwnego..to właśnie za rządów AWS robił najlepsze interesy, to nie
        przypadek.
        Teraz cała prawica próbuje umoczyć Kwacha ale jemu naskoczą...
    • Gość: szczupak A ja nie pamietam zeby komunista mowil prawde IP: 83.144.122.* 07.11.04, 18:43
      Co za pojebbany kraj,oni wszyscy powinni siedziec w pierdlu
    • Gość: gryzipiorko Miller: nie pamiętam spotkania z Kulczykiem IP: *.client.comcast.net 08.11.04, 03:42
      oj panie Miller,panie Miller.'
      Czy juz pan zapomniel jak to jest z prawdziwym mezczyzna.po czym sie takiego
      poznaje? Sam pan powiedzial ,ze prawdziwego mezczyzne poznaje sie nie po tym
      jak zaczyna ,ale jak KONCZY>>>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka