me-e
16.07.05, 14:06
...policzmy glosy...nie znosze tuska kiedys z UW...dzisiaj z PO...typowa
horagiewka na wietrze...ta cienizna nic w stanie nie jest zmienic...zawsze
byl prowadzony na smyczy przez bolszewikow...i teraz nagle zbawienie dla
polski- smiac sie czy sie gniewac na cienizne...)))