Dodaj do ulubionych

Po Nowotko

17.03.05, 11:29
prezydentem Polski Ludowej został niejaki Bierut ten od nkwd ! a watek wycięto
Obserwuj wątek
    • 9111951u Re: Po Nowotko 17.03.05, 11:42
      Tzw lewica polska nawiązuje do chlubnych tradycji towarzysza Tomasza !
      Tylko dlaczego na forum wstydzą się tego prezydenta ?
      • 22091960u Re: Po Nowotko 17.03.05, 11:55
        Polska czeka na swojego przedstawiciela od 1945 roku. Szkoda , że Ryszard
        Kaczorowski przekazał insygnia władzy w niegodne ręce!!!
        • 9111951u Re: Po Nowotko 17.03.05, 11:57
          Ja tam nie rozumiem dlaczego oni się wstydzą za Tomasza , ktory był przecie nie
          tylko z rodzinki ale i z Łubianki.
          • janbezziemi Re: Po Nowotko 17.03.05, 12:18
            Wykopaliska! Zajmijmy sie dniem dzisiejszym, a nie Bierutem, ktorego oceniaja
            historycy. Nowotko nie doczekał 22 Lipca 1944. Sprawa jego zabójstwa niby
            wyjasniona,ale wątpliwosci trwają.Cokolwiek o nim mowic, to uczciwosci tego
            dzialacza sie nie podważa. A ze nie był fazystą, a ideowym komunistą? No tak,to
            dzis grzech smiertelny!
            • 9111951u Re: Po Nowotko 17.03.05, 12:52
              Ale to korzenie dnia dzisiejszego co prawda nieco cuchnace łubianką, ale żeby
              wstydzić się swych korzeni a fe panowie z pedecji !
            • lucyperek2 Re: Po Nowotko 17.03.05, 14:53
              Cokolwiek o nim mowic, to uczciwosci tego
              > dzialacza sie nie podważa. A ze nie był fazystą, a ideowym komunistą?

              Nowotko był szefem tzw. komórki dezinformacji. Zajmowała sie ona preparowaniem
              donosów do Gestapo na członków AK. Znany jest przypadek gdy na skutek błędu w
              donosie, Gestapo rozwaliło drukarnię czerwonych zamiast wskazanej akowskiej
              (były przypadkiem na tej samej ulicy). M. in. za to Nowotko został zlikwidowany
              przez Mołojca. On był uczciwy inaczej (uczciwy wobec batiuszki Stalina).

              PS. Nie jestem radyjomaryjowcem dla jasności.
              • 9111951u Re: Po Nowotko 17.03.05, 14:57
                lucyperku2
                to jednak oznacza, ze poddałeś sie nienawiści sianej przez Radio Maryja!
                • lucyperek2 Re: Po Nowotko 17.03.05, 15:08
                  A co ma skarpetka do kibla ?
                  • 9111951u Re: Po Nowotko 20.03.05, 15:50
                    jakto co ? korzenie lewe !
              • terraincognita Re: Po Nowotko 17.03.05, 16:38
                Ale upraszczacie!
                • 9111951u Re: Po Nowotko 19.03.05, 17:37
                  Twórczą kontynuacją agenta nkwd Bieruta na urzędzie prezydenta Polski będzie
                  Cimoszewicz lub Borowski. Czy mam napisać uzasadnienie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka