enedue2
25.02.05, 22:14
Czy może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego Mazowiecki i cała to czerwono - różowe
towarzystwo wzajemnej adoracji boi się Rewolucji Moralnej?
Wczoraj w TVPolsat z niedowierzaniem patrzyłem i słuchałem Mazowieckiego jak
bezpardonowo atakował PiS. Na hasło odnowy moralnej "siła spokoju" dostawała
białej gorączki.
Reolucja moralna? Takie mało rewolucjne. Prawdziwy aktywista powiedziałby ,
że to hasło Kościelne, a zatem pokojowe.