Dodaj do ulubionych

U Brata Józefa

11.08.22, 16:43
Może skończy się samowolka KrK

|Biuro podroży 'U Brata Józefa', które zorganizowało tragiczną w skutkach wycieczkę do Medjugorie, działało bez wymaganego prawnie wpisu do rejestru organizatorów turystyki – ustalił urząd marszałkowski województwa mazowieckiego. "Oznacza to, że klienci biura nie są objęci gwarancją ubezpieczeniową, jaka przysługuje turystom korzystającym z usług zarejestrowanych biur podróży. Urząd marszałkowski skierował sprawę do organów ścigania" – przekazało w czwartek biuro prasowe kancelarii marszałka woj. mazowieckiego.

Pątnicy, jeśli nie ubezpieczyli się indywidualnie, dostaną rachunki za przeloty samolotami, nawet wojskowymi.

Należy drążyć ten temat ile się da. Grenoble nie nauczyło KrK niczego.
Obserwuj wątek
    • pozytonium Re: U Brata Józefa 11.08.22, 16:57
      pozytonium napisał(a):

> Może skończy się samowolka KrK
      >
      > |Biuro podroży 'U Brata Józefa', które zorganizowało tragiczną w skutkach wy
      > cieczkę do Medjugorie, działało bez wymaganego prawnie wpisu do rejestru org
      > anizatorów turystyki
      – ustalił urząd marszałkowski województwa mazowieckieg
      > o. "Oznacza to, że klienci biura nie są objęci gwarancją ubezpieczeniową, ja
      > ka przysługuje turystom korzystającym z usług zarejestrowanych biur podróży

> . Urząd marszałkowski skierował sprawę do organów ścigania" – przekazało w czwa
      > rtek biuro prasowe kancelarii marszałka woj. mazowieckiego.

>
      > Pątnicy, jeśli nie ubezpieczyli się indywidualnie, dostaną rachunki za przeloty
      > samolotami, nawet wojskowymi.
      >
      > Należy drążyć ten temat ile się da. Grenoble nie nauczyło KrK niczego.

Najtańsza polisa dostępna jest za 3,74 zł dziennie. Najdroższą na terenie Europy można mieć za około 70 zł/dzień, a na świecie za nieco ponad 100 zł dziennie. Optymalna cena polisa powinna być dopasowana do zakresu ochrony, kierunku i charakteru wyjazdu.
      Za google.
      • motocyklista175 Re: U Brata Józefa 11.08.22, 17:08
        Zapomniałeś się przelogować.....
        • pozytonium Re: U Brata Józefa 11.08.22, 17:46
          motocyklista175 napisał(a):

> Zapomniałeś się przelogować.....

Ja mam jedną twarz. Ci co mnie znają mogą to potwierdzić.
    • m.c.hrabia Re: U Brata Józefa 11.08.22, 17:25
      i jak zwykle kościółek katolicki umyje swoje brudne łapska , powie nic nie wiedziałem nic nie słyszałem, zboki się wypną na wiernych.
      • dunajec1 Re: U Brata Józefa 11.08.22, 20:49
        Hrabio, byc to moze, ale ja sadze ze beda komunikaty ile to mszy sie odprawi w intencji wejscia do nieba dla tych "zamordowanych" i jak im tam bedzie dobrze, tak ze wszelkie pytania o to beda napascia na kosciol, a juz zapomnijmy o jakichs pieniadzach.
    • pies.na.czarnych Re: U Brata Józefa 11.08.22, 20:53
      > dostaną rachunki za przeloty samolotami, nawet wojskowymi.

Nie po to pisi rząd wyręczył KK aby teraz ktoś dostał rachunki.
    • sverir Re: U Brata Józefa 12.08.22, 06:31
      To nie tak.
      "Zrozumiałem, że to Matka Boża jest organizatorem wyjazdów, a ja jestem narzędziem w Jej Matczynych dłoniach" twierdzi właściciel biura.

Niech znajdzie się ktoś odważny, kto ogłosi, że Matka Boska potrzebuje wpisu do rejestru. Bo że ktoś publicznie podniesienie, że właściciel biura to jakiś - przepraszam - świr, to ja nie wierzę.
      • szwampuch58 Re: U Brata Józefa 12.08.22, 13:05
        Biuro podróży "U Brata Józefa" o wyjazdach do Medjugorie: Matka Boża jest organizatorem, ja - narzędziem......no i pozamiatane
    • pies.na.czarnych Re: U Brata Józefa 12.08.22, 14:18
      https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/298763698_2559872167487892_4770733588253932129_n.jpg?stp=cp1_dst-jpg_p526x296&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=wHYzi-WZv70AX8u2NwZ&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&oh=00_AT9yj8mwdL1H6ImAA6aUEvDzsMR06M-F5keNzlQOpwp8IA&oe=62FA87A1

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka