marcus_crassus 27.04.05, 10:05 ale jaja - jak w Iraku.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zizi80 Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 10:12 Nie sądzę żeby to były jaja! Sprawdzimy teraz naszą policję! Odpowiedz Link Zgłoś
materian Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 10:15 chaba juz sprawdzili, oni ... Policja ma w koncu nie tylko "leczyc" ale tez (albo przede wszystkim) "zapobiegac" ... Odpowiedz Link Zgłoś
archi-tect W SUMIE KOLESIE Z FANTAZJA 27.04.05, 12:55 jak w filmach - nikt nie ginie, a traca tylko banki (i to do tego sprzedane zagranicznemu kapitalowi :) Odpowiedz Link Zgłoś
jed2 Re: W SUMIE KOLESIE Z FANTAZJA 27.04.05, 14:07 >>a traca tylko banki (i to do tego sprzedane >> zagranicznemu kapitalowi :) pieniadze sa ubezpieczone, wiec nie trace nawet banki, tylko ubezpieczenie traci. Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: W SUMIE KOLESIE Z FANTAZJA 27.04.05, 15:08 O ile firma ubezpieczeniowa nie stwierdzi naruszeń w systemie zabezpieczeń banku. Odpowiedz Link Zgłoś
banzai123 Re: W SUMIE KOLESIE Z FANTAZJA 27.04.05, 19:57 ...a za wszystko i tak płaci w końcu zapłaci klient, czyli my. Chcecie wspierać bandytów to droga wolna, ja dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
vontomke kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rządzi 27.04.05, 10:15 i nie wiedzą że tutaj jest zero tolerancji dla przestępstw, swoją drogą jaką ulicę jutro obstawiacie? Odpowiedz Link Zgłoś
zizi80 Re: kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rz 27.04.05, 10:19 Znakomite jest też to, że w mniejszych sklepach są super zabezpieczenia i ochroniarze dzikim wzrokiem śledzą każdy ruch klienta, a w banku nie starczyło kaski na lepszą ochronę? Odpowiedz Link Zgłoś
nawarah Re: kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rz 27.04.05, 10:34 Gdybyś zobaczył system ochrony w banku, który okradli to by ci gały wypadły. Nie wypowiadaj się jeśli nie znasz procedur postępowania pracowników i ochroniarzy w przypadku napadu na banki. Pracownicy muszą oddać wszystko i siedzieć cicho, nie jak ten palant ochroniarz, ktory wczoraj wszczął strzelaninę bo wydawało mu się że jest kowbojem na dzikim zachodzie. Obecnie w bankach jest na tyle mało gotówki, że dla banku, jako firmy strata kilkudziesięciu tysięcy złotych to dosłownie "nic". Pomyśl jakie straty poniósłby bank, gdyby ten wczorajszy imbecyl kogoś postrzelił, albo zastrzelił - odszkodowanie (firma bogata, więc o kilka baniek można się sądzić) + dożywotnia rentka dla poszkodowanego. Takich poszkodowanych może być więcej. A ludzie podniecaja się tym że ukradli trochę kasy... Odpowiedz Link Zgłoś
jack_ryan To po co te zabezpieczenia? 27.04.05, 10:38 Jeśli i tak wszystko oddają bez oporu? To może jutro będzie 1000 takich napadów jak bandziorki przeczytają twoją opinię ... Odpowiedz Link Zgłoś
zizi80 Re: kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rz 27.04.05, 11:03 Nie zgadzam się w pełni z Tobą. Do cholery, jeden ochroniarz w banku? A jak podjeżdża busik pod bankomat żeby uzupełnić kasę, to ochrona budzi postrach kazdego przechodnia, stoi koleś z bronią, wszystkim drżą nogi. To w banku nie można stworzyć takiej "atmosfery"? Klienci czuliby się spokojniej a złodziejaszkom nogi by struchlały. Odpowiedz Link Zgłoś
wild31 Re: kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rz 27.04.05, 12:09 Klienci czuliby się spokojniej a > złodziejaszkom nogi by struchlały. To musiałbyś jako ochroniarzy zatrudnić L. i J. Kaczyńskich. Odpowiedz Link Zgłoś
nawarah Re: kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rz 27.04.05, 12:57 Gdzie widziałeś(aś) "busik" podjeżdżający z pieniędzmi do bankomatu? W Banku Spółdzielczym w Mszanie Dolnej? Bankomaty nigdy nie są "ładowane" z ulicy. Pieniądze przywozi się albo konwojem, albo nieoznakowanym samochodem i uzupełnienie bankomatu odbywa się z wnętrza budynku, w którym jest on zainstalowany. A ilu Twoim zdaniem ma być ochroniarzy w banku? Pięciu? Dziesięciu? A może każdy klient ma być pilnowany przez osobnego ochroniarza? W przypadku napadu rola ochroniarza ogranicza się tylko i wyłącznie do uruchomienia tzw. "cichego alarmu", powiadamiającego o napadzie odpowiednie służby. Ochroniarz nie powinien się nawet pokazywać złodziejom, bo zwiększa to znacząco prawdopodobieństwo użycia broni przez napastników i wzbudza w nich dodatkową agresję, której efektem może być niepotrzebna tragedia. Wszyscy pracownicy banków mają obowiązek spełnienia każdego żądania napastnika. Takie są procedury w każdym banku. Takie jest ryzyko prowadzenia działalności przez banki i nawet 1000 ochroniarzy w każdym oddziale tego nie zmieni. Jak idziesz do sklepu, gdzie każdy ochroniarz patrzy na Ciebie jak na złodzieja, to czujesz się dobrze i bezpiecznie? Bardziej niż napadów na banki powinniśmy bać się napadów na markety, w których skarbcach leży często o wiele, wiele więcej pieniędzy niż w bankach. Liczba ochroniarzy nie ma tu nic do rzeczy... Odpowiedz Link Zgłoś
muklo Re: kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rz 27.04.05, 18:23 > Gdzie widziałeś(aś) "busik" podjeżdżający z pieniędzmi do bankomatu? w wielu miejscach w Warszawie. np. na dworcu centralnym, w przejściu podziemnym metrze. podjeżdżają oznakowanym samochodem (w stylu: ochrona mienia "tu wstaw firmę") z którego wychodzi dwóch kolesi w hełmach i kamizelkach kuloodpornych. jeden niesie pieniądze w specjalnej kasetce, drugi go ubezpiecza z małym karabinem maszynowym (nie znam się.. taki niby UZI) Odpowiedz Link Zgłoś
hec2 Re: kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rz 27.04.05, 20:22 To może zatrudnianie ochrony jest zbędne? Na czym ma polegać ich praca? Ciekawe, czy ktoś chciałby wykorzystac ich spryt, odwagę, skuteczność? Odpowiedz Link Zgłoś
pvenaas Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 10:16 lol, wiedzieli, kiedy napasc. Nikt sie nie spodziewal kolejnego napadu dzien po tym w centrum. Po co te drogie zabezpieczenia i pseudo-ochrona w bankach??? Odpowiedz Link Zgłoś
zizi80 Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 10:21 To było psychologiczne podejście sprawców. Kto w Polsce spodziewałby się napadów na bank dzień po dniu. W USA oweszem , ale tutaj...? Odpowiedz Link Zgłoś
fnoll to pewnie sprawka Dobermana ;) 27.04.05, 10:16 we Francji nikt już widać nie trzyma kasy w banku i trzeba było się mu wybrać do bardziej egzotycznych krajów... Odpowiedz Link Zgłoś
7uop Wybieram sie do banku cofnąć swoją kasę 27.04.05, 10:19 szkoda by było jakby ją też ukradli Odpowiedz Link Zgłoś
rok1978 Re: Wybieram sie do banku cofnąć swoją kasę 27.04.05, 10:25 a co to byl za bank? Odpowiedz Link Zgłoś
reniferek1 Re: Wybieram sie do banku cofnąć swoją kasę 27.04.05, 10:27 BPH - tak jak wczoraj Odpowiedz Link Zgłoś
kixx Re: Wybieram sie do banku cofnąć swoją kasę 27.04.05, 10:43 BPH??? to ciekawe,bo to chyba trzeci napad w ciagu pol roku na oddzial tego banku w Warszawie pod koniec zeszlego roku roku napadli na oddzial przy Towarowej chyba najbardziej pechowy bank w tym miescie ps.no chyba ze temu brakowi szczescia ktos lub cos pomaga Odpowiedz Link Zgłoś
util Tak, tak, trzymaj ją w domu... 27.04.05, 10:29 ...tam będzie najbezpieczniejsza. Zdarza ci sie myśleć? Odpowiedz Link Zgłoś
7uop w domu będzie pewniejsza na pewno. 27.04.05, 12:11 ostatnio słyszałem nawet że oni te pieniądze co ja im daje na lokatę to pożyczają innym - co ty na to ????. W skarpete i pod podłogę to jedyne rozwiązanie Odpowiedz Link Zgłoś
wild31 Re: w domu będzie pewniejsza na pewno. 27.04.05, 12:16 To nie jest dobre rozwiązanie. Jak kurs pójdzie w górę, podniesie Ci podłogę. Odpowiedz Link Zgłoś
krakrak Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 10:40 A ja myślę, że to robota przeciwników Kaczyńskich. Chcą oni ośmieszyć jego poczynania jako szeryfa robiącego porządek, dającego poczucie bezpieczeństwa. A poza tym kaska przyda się na kampanię :) Odpowiedz Link Zgłoś
gosc.z.korony spokojnie to pewnie tylko ćwiczenia ;-))) 27.04.05, 10:40 państwo się zrelaksują, a nakłady wrócą do kasy - jak to w banku He! He! He! Odpowiedz Link Zgłoś
lew_konia Wiadoma rzecz stolyca! 27.04.05, 10:54 Brawo szeryf Kaczor! Brawo Warsiawka! Mamy super stolyce - proponuje powrot do Krakowa. Odpowiedz Link Zgłoś
colage Re: Kaczyński na Prezydenta 27.04.05, 14:31 Nikt sie nie garnie na stanowisko ojca dyrektora? Odpowiedz Link Zgłoś
wild31 Re: Kaczyński na Prezydenta 27.04.05, 14:44 To nie jest jeszcze przesądzone. W końcu nie wiadomo ile tych kaczek jest. Może jedna a tylko się dwoi w oczach? Ale to też o jedną za dużo. :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
michal_p11 Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 10:56 Najciekawsze w tym wsztskim jest to, ze zadnego ze sprawcow tegorocznych napadow na banki w warszawie jeszcze nie ujeto a napadow bylo juz piec. -- Wygraj www.fajnekonkursy.pl Odpowiedz Link Zgłoś
goras30 Re: To robją słuzby specjalne!!!!!!! 27.04.05, 10:59 To robią służby specjalne aby dyskredytować Kaczyńskiego, poprzez kryminalną ubecje. Bo komuchy tracą władze. Odpowiedz Link Zgłoś
wild31 Re: To robją słuzby specjalne!!!!!!! 27.04.05, 11:16 Wyjątkowo trafne spostrzeżenie. A pomaga KGB. Odpowiedz Link Zgłoś
mateusz.slawinski Re: To robją słuzby specjalne!!!!!!! 27.04.05, 12:35 Jasne - Logistyką zajmują się ludzie z Mosadu, a stroną finansową chyba ... Al- Kaida :] Trochę umiaru i rozsądku dobrze by zrobiło. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Sluzby jak sluzby, ale napewno i ktos z banku... 28.04.05, 05:38 Personel ani chybi pozazdroscil placy dyrektorom ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wild31 Re: SLD zbiera pieniadze na wybory????? 27.04.05, 11:15 Raczej (w geście miłosierdzia) na leczenie różnych schorzeń tych, których zaatakowała nienawiść. Odpowiedz Link Zgłoś
pamin1 Re: SLD zbiera pieniadze na wybory????? 27.04.05, 11:28 wild31 napisała: > Raczej (w geście miłosierdzia) na leczenie różnych schorzeń tych, których > zaatakowała nienawiść. Czerwony moralista...Jestem wzruszony i plakac mi sie chce....ze smiechu. Odpowiedz Link Zgłoś
wild31 Re: SLD zbiera pieniadze na wybory????? 27.04.05, 11:32 Ty też? PS. Jakiego jesteś koloru? Odpowiedz Link Zgłoś
goras30 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 11:03 Tylko żebyście pienjądze jeszcze rozdawali biednym!!!!!! Białe kołnieżyki to najwięksi złodzeje!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
makary21 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 11:17 chcielismu miec Ameryke mamy.Co prawda nie koniecznie w tym w czym chcieslismy ale zawsze PS. Moze lepiej zebysmy nie chcieli drugiej Japonii? Odpowiedz Link Zgłoś
pamin1 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 11:33 wild31 napisała: > A co powiesz na Trzeci Bangladesz? Ten mamy od 60-ciu lat. Odpowiedz Link Zgłoś
wild31 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 11:42 Ale przecież co chwilę na scenie pojawia się kolejny Odnowiciel. Odpowiedz Link Zgłoś
pamin1 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 11:50 wild31 napisała: > Ale przecież co chwilę na scenie pojawia się kolejny Odnowiciel. Tez od ponad 60-ciu lat. Z tym ze po okraglym stole, tych Odnowicieli robi sie coraz wiecej, a ludek daje sie ciagle nabierac. Odpowiedz Link Zgłoś
wild31 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 12:01 I będzie się nabierał (albo będzle nabierany) dalej. Non stop serwowane są tematy zastępcze. Przeszłość, martyrologia, naród wybrany. A w tle - np. nie może przebić się przez sejm ustawa o ochronie przed lichwą (skrót myślowy). I biedny staje się coraz bardziej biedny. Odpowiedz Link Zgłoś
pamin1 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 12:10 wild31 napisała: > I będzie się nabierał (albo będzle nabierany) dalej. Non stop serwowane są > tematy zastępcze. Przeszłość, martyrologia, naród wybrany. A w tle - np. nie > może przebić się przez sejm ustawa o ochronie przed lichwą (skrót myślowy). I > biedny staje się coraz bardziej biedny. Zgadzam sie w zupelnosci z postem (cos takiego!!! :)). Rozdrapywanie starych ran i zycie powstaniami to nasza specjalnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
wild31 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 12:19 Zgadzam sie w zupelnosci z postem (cos takiego!!! :)). Hurra!!!! Problemem jest fakt, że wielu sojuszników nie znajdziesz. Odpowiedz Link Zgłoś
pamin1 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 12:28 > Hurra!!!! Problemem jest fakt, że wielu sojuszników nie znajdziesz. Wiem o tym. latwiej jest przeciez zyc zrzucajac wszelkie niepowodzenia na carow, nazistow, Rosjan, szatana itd. itd. Zdrowe, krytyczne spojrzenie na wlasne wady nie jest nasza najmocniejsza cecha. Zreszta widac to na przykladzie wszystkich bez wyjatku parti politycznych. Tzw. Reprezentanci Narodu zostali przez ten ostatni wybrani. Odzwierciedlaja wiec swoja postawa w pewnym stopniu swoich wyborcow. Odpowiedz Link Zgłoś
wild31 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 12:36 Odzwierciedlaja wiec swoja postawa w pewnym stopniu > swoich wyborcow. Obawiam się, że w dużym stopniu. Jak dodać do tego idiotyczną ordynację wyborczą (głosowanie na partie a nie poszczególnych kandydatów) to czarno widzę bliską i dalszą przyszłość. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Przyjemnie bylo was czytac. Moze ten kraj ma 28.04.05, 05:42 jeszcze jakies szanse? Ale o JOW obaj mozecie zapomniec - narod juz nie moze zyc bez list partyjnych;) Odpowiedz Link Zgłoś
p8 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 13:59 > I będzie się nabierał (albo będzle nabierany) dalej. Non stop serwowane są > tematy zastępcze. Przeszłość, martyrologia, naród wybrany. nie zapominajmy o kibicach i narkotykach jak zagrożeniu polskiej demo cośtam :) Odpowiedz Link Zgłoś
wwojtiuk Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 17:22 którą (Ameryke); Środkową czy Południową, bo Północna to na pewno nie nno jakieś elementy pseudo-kanadyjskie w rażąco ubogim wydaniu... Włodek Odpowiedz Link Zgłoś
benek44 goras30 dlaczego tak szczerzysz zęby w usmiechu? 27.04.05, 11:23 Dlatego, że dwóm kobietom zarabiającym po 1800 zł netto miesięcznie przyłozono broń do skroni? To wg Ciebie jest taki niesamowity powód do radości? Odpowiedz Link Zgłoś
bartek1980 to nie amatorzy 27.04.05, 11:17 Ta grupa to skrajni profesjonaliści. Żadna inna grupa nie wpadłaby na to, zeby zrobic dwa skoki dzien po dniu. Efekt nieporownywalny. A i policja musi teraz zająć się dwoma sprawami na raz. Poza tym rachunek prawdopodobieństwa prawie zupełnie wykluczał że drugi dzień pod rząd wydarzy sie coś takiego. Zupelne zaskoczenie. I o to chodzi..... ło im zapewne:] Wild WIld West Odpowiedz Link Zgłoś
benek44 w przeciwieństwie do naszego Rudolpha Giuliani'ego 27.04.05, 11:21 czyli Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
seseczka Re: w przeciwieństwie do naszego Rudolpha Giulian 27.04.05, 11:23 zabezpieczenia w bankach są słabe - głównie monitoring. do tego (jeżeli są w ogóle) ochroniarze - emeryci albo renciści. a poza tym oni nie mają prawa używac broni.. ten ochroniarz, który strzelał będzie się musiał ostro tłumaczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
benek44 Re: w przeciwieństwie do naszego Rudolpha Giulian 27.04.05, 11:26 No to że zabezpieczenia w bankach sa słabe to wiadomo nie od dziś, zresztą trudno aby zabezpieczenia były dobre w małych filiach. Natomiast te napady dowodzą czegoś jeszcze. Kaczyński nie sprawdza się na każdym polu. Nie tylko administracyjno-menagerskim ale i bezpieczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
xhk Re: w przeciwieństwie do naszego Rudolpha Giulian 27.04.05, 13:53 <<zabezpieczenia w bankach są słabe - głównie monitoring. do tego (jeżeli są w ogóle) ochroniarze - emeryci albo renciści. a poza tym oni nie mają prawa używac broni.. ten ochroniarz, który strzelał będzie się musiał ostro tłumaczyć. << Twoja wiedza na ten temat jest ogromna jesli miał broń (nie swoją domową) tylko służbową to nie będzie się musiał nikomu tłumaczyć LOL Co najwyżej ywrecytować prawo użycia broni bez zająknięcia (jak w wojsku) przesłuchają go i tyle ps nie pisz jak nie masz pojęcia Odpowiedz Link Zgłoś
wild31 Re: w przeciwieństwie do naszego Rudolpha Giulian 27.04.05, 14:17 To nie do końca jest tak jak piszesz. Ochrona bankowa ma chronić bank (tzn. jego wnętrze) a nie np. gonić graficiarzy. Poza obrysem budynku nie wolno im użyć broni. Odpowiedz Link Zgłoś
6nine9 Re: Gang Olsena 27.04.05, 11:44 To GANG OLSENA wrócił, ten nipowtarzalny styl napadów... Odpowiedz Link Zgłoś
ianek70 A to ma być wiadomość? 27.04.05, 11:28 Jakiś napad na bank, i gazety o tym piszą? W normalnych krajach to codzienność. A gdyby kotek wpadł do rzeki, to by była dopiero wielka sensacja dla polskich mediów. Odpowiedz Link Zgłoś
remikane WELCOME TO UNITED STATES OF WILD EUROPE! 27.04.05, 11:38 Niestety, jeszcze zobaczymy większe "akcje" zdeterminowanych/zdeprymowanych/zdecydowanych na wszystko ludzi! Odpowiedz Link Zgłoś
benek44 remikane CO TY BREDZISZ? 27.04.05, 11:40 Piszesz o banytach jak o kimś kto jest bezrobotny i chwycił za brońpo to aby nakarmić dziecko. Odpowiedz Link Zgłoś
tishbite Jak napasc na bank - czytaj w GW ! :-) 27.04.05, 11:42 Zdziwilbym sie gdyby nikt nie "powtorzyl sukcesu" - przeciez caly poprzedni napad zostal wrecz przeanalizowany przez gazety. Przescigano sie w "dobrych radach" i krytyce tego, gdzie zlodzieje popelnili bledy. Takze wywiady z policja byly wrecz "drogocenne i niezastapione"... Nie trzba byc przestepca aby dac sie skusic... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
luka28 Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 11:55 uwazam, ze ci bandyci maja chec na troche wieksza gotowke i maja zaplanowane kolejne napady. Nie zdziwilbym sie jak jutro przeczytamy o kolejnym napadzie w Warszawie lub najblizszej okolicy. Sluzby policyjne powinny zaryzykowac i obstawic pojedynczymi funkcjonariuszami wszystkie banki, jest to pewnie problematyczne ale mimo wszystko lepiej zapobiec kolejnemu napadowi. NIe wiadomo jak zachowaja sie napastnicy podczas nastepnego napadu Przeciez moze Ktos ZGINAC !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kanonier3 Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 12:05 Polacy potrafią wynieść telewizor(!) z przygranicznego niemieckiego supermarketu, wyprodukować najczystszą amfetamine w stodole na wsi sposobem z którym nie mogą sobie poradzić najznamienitsi niemieccy laboratoryści,napad na bank w biały dzień w centrum Warszawy, ach duma rozpiera...Steven Soederbergh gdy będzie chciał nakręcić kolejny film o złodziejach (oceans twelve) niech przyjedzie do nas, zbierze tyle materiału ,że stworzy obraz lepszy nawet od Chłopców z ferajny, Ojca Chrzestnego ,Porachunków razem wziętych.Zycze chlopakom udanej ucieczki .Zauważmy jedno -banki są ubezpieczone,dlatego na "straży banku" stoi fircyk który o broni będącej w jego rękach wie tyle co ja o istnieniu obcej cywilizacji. Banki pieniądze ,które od nas zabierają lokują w swoich macierzystych korporacjach .Mówiąc krótko-cały kapitał wypływa za granicę. Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 15:43 Mój krewniak jest ochroniarzem w banku, Często chodzi na strzelnicę. Ale mówi, ze samotne stanie przez 10 godzin - bez przerwy na obiad - znacznie osłabia czujność. Zasadniczo nie chroni pieniędzy, lecz ludzi w banku Odpowiedz Link Zgłoś
stkaz DOZOBACZENIA DO JUTRA 27.04.05, 12:12 A tak na poważmie to bardzo ciekawe że to są różne oddziały TEGO SAMEGO BANKU. Odpowiedz Link Zgłoś
fazi_m Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 12:12 HE HE, najśmieszniejsze jest to że dzieje się to w czasie zjazdu policji w Warszawie w temacie zwalczania PRZESTĘPCZOŚCIE ZORGANIZOWANEJ. To jest cios w policzek nasze Policji. Odpowiedz Link Zgłoś
wild31 Re: Kaczyński nie dasz rady, złóż dymisje 27.04.05, 12:21 I zatrudnij się jako ochroniarz. Wystarczy, że powiesz - "spieprzaj, dziadu" a każdy rabuś zemdleje z przerażenia. Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 To program "Mamy cię"w wykonaniu konkurencyjnej 27.04.05, 12:29 ekipy. Wkręcał Pazure niejaki Linda. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś