Gość: Kuba Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.solna.se 26.01.05, 09:27 Co papiez na to? Popiera? Jako chrzescijanin powienien chyba odpuscic, w szczegolnosci jako ze to sprawa blaha - czyz nie? Odpowiedz Link Zgłoś
wienczyslaw2 Re: Urban skazany za zniewagę Papieża 26.01.05, 09:43 Kulturalnego i dobrze wychowanego człowieka poznaje się międzyinnymi po tym w jaki sposób przedstawia swoje poglądy i krytykę wobec innych ludzi. W żadnym miejscu na świecie nikt nikogo nie może bezkarnie obrażać, znieważać i wyśmiewać się z czyjejś ułomności. Jan Nowak Jeziorański i Giedroyc też byli wrogo do siebie nastawieni, ale ani w RWE nie można było niczego złego usłyszeć o Giedroyciu, ani też w "KUlturze" przeczytać znieważających słów pod adresem Jana Nowaka. Cała burzliwa dyskusja na ich temat dotyczyła przede wszyskim ich samych i była mimo wszystko oparta na wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: delta Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.dyn.optonline.net 26.01.05, 10:00 Piepeprzysz gosciu co ci slina na jezyk niesie. W ten sposob ludzie powinni uzywac tylko oficjalnego, zaklamanego jezyka. Urban jest redaktorem jak mi sie wydaje satyrycznego pisma, a zatem moze on nazwac Busha ludozerca,a Papieza starym karlem, byleby ich nie nazwal ch..ami.Kapujesz? Jezeli nie,to juz ja nie ponosze winy za twoje wyksztalcenie. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: delta Re: Wyrok jest zbyt lagodny n/txt IP: *.dyn.optonline.net 26.01.05, 10:08 Cos sie zarznal,ze cie tak wcielo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ubu Urban popatrz w lustro a potem krytykuj ułomności IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.05, 10:11 innych. pomijajac wzgledy polityczne to po prostu chamstwo najgorsze. Pewnie sam nie patrzysz w lustro, ja bym nie mógł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Palnick Urban w gruncie rzeczy broni CZŁOWIECZEŃSTWA JP2. IP: *.stenaline.com 26.01.05, 10:20 Papież teraz budzi nie szcunek a głębokie współczucie w związku z bezwzględnym dręczeniem go przez watykańską kamarylę. Sądząc po reakcji na próbę obrony człowieczeństwa JP II zawartą mimo wszystko w felietonie Urbana, Polacy a zwłaszcza katolicy maja głęboko w d..uszy człowieka o nazwisku Karol Wojtyła. Tak naprawdę traktuja go jak rodzaj symbolu a symbol nie wykazuje oznak przemiany materii, nie cierpi, nie jest wykorzystywany przez silniejszych w momencie słabości. Prawie nikt z katolików nie chce się ujać za tym człowiekiem, który ma prawo do odpoczynku po długim, ciężkim życiu. Ma prawo do emerytury np. w Tatrach. Polacy chcą, żeby papieża dręczyć, obwozić po świecie jak cudaka aż padnie z wycieńczenia. Gdy patrzę na Wojtyłę widzę przede wszystkim starego schorowanego człowieka, który siłą woli zmusza się by być usłużny kościołowi i narodowi. Jego "opiekuni" mają za nic jego wiek i człowieczeństwo. Mają za nic biblijny nakaz miłosci bliźniego i okazywania mu miłosierdzia. Nie rozumiem tych wszystkich ,dla których jego obraz teraz pomaga podtrzymywać własną wiarę. To nieludzkie i egoistyczne. Odpowiedz Link Zgłoś
oraw Re: Urban skazany za zniewagę Papieża 26.01.05, 10:44 Pan Urban to kawał ŁOBUZA , można by nawet rzec Filut i doskonale się bawi a my wszyscy(vide środki "musowego przykazu")poważnie dyskutujemy na temat wypowiedzi tego Franta. Chamstwo to jego poza,maska kryjąca lęki,niedowatościowanie i rozpacz. Trzeba mu współczuć i współczuć z nim.Zawsze gdy patrzę na niego, czuję głęboki żal, tak ŻAL właśnie. A wyrok sądu? Jeśli prawo zakład, że chamstwu należy przeciwstawiać się "siłom i godnościom osobistom" to czemu nie! Trzeba by dać mu trochę większy wyrok,jakąś odsiadkę a tak poważnie to ja bym go zawiózł do WATYKANU żeby spojrzał w oczy tego "Breżniewa" ciekawe jak wtedy po ucałowaniu papieskiego pierścienia pyskowałby w nim ten "nihilista" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alex Re: watykanski markieting IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.05, 11:06 Urban unaocznia nam do czego mozna sie posunac eksploatujac ponad wszelka miare schorowanego czlowieka ,ktory jest glowa kosciola katolickiego.Przedmiotem dzialania nie jest czlowiek a zyski jakie sie uzyskuje zdzialanosci misyjnej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajax Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.ite.waw.pl 26.01.05, 11:41 To już nie można w Polsce powiedzieć, że np. Bush to idiota ? Nie słyszałem, żeby tamtejszy sąd z publicznego oskarżenia kogoś skazał. Czyli nasze sądy lepiej chronią "dobre imię" prezydenta USA, niż sądy amerykańskie. Jerzego Urbana nie cierpię i nie czytam. Irytuje mnie to, że w jednym tekście znajduję jego nazwisko i Papieża. Prowokacje Urbana najlepiej pominąć milczeniem. To byłaby najgorsza kara. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marzier Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.05, 13:35 obrażać ludzi nie można bo jest to nie kultóralne! Ale ludzie sie obrażają bo maja wolna wolę i nikt im tego nie zabroni w państwie demokratycznym! Jak to im nie wystarczy to ida do sadu cywilnego i problem sie wyjaśnia! Mnie bulwersuje to że sprawą zają się prokurator z urzedu działając w oparciu o anachroniczne prawo z czasów PRL ! To mnie boli jako człowieka wyznającego prawa demakracji! wystarczyłoby by jakaś organizacja społeczna, koscielna czy nawet zwykły obywatel urazony tym artykułem wystąpiła na drogę cywilną - byłoby po sprawie ALE NA BOGA NIE Z URZĘDU BO SIE ROBI GÓWNO! A skorzystał na tym tylko urban ukazująć słabość polskiej demokracji! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MARZIER NIE Z URZĘDU TYLKO SPR. CYWILNA ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.05, 13:39 obrażać ludzi nie można bo jest to nie kultóralne! Ale ludzie sie obrażają bo maja wolna wolę i nikt im tego nie zabroni w państwie demokratycznym! Jak to im nie wystarczy to ida do sadu cywilnego i problem sie wyjaśnia! Mnie bulwersuje to że sprawą zają się prokurator z urzedu działając w oparciu o anachroniczne prawo z czasów PRL ! To mnie boli jako człowieka wyznającego prawa demakracji! wystarczyłoby by jakaś organizacja społeczna, koscielna czy nawet zwykły obywatel urazony tym artykułem wystąpiła na drogę cywilną - byłoby po sprawie ALE NA BOGA NIE Z URZĘDU BO SIE ROBI GÓWNO! A skorzystał na tym tylko urban ukazująć słabość polskiej demokracji! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MARZIER Re: NIE Z URZĘDU TYLKO SPR. CYWILNA ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.05, 13:43 Mam wrażenie że większość postujacych na tym forum tym jest obużona! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MARZIER CZY K.WOJTYŁA JEST OB.POLSKIM TAK GWOLI ŚCISŁOŚCI? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.05, 13:48 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Future Phd Re: NIE Z URZĘDU TYLKO SPR. CYWILNA ! IP: *.uta.edu 26.01.05, 17:30 To mnie boli jako człowieka wyznającego prawa demakracji! Hmmm, a co to jest ta "demakracja"? (cytat powyzszy jest od MARZIER'a). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Palnick Znieważają Papieża Watykańczycy. Urban go broni. IP: *.stenaline.com 26.01.05, 13:37 Dwór papieski posługuje się tym sędziwym, schorowanym człowiekiem jak narzędziem. Dręczą go i odbierają mu człowieczeństwo - to podoba się katolikom. Również rodakom Wojtyły. Urban dostrzega w nim człowieka zasługującego na odpoczynek a nie bezwzględną eksploatację. Sąd każe go grzywną. Zaiste niezgłębione są meandry ludziej umysłowości i moralności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misjonarz Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: 210.23.177.* 26.01.05, 15:30 wszystkiego najlepszego panie Jerzy Urban! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pax Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: 81.15.183.* 26.01.05, 18:05 Skazany,bo sam przyznal sie do winy: Chcial dolozyc Papiezowi. Przyklad Urbana jest dowodem na koniecznosc wprowadzenia cenzury - nie katolickiej czy komunistycznej. Takich nie ma. Cenzura powinna wyplywac z kultury osobistej czlowieka, jego umyslu i serca. Niestety, Urban nie posiada jej w najmniejszym stopniu... Zal mi go. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pandada Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.ceron.pl 26.01.05, 21:32 W PRLu miałbyś posadkę w cenzurze. Każdy felietonista polityczny chce komuś dowalić - nie ma to nic wspólnego ze znieważaniem. Ty natomiast znieważasz myślenie ludzkie uznając ,że dowalanie to znieważanie. Obrażasz też poczucie przyzwoitości wylewając fałszywe żale nad Urbanem www.nie.com.pl/main.php?dzial=akt&id=719&zaznacz=obwo%BCne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kara NAJLEPSZ KARA TO BOJKOT SZMATLAWCA "NIE" IP: 12.155.35.* 26.01.05, 18:42 Przestancie kupowac tego "szmatlawca" NIE. Ten zapluty zyd niech zniewaza swoich rabinow. Jak by to napisal o "swoich kreconych" to by go juz nie bylo. Kopnac ta swinie w d... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MABULLA Re: NAJLEPSZ KARA TO BOJKOT SZMATLAWCA "NIE" IP: *.d.pppool.de 26.01.05, 23:35 TYPOWY POLSKI BURAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kara NAJLEPSZ KARA TO BOJKOT SZMATLAWCA "NIE" IP: 12.155.35.* 26.01.05, 18:42 Przestancie kupowac tego "szmatlawca" NIE. Ten zapluty zyd niech zniewaza swoich rabinow. Jak by to napisal o "swoich kreconych" to by go juz nue bylo. Kopnac ta swinie w d... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.minus.uni.torun.pl 26.01.05, 19:27 Spójrzcie na cieple spojrzeni przenajświętszej Panienki. Niech ukoi niedobrego karzełka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papierz Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.chello.pl 26.01.05, 19:51 Co jest to papiez? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papierz Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.chello.pl 26.01.05, 19:53 A co jest to papiez? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Romek Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.chello.pl 26.01.05, 19:56 Czy wegi można obrazić. zapytajcie seler. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polecam! [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.05, 20:05 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ateisticus Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.bflony.adelphia.net 26.01.05, 20:31 Papiezyk i jego swita to pomylka tego stulecia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andre Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.05, 20:52 Za co skazac niedlugo za uszy beda skazywac i stos rozpala jak za dawnych czasow Coz takiego obrazliwego napisal dziadek ledwo sie trzyma jak mowi to rzezi prawdy nie lubia ci dla ktorych on jest takim bozkiem na ziemi i za to Urbana chca ukarac ze nie widzi w nim bozka tylko starego czlowieka chorego i przez to dla nas widok jest szokujacy beblanie co niedziele Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo KOŚCIÓŁ TRACI WIERNYCH :) IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 26.01.05, 21:12 Stąd ta cała szamotanina wokół aborcji, geyów itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Romek Re: KOŚCIÓŁ TRACI WIERNYCH :) IP: *.chello.pl 26.01.05, 21:36 Może KUL uruchomi kierunek lingwistyczny, tłumaczenie z papieskiego na jaki kolwiek. Odpowiedz Link Zgłoś
panbuk1 Urbana pokuta za zniewagę Tatusia Świętego. 26.01.05, 22:17 Propagowanie mej chwały powinno się odbywać zawsze i wszędzie. A gwarantem tego są Księża i cała hierarchia wzwyż, oprócz Ojca świętego, który jest mym klonem i chce mnie zdetronizować. Człowiek od momentu narodzin jest mi przypisany i na mego sługę i wiernego adoratora wychowywany. Wychowywaniem zajmują się ci, co przeze mnie są do tego powołani, czyli katecheci, księża, zakonnicy, czasami niestety i zakonnice. Poprzez chrzest, komunię i nauki Kościelne wszelakie w tym religię, moje dzieło stworzone na moje podobieństwo, jest coraz doskonalsze, coraz wierniejsze mym pragnieniom Do zbawienia duszy nie są im potrzebne żadne inne nauki poza tymi, które wynikają z pisma świętego. Zatem religia powinna być jedynym przedmiotem nauczania we wszystkich szkołach. Nauczyciele tychże są wzorcami moralnymi przeze mnie nadanymi. Dlatego należy im bezgranicznie ufać i w każdej sytuacji bronić. Kodeks kanoniczny, konkordat oraz nie podważalny nadany autorytet moralny gwarancją nietykalności sług bożych. No przecież gdyby hierarcha Krk kłamał, to dowodziłoby nie istnienia Boga. Ponieważ Ja istnieję, dlatego należy ich ekscelencje i eminencje szanować i bezgranicznie im ufać, oraz pomagać w każdej sytuacji. Osoby reprezentujące Mnie są nadludźmi i jest rzeczą niedopuszczalną, aby byli traktowani na równi z resztą parafian. O pomstę do nieba woła oczernianie mych najwierniejszych i najdoskonalszych wyniosłości przez ateistyczne kanalie. Wszystko, co czynią katoliccy hierarchowie, nauczyciele kleryków i sami klerycy (sztubackie wygłupy) czynią w imię Mojej chwały. Nie róbcie z tego afery!!! Przekazałem memu namiestnikowi na ziemi dyrektywy, już niebawem pogrozi on paluszkiem swej rączki, która pomagała mu przeżyć celibat, tym, którzy czynią sztubackie wygłupy i tym, którzy trochę pofantazjowali przy zdobywaniu niezbędnych funduszy do życia w ubóstwie. Sądowi przekazałem myśli natchnione i w porę spostrzegł, że czyni świętokradztwo, natchnąłem również sędzinę, która sądziła Urbana, jednak należy jeszcze odprawić egzorcyzm, nad tą zabłąkaną duszą, która wymierzyła tak niską pokutę. Ks. Prof. dr hab. Florian Lempa z Uniwersytetu w Białymstoku ma przeze Mnie zarezerwowane miejsce w czyśćcu, za obronę ateistycznej kanalii, Jerzego Urbana. Komornik zaś rozchoruje się i zostanie od sprawy odsunięty ( Stella Maris).. Będą się w piekle smażyć, wszyscy ci, którzy hierarchą, czyli moim przedstawicielom nie będą służyć. Ludzie z SLD zrozumieli, i już mi służą, tak jak świętobliwe osoby z poprzednich ekip rządzących, które zatwierdziły Konkordat napisany w Stolicy Apostolskiej. Hanna Suchocka jako kobieta, czyli człowiek mniej doskonały, przyczyniła się do mej chwały, jest to brakujące ogniwo w teorii Darwina (naukowcy chyba nigdy na to nie wpadną). Zaś szlachetna postać o nazwisku Skubiszewski (Skubi), zawsze dla świętego Kościoła z państwowej kasy coś na wiele lat wyskubi. Amen PS Rozważam zastąpienie wszystkich innych kodeksów, kodeksem kanonicznym w kraju mych doskonałych i niepokalanych wzorców moralnych, zaś konstytucję zastąpić należy Pismem Świętym. Interpretacją tychże zajmą się Biskupi, na podstawie wytycznych mego Klona. Niech będzie pochylony. Wszelkie prawa zastrzeżone. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: addie Nie "Papieża", tylko "papieża" IP: 195.150.161.* 26.01.05, 23:03 bez bałwochwalstwa i wazeliniarstwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Palnick Prawo i sprawy o obrazę. IP: *.stenaline.com 27.01.05, 00:09 Orzekanie w sprawach o obrazę czyichś uczuć jest kontrowersyjne z kilku powodów: - jak bez wątpliwości określić, że czyjeś uczucia religijne lub inne zostały obrażone? - Jak definitywnie stwierdzić, że skarżący mają określone uczucia, które można obrazić? - Jak zebrać dowody potwierdzające lub przeczące powyższym tezom? Ponieważ nie jest to możliwe prawo stanowi, że uznanie zarzutu o obrazę uczuć może nastąpić wówczas, kiedy można bezspornie dowieść rozmyślnego działania w celu wywołania takiej obrazy. A to dopiero jest trudność! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nie bądź frajer! Re: Prawo i sprawy o obrazę. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.05, 12:19 Gość portalu: Palnick napisał(a): > Orzekanie w sprawach o obrazę czyichś uczuć jest kontrowersyjne z kilku > powodów: > - jak bez wątpliwości określić, że czyjeś uczucia religijne lub inne zostały > obrażone? > - Jak definitywnie stwierdzić, że skarżący mają określone uczucia, które > można obrazić? > - Jak zebrać dowody potwierdzające lub przeczące powyższym tezom? > > Ponieważ nie jest to możliwe prawo stanowi, że uznanie zarzutu o obrazę uczuć > może nastąpić wówczas, kiedy można bezspornie dowieść rozmyślnego działania w > celu wywołania takiej obrazy. > > A to dopiero jest trudność! ----------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Palnick Czy doczekamy w Polsce takiego sądu ? IP: *.stenaline.com 27.01.05, 13:38 Sądzę, że jako wzór do naśladowania dla sadu i prokuratury; stykających się ze sprawami o obrazę uczuć lub osób, powinien służyć sędzia z Austro-Węgier, który umorzył sprawę jednego z obywateli twierdzących, że ma w dupie Cesarza Franciszka-Józefa. W uzasadnieniu sąd stwierdził, że ów obywatel podawał fałszywą informacje co do miejsca pobytu Najjaśniejszego Pana, a to nie jest karalne. Chciałbym dożyć kilku umorzonych z podobnym uzasadnieniem spraw w dzisiejszej Polsce ;). Pozdr. P. Odpowiedz Link Zgłoś
panbuk1 Miałem w Dupie Papieża i nie jestem pewien do dziś 27.01.05, 21:54 Jak długo. Niech będzie pochylony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ke? Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: 81.219.224.* 27.01.05, 17:07 Panie Urban, tak trzymac!!! my sie fanatyków nie boimy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan P{aweł III Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.chello.pl 27.01.05, 17:20 Polubie Lolka jak mi umyje nogi. Słyszałem, że ten facet bez mycia nóg innym ni4e może wytrzymac. Ja już od kilku lat czekam na to mycie nóg i cholewka, mam zelówy na pietach. Panie Karolu. tylko kilku na rok? A ja? Czekam i czekam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan paweł III Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.chello.pl 27.01.05, 17:23 Czy Lolo ma jeszcze jakiekolwiek uczucia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.wroclaw.mm.pl 27.01.05, 19:49 w sadach zima i nic mądrego się nie dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bebOp.prowokator Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.05, 20:27 "Każdy człowiek ma prawo do wolności opinii i do jej wyrażania; prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice" Powszechna Deklaracja Praw Człowieka, art. 19. Moglbym zacytowac punkt z konstytycji RP gwarantujacy prawo do wolnosci, wolnosci slowa.. oraz pare innyh, jak obowiazujace urbana prawo prasowe. Mysle, ze dokument o randze ponadnarodowym, jest najodpowiedniejszym. A teraz mała próbka wątpliwej w polsce wolności słowa/wypowiedzi: "Uważam, że Jan Paweł 2, jako papierz i głowa państwa, nie jako Karol Wojtyła - człowiek, jest do bani!" A teraz poproszę o "prawomocny" wyrok.. Niestety, sparaw podobna jak u J. Urbana .. Wiec wg. prawa, juz dostalem wyrok wg.rozporzadzenia sadu, w sprawie podobnej. Zadam pytanie, jak myslicie, kto faktycznie zadzi w naszym kraju?? .. i czy sie w koncu obudzimy z tego średniowiecza ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ps.mieto Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.it-net.pl 27.01.05, 21:45 Co to znaczy ostatnim autorytetem? To znaczy że jest ktoś pierwszy przed Ojcem Świętym? Na pewno mamy wiele autentycznych autorytetów w Polsce tak wśród duchownych jak i świeckich. Czy do grona tych ostatnich chciałby należeć np. pan Urban? A może należy, tylko my (wszyscy) nie zdajemy sobie z tego sprawy. Można patrzeć a nic nie widzieć! Rzeczywiście!! Ciekawe, jakby Papież zareagował na to gdyby dowiedział się że Pan Urban został ukarany grzywną za zniewagę Jego własnej osoby. Sądzę że absolutnie nie byłby za tym,na pewno byłby przeciwko jakiejkolwiek karze. Jeśli z powyższego faktu ktoś miałby wyciągnąć wniosek np. że to zmieniłoby nagle postawę Pana Urbana wzgędem Ojca Świętego, to w jeszcze większym znalazł by się błędzie. Nic z tego! Pan Urban jest taki jaki jest, i musi udawać że ma rację w swoim działaniu, bez względu na to czego nie miałoby ono dotyczyć. Od siebie bym tylko dodał, że pod jednym warunkiem: Niech udaje przed samym sobą. Nam polakom nie jest absolutnie potrzebna jakakolwiek opinia Pana Urbana, nie tylko pod adresem Papieża. Mamy wystarczajacą ilość bardziej kompetentnych osób, lepiej znających sie na rzeczy. Trafniej potrafiących oceniać rzeczywistość. A Pan Urban zanim zacznie się wypowiadać publicznie, winien zapytać wcześniej naród: czy zechcecie wysłuchać mojej opinii? I w sytuacji odmowy, lub chociażby tylko wahania - zrezygnować. I tu mam apel do polaków!! Prawdziwy. Postawcie na swoim. Zaoponujcie. Bo inaczej nigdy nie dowiecie się kim naprawdę jest Pan Urban. Bo niby wiecie, a nie wiecie. Niestety! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Palnick Urban od lat naraża się w obronie wolności słowa.. IP: *.stenaline.com 28.01.05, 01:32 Naraża się każdej aktualnej władzy, bo ta chce zamieść pewne swoje ułomności pod dywan. Taka postawa wymaga dużej odwagi cywilnej. On ją ma. Urban, z powodu niewyparzonej gęby i nawyku do wypowiadania wprost tego co wszyscy wiedzą ale nikt się nie odważy się powiedzieć otwarcie ("rząd sam się wyżywi"), miał zakaz publikowania za Gomułki. Mógł pisywać tylko w jakichś "Przeglądach hodowców nutrii" czy coś w tym stylu :) Potem pisywał błyskotliwe felietony sądowe w Kulisach jako Kibic, tez często narażając się władzom. Naigrawał się w nich bezczelnie z panującego w Polsce zakłamanego systemu. A kto dziś pamieta, że sprawozdania z jego konferencji prasowych jako rzecznika rządu były drukowane w Rzeczpospolitej W CAŁOSCI, bez żadnych ingerencji cenzury? A kto dziś pamięta, że to dzięki niemu w drugiej połowie lat 80tych zaprzestano zagłuszania Wolnej Europy i innych stacji zachodnich nadających po polsku? Może warto o tym pamiętać dziś, gdy w wolnym, demokratycznym kraju karze się go za tekst o Papieżu? O którym to tekście wszyscy wiemy,że jest prawdziwy? Sylwetka Urbana w tym fragmencie jego życiorysu jest prosta jak niemiecka autostrada i konsekwentna jak opinia papieża o antykoncepcji :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat urban=pojetny uczen dra GOEBBELSA!!! IP: 217.52.254.* 28.01.05, 17:49 urban od dra GOEBBELSA T E Z sie WIELE nauczyl!! Ponizsze kuplety spiewac na melodie znanej przedwojennej piosenki "BO NIE ZNA ZYCIA KTO NIE SLUZYL W MARYNARCE" [USA:-))] SPOTKALEM NA ULICY PATAFIANA KTORY CHOLERNIE PRZYPOMINAL MI URBANA A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] KIEDY UWAZASZ ZE TWOJ BYT JEST STRASZNIE DENNY PAMIETAJ, ZE URBAN WYCHWALAL STAN WOJENNY! A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] KIEDY CIE MIERZI MUZULMANSKI BRUDNY TURBAN PAMIETAJ, ZE Z TSUNAMI USZEDL JERZY URBAN! [:((( ] A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] GDY WKURZA CIE ZE NA PAPIEZA PLUJA HOOYE PAMIETAJ:KOMUCH-URBAN WCIAZ SE SZMAL DRUKUJE! A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] GDY COFFEE ONNAN KORUMPUJE I OKRADA W SRI LANCE JANKES NOWY SZPITAL ZNOW ZAKLADA A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] PODCZAS GDY UNIA NADAL BLADZI PO MANOWCACH PELNE "CHINOOKI" WCIAZ STARTUJA Z LOTNISKOWCA A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] GDY Z OBRZYDZENIA ZBIERA CI SIE NA RZYGANIE PATRZ JAK Z POMOCA SPIESZA W MOSKWIE I W FENIANIE! :-) A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] KIEDY CI RANO NIE CHCE NAWET STANAC PYTA PAMIETAJ! W REJON POSZEDL Z USA OKRET-SZPITAL! A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] GDY W GUANTANAMO MIERZI CIE WCIAZ CZYSCIC SRACZE POMYSL, MAHMUCIE! -MOGLBYS TERAZ SIEDZIEC W ACEH!!!!! A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] GDY Z ONANIZMU POD OCZAMI ROSNA WORY PAMIETAJ, ZE W IRAKU TUZ WOLNE WYBORY! :-) A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] GDY OD DAWANIA CORAZ MOCNIEJ BOLI DOOPA POMNIJ URBANA- J E S Z C Z E "CHODZACEGO TRUPA"! A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] d.c.n.[ w razie potrzeby) {Copyright: Meerkat Publishers 2005] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CezaryT Re: urban=pojetny uczen dra GOEBBELSA!!! IP: *.adsl.tele2.no 28.01.05, 18:59 Impotent Urban Zabrakło wam rezonu Już spuściliście z tonu Aby się nie zachlapać Lepiej orgazm łapać By przypadkiem w locie Nie opluł ciebie kocie Urban już nie napluje Prostata go dołuje Urban jest eunuchem Końca swego pastuchem Kapłon już nie podskoczy Kastrat spluwa w swe oczy CezaryT Gebbels Łap Urbana za jaja Urban w sądzie się kaja To nie ja, to me usta Mówiły same głupstwa Ja na kolanach błagam Słowem ciosu nie zadam Ni cudu nie opluję Bardzo srodze żałuję Zrobię, co tylko chcecie Przeprosiny w gazecie Sam na siebie napluję Tak bardzo, ja żałuję CezaryT Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Palnick Cezary :( IP: *.stenaline.com 28.01.05, 22:51 Odpowiadasz na : Gość portalu: CezaryT napisał(a): > > Impotent Urban > > Zabrakło wam rezonu > Już spuściliście z tonu > Aby się nie zachlapać > Lepiej orgazm łapać -------------- Zakładam, że to tzw. rozbiegówka - zero treści, chooj wie o co chodzi. Generalnie bez sensu. > > By przypadkiem w locie > Nie opluł ciebie kocie > Urban już nie napluje > Prostata go dołuje -------------- Kto w locie? Czy zwracanie się do czytelnika per kocie wynika z braku lepszego rymu? Znas stan zdrowia Urbana? > > Urban jest eunuchem > Końca swego pastuchem > Kapłon już nie podskoczy > Kastrat spluwa w swe oczy ------------ Urban ma oba jaja - zarzut o bycie eunuchem oddalony :) Reszta - paranoidalne bredzenie przepojonego nienawiscią indywiduum. Często na zasadzie projekcji eunuchy staraja się obarczyć swoją przypadłością osoby przewyższające ich np. intelektualnie :) > > CezaryT ------- Smutne Cezary! > > > Gebbels > > Łap Urbana za jaja > Urban w sądzie się kaja > To nie ja, to me usta > Mówiły same głupstwa --------- Czy ty jesteś pedałem... pardon gejem? Urban nie kajał się w sądzie! Chciał, żeby go wsadzono do więzienia za tę niesłychaną zbrodnię wyartykułowania tego co wszyscy widzą :) > > Ja na kolanach błagam > Słowem ciosu nie zadam > Ni cudu nie opluję > Bardzo srodze żałuję ----------- Jeżeli tak deklarujesz, to trzymaj się tego! > > Zrobię, co tylko chcecie > Przeprosiny w gazecie > Sam na siebie napluję > Tak bardzo, ja żałuję ----------- Cezary, to przykre ale jesteś poważnie chory. Może da się z tego wyjść? Masz z pewnością nadprodukcję śliny. Zrób z nią coś innego niż plucie. > > CezaryT ------------ Dno :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Palnick meerkat :( IP: *.stenaline.com 28.01.05, 23:07 Gość portalu: meerkat napisał(a): > urban od dra GOEBBELSA T E Z sie WIELE nauczyl!! > > Ponizsze kuplety spiewac na melodie znanej przedwojennej piosenki > "BO NIE ZNA ZYCIA KTO NIE SLUZYL W MARYNARCE" > [USA:-))] ----------------- Zwracając się do publiczności nie zawadzi powiedzieć "proszę śpiewać" > > SPOTKALEM NA ULICY PATAFIANA > KTORY CHOLERNIE PRZYPOMINAL MI URBANA > A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: > NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] --------------- Jeden raz to za wiele :) Zobaczymy co artysta po tym wstępie ma do zaproponowania? > > KIEDY UWAZASZ ZE TWOJ BYT JEST STRASZNIE DENNY > PAMIETAJ, ZE URBAN WYCHWALAL STAN WOJENNY! > A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: > NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] -------------- Artysta uznaje Urbana za kluczową postać historii końcówki 20 wieku ? > KIEDY CIE MIERZI MUZULMANSKI BRUDNY TURBAN > PAMIETAJ, ZE Z TSUNAMI USZEDL JERZY URBAN! [:((( ] > A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: > NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] -------------- Jerzy Urban uszedł z Tsunami z woli Boga :( Do tej pory ów bóg dwa razy eksperymentował z potopem. Raz w czasach biblijnych - uratował Noego. Drugi raz ostatnio - uratował Urbana. Obaj Żydzi. Ciekawe dlaczego. Wybrańcy ? > > GDY WKURZA CIE ZE NA PAPIEZA PLUJA HOOYE > PAMIETAJ:KOMUCH-URBAN WCIAZ SE SZMAL DRUKUJE! > A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: > NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] ------------------- Nie wkurza, bo nie pluje na papieża. Ośmiesza takich jakty, którzy uważają tego chorego starca za symbol a nie zbolałego człowieka godnego odpoczynku . > > GDY COFFEE ONNAN KORUMPUJE I OKRADA > W SRI LANCE JANKES NOWY SZPITAL ZNOW ZAKLADA > A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: > NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] ------------------ Chooj wie jaki to ma związek z poprzednimi "zwrotkami"? > > PODCZAS GDY UNIA NADAL BLADZI PO MANOWCACH > PELNE "CHINOOKI" WCIAZ STARTUJA Z LOTNISKOWCA > A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: > NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] -------------- To oznacza, że mamy doczynienia z klinicznym przypadkiem frustrata i paranoika. Rzyga w krąg wszystkim co mu leży w wątpiach. > > GDY Z OBRZYDZENIA ZBIERA CI SIE NA RZYGANIE > PATRZ JAK Z POMOCA SPIESZA W MOSKWIE I W FENIANIE! :-) > A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: > NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] ---------------- Jetem prorokiem ! On sam widzi, że rzyga ! > > KIEDY CI RANO NIE CHCE NAWET STANAC PYTA > PAMIETAJ! W REJON POSZEDL Z USA OKRET-SZPITAL! > A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: > NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] ---------------- Autor jest szczery. Prezentuje źródło swojej frustracji - brak wzwodu :( Idź chłopie do lekarza, może viagra uwolni cię od psychozy? > > GDY W GUANTANAMO MIERZI CIE WCIAZ CZYSCIC SRACZE > POMYSL, MAHMUCIE! -MOGLBYS TERAZ SIEDZIEC W ACEH!!!!! > A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: > NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] ------------ A gdzie ta żydowska szuja Urban? O co koorwa chodzi drogi autorze? > > GDY Z ONANIZMU POD OCZAMI ROSNA WORY > PAMIETAJ, ZE W IRAKU TUZ WOLNE WYBORY! :-) > A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: > NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] --------------- No comments. > > GDY OD DAWANIA CORAZ MOCNIEJ BOLI DOOPA > POMNIJ URBANA- J E S Z C Z E "CHODZACEGO TRUPA"! > A TY MASZERUJ TY MASZERUJ GLOSNO KRZYCZ: > NIECH ZYJE NAM WOLODIA ILJICZ! [x2] ------------------ Chodzącym trupem jest Wojtyła nie Urban. I co z tym wspólnego ma Ulianow? > > d.c.n.[ w razie potrzeby) ----------- Broń panie boże! > > {Copyright: Meerkat Publishers 2005] ------------ siara!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Palnick Portret psychologiczny wroga Urbana :-) IP: *.stenaline.com 29.01.05, 00:10 Mała trawestacja wiersza jednego z forumowiczów - geniusza. Wściekły i zawzięty, podły, obrzydliwy, Zły, podstępny, wredny, ohydny i mściwy, Zielony z zawiści, strzykający jadem, Goni co sił w nogach inkwizycji śladem. Marzy by nareszcie porozpalać stosy, Torturować bliźnich, obalać etosy. Nieustannie myśli - piątek to, czy świątek - O pięknej i krwawej rzezi niewiniątek. I całymi dniami - czy zmierzcha czy dnieje - Pianę toczy z pyska, nienawiścią zieje. A po nocach pisze - długo, do świtania - Listy kandydatów do wymordowania. Jak temu zaradzić? Nie mamy wyboru! Na pomoc wzywamy znów ludzi honoru. By Polska nie sczezła w nienawiści szale Ciebie dziś prosimy: „Ratuj, Generale!”. Ocal ty nas przed nim - miły panie bracie - Osadź go w areszcie, albo w internacie, Niechaj zgnije w pudle, albo i w gułagu... Kłaniam się z szacunkiem. Ślusarz z Pafawagu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CezaryT Analiza prawidłowa, dawno tak się nie śmiałem.:-) IP: *.adsl.tele2.no 29.01.05, 12:21 Analiza prawidłowa ;-)))))), dawno tak się nie śmiałem ;-)))))) Brak bluzgów, to zawsze krok do przodu. Pozdrawiam :-)))))) CezaryT Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesołek Re: Analiza prawidłowa, dawno tak się nie śmiałe IP: *.lublin.mm.pl 30.01.05, 21:51 Panie Palnick - PKP (czyli pięknie qrwa pieknie) podabaja mi się Pańskie posty. Pozdrófka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Włodzio Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.acn.waw.pl 29.01.05, 20:13 Cynik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Palnick Re: Urban skazany za zniewagę Papieża IP: *.stenaline.com 29.01.05, 23:19 Gość portalu: Włodzio napisał(a): > Cynik. ---------- Ale to nie jest karalne? Odpowiedz Link Zgłoś