Dodaj do ulubionych

Masoneria sfinansowała pomnik św \Mikołaja w Rabce

01.12.04, 15:24
miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,2420987.html
- co za wyjątkowa przewrotność! Chcialbym zobaczyc ten pomnik jak wygląda.
Mogę sie domyślac że przedstawia on skrzata z brodą i błazeńską czapką, dla
mnie to nie jest żaden święty Mikołaj! Prawdziwy św Mikołaj był piskupem
jakiegoś miasta położonego na terenie dzisiejszej Turcji. Nie mieszkał więc
na żadnym kole podbiegunowym ani też nie jeździ saniami w renifery
zaprzegnięte! Taki krasnalowy Mikołaj to wymysł masonerii która cche
zdesakralizować i zdechystianizować religijny charakter świąt Bożego
Narodzenia! Dlatego cieszę sie z postawy radnych którzy stają w obronie
prawdy i nie idą na żadne kompromisy z komercyjnomasońską papką
Obserwuj wątek
    • Gość: chala LPR cenuzuruje sw. Mikolaja. Aryjskie pochodzenie IP: 68.214.176.* 01.12.04, 15:29
      musi miec i byc wyznania lacinskiej cywilizacji? Co za faszysci!!!
      Moze czas zeby im geby zamknac. Juz sa antysemiccy, antydemokratyczni,
      antyamerykanscy, czas na bycie ANTY-LPRACKIM!
      • oszolom.z.radia.maryja To waśnie te Santa Clausy są gemańskie! 01.12.04, 15:44
        a my tego nie chcemy! Chcemy prawdziwego oryginalnego św Mikołaja!
        • Gość: chala ten idiota chce oryginalny mit! IP: 68.214.176.* 01.12.04, 16:10
          tylko rydzyk mogl zatrudnic cos takiego! Ale ktos kto lubi byc obrazany czuje
          sie dobrze pracujac dla psychopaty.
    • lipa55 kulą w płot, oszołomie.... 01.12.04, 16:02
      oszolom.z.radia.maryja napisał:

      Chcialbym zobaczyc ten pomnik jak wygląda.
      > Mogę sie domyślac że przedstawia on skrzata z brodą i błazeńską czapką, dla
      > mnie to nie jest żaden święty Mikołaj! Prawdziwy św Mikołaj był piskupem
      > jakiegoś miasta położonego na terenie dzisiejszej Turcji.

      przykro mi oszolomie
      jesli zajrzysz tutaj
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2420987.html
      zobaczysz sliczną figurkę ewidentnego biskupa z odpowiednim nakryciem głowy...
      tak, ci masoni doprawdy nie mają wstydu!
      oraz rozsądku - gdyby wystawili pomnik Dmowskiego, nikt by ich nie podejrzewał

      PS skoro tak walczysz w obronie św. Mikołaja, to moze odrobisz lekcję i
      sprawdzisz, skąd dokładnie pochodził?
      • lipa55 Re: kulą w płot, oszołomie.... 01.12.04, 16:03
        ooo, to ten sam tekst z tym sam zdjęciem
        doprawdy, oszołomie, świete oburzenie wzrok ci przyćmiło
      • oszolom.z.radia.maryja Re: kulą w płot, oszołomie.... 01.12.04, 16:10
        tym większa przewrotność masonerii bo dala na to kasę..kościól od masonerii
        niue cche żadnych pieniędfzy.a w każdym bądź razie nie powinien od nich brać
        • lipa55 Re: kulą w płot, oszołomie.... 01.12.04, 16:12
          tak, ich przewrotnośc jest niezwykła
          czy myślisz, ze umieszczą tabliczkę
          "Św. Mikołajowi - wdzięczni masoni"?
          • oszolom.z.radia.maryja Re: kulą w płot, oszołomie.... 01.12.04, 16:23
            nie napiszą o sobie wprost masoni czy wolnomularze ale napewno podpiszą sie
            jako określonego rodz Instytucje np IMCA Rotary Club BCC itp
            • lipa55 Re: kulą w płot, oszołomie.... 01.12.04, 16:28
              o, bez wątpienia
              napis "Św. Mikołajowi - wdzieczne Rotary Club", to będzie coś

              a możesz mi jeszcze wytłumaczyć, jak masoni "figurą historycznego i chudego
              Mikołaja z Mirry z pastorałem w ręce, takiego, jakiego uznaje Kościół
              katolicki", chcą nas zdemoralizować?
              • oszolom.z.radia.maryja Re: kulą w płot, oszołomie.... 01.12.04, 17:26
                odsyłam do publikacji dr-a Krajskiego jaki i przedwojennych publikacji św
                Maksymiliana kolbe
                • lipa55 Re: kulą w płot, oszołomie.... 01.12.04, 17:28
                  a można prosić o streszczenie własnymi słowami?
                  (najchetniej w 250 słowach, tak jak na nowej maturze)
                  • oszolom.z.radia.maryja Re: kulą w płot, oszołomie.... 01.12.04, 17:49
                    nie cchę ci odbierac przyjemności z czytania książek pana Krajskiego, nie chcę
                    ci niczegio narzucac zwłąszca moich włąsnych interpretacji
    • Gość: Polak LPR na masonach do wladzy zmierza - DEBILE IP: *.marketscore.com / 66.119.33.* 01.12.04, 16:23
      Paranoja rodem z Tworek i dpoowod nicosci politycznej tych zasmarkanych
      gowniarzy z czarnymi podniebieniami.
      • oszolom.z.radia.maryja to żadna paranoja 01.12.04, 16:26
        lekceważenie zagrożeń i przeciwników to zbrodnia!
      • Gość: chala LPR juz zdesperowana. Nie ma wiarygodnego wroga. IP: 68.214.176.* 01.12.04, 16:27
        Zydow niebezpiecznie i wreszcie zrozumieli. wiec kogo? Komunisci w ich
        szeregach, Putin ich wodzem, wiec MASONI!
        Ktos widzial masona ostatnio w sasiedztwie? oze na klatce mieszka?
        • oszolom.z.radia.maryja Mason to wróg jak najbardziej realny 01.12.04, 17:25
          • Gość: Polak MIEJSCE DLA PARANOIKOW - KOSCIAN,IDIOTO IP: *.gazeta.pl / *.union-city.k12.nj.us 01.12.04, 17:30
            • oszolom.z.radia.maryja skoro tak twierdzisz co co ty tu jeszcze robisz? 01.12.04, 17:47
              • Gość: chala [aranoik z LPR/RM; szukaj masonow/mikolajow pod IP: 68.214.176.* 01.12.04, 17:51
                chrzescijanska choinka, hehe.
          • Gość: chala Dla Paranoika Mason to wróg jak najbardziej realny IP: 68.214.176.* 01.12.04, 17:41
            lpraki to chrzy faszysci bez inteligencji pchly. Ale realne zagrozenie dla
            naszego szpitala psychiatrycznego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka