7uop Wiec jednak komisja dzialala bezprawnie !!!! 15.07.05, 15:12 ..nie po raz pierwszy zreszta. Odpowiedz Link Zgłoś
rnrr Re: Wiec jednak Cimoszewicz dzialal bezprawnie !!! 15.07.05, 15:16 Straszne. Zrównał sie z komisją co już pisałem w sobotę. Widze, ze nie tylko stylem, butą i okazywaną wyższością nad światem, ale takze jak się okazuje łamiąc prawo. No coż. Przynajmniej nikt z komisji nie pcha sie na "Pierwszego". Wspólczuję fanom Cimoszewicza, zę musze głosować na człowieka pokroju członków komisji. Odpowiedz Link Zgłoś
galba Cimek jest jak mały piesek... 15.07.05, 15:28 Jak nie może ugryźć to przynajmniej... Tak napisał pewien internauta. G. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr9937 Jaki Sejm - takie Prezydium 15.07.05, 15:36 Ujazdowski i Zych powinni sami zrezygnować ich obłuda aż kapie. szczeze dziwię się Zychowi,toć to prawnik. Nie lubię Cimoszewicza ale jestem za państwem prawa, nigdy też na niego nie zagłosuję, ale to co się wyrabia w Sejmie, te uniki PO i jej Tuska sA Zenujące, miałem na niego głosować - teraz wiem ,że nie warto - sam siebie pożarł i nie ma odwago cywilnej i taki człowiek pragnie zostać prezydentem , ma szanse ale w Etiopii. Pytam się kiedy skończy się ta farsa z komisją w rolo głównej?. Jako podatnik nie zgadzam się, jako Polak czuję podle że mamy takich kundli na stanowiskach. To jest moje zdanie i moich znajomych. Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Re: Jaki Sejm - takie Prezydium 15.07.05, 15:40 piotr9937 napisała: > Ujazdowski i Zych powinni sami zrezygnować ich obłuda aż kapie. szczeze dziwię > się Zychowi,toć to prawnik. Nie lubię Cimoszewicza ale jestem za państwem > prawa, nigdy też na niego nie zagłosuję, ale to co się wyrabia w Sejmie, te > uniki PO i jej Tuska sA Zenujące, miałem na niego głosować - teraz wiem ,że nie > > warto - sam siebie pożarł i nie ma odwago cywilnej i taki człowiek pragnie > zostać prezydentem , ma szanse ale w Etiopii. Pytam się kiedy skończy się ta > farsa z komisją w rolo głównej?. Jako podatnik nie zgadzam się, jako Polak > czuję podle że mamy takich kundli na stanowiskach. To jest moje zdanie i moich > znajomych. Cóż, fanem Tuska nie jestem, ale chyba tylko on w tej całej sytuacji zachował sie na poziomie Odpowiedz Link Zgłoś
rnrr Re: Jaki Sejm - TAki Marszałek 15.07.05, 15:43 Napiotr9937 napisała: > Ujazdowski i Zych powinni sami zrezygnować ich obłuda aż kapie. szczeze dziwię > się Zychowi,toć to prawnik. Nie lubię Cimoszewicza ale jestem za państwem > prawa, nigdy też na niego nie zagłosuję, ale to co się wyrabia w Sejmie, te > uniki PO i jej Tuska sA Zenujące, miałem na niego głosować - teraz wiem ,że nie > > warto - sam siebie pożarł i nie ma odwago cywilnej i taki człowiek pragnie > zostać prezydentem , ma szanse ale w Etiopii. Pytam się kiedy skończy się ta > farsa z komisją w rolo głównej?. Jako podatnik nie zgadzam się, jako Polak > czuję podle że mamy takich kundli na stanowiskach. To jest moje zdanie i moich > znajomych. Nałecz tez powinien sam zrezygnować. Obłuda aż z niego kapie. Szczeze dziwię się Cimoszewiczowi,toć to prawnik. Nie przepadam za Cimoszewicza ale jestem za państwem prawa, nigdy też na niego nie zagłosuję, ale to co się wyrabia w Sejmie jest strszne. I jeszcze te uniki PO i Tuska są Zenujące, nie miałem na niego głosować - i teraz też nie mam choć może jednak warto bo w tym cyrku z komisją i Cimoszewiczem nie uczesniczył, że też Cimoszewicz, że pragnie zostać prezydentem , powinien mieć szanse ale w Etiopii, a ma takżę w Polsce. Pytam się kiedy skończy się ta farsa z Marszałkiem w rolo głównej?. Jako podatnik nie zgadzam się, jako Polak czuję podle że mamy takich kundli na stanowiskach. To jest moje wyłączne zdanie, a nie moich znajomych. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 [...] 15.07.05, 15:41 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
rnrr Re: Bufon 15.07.05, 15:46 No cóż wielu sympatyzuje z łamaniem prawa i zachwyca się głupota prawną jaką Cimoszewicz okazał na komisji. Trzeba jednak poszukać mądrzejszych kandydatów, a nie prawnika co prawo wykorzystuje dla swych politycznych gierek i to jeszcze błędnie. Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh No i co z ta znajomością prawa -leśnego ludka ??? 15.07.05, 15:51 Dzisiaj sie okazało ze go NIE ZNA !!!! - nie mogł składać wniosku po zaprzysiężeniu - nie mógł wyjśc z sali bez zgody przewodniczącego A to tylko sprawy formalne! Oszczedzono mu litościwie sprawy merytorycznej a mianowicie: - jak mozna składać wniosek o stronniczość skoro nie zadano pytania !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: No i co z ta znajomością prawa -leśnego ludka 15.07.05, 15:58 rsrh napisał: > Dzisiaj sie okazało ze go NIE ZNA !!!! > - nie mogł składać wniosku po zaprzysiężeniu > - nie mógł wyjśc z sali bez zgody przewodniczącego > A to tylko sprawy formalne! > > Oszczedzono mu litościwie sprawy merytorycznej a mianowicie: > - jak mozna składać wniosek o stronniczość skoro nie zadano pytania !!!!! to typowy objaw pomrocznosci czerwonej Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Re: No i co z ta znajomością prawa -leśnego ludka 15.07.05, 16:03 Tak ! To choroba genetyczna o długim okresie inkubacji . Odpowiedz Link Zgłoś
777z Re: No i co z ta znajomością prawa -leśnego ludka 15.07.05, 16:14 1. Wniosek złożony przez zaprzysiężonego świadka jest niedopuszczalny. 2. Niedopuszczalny wniosek jest rozpatrywany i głosowany przez komisję śledczą. 3. Niedopuszczalny wniosek jest rozpatrywany przez prezydium. Czy jest to prawo , czy jaja jak berety? Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: No i co z ta znajomością prawa -leśnego ludka 15.07.05, 16:16 Czy jest to prawo , czy jaja jak berety? Moherowe. Odpowiedz Link Zgłoś
qc Prawnicy zainkasowali problem pozostal. 15.07.05, 16:13 Czlonkowie komisji moga dalej spokojnie bawic sie w "Sciezke zdrowia" Odpowiedz Link Zgłoś
7uop Zych kompromitacja 15.07.05, 16:16 Wczoraj w Radio Maryja Macierewicz mocno krzyczał na Zycha i ten się przestraszył. Tak wygląda ta nasza demokracja. Marszałek Zych (k..rwa mać) ma słaby charakter. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Zych kompromitacja 15.07.05, 16:22 Marszałek Zych (k..rwa mać) ma słaby charakter. Wychodzi na to, ze i tak lepszy niż Tusk. Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: Zych kompromitacja 15.07.05, 16:42 uu1 napisała: > Marszałek Zych (k..rwa mać) ma słaby charakter. > Wychodzi na to, ze i tak lepszy niż Tusk. no i co ,komu nerwy puszczaja ? Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Zych kompromitacja 15.07.05, 16:46 Ta część w nawiasie (nie mojego autorstwa) to ksywka J. Zycha z sejmu. A komu puszczają nerwy? D.Tuskowi, L. Kaczyńskiemu i paru innym kombatantom AK. Odpowiedz Link Zgłoś
rnrr Re: Cimoszewicz kompromitacja 15.07.05, 16:33 Rozumiem, ze gdyby Zych głosował za to byłby spoko. Jakoze nie potrafił głosować w sytuacji gdy widział, ze prawo jest złamane to nie mógł jak Nałecz głosować politycznie. On jedyny z góry nie miał wyrobionego zdania w tej sprawie. Ujazdowski i nałecz mieli. Odpowiedz Link Zgłoś
qc Tymczasem, Giertych zaproszony na Jasna Gore ? 15.07.05, 16:19 Zjazd egzorcystow to dobra okazja na przeglad gwarancyjny swojego demona. Odpowiedz Link Zgłoś
w.cimoszenko Dziękuję Towarzyszu 15.07.05, 17:09 Za wiarę w moje możliwości. Partia z Tobą Odpowiedz Link Zgłoś
turecki4 O rany, Mgr 2005 jaki ty nudny jesteś! 15.07.05, 17:16 ... i śmieszny niczym twarz Romana o zmierzchu Odpowiedz Link Zgłoś
7uop Komisja dymisja 15.07.05, 16:27 Ciekawe co zrobi teraz komisja i jej eksperci, czy przyznają sie do błędu - nie mieli prawa głosować wniosków, czy tez będzie ciąg dalszy "rżnięcia głupa". Stawiam na to drugie, a nadzieja jest w tym, że wkrótce ta darmowa reklama ignorantów w publicznej TV się skończy. Odpowiedz Link Zgłoś
rnrr Re: Marszałek Dymisja 15.07.05, 16:31 Ciekawe co teraz zrobi Cimoszewicz. Gdyby miał odwage przyznać sie do błedu odszedł by ze stanowiska. Marszałek Sejmu i taka kicha to już przesada. Komijsa oczywiście też. Komisja warta Cimoszewicza i na odwrót. Odpowiedz Link Zgłoś
szatan33 Jest mi wstyd.. 15.07.05, 16:28 że, po raz kolejny okazuje się, że nawet wicemarszałkowie sejmu nie potrafią wznieść się na ponadpartyjne wyżyny i prawnie odnieść się do problemu zgłoszonemu przez Cimoszewicza. Zarówno jeden jak i drugi - doktorzy prawa okazują się dla normalnych ludzi śmieszną kreaturą doktorów, stawiając swoje ponadpartyjne interesy nad prawdą. Rozumiem Ujazdowskiego bo to spadachroniarz z AWS, ale po Zychu tego się nie spodziewałem. I nie chodzi mi wcale to, że opowiedzieli sie przeciwko Cimoszewiczowi, bo nie o to w tym sporze szło. Życzę im dużo zdrowia, bo o rozumy już za późno. A Zychowi życzę, żeby jego dążenia o poselskie emerytury nigdy się spełniły. Mój profesor zawsze powtarzał: rób i postępuj tak, aby nikt na twój widok nie pluł. Ale widzę, że w polityce z takiej nauki nikt nie może skorzystać. Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: Jest mi wstyd.. 15.07.05, 16:44 szatan33 napisała: > że, po raz kolejny okazuje się, że nawet wicemarszałkowie sejmu nie potrafią > wznieść się na ponadpartyjne wyżyny i prawnie odnieść się do problemu > zgłoszonemu przez Cimoszewicza. Zarówno jeden jak i drugi - doktorzy prawa > okazują się dla normalnych ludzi śmieszną kreaturą doktorów, stawiając swoje > ponadpartyjne interesy nad prawdą. Rozumiem Ujazdowskiego bo to spadachroniarz > z AWS, ale po Zychu tego się nie spodziewałem. I nie chodzi mi wcale to, że > opowiedzieli sie przeciwko Cimoszewiczowi, bo nie o to w tym sporze szło. Życzę > > im dużo zdrowia, bo o rozumy już za późno. A Zychowi życzę, żeby jego dążenia o > > poselskie emerytury nigdy się spełniły. Mój profesor zawsze powtarzał: rób i > postępuj tak, aby nikt na twój widok nie pluł. Ale widzę, że w polityce z > takiej nauki nikt nie może skorzystać. ale te komuchy glupie Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Re: Jest mi wstyd.. 15.07.05, 16:51 To nie głupota szanowny m15. Oni sa już genetycznymi mutantami tak zaprogramowanymi że cześć z nich faktycznie wierzy w to co mówi!!! To czerwony wirtualny swiat oparty niestety na starych programach coraz bardziej odległych od świata rzeczywistego.Rzeczywistość te chore umysły kreuja same a ich spotkanie z prawdą jest jak spotkanie z antymaterią. Przykład tej choroby - to aktualny stan umysłu Cimoszewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: Jest mi wstyd.. 15.07.05, 16:56 rsrh napisał: > To nie głupota szanowny m15. Oni sa już genetycznymi mutantami tak > zaprogramowanymi że cześć z nich faktycznie wierzy w to co mówi!!! > To czerwony wirtualny swiat oparty niestety na starych programach coraz bardzie > j > odległych od świata rzeczywistego.Rzeczywistość te chore umysły kreuja same a > ich spotkanie z prawdą jest jak spotkanie z antymaterią. > Przykład tej choroby - to aktualny stan umysłu Cimoszewicza. masz racje ,to stracona tzw niereformowalna banda,patrza a nie widza ,sluchaja a niczego nie slysza Odpowiedz Link Zgłoś
cetriolo Re: Jest mi wstyd.. 15.07.05, 17:05 To co nazywasz choroba Cimoszewicza nazywa sie inteligencja. Cimoszewicz i tak bedzie zeznawal przed komisja, a panom poslom oslom pokazal ze kazdy moze wykorzystac komisje do walki wyborczej. Kto mieczem wlada od miecza ginie. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Jest mi wstyd.. 15.07.05, 16:48 Nawet Twój profesor nie byłby w stanie przewidzieć istnienia takich egzemplarzy jak <m15>. Signum temporis. Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: Jest mi wstyd.. 15.07.05, 16:54 uu1 napisała: > Nawet Twój profesor nie byłby w stanie przewidzieć istnienia takich egzemplarzy > > jak <m15>. Signum temporis. cóz, takie czasy ze wszystkie czerwone tumany kreuja sie na intelektualistów Odpowiedz Link Zgłoś
cetriolo Re: Jest mi wstyd.. 15.07.05, 17:01 Mozna nie byc komuchem i miec wysypke na widok Giertycha. Tego Twoja czarno-biala interpretacja swiata nie bierze pod uwage. Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Bierze,bierze!!Giertych nie jest moim idolem 15.07.05, 17:42 ale jak widze i słysze "znawce prawa" który jak twierdzi nie dał sie zwerbować FBI (czytaj PRZEWERBOWAĆ) i przed Komisja odstawia przedstawienie a na końcu wychodzi na matoła - to ....(dopisz sam) bo mam odruch wymiotny (skaza jeszcze z prlu -wymawia sie jak splunięcie - Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Bierze,bierze!!Giertych nie jest moim idolem 15.07.05, 17:50 rsrh (wymawiać jak pierdnięcie - ja) napisał: > ale jak widze i słysze "znawce prawa" który jak twierdzi nie dał sie zwerbować > FBI (czytaj PRZEWERBOWAĆ) i przed Komisja odstawia przedstawienie a na końcu > wychodzi na matoła - to ....(dopisz sam) bo mam odruch wymiotny (skaza jeszcze > z > prlu -wymawia sie jak splunięcie - Herbert) Dodaj jeszcze Mosad i KGB i odpowiedzialność za 4 reformy z lat 1997 - 2001. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Jest mi wstyd.. 15.07.05, 17:04 Przyznaj się, że nie zrozumiałeś, to Ci przetłumaczę. Odpowiedz Link Zgłoś
nemi13 to trybunal komuny wujka jozia ! 15.07.05, 16:45 ta komisja przerosla sama siebie . eksperci to niewolnici "mamony" za te pieniodze tez moge wydawac opinie . poniewaz mam pare latek i pamietam slawne procesy to musze stwierdzic ze panowie po prawej stronie sa piatkowymi uczniami wujka JOZIA. w imie " prawdy " rozdmuchali sprawe orlenu do absurdu . w ten sposob mozna zamknac 3/4 polski ,to przypomina mnie slawne procesy w rosji gdzie wymordowano 30 mln ludzi . nie mozna laczyc biznesu i polityki to sa dwie rozne dziedziny ,szczegulnie przed wyborami . oni powinni miec tez kogos ponad soba taka m,ala kontrole . Odpowiedz Link Zgłoś
wibednar [...] 15.07.05, 17:01 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
qc Wyglada jak porachunki Maffi 15.07.05, 17:05 Gdy Tusk ulatnial sie dyskretnie, mial cynk ze Zych wyskoczy z tortu z kalasznikowem ? Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman wykluczeni nielegalni Celiński i Miodowicz 15.07.05, 17:07 komisje śledcze w swojej praktyce dopuszczały do składania przez zaprzysiężonych świadków wniosków o wykluczenie członków komisji śledczej [wykluczono Celińskiego, samowykluczył się ubiegając formalne przegłosowanie wniosku Miodowicz, etc], wnioski te wielokrotnie były przyjmowane przez komisję, w świetle rozstrzygnięcia Ujazdowskiego i Zycha działania takie były nielegalne, tak więc skutkować powinny unieważnieniem wykonanych czynności i uzyskanych dowodów, oraz zawiadomieniami do Prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa [co jest obowiązkiem Ujazdowskiego i Zycha jako funkcjonariuszy publicznych którzy stwierdzają, że postępowanie takie jest nielegalne], jak znam życie oni skrewią i tych wniosków nie złożą Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman ekseprtyzą namówieni do przestępstwa 15.07.05, 17:10 złożony przez marszałka Cimoszewicza wniosek został poddany pod głosowanie przez Komisję w oparciu o opinię przedstawioną przez ekspertów komisji, którzy stwierdzili dopuszczalność jego złożenia przez świadka, przyjęcia oraz głosowania przez Komisję, działanie takie okazuje się być nielegalne - doszło do naruszenia prawa, do czego przyczynili się eksperci przedkładając swoją opinię którą wprowadzili w błąd Komisję Śledczą ds. Orlenu [przestępstwo z art. Art. 233. § 4.Kodeksu Karnego], czy Ujazdowski i Zych zawiadomią Prokuraturę Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Sprawa juz nieaktualna."Lesny ludek" nie zna prawa 15.07.05, 17:51 i sie ostatecznie zbłażnił.Następne przedstawienie da 26 lipca o ile zapozna się z nowym scenariuszem przysłąnym z .........(zgadnij) Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Sprawa juz nieaktualna."Lesny ludek" nie zna 15.07.05, 17:53 radia Maryja? Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Alert!! uu1 jak ten sierżant któremu wszystko 16.07.05, 15:11 kojarzyło się z d... to jemu z "czarnymi" Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman prawa obywatelskie i mgr Nowaczyk 15.07.05, 17:12 tok procesowania przed komisjami został ustalony w taki sposób, że uniemożliwia świadkom złożenia ewentualnych wniosków o wykluczenie członków Komisji przed zaprzysiężeniem, taki tryb procesowania narusza prawa obywatelskie i stawia jednocześnie pod znakiem zapytania wartość dowodów uzyskanych w trakcie przesłuchań przeprowadzonych z naruszeniem prawa, czy Komitet Helsiński i organizacje ochrony praw człowieka i obywatela zareagują, czy zareaguje Pani mgr Nowaczyk członek komisji praw człowieka i obywatela Naczelnej Rady Adwokackiej Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Stara leninowska taktyka! Jak czerwoni przegrywaja 15.07.05, 17:47 to mają pełna gębę praw człowieka ,demokracji , komitetów Helsinskich itp. Jak wygraja to ich jedynym argumentem jest strzał w tył głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Stara leninowska taktyka! Jak czerwoni przegr 15.07.05, 17:52 Tak długo żyjesz i nie strzelili. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Próbowali ale im sie zaciął !! 15.07.05, 18:00 I nie ponowili próby? Musieli dojść do wniosku, że pomimo popełnionych błędów, dobrze rokujesz. Polam i wszystko jasne. Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Ponowili ale "ktoś" ich rozwalił!! Modle się za ! 16.07.05, 15:16 ich dusze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Jakies rodzinne wspomnienia nieprzyjemne 16.07.05, 15:34 Na czym polega problem moderatora GW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: UFO Re: Próbowali ale im sie zaciął !! IP: *.ztpnet.pl 15.07.05, 23:52 pocisk przelecial przez czaszke nie napotykajac zadnego organu Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: To jest najgorsza komisja w historii SEJMU 15.07.05, 17:53 i historia II wojny światowej tez tego nie zmieni Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Historia jeszcze trwa . W tym także Sejmu! 15.07.05, 17:56 Czy nawiazanie do II wojny jest kompatybilne z tematem na tym forum czyli wpadka "lesnego ludzika" Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: Historia jeszcze trwa . W tym także Sejmu! 16.07.05, 10:31 rsrh czy mimo wysokiej aktywności czytasz własne posty? to jest kompatybilne z twoją wypowiedzią, nota bene - zupełnie nie na temat >Jak wygraja to ich jedynym argumentem jest strzał w tył głowy. CO TO JEST? Wpadka "leśnego młodzianka - rsrh`a" , który w dyskusji wypisuje co pamięta z lekcji historii Odpowiedz Link Zgłoś
zib11 [...] 15.07.05, 17:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kichnij A teraz do sądu 15.07.05, 17:51 A teraz do sądu z Cimoszewiczem za opuszczenie komisji bez zezwolenia przewodniczącego. Łamanie prawa trzeba karać a szczególnie takiego Cimoszewicza górną granicą kary. Zych i Ujazdowski uratowali honor Sejmu RP. Brawo demokracja. Odpowiedz Link Zgłoś
rms7 Ciekawe czy do komisji wróci strażak Celiński 15.07.05, 17:57 Lewica w śmiertelnym niebezpieczeństwie ogniomistrzu Celiński, larum grają, czas wrócić do komisji i siać nienawiść, wzniecać nowe pożary... Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: A strażak Różański Też piekna postać !! 15.07.05, 18:04 A pan Gruszka. Cóż za intelekt? Odpowiedz Link Zgłoś
rnrr Re: Celinski ratuj w Tobie nadzieja 15.07.05, 18:09 Celiński to szczyt kultury sejmowej komisji śledczej. O Palmę pierszeństwa rywalizował z Giertychem. Ten przynajmniej o coś pytał. Celinski wszystko rozp....... i zaczął juz w pierwszym tygodniu pracy. Potem skutecznie pracował na fatalny obraz komisji. Jak doszło co do czego to sobie poszedł bo taki był interes lewicy by podważać proporcjonalność komsji. Teraz chyba musi wrócić. Cimmoszewicz potrzebuje pomagiera bo prawo przestało mu pomagąć, albo nie umie sie nim posluzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Arogant i przebieraniec PeZPeRowski 15.07.05, 18:03 Towarzysz Cimoszewicz to jest "gwiazdeczka" z serii gwiazdeczek z garbem PZPR. Odpowiedz Link Zgłoś
rnrr Re: Arogant i przebieraniec PeZPeRowski 15.07.05, 18:05 jest tylko Marszałkiem Sejmu w któremu daje przykład, ze mozna lamac prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
me-e AROGANCKIE...BOLSZEWICKIE 15.07.05, 18:24 ...trzeba go zawiesic w czynnosciach...do czasu stawienia sie przed komisje...proponuje tez sprawdzic jego majatek...w matematyce wszystko da sie obliczyc...cimoszenko staje sie coraz bardziej nerwowy... Odpowiedz Link Zgłoś
luzaczek34 ZDJĘCIE PRZY TYTULE ART.-MUSSOLINI Z WŁOSAMI 15.07.05, 18:24 Główka do góry... www.neostrada.cimoszewicz.pl Odpowiedz Link Zgłoś
chris12 Wzywa się wszystkie pieski, Cimoszewicz będzie! 15.07.05, 18:29 Szarpać tego komucha bo wykształcony, inteligentny, bystry, ma doświadczenie, którego inne łapserdaki nie mają. Będzie przesłuchanie - w sprawie Orlenu! Ciekawe co "porazi" rozwlekłą glendę Wassermanna. Czym zahaczy ćwiartkowy inteligent Maciarewicz? Koledzy muszą się starać bo pozycja Cimosza mimo wielu ich zabiegów jest mocna. Internauci, jak obsikać Cimosza? Pomożecie? Odpowiedz Link Zgłoś
me-e INTELIGENCJA BOLSZEWIKA... 15.07.05, 18:37 ...nie tak dawno mordowali...a dzisiaj po naukach za granica z ramienia kc pzpr...wystarczylo zapisac sie do zbrodniczego pzpr cos tam podpisac i heja...i heja do dzisiaj...radze wam sie ubezpieczyc na wypadek prezydentury bolszewika... Odpowiedz Link Zgłoś
gabbriell Na wypadek prezydentury kurdupla stereo ty się 15.07.05, 19:34 ubezpiecz biedaku,bo jeszcze nie masz pojęcia co cię czeka.Ja właśnie się zwolniłem z firmy w której nadał prezesa.Z jednego prezesa i dwóch v-prezesów jest jeden prezes,ily v-nie wiadomo bo to tajne ale dyrektorów jest tylu że jak spluniesz to trafisz w takiego.Jest nawet dyrektor myjni.A jednym z dyrektorów jest niejaki Parys.Ten były minister co to ograbił jedną fundację.Nie masz pojecia kiedy kurduple wprowadza swoje hasło ,,teraz k...a MY"! Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: INTELIGENCJA ????? 16.07.05, 10:38 radze wam sie ubezpieczyc na wypadek prezydentury > bolszewika... czy ty wiesz co znaczy to słowo??? chyba nie napisz jeszcze cos o prezydenturze 1.Faszysty 2.kieszonkowego dyktatora 3.idioty-bufona Postkomunista Kwaśniewski rządzi od 10 lat i zostałby wybrany na III kadencję - więc ja tez ci coś poradzę, nie radź mądrzejszym od siebie - ludzie sami wybiorą Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Wzywa się wszystkie pieski, Cimoszewicz będzi 15.07.05, 18:44 Oczywiście. Przed sejmem spontanicznie zbierze się weszpolska, żeby wyrazić dezaprobatę dla marszałka. Moherowe berety śpiew chóralny w intencji popełnią. Autorytety moralne i prawne (dyżurne) głos dadzą. Czołówka egzorcystów w gotowości oczekiwać będzie. A kwiat polskiego parlamentu oświadczenia wydawać będzie. Np. sasanka - poseł Rokita, co tak zmienia partie od sasanka do lasanka, wawrzynek wilczełyko - szef Prawa i Sprawiedliwości, i jego brat kaczyniec. Ni i szalej jadowity - Andrzej Lepper. Pieknie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
me-e Wzywa się wszystkie lewactwo, Cimoszewicz będzie 15.07.05, 19:00 ...opowiadal za swe przekrety i te z pzpr-u i obecnie...nie ma takiej mozliwosci ,zeby prawda o cimoszcze waszym idolu...oszolomy lewackie...nie ujzala swiatla dziennego ))) Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Wzywa się wszystkie lewactwo, Cimoszewicz bę 15.07.05, 19:08 Prędzej nauczysz się ortografii, niż znajdziesz "haka" na W. C. Odpowiedz Link Zgłoś
me-e Re: Wzywa się wszystkie lewactwo, Cimoszewicz bę 15.07.05, 19:20 ...trzeba byc niezlym zakochanym lewackim oszolomem...haka powiadasz...a nie wystarczy spojzec na fakty i rodzine ))) Odpowiedz Link Zgłoś
gabbriell Re: Wzywa się wszystkie lewactwo, Cimoszewicz bę 15.07.05, 19:38 zacznij szukac napletka,bo kiedy Młodzież Weszpolska dojdzie do władzu to będzie za późno. Odpowiedz Link Zgłoś
gabbriell Re: Wzywa się wszystkie lewactwo, Cimoszewicz bę 15.07.05, 19:37 wierzysz w nieśmiertelność??? Odpowiedz Link Zgłoś
gabbriell Re: Wzywa się wszystkie lewactwo, Cimoszewicz bę 15.07.05, 19:36 jak pogadamy czarny czubie o przekrętach prawizdy to moze dowiemy się o tym gdzie się podziały pieniądze z prywatyzacji i skąd twoi idole maja forsę. Odpowiedz Link Zgłoś
rnrr Re: Wzywa się wszystkie lewactwo, Cimoszewicz bę 15.07.05, 21:26 Rzeczywiście zajmij sie swoją pracą bo ta solidarność Ci całkiem wypaczyła chłodne podejście do tego forum. Nie ma co sie tak denerwować i złościć czego efektem są jakze dorzeczne, kulturalne i miłe odpowiedzi. Lepiej sie zając pracą, a nie tracić tu czas jak sam to ładnie umiesz czasem radzić. Odpowiedz Link Zgłoś
me-e Re: Wzywa się wszystkie lewactwo, Cimoszewicz bę 15.07.05, 21:29 ...tylko po koleji...rozliczmy wpier bolszewikow i ich TW bo powstaje tu zament i skakanie sentymentow, jakolwiek...mee, jest calkowicie za prawym panstwem...i tu chyba sie nie rozumiemy lewacy ))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OKO Banki zlodziejskie IP: *.glowno.sdi.tpnet.pl 15.07.05, 22:27 www.bankier.pl/fo/article.html?article_id=1318308&type_id=1&order=priority&priority=2-20 Inflacja 1,6% - kredyty 20-30% kiedy komisja sejmowa zajmioe sie okradaniem obywateli przez banki Odpowiedz Link Zgłoś
wartownik9 piękniś z Białowieży 15.07.05, 18:48 Jak dobrze, że Zych ustawił tego aroganta do szeregu. Miałem wątpliwą przyjemność być ankietowanym telefonicznie przez Pentora w sprawie wyborów prezydenckich. Większość pytań dotyczyła Cimoszewicza, w tym czy jest przystojny, czy może się podobać(?), czy nie straci wiarygodności, gdy zgodzi się kandydować. Kogo wolę Borowskiego czy Cimoszkę? PZPR się wykosztowało, oby nadaremnie! Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: piękniś z Białowieży 15.07.05, 18:49 I zrozumiałeś pytania? Tak, za pierwszym razem. Brawo. Odpowiedz Link Zgłoś
gabbriell Re: piękniś z Białowieży 15.07.05, 19:40 Kogo wolę Borowskiego czy Cimoszkę? Pewnie spróbowałbyś z oboma,co??Mały trójkącik???? Odpowiedz Link Zgłoś
wartownik9 Re: piękniś z Białowieży 15.07.05, 20:58 To jest domena lewicy i pani Senyszyn. Dlatego pytania ankieterki uznałem za niestosowne. Natomiast używanie argumentów antygejowskich, miłych memu sercu, i to w ustach obrońcy lewicy to po prostu miodzio. Nadajesz się koteczku do LPR albo Samoobrony. Wołodia. Odpowiedz Link Zgłoś