Dodaj do ulubionych

Limit na chorego

25.03.05, 21:44
Pomorski NFZ leje na centrale i zapowiada, ze nie podporzadkuje sie temu
poleceniu cenrali, ktorego nie powstydzilby sie sam Dzierzynski. War-Maz tez
powinien to olac. Przeciez jeszcze przed koncem roku SLD pojdzie w cholere i
cala centrala NFZ pojdzie do wymiany (a moze i w ogole zostanie zlikwidowane
ta pseudoreforma lekarza Millera - Łapińskiego
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka