Dodaj do ulubionych

Hejmo a Kukliński

01.06.05, 23:46
Kuklinski, będąc w Centrali donosił na Czerwonych chociaż sam do nich należał
Hejno, będąc w Centrali donosił na Czarnych chociaż sam do nich należy.

było>>‘obaj kapowali, ale tylko jeden z nich jest bohaterem’
I gdzie tu Sprawiedliwość dziejowa ?
[na spec-życzenie sz.czytających>> pakiet redivivus]

WŁAŚNIE-Dajemy radę
Czas na reklamę>>
! Głosuj na Zbigniewa !
Obserwuj wątek
    • oszolom.z.radia.maryja Re: Hejmo a Kukliński 02.06.05, 00:05
      myślisz że to jest śmieszne?
      • neceser Re: Hejmo a Kukliński 02.06.05, 00:10
        A czy mialo byc smieszne to ze ojciec kapus donosil na Popieluszke i
        pielgrzymow? Smieszne ze Jankowski antysemita zdychajacy i pedofil, ze Paetz
        pedzio? Kiedy parada gejow z KrK?
        W Toruniu?
    • pies_na_czarnych Re: Hejmo a Kukliński 02.06.05, 00:07
      Ten drugi Bondem chcial zostac. Chyba tutaj jest roznica. :))))))
      • rolotomasi Re: Hejmo a Kukliński 02.06.05, 00:29
        'myślisz że to jest śmieszne? '

        Zależy z którego miejsca patrzeć <<jak słusznie wyżej odpowiedział za mnie
        kolega z Gdańska>> z punktu widzenia donoszonych - zabiłbym bez wyroku, z
        pozycji hierarchi>> przypuszczam,że wątpię, hłe x3, a z okien zamku organicznego
        wroga KościKatoli>> drwiący śmiech to ledwie minimum okazanej satysfakcji.
        KrajowyWajchowyForumowy
        Czas na reklamę>>
        ! Głosuj na Zbigniewa !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka