Gość: tumak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 21:48 Ludzie, prziecież on nic wielkiego nie zrobił. Przestańcie go gloryfikować!!! P.S. Przecież nie musimy jeść tego, co sugeruje jego gruby syn. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bat Re: Kuroń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 21:52 Niejeden tuman nie wie, że dzięki m.inn. Kuroniowi może dzisiaj pisać publicznie to co ślina na język przyniesie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tumak Re: Kuroń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 22:05 Naucz się gramatyki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Prawda w oczy kole? IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 24.11.04, 22:19 Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Kuroń 25.11.04, 03:23 dZIEKI kURONIOWI????????????????/// Oj, cos koledze dolega. Wiecej o czerwono-brudnym Kuroniu z ludzką twarzą w innych watkach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: steward Re: Kuroń IP: 5.2.* / *.chello.pl 24.11.04, 21:57 Gość portalu: tumak napisał(a): > Ludzie, prziecież on nic wielkiego nie zrobił. Przestańcie go gloryfikować!!! a co ci do tego, ze ktos kuronia gloryfikuje? ty przeciez nie musisz, to polska wolny kraj > P.S. Przecież nie musimy jeść tego, co sugeruje jego gruby syn. wlasnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tumak Re: Kuroń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 22:04 Polska pisze się z dużej litery. Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_rozpacz wyjatkowy tuman, z tego tumaka... 24.11.04, 22:10 olac go, z malej litery, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piter Re: Kuroń IP: *.elartnet.pl / 62.233.196.* 24.11.04, 22:35 Kolejny złoty cielec (złoty, bo złoty brzeg dominował w jego termosie). Zwykły komunistyczny czynownik, który wdał sie w walkę z innym komunistycznym gangiem w łonie jednej, wielkiej, komunistycznej bandy. A co ten komuch zrobił dobrego, prócz realizowania swoich stalinowskich ideałów? P. Odpowiedz Link Zgłoś
mogiliani Maciek dobrze gotuje!!!!! 25.11.04, 00:01 Gość portalu: tumak napisał(a): > Ludzie, prziecież on nic wielkiego nie zrobił. Przestańcie go gloryfikować!!! > P.S. Przecież nie musimy jeść tego, co sugeruje jego gruby syn. Ja nie potrafię:(( A ty się weź do konkretnej roboty a nie zastanawiaj się nad Kuroniem jeśli on ciebie nie interesuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jancia Kuroń też PĘDZIŁ BIMBER za Jaruzelskiego IP: *.twmi.rr.com 25.11.04, 03:16 Kuroń rzucił takie hasło: "Robotnicy produkujcie BIMBER w DOMU i NIE KUPUJCIE legalnego alkoholu, żeby nie zasilać kasy państwowej Jaruzelskiego" Na tym polegała walka Kuronia z komunizmem i stanem wojennym oraz tak został bohatrem Michnika. Nastawienie Kuronia do Jaruzelskiego się generalnie zmieniło gdy Jaruzelski podarował Kuroniowi kolorowy telewizor. Wtedy Kuroń przestał pedzić BIMBER w domu i kupował wódkę w sklepie, ale tak palił paierosy "Klubowe" że jeden papieros przypalał od drugiego, że aż Kuronowi zżółkły zeby jak starj szkapie. Odpowiedz Link Zgłoś