oszolom.z.radia.maryja
01.12.04, 15:24
miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,2420987.html
- co za wyjątkowa przewrotność! Chcialbym zobaczyc ten pomnik jak wygląda.
Mogę sie domyślac że przedstawia on skrzata z brodą i błazeńską czapką, dla
mnie to nie jest żaden święty Mikołaj! Prawdziwy św Mikołaj był piskupem
jakiegoś miasta położonego na terenie dzisiejszej Turcji. Nie mieszkał więc
na żadnym kole podbiegunowym ani też nie jeździ saniami w renifery
zaprzegnięte! Taki krasnalowy Mikołaj to wymysł masonerii która cche
zdesakralizować i zdechystianizować religijny charakter świąt Bożego
Narodzenia! Dlatego cieszę sie z postawy radnych którzy stają w obronie
prawdy i nie idą na żadne kompromisy z komercyjnomasońską papką