stasi1
05.06.26, 14:30
Szczególnie ich dzieci.
www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/2345101,1,rowerzysci-maja-dosc-rzad-dal-im-kij-neci-marchewka-aktywisci-rwa-wlosy-z-glowy.read
Dziecko do lat 10 nie może jechać po prawej stronie ulicy, jak również po ścieżce rowerowej. Może tylko po chodniku.
Ale oczywiście w kasku bo od środy każde dziecko do lat 16 musi jeździć w kasku