Gość: 1037-rok
IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl
30.08.01, 20:19
W czasach I RP panowal w Polsce niewolniczy system-feudalizm.Wiekszosc narodu
polskiego to byli niewolnicy (panszczyzniani chlopi},ktorzych charowali na
swoich panow(tez Polakow):szlachte,magnaterie,Kosciol Katolicki.
Hierarchia Kosciola Katolickiego w Polsce popierala zniewolenie wiekszosci
narodu polskiego,a wszelkie bunty chlopow polskich o wyzwolenie uwazala za zlo
i popierala silowe niszczenie buntow o wolnosc.Polskich chlopow Kler traktowal
jako niewolnkow ,ktorzy musza pogodzic sie ze swoim losem bo innaczej spotka
ich rzekomo kara boska.Tak tez przez kilkaset lat historii Polski Kler
Katolicki zabijal,zniewalal i wyzyskiwal wiekrzosc narodu polskiego czyli
chlopow.
A DZISIAJ W SPOSOB CHAMSKI I ZAKLAMANY KOSCOL KATOLICKI TWIERDZI ,ZE ZAWSZE
SLUZYL NARODOWI I BYL ZNIM RAZEM W POTRZEBIE............CIEKAWE KIEDY BANDYCI Z
WATYKANU PRZEPROSZA POLAKKOW ZA ZBRODNIE NA NICH POPELNIONE.......????????