IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 21:48
Ludzie, prziecież on nic wielkiego nie zrobił. Przestańcie go gloryfikować!!!
P.S. Przecież nie musimy jeść tego, co sugeruje jego gruby syn.
Obserwuj wątek
    • Gość: bat Re: Kuroń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 21:52
      Niejeden tuman nie wie, że dzięki m.inn. Kuroniowi może dzisiaj pisać
      publicznie to co ślina na język przyniesie.
      • Gość: tumak Re: Kuroń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 22:05
        Naucz się gramatyki.
        • Gość: lolo Prawda w oczy kole? IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 24.11.04, 22:19
      • pan.nikt Re: Kuroń 25.11.04, 03:23
        dZIEKI kURONIOWI????????????????///
        Oj, cos koledze dolega.
        Wiecej o czerwono-brudnym Kuroniu z ludzką twarzą w innych watkach
    • Gość: steward Re: Kuroń IP: 5.2.* / *.chello.pl 24.11.04, 21:57
      Gość portalu: tumak napisał(a):

      > Ludzie, prziecież on nic wielkiego nie zrobił. Przestańcie go gloryfikować!!!

      a co ci do tego, ze ktos kuronia gloryfikuje? ty przeciez nie musisz, to polska
      wolny kraj

      > P.S. Przecież nie musimy jeść tego, co sugeruje jego gruby syn.

      wlasnie
      • Gość: tumak Re: Kuroń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 22:04
        Polska pisze się z dużej litery.
    • czarna_rozpacz wyjatkowy tuman, z tego tumaka... 24.11.04, 22:10
      olac go,
      z malej litery,
    • Gość: Piter Re: Kuroń IP: *.elartnet.pl / 62.233.196.* 24.11.04, 22:35
      Kolejny złoty cielec (złoty, bo złoty brzeg dominował w jego termosie). Zwykły
      komunistyczny czynownik, który wdał sie w walkę z innym komunistycznym gangiem
      w łonie jednej, wielkiej, komunistycznej bandy. A co ten komuch zrobił dobrego,
      prócz realizowania swoich stalinowskich ideałów?
      P.
    • mogiliani Maciek dobrze gotuje!!!!! 25.11.04, 00:01
      Gość portalu: tumak napisał(a):

      > Ludzie, prziecież on nic wielkiego nie zrobił. Przestańcie go gloryfikować!!!
      > P.S. Przecież nie musimy jeść tego, co sugeruje jego gruby syn.

      Ja nie potrafię:((
      A ty się weź do konkretnej roboty a nie zastanawiaj się nad Kuroniem jeśli on
      ciebie nie interesuje.
    • Gość: Jancia Kuroń też PĘDZIŁ BIMBER za Jaruzelskiego IP: *.twmi.rr.com 25.11.04, 03:16
      Kuroń rzucił takie hasło:

      "Robotnicy produkujcie BIMBER w DOMU i NIE KUPUJCIE legalnego alkoholu, żeby
      nie zasilać kasy państwowej Jaruzelskiego"

      Na tym polegała walka Kuronia z komunizmem i stanem wojennym oraz tak został
      bohatrem Michnika.

      Nastawienie Kuronia do Jaruzelskiego się generalnie zmieniło gdy Jaruzelski
      podarował Kuroniowi kolorowy telewizor.


      Wtedy Kuroń przestał pedzić BIMBER w domu i kupował wódkę w sklepie, ale tak
      palił paierosy "Klubowe" że jeden papieros przypalał od drugiego, że aż
      Kuronowi zżółkły zeby jak starj szkapie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka