9111951u 17.03.05, 11:29 prezydentem Polski Ludowej został niejaki Bierut ten od nkwd ! a watek wycięto Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
9111951u Re: Po Nowotko 17.03.05, 11:42 Tzw lewica polska nawiązuje do chlubnych tradycji towarzysza Tomasza ! Tylko dlaczego na forum wstydzą się tego prezydenta ? Odpowiedz Link Zgłoś
22091960u Re: Po Nowotko 17.03.05, 11:55 Polska czeka na swojego przedstawiciela od 1945 roku. Szkoda , że Ryszard Kaczorowski przekazał insygnia władzy w niegodne ręce!!! Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Po Nowotko 17.03.05, 11:57 Ja tam nie rozumiem dlaczego oni się wstydzą za Tomasza , ktory był przecie nie tylko z rodzinki ale i z Łubianki. Odpowiedz Link Zgłoś
janbezziemi Re: Po Nowotko 17.03.05, 12:18 Wykopaliska! Zajmijmy sie dniem dzisiejszym, a nie Bierutem, ktorego oceniaja historycy. Nowotko nie doczekał 22 Lipca 1944. Sprawa jego zabójstwa niby wyjasniona,ale wątpliwosci trwają.Cokolwiek o nim mowic, to uczciwosci tego dzialacza sie nie podważa. A ze nie był fazystą, a ideowym komunistą? No tak,to dzis grzech smiertelny! Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Po Nowotko 17.03.05, 12:52 Ale to korzenie dnia dzisiejszego co prawda nieco cuchnace łubianką, ale żeby wstydzić się swych korzeni a fe panowie z pedecji ! Odpowiedz Link Zgłoś
lucyperek2 Re: Po Nowotko 17.03.05, 14:53 Cokolwiek o nim mowic, to uczciwosci tego > dzialacza sie nie podważa. A ze nie był fazystą, a ideowym komunistą? Nowotko był szefem tzw. komórki dezinformacji. Zajmowała sie ona preparowaniem donosów do Gestapo na członków AK. Znany jest przypadek gdy na skutek błędu w donosie, Gestapo rozwaliło drukarnię czerwonych zamiast wskazanej akowskiej (były przypadkiem na tej samej ulicy). M. in. za to Nowotko został zlikwidowany przez Mołojca. On był uczciwy inaczej (uczciwy wobec batiuszki Stalina). PS. Nie jestem radyjomaryjowcem dla jasności. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Po Nowotko 17.03.05, 14:57 lucyperku2 to jednak oznacza, ze poddałeś sie nienawiści sianej przez Radio Maryja! Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Po Nowotko 19.03.05, 17:37 Twórczą kontynuacją agenta nkwd Bieruta na urzędzie prezydenta Polski będzie Cimoszewicz lub Borowski. Czy mam napisać uzasadnienie Odpowiedz Link Zgłoś