Dodaj do ulubionych

Kolejny napad na bank w Warszawie

27.04.05, 10:05
ale jaja - jak w Iraku....
Obserwuj wątek
    • zizi80 Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 10:12
      Nie sądzę żeby to były jaja! Sprawdzimy teraz naszą policję!
      • materian Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 10:15
        chaba juz sprawdzili, oni ... Policja ma w koncu nie tylko "leczyc" ale tez
        (albo przede wszystkim) "zapobiegac" ...
        • inwestycje.neostrada.pl za dużo gotówki leży w bankach 27.04.05, 10:35
          • archi-tect W SUMIE KOLESIE Z FANTAZJA 27.04.05, 12:55
            jak w filmach - nikt nie ginie, a traca tylko banki (i to do tego sprzedane
            zagranicznemu kapitalowi :)
            • jed2 Re: W SUMIE KOLESIE Z FANTAZJA 27.04.05, 14:07
              >>a traca tylko banki (i to do tego sprzedane
              >> zagranicznemu kapitalowi :)

              pieniadze sa ubezpieczone, wiec nie trace nawet banki, tylko ubezpieczenie traci.
              • pandada Re: W SUMIE KOLESIE Z FANTAZJA 27.04.05, 15:08
                O ile firma ubezpieczeniowa nie stwierdzi naruszeń w systemie zabezpieczeń banku.
              • banzai123 Re: W SUMIE KOLESIE Z FANTAZJA 27.04.05, 19:57
                ...a za wszystko i tak płaci w końcu zapłaci klient, czyli my. Chcecie wspierać
                bandytów to droga wolna, ja dziękuję.
    • vontomke kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rządzi 27.04.05, 10:15
      i nie wiedzą że tutaj jest zero tolerancji dla przestępstw, swoją drogą jaką
      ulicę jutro obstawiacie?
      • zizi80 Re: kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rz 27.04.05, 10:19
        Znakomite jest też to, że w mniejszych sklepach są super zabezpieczenia i
        ochroniarze dzikim wzrokiem śledzą każdy ruch klienta, a w banku nie starczyło
        kaski na lepszą ochronę?
        • nawarah Re: kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rz 27.04.05, 10:34
          Gdybyś zobaczył system ochrony w banku, który okradli to by ci gały wypadły. Nie
          wypowiadaj się jeśli nie znasz procedur postępowania pracowników i ochroniarzy w
          przypadku napadu na banki. Pracownicy muszą oddać wszystko i siedzieć cicho, nie
          jak ten palant ochroniarz, ktory wczoraj wszczął strzelaninę bo wydawało mu się
          że jest kowbojem na dzikim zachodzie. Obecnie w bankach jest na tyle mało
          gotówki, że dla banku, jako firmy strata kilkudziesięciu tysięcy złotych to
          dosłownie "nic". Pomyśl jakie straty poniósłby bank, gdyby ten wczorajszy
          imbecyl kogoś postrzelił, albo zastrzelił - odszkodowanie (firma bogata, więc o
          kilka baniek można się sądzić) + dożywotnia rentka dla poszkodowanego. Takich
          poszkodowanych może być więcej. A ludzie podniecaja się tym że ukradli trochę
          kasy...
          • jack_ryan To po co te zabezpieczenia? 27.04.05, 10:38
            Jeśli i tak wszystko oddają bez oporu? To może jutro będzie 1000 takich napadów
            jak bandziorki przeczytają twoją opinię ...
          • zizi80 Re: kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rz 27.04.05, 11:03
            Nie zgadzam się w pełni z Tobą. Do cholery, jeden ochroniarz w banku? A jak
            podjeżdża busik pod bankomat żeby uzupełnić kasę, to ochrona budzi postrach
            kazdego przechodnia, stoi koleś z bronią, wszystkim drżą nogi. To w banku nie
            można stworzyć takiej "atmosfery"? Klienci czuliby się spokojniej a
            złodziejaszkom nogi by struchlały.
            • wild31 Re: kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rz 27.04.05, 12:09
              Klienci czuliby się spokojniej a
              > złodziejaszkom nogi by struchlały.
              To musiałbyś jako ochroniarzy zatrudnić L. i J. Kaczyńskich.
            • nawarah Re: kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rz 27.04.05, 12:57
              Gdzie widziałeś(aś) "busik" podjeżdżający z pieniędzmi do bankomatu? W Banku
              Spółdzielczym w Mszanie Dolnej? Bankomaty nigdy nie są "ładowane" z ulicy.
              Pieniądze przywozi się albo konwojem, albo nieoznakowanym samochodem i
              uzupełnienie bankomatu odbywa się z wnętrza budynku, w którym jest on
              zainstalowany. A ilu Twoim zdaniem ma być ochroniarzy w banku? Pięciu?
              Dziesięciu? A może każdy klient ma być pilnowany przez osobnego ochroniarza? W
              przypadku napadu rola ochroniarza ogranicza się tylko i wyłącznie do
              uruchomienia tzw. "cichego alarmu", powiadamiającego o napadzie odpowiednie
              służby. Ochroniarz nie powinien się nawet pokazywać złodziejom, bo zwiększa to
              znacząco prawdopodobieństwo użycia broni przez napastników i wzbudza w nich
              dodatkową agresję, której efektem może być niepotrzebna tragedia. Wszyscy
              pracownicy banków mają obowiązek spełnienia każdego żądania napastnika. Takie są
              procedury w każdym banku. Takie jest ryzyko prowadzenia działalności przez banki
              i nawet 1000 ochroniarzy w każdym oddziale tego nie zmieni. Jak idziesz do
              sklepu, gdzie każdy ochroniarz patrzy na Ciebie jak na złodzieja, to czujesz się
              dobrze i bezpiecznie? Bardziej niż napadów na banki powinniśmy bać się napadów
              na markety, w których skarbcach leży często o wiele, wiele więcej pieniędzy niż
              w bankach. Liczba ochroniarzy nie ma tu nic do rzeczy...
              • muklo Re: kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rz 27.04.05, 18:23
                > Gdzie widziałeś(aś) "busik" podjeżdżający z pieniędzmi do bankomatu?

                w wielu miejscach w Warszawie. np. na dworcu centralnym, w przejściu podziemnym
                metrze.

                podjeżdżają oznakowanym samochodem (w stylu: ochrona mienia "tu wstaw firmę") z
                którego wychodzi dwóch kolesi w hełmach i kamizelkach kuloodpornych. jeden
                niesie pieniądze w specjalnej kasetce, drugi go ubezpiecza z małym karabinem
                maszynowym (nie znam się.. taki niby UZI)
          • hec2 Re: kolejni złodzieje którzy nie wiedzą kto tu rz 27.04.05, 20:22
            To może zatrudnianie ochrony jest zbędne? Na czym ma polegać ich praca? Ciekawe, czy ktoś chciałby wykorzystac ich spryt, odwagę, skuteczność?
    • pvenaas Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 10:16
      lol, wiedzieli, kiedy napasc. Nikt sie nie spodziewal kolejnego napadu dzien po
      tym w centrum. Po co te drogie zabezpieczenia i pseudo-ochrona w bankach???
      • zizi80 Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 10:21
        To było psychologiczne podejście sprawców. Kto w Polsce spodziewałby się napadów
        na bank dzień po dniu. W USA oweszem , ale tutaj...?
    • fnoll to pewnie sprawka Dobermana ;) 27.04.05, 10:16
      we Francji nikt już widać nie trzyma kasy w banku i trzeba było się mu wybrać do
      bardziej egzotycznych krajów...
    • 7uop Wybieram sie do banku cofnąć swoją kasę 27.04.05, 10:19
      szkoda by było jakby ją też ukradli
      • rok1978 Re: Wybieram sie do banku cofnąć swoją kasę 27.04.05, 10:25
        a co to byl za bank?
        • reniferek1 Re: Wybieram sie do banku cofnąć swoją kasę 27.04.05, 10:27
          BPH - tak jak wczoraj
          • kixx Re: Wybieram sie do banku cofnąć swoją kasę 27.04.05, 10:43
            BPH???
            to ciekawe,bo to chyba trzeci napad w ciagu pol roku na oddzial tego banku w
            Warszawie
            pod koniec zeszlego roku roku napadli na oddzial przy Towarowej
            chyba najbardziej pechowy bank w tym miescie
            ps.no chyba ze temu brakowi szczescia ktos lub cos pomaga
      • util Tak, tak, trzymaj ją w domu... 27.04.05, 10:29
        ...tam będzie najbezpieczniejsza. Zdarza ci sie myśleć?
        • 7uop w domu będzie pewniejsza na pewno. 27.04.05, 12:11
          ostatnio słyszałem nawet że oni te pieniądze co ja im daje na lokatę to
          pożyczają innym - co ty na to ????. W skarpete i pod podłogę to jedyne
          rozwiązanie
          • wild31 Re: w domu będzie pewniejsza na pewno. 27.04.05, 12:16
            To nie jest dobre rozwiązanie. Jak kurs pójdzie w górę, podniesie Ci podłogę.
    • krakrak Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 10:40
      A ja myślę, że to robota przeciwników Kaczyńskich. Chcą oni ośmieszyć jego
      poczynania jako szeryfa robiącego porządek, dającego poczucie bezpieczeństwa. A
      poza tym kaska przyda się na kampanię :)
    • gosc.z.korony spokojnie to pewnie tylko ćwiczenia ;-))) 27.04.05, 10:40
      państwo się zrelaksują, a nakłady wrócą do kasy - jak to w banku He! He! He!
    • asasello5 To efekt wojny PiSu i Po. 27.04.05, 10:53
    • lew_konia Wiadoma rzecz stolyca! 27.04.05, 10:54
      Brawo szeryf Kaczor! Brawo Warsiawka! Mamy super stolyce - proponuje powrot do
      Krakowa.
      • hummer Kaczyński na Prezydenta 27.04.05, 13:51
        a drugi na Premiera :-)
        • wild31 Re: Kaczyński na Prezydenta 27.04.05, 14:13
          A trzeci na prymasa.
          • colage Re: Kaczyński na Prezydenta 27.04.05, 14:31
            Nikt sie nie garnie na stanowisko ojca dyrektora?
            • wild31 Re: Kaczyński na Prezydenta 27.04.05, 14:44
              To nie jest jeszcze przesądzone. W końcu nie wiadomo ile tych kaczek jest. Może
              jedna a tylko się dwoi w oczach? Ale to też o jedną za dużo. :-))
    • michal_p11 Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 10:56
      Najciekawsze w tym wsztskim jest to, ze zadnego ze sprawcow tegorocznych napadow
      na banki w warszawie jeszcze nie ujeto a napadow bylo juz piec.

      --
      Wygraj
      www.fajnekonkursy.pl
    • goras30 Re: To robją słuzby specjalne!!!!!!! 27.04.05, 10:59
      To robią służby specjalne aby dyskredytować Kaczyńskiego, poprzez kryminalną
      ubecje. Bo komuchy tracą władze.
      • wild31 Re: To robją słuzby specjalne!!!!!!! 27.04.05, 11:16
        Wyjątkowo trafne spostrzeżenie. A pomaga KGB.
        • mateusz.slawinski Re: To robją słuzby specjalne!!!!!!! 27.04.05, 12:35
          Jasne - Logistyką zajmują się ludzie z Mosadu, a stroną finansową chyba ... Al-
          Kaida :]

          Trochę umiaru i rozsądku dobrze by zrobiło.
      • kropekuk Sluzby jak sluzby, ale napewno i ktos z banku... 28.04.05, 05:38
        Personel ani chybi pozazdroscil placy dyrektorom ;)
    • pamin1 SLD zbiera pieniadze na wybory????? 27.04.05, 10:59
      • wild31 Re: SLD zbiera pieniadze na wybory????? 27.04.05, 11:15
        Raczej (w geście miłosierdzia) na leczenie różnych schorzeń tych, których
        zaatakowała nienawiść.
        • pamin1 Re: SLD zbiera pieniadze na wybory????? 27.04.05, 11:28
          wild31 napisała:

          > Raczej (w geście miłosierdzia) na leczenie różnych schorzeń tych, których
          > zaatakowała nienawiść.

          Czerwony moralista...Jestem wzruszony i plakac mi sie chce....ze smiechu.
          • wild31 Re: SLD zbiera pieniadze na wybory????? 27.04.05, 11:32
            Ty też?
            PS. Jakiego jesteś koloru?
    • goras30 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 11:03
      Tylko żebyście pienjądze jeszcze rozdawali biednym!!!!!!
      Białe kołnieżyki to najwięksi złodzeje!!!!
      • makary21 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 11:17
        chcielismu miec Ameryke mamy.Co prawda nie koniecznie w tym w czym chcieslismy
        ale zawsze
        PS. Moze lepiej zebysmy nie chcieli drugiej Japonii?
        • wild31 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 11:19
          A co powiesz na Trzeci Bangladesz?
          • pamin1 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 11:33
            wild31 napisała:

            > A co powiesz na Trzeci Bangladesz?

            Ten mamy od 60-ciu lat.
            • wild31 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 11:42
              Ale przecież co chwilę na scenie pojawia się kolejny Odnowiciel.
              • pamin1 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 11:50
                wild31 napisała:

                > Ale przecież co chwilę na scenie pojawia się kolejny Odnowiciel.

                Tez od ponad 60-ciu lat. Z tym ze po okraglym stole, tych Odnowicieli robi sie
                coraz wiecej, a ludek daje sie ciagle nabierac.
                • wild31 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 12:01
                  I będzie się nabierał (albo będzle nabierany) dalej. Non stop serwowane są
                  tematy zastępcze. Przeszłość, martyrologia, naród wybrany. A w tle - np. nie
                  może przebić się przez sejm ustawa o ochronie przed lichwą (skrót myślowy). I
                  biedny staje się coraz bardziej biedny.
                  • pamin1 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 12:10
                    wild31 napisała:

                    > I będzie się nabierał (albo będzle nabierany) dalej. Non stop serwowane są
                    > tematy zastępcze. Przeszłość, martyrologia, naród wybrany. A w tle - np. nie
                    > może przebić się przez sejm ustawa o ochronie przed lichwą (skrót myślowy). I
                    > biedny staje się coraz bardziej biedny.

                    Zgadzam sie w zupelnosci z postem (cos takiego!!! :)). Rozdrapywanie starych
                    ran i zycie powstaniami to nasza specjalnosc.
                    • wild31 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 12:19
                      Zgadzam sie w zupelnosci z postem (cos takiego!!! :)).
                      Hurra!!!! Problemem jest fakt, że wielu sojuszników nie znajdziesz.
                      • pamin1 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 12:28
                        > Hurra!!!! Problemem jest fakt, że wielu sojuszników nie znajdziesz.
                        Wiem o tym. latwiej jest przeciez zyc zrzucajac wszelkie niepowodzenia na
                        carow, nazistow, Rosjan, szatana itd. itd. Zdrowe, krytyczne spojrzenie na
                        wlasne wady nie jest nasza najmocniejsza cecha. Zreszta widac to na przykladzie
                        wszystkich bez wyjatku parti politycznych. Tzw. Reprezentanci Narodu zostali
                        przez ten ostatni wybrani. Odzwierciedlaja wiec swoja postawa w pewnym stopniu
                        swoich wyborcow.
                        • wild31 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 12:36
                          Odzwierciedlaja wiec swoja postawa w pewnym stopniu
                          > swoich wyborcow.
                          Obawiam się, że w dużym stopniu. Jak dodać do tego idiotyczną ordynację
                          wyborczą (głosowanie na partie a nie poszczególnych kandydatów) to czarno widzę
                          bliską i dalszą przyszłość.
                          • kropekuk Przyjemnie bylo was czytac. Moze ten kraj ma 28.04.05, 05:42
                            jeszcze jakies szanse? Ale o JOW obaj mozecie zapomniec - narod juz nie moze
                            zyc bez list partyjnych;)
                  • p8 Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 13:59
                    > I będzie się nabierał (albo będzle nabierany) dalej. Non stop serwowane są
                    > tematy zastępcze. Przeszłość, martyrologia, naród wybrany.

                    nie zapominajmy o kibicach i narkotykach jak zagrożeniu polskiej demo cośtam :)
        • wwojtiuk Re:Brawo chłopaki 27.04.05, 17:22
          którą (Ameryke); Środkową czy Południową,
          bo Północna to na pewno nie
          nno jakieś elementy pseudo-kanadyjskie w rażąco ubogim wydaniu...

          Włodek
      • benek44 goras30 dlaczego tak szczerzysz zęby w usmiechu? 27.04.05, 11:23
        Dlatego, że dwóm kobietom zarabiającym po 1800 zł netto miesięcznie przyłozono
        broń do skroni? To wg Ciebie jest taki niesamowity powód do radości?
    • bartek1980 to nie amatorzy 27.04.05, 11:17
      Ta grupa to skrajni profesjonaliści. Żadna inna grupa nie wpadłaby na to, zeby
      zrobic dwa skoki dzien po dniu. Efekt nieporownywalny. A i policja musi teraz
      zająć się dwoma sprawami na raz. Poza tym rachunek prawdopodobieństwa prawie
      zupełnie wykluczał że drugi dzień pod rząd wydarzy sie coś takiego. Zupelne
      zaskoczenie. I o to chodzi..... ło im zapewne:]
      Wild WIld West
      • benek44 w przeciwieństwie do naszego Rudolpha Giuliani'ego 27.04.05, 11:21
        czyli Kaczyńskiego.
        • seseczka Re: w przeciwieństwie do naszego Rudolpha Giulian 27.04.05, 11:23
          zabezpieczenia w bankach są słabe - głównie monitoring. do tego (jeżeli są w
          ogóle) ochroniarze - emeryci albo renciści. a poza tym oni nie mają prawa
          używac broni.. ten ochroniarz, który strzelał będzie się musiał ostro
          tłumaczyć.
          • benek44 Re: w przeciwieństwie do naszego Rudolpha Giulian 27.04.05, 11:26
            No to że zabezpieczenia w bankach sa słabe to wiadomo nie od dziś, zresztą
            trudno aby zabezpieczenia były dobre w małych filiach. Natomiast te napady
            dowodzą czegoś jeszcze. Kaczyński nie sprawdza się na każdym polu. Nie tylko
            administracyjno-menagerskim ale i bezpieczeństwa.
          • xhk Re: w przeciwieństwie do naszego Rudolpha Giulian 27.04.05, 13:53
            <<zabezpieczenia w bankach są słabe - głównie monitoring. do tego (jeżeli są w
            ogóle) ochroniarze - emeryci albo renciści. a poza tym oni nie mają prawa
            używac broni.. ten ochroniarz, który strzelał będzie się musiał ostro
            tłumaczyć. <<

            Twoja wiedza na ten temat jest ogromna
            jesli miał broń (nie swoją domową) tylko służbową to nie będzie się musiał
            nikomu tłumaczyć LOL
            Co najwyżej ywrecytować prawo użycia broni bez zająknięcia (jak w wojsku)
            przesłuchają go i tyle
            ps nie pisz jak nie masz pojęcia
            • wild31 Re: w przeciwieństwie do naszego Rudolpha Giulian 27.04.05, 14:17
              To nie do końca jest tak jak piszesz. Ochrona bankowa ma chronić bank (tzn.
              jego wnętrze) a nie np. gonić graficiarzy. Poza obrysem budynku nie wolno im
              użyć broni.
      • 6nine9 Re: Gang Olsena 27.04.05, 11:44
        To GANG OLSENA wrócił, ten nipowtarzalny styl napadów...
    • ianek70 A to ma być wiadomość? 27.04.05, 11:28
      Jakiś napad na bank, i gazety o tym piszą? W normalnych krajach to codzienność.
      A gdyby kotek wpadł do rzeki, to by była dopiero wielka sensacja dla polskich
      mediów.
    • remikane WELCOME TO UNITED STATES OF WILD EUROPE! 27.04.05, 11:38
      Niestety, jeszcze zobaczymy większe "akcje"
      zdeterminowanych/zdeprymowanych/zdecydowanych na wszystko ludzi!
      • benek44 remikane CO TY BREDZISZ? 27.04.05, 11:40
        Piszesz o banytach jak o kimś kto jest bezrobotny i chwycił za brońpo to aby
        nakarmić dziecko.
    • tishbite Jak napasc na bank - czytaj w GW ! :-) 27.04.05, 11:42
      Zdziwilbym sie gdyby nikt nie "powtorzyl sukcesu" - przeciez caly poprzedni
      napad zostal wrecz przeanalizowany przez gazety. Przescigano sie w "dobrych
      radach" i krytyce tego, gdzie zlodzieje popelnili bledy. Takze wywiady z
      policja byly wrecz "drogocenne i niezastapione"...

      Nie trzba byc przestepca aby dac sie skusic... :-)
    • luka28 Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 11:55
      uwazam, ze ci bandyci maja chec na troche wieksza gotowke i maja zaplanowane
      kolejne napady. Nie zdziwilbym sie jak jutro przeczytamy o kolejnym napadzie w
      Warszawie lub najblizszej okolicy. Sluzby policyjne powinny zaryzykowac i
      obstawic pojedynczymi funkcjonariuszami wszystkie banki, jest to pewnie
      problematyczne ale mimo wszystko lepiej zapobiec kolejnemu napadowi. NIe
      wiadomo jak zachowaja sie napastnicy podczas nastepnego napadu Przeciez moze
      Ktos ZGINAC !!!!!
    • kanonier3 Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 12:05
      Polacy potrafią wynieść telewizor(!) z przygranicznego niemieckiego
      supermarketu, wyprodukować najczystszą amfetamine w stodole na wsi sposobem z
      którym nie mogą sobie poradzić najznamienitsi niemieccy laboratoryści,napad na
      bank w biały dzień w centrum Warszawy, ach duma rozpiera...Steven Soederbergh
      gdy będzie chciał nakręcić kolejny film o złodziejach (oceans twelve) niech
      przyjedzie do nas, zbierze tyle materiału ,że stworzy obraz lepszy nawet od
      Chłopców z ferajny, Ojca Chrzestnego ,Porachunków razem wziętych.Zycze
      chlopakom udanej ucieczki .Zauważmy jedno -banki są ubezpieczone,dlatego
      na "straży banku" stoi fircyk który o broni będącej w jego rękach wie tyle co
      ja o istnieniu obcej cywilizacji.
      Banki pieniądze ,które od nas zabierają lokują w swoich macierzystych
      korporacjach .Mówiąc krótko-cały kapitał wypływa za granicę.
      • pandada Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 15:43
        Mój krewniak jest ochroniarzem w banku, Często chodzi na strzelnicę. Ale mówi, ze samotne stanie przez 10 godzin - bez przerwy na obiad - znacznie osłabia czujność. Zasadniczo nie chroni pieniędzy, lecz ludzi w banku
    • darek183 Kapitan Zawada do akcji !!! ... A gdzie Borewicz ? 27.04.05, 12:10
    • stkaz DOZOBACZENIA DO JUTRA 27.04.05, 12:12
      A tak na poważmie to bardzo ciekawe że to są różne oddziały TEGO SAMEGO BANKU.
      • 7uop bo to jest najlepszy bank (do rabowania) 27.04.05, 12:25
    • fazi_m Re: Kolejny napad na bank w Warszawie 27.04.05, 12:12
      HE HE, najśmieszniejsze jest to że dzieje się to w czasie zjazdu policji w
      Warszawie w temacie zwalczania PRZESTĘPCZOŚCIE ZORGANIZOWANEJ.

      To jest cios w policzek nasze Policji.
    • 7uop Kaczyński nie dasz rady, złóż dymisje 27.04.05, 12:18
      • wild31 Re: Kaczyński nie dasz rady, złóż dymisje 27.04.05, 12:21
        I zatrudnij się jako ochroniarz. Wystarczy, że powiesz - "spieprzaj, dziadu" a
        każdy rabuś zemdleje z przerażenia.
    • kozaczek3 To program "Mamy cię"w wykonaniu konkurencyjnej 27.04.05, 12:29
      ekipy.
      Wkręcał Pazure niejaki Linda.
      Amen.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka