marini2 "Wybiórcza" mocno broni tow. Władimira 17.08.05, 08:20 aż serce rośnie. Oj jaki biedny Władimir, on taki prawy, taki sprawiedliwy. Nawet nic Wybiórcza nie napisała o zeznaniach Stefaniuka, który pogrążył Cimoszka, gdyż Komisja Etyki zwróciła mu uwagę że nie wpisał akcji Orlenu do zeznania, a Władimir obużony odpisał im że jest bezczelny! Odpowiedz Link Zgłoś
bartek1980 nio to leżysz pan..... 17.08.05, 08:28 ..... i robisz pod siebie,.... żenada a miałem na ciebie głosować ćwoku. ale juz na pierwszym przesluchaniu pokazałeś co oznacza szacunek. nawet dl adebili. przyjrzyj sie jak giertychów ośmieszył Balcerowicz. NIe musiał uciekać ... żenada Odpowiedz Link Zgłoś
mrlusiek o ile kasy się Waserman pomylił ? 17.08.05, 08:31 ta kampania jest coraz ciekawsza. Kampania Tuska jest szokująca czy będzie takim samym szokującym preziem ? Odpowiedz Link Zgłoś
heimo Re: Dzień z kserokopią 17.08.05, 08:42 a ja myślę, że było tak: pan Włodzimierz C. świadom konsekwencji oszustwa, które w 2002 zamierzał popełnić, pomyślał o zabezpieczeniu. Po pierwsze nie poszedł sam, tylko wysłał asystentkę (żeby móc mówić, ja w życiu tego nie zrobiłem) Po drugie, wyposażył ją w dokument podbity faksymilem, który wykonano wcześniej, a zgłoszono jego wykonanie dopiero po złożeniu dokumentu (żeby mówić, to fałszywka) - przecież gdyby sprawa nie wyszła, to pies z kulawą nogą by się nie interesował, kiedy zrobiono to faksymile. Po trzecie, sfingowano parę spraw wokół asystentki, żeby w razie czego móc łatwo podważać jej wiarygodność. A wszystko dlatego, że w 2002 roku p. Włodziemierz C. juz planował objęcie ważnej funkcji państwowej, korzystając z poparcia prezydenta K. Ciekawe co? Odpowiedz Link Zgłoś
pierepielicyn PROWOKACJA PLATFORMY 17.08.05, 08:52 tak wygląda uczciwość platformy i tuska donalda,prokuraturatura powinna wszcząć śledztwo z urzędu,brak słów na takie świństwa Odpowiedz Link Zgłoś
alfredkujot Re: PROWOKACJA PLATFORMY 17.08.05, 08:58 pierepielicyn napisał: > tak wygląda uczciwość platformy i tuska donalda,prokuraturatura powinna wszcząć > > śledztwo z urzędu,brak słów na takie świństwa No to w koncu czyja ? Kaczorow mial byc. Gietrychow bo to niby ojciec Gietrycha tez startuje na prezydenta? A teraz sie okazuje ze to Tusk. Tusk to wszystko wykombinowal ? Sam ? Ja ci powiem co to jest to jest sprowokowana prowokacja prowokacji przez prowokatorow sprowokownych przez prowokatorow prowokacji. Odpowiedz Link Zgłoś
ax4 Re: PROWOKACJA PLATFORMY 17.08.05, 09:03 a za nimi wszystkimi stoin SWITON !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Trele morele 17.08.05, 12:00 Na jakiej podstawie takie pomówienia. Zazdrościsz im kolego że mają lepsze sondaże ???? Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Zazdrościsz Tuskowi ??????????? 17.08.05, 12:01 A co, zazdrościsz Tuskowi że jest na pierwszym miejscu w wyścigu do fotela prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Spiskowa teoria dziejów... 17.08.05, 12:03 Kolego idź obejrzyj sobie "Archiwum X" tam też były takie teorie jak Twoja... Odpowiedz Link Zgłoś
hernandez Cimoszewicz MA BYC WINNY i juz!!Znajdzie sie para 17.08.05, 09:05 graf!Polska "prawica" nauczyla sie duzo z metod Stalina i je wprowadza w zycie ku radosciu mas ktore maja igrzyska Odpowiedz Link Zgłoś
ppppppp6 MANIPULACJA SONDAŻEM OBOK!!! 17.08.05, 09:38 Zauważyliście Państwo, dziś między 8.30 a 9.20 ogromny wzrost "zwolenników" wersji Cimoszewicza. W ciągu kilki minut przybyło mu z 52 % do 50%. Choć wcześniej rozkładało sie równo. Także w wcześniejszych godzin [obserwacje innego internauty: skoki/manipulacje jest latwo wylapac oto jak rosnie ilosc glosow oddawanych na WC: godz 19.22: +2383 godz 19.24: +30 godz 19.30: +91 godz 19.42: +1136 - - - - - - - - - godz 19.45: +24 godz 19.50: +44 godz 19.55: +1682 godz 20.00 : +48 godz 20.05: +539 godz 20.10: +51 godz 20.15: +2371 godz 20.20: +45 godz 20.25: +50 godz 20.30: +45 godz 20.35: +44 godz 20.40: +17 godz 20.45: +53 wyniki kontrolowac bede jeszcze przez jakis czas wyglada na to, ze po godzinie 20.15 nie bylo masowego wrzutu ? aktualny stan: godz 21.40: AJ 14882 glosow (61 %) WC 9653 glosow OT, CAŁA GW!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ppppppp6 Re: MANIPULACJA SONDAŻEM OBOK!!! 17.08.05, 09:40 ... to miało być " z 52% do 59 %, oczywiście.... Odpowiedz Link Zgłoś
alfredkujot Re: MANIPULACJA SONDAŻEM OBOK!!! 17.08.05, 09:44 ppppppp6 napisał: > Zauważyliście Państwo, dziś między 8.30 a 9.20 ogromny wzrost "zwolenników" > wersji Cimoszewicza. W ciągu kilki minut przybyło mu z 52 % do 50%. Choć > wcześniej rozkładało sie równo. > > Także w wcześniejszych godzin [obserwacje innego internauty: > skoki/manipulacje jest latwo wylapac > oto jak rosnie ilosc glosow oddawanych na WC: Zauwazylismy , nie martw sie juz po przesluchaniu kwasniewskiej tez lecial kabarecik. Odpowiedz Link Zgłoś
jjarro Zawiodłem się na GW 17.08.05, 09:37 Muszę przyznać czegoś tak stronniczego jak sobotnie wydanie GW nigdy nie widziałem... no może kiedyś Trybuna Ludu pisała w podobnym stylu... a obecnie to już chyba tylko na Białorusi można wyciągać takie rzeczy... teraz już nie wiem czy Jarucka była zamieszana w "przywłaszczenie pieniędzy" czy w "wynoszenie tajnych depesz"... czy cokolwiek jej udowodniono?? dziwne że nie była nigdy zamieszana w jazdę tramwajem bez biletu... GW na 100% by o tym doniosła Czytałem Wyborczą od lat ale teraz jestem rozczarowany takim przedstawianiem pewnych spraw Odpowiedz Link Zgłoś
jwojnar Co dalej, Romciu? 17.08.05, 09:49 Roman - odwagi i do przodu!!! Żal chyba by było, żeby się tak banalnie skończyło. Na miejscu Wysokiej Komisji zacząłbym sprawdzać, czy przypadkiem nie zachodzi uzasadnione podejrzenie, że Jarucka była kochanką Cimoszki (albo jego żony lub córki Orleny). Testy DNA mogą to wykazać i należy ich niezwłocznie zażądać! Warto też zgłębić, co łączy (coś musi łączyć) Jarucką z Milerem. A co wspólnego ma mąż Jaruckiej, w końcu agent ABW (tajny, poufny - he he i pełnomocny) z Jolką (wiecie o kogo chodzi, nie?). No i oczywiście trzeba wyjaśnić plotkę, jakoby Jarucka była córką Michnika i byłą kochanką Rywina, co pozwoliłoby wyjaśnić jeszcze jedną aferę. Wołoszczański na bruk! Romek do telewizora!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ppppppp6 Re: Co dalej, Romciu? 17.08.05, 09:53 Jednak uwierzyłeś WC. człowieku. Żal mi Ciebie, musisz mieć siebie w pogardzie, lub brak Ci, mówiąc delikatnie, właściwego rozeznania. Naród Czerowemy zawsze uwierzy, choćby Mu przez 45 lat pluł w twarz. Odpowiedz Link Zgłoś
sumak.blyskawiczny Re: Co dalej, Romciu? 17.08.05, 10:17 ppppppp6 napisał: > Jednak uwierzyłeś WC. człowieku. Żal mi Ciebie, musisz mieć siebie w pogardzie, > lub brak Ci, mówiąc delikatnie, właściwego rozeznania. Naród Czerowemy zawsze > uwierzy, choćby Mu przez 45 lat pluł w twarz. Daj spokój ppppppp6 Takie subtelne "stymulacje" wyszły już z użytku. Ludzie wiedzą czego chcą i takim tekstem nie sprawisz, że zacznie gorączkowo myśleć czy aby nie popełnił błędu. Sppppppppróbuj czegoś innego. Odpowiedz Link Zgłoś
ppppppp6 Re: Co dalej, Romciu? 17.08.05, 10:25 Też mam nadzieję, ze ludzie wiedzą czego chcą i przejawi się to juz we wrześniu i pażdzierniku. Natomiast nie zmienie to faktu, że trudno zrozumieć ewidentną głupotę ludzie którzy wbrew rzeczywistości i wbrew własnemu interesowi gotowi są poprzeć taką siłe polityczną, które przez wiele lat, a także i dzisiaj, udowadania brak uczciwości i kompetencji. Odpowiedz Link Zgłoś
sumak.blyskawiczny Re: Co dalej, Romciu? 17.08.05, 10:43 Podobno inteligencja zbiorowa przewyższa inteligencję fachowców w poszczególnych dziedzinach. Przeprowadzano badania - wyniki wskazywały, że grupa niefachowców podejmuje trafniejsze decyzje niż pojedynczy specjaliści. Warunkiem była pełna swoboda wyboru Pozostaje nam wierzyć w to mocno i życzyć sobie takiej swobody. Odpowiedz Link Zgłoś
alfredkujot Re: Co dalej, Romciu? 17.08.05, 10:56 sumak.blyskawiczny napisał: > Podobno inteligencja zbiorowa przewyższa inteligencję fachowców w poszczególnyc > h > dziedzinach. Przeprowadzano badania - wyniki wskazywały, że grupa niefachowców > podejmuje trafniejsze decyzje niż pojedynczy specjaliści. Warunkiem była pełna > swoboda wyboru > Pozostaje nam wierzyć w to mocno i życzyć sobie takiej swobody. Bardzo pieknie to ujelas gratuluje, nie bada nam spece od socjotechik z ciemnoty wciskac i wode z mozgu robic ekspertyzami ekspertow . Kazdy sobie wg siebie ocenia postepowanie etyczne kandydata. I dobrze ze komisja sklada sie z niefachowcow i my niefachowcy sobie na to patrzymy . Nie beda nam tu "specjalisci"oczu mydlic .Tez wierze ze obywatele tego kraju skonfrontowani z tym co widzac slychac i czuc dokonaja wyboru. Odpowiedz Link Zgłoś
sumak.blyskawiczny Re: Co dalej, Romciu? 17.08.05, 10:11 Ha ha ... Nieźle Spójrz też tutaj: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=27789128&a=27799812 Humor lepszy niż deprecha Odpowiedz Link Zgłoś
jwojnar [...] 17.08.05, 10:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
sumak.blyskawiczny Re: Co dalej, Romciu? 17.08.05, 10:47 wojnar napisał: > Podzielam twój tok rozumowania. My Żydzi i Wy komuniści zawsze się doganamy. Ja niestety nie mogę podzielić Twojego toku rozumowania. Dogadać się mogę tylko z kimś kto cechuje się odrobiną rozsądku Umiejętność logicznego przyciskania klawiszy nie dowodzi tego - co widać powyżej. Odpowiedz Link Zgłoś
sumak.blyskawiczny Ej wojnar 17.08.05, 10:56 A tak właściwie o co Ci chodzi? Nie pisałbym nic więcej ale zobaczyłem na poprzedniej stronie, że Twój poprzedni post był całkiem sensowny. W kolejnym zaś trudno się sensu doszukać. Więc? Odpowiedz Link Zgłoś
jwojnar [...] 17.08.05, 11:04 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
sumak.blyskawiczny Re: Ej wojnar 17.08.05, 11:50 jwojnar napisał: > Przepraszam, naczytałem się w międzyczasie spiskowych teorii. Według nich > musisz być komuchem i Żydem jednocześnie, bo inaczej byś Wyborczej nie czytał i > Naodu nie flekował. Rozumiem. A która z moich wypowiedzi sprawiła, że nabrałeś takich podejrzeń? Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Ksero Jaruckiej nie ma nic do rzeczy!! Wykazał 17.08.05, 09:52 poseł Stefaniuk z Komisji Etyki,ze zwracał sie do WC o wyjaśnienie sprawy akcji Orlenu a w zamian dostał odpowiedz w formie "pouczenia o niestosowności pytania) Poseł przedstawił i przeczytał pytanie i odpowiedz!!! Po prostu WC KŁAMAŁ sugerując że była to pomyłka (nazwał ja "formalna" co jak na dr praw jest określeniem kuriozalnym). Odpowiedz Link Zgłoś
a.gajewski1 Co sie kurde dzieje z tą sondą nagle 20tys glosow 17.08.05, 09:54 przybylo dla Cimoszewicza Odpowiedz Link Zgłoś
ppppppp6 Re: Co sie kurde dzieje z tą sondą nagle 20tys gl 17.08.05, 09:57 I co zwolennicy WC. Nie wiedzicie tej manipulacji? Odpowiedz Link Zgłoś
ppppppp6 Re: Co sie kurde dzieje z tą sondą nagle 20tys gl 17.08.05, 10:01 Ale rośnie WC w sondzie!!! To się admin GW stara o premię. Ile tysięcy głosów dodał Pan/Pani w ciągu kilku ostatnich minut? GW, co z ciebie zostało? A kiedyś kupowałem po kilka egzemlarzy każdego dnia, żeby pomóc. Odpowiedz Link Zgłoś
rudex1 pomyłka 17.08.05, 10:09 Gdyby w oświadczeniu majatkowym prosty obywatel zataił 240 000zł to został by zlinczowany przez US . To jest czysty dochód, podlegajacy opodatkowaniu. Gdyby pan Cimoszewicz miał szczyptę tego co się nazywa honor, lub używał sumienia, popwinien odejść z polityki. A.R. Odpowiedz Link Zgłoś
rs_gazeta_forum Re: pomyłka 17.08.05, 11:05 rudex1 napisał: > Gdyby w oświadczeniu majatkowym prosty obywatel zataił 240 000zł to został by > zlinczowany przez US . To jest czysty dochód, podlegajacy opodatkowaniu. Podajesz jakąś kwotę ni z giertycha ni z wassermana - skąd taka kwota i kiedy niepodana? Podobnie "czysty dochód" - od czego? Możesz podeprzeć się jakimiś przepisami, czy są to twoje wyobrażenia? jeśli to ostatnie, to rzecz jasna możesz mieć taką opinię, ale zaznacz, że to tylko opinia. Odpowiedz Link Zgłoś
jakarta repoman 17.08.05, 10:17 No proszę, doskonały śledczy Wassermann nie zapytał Jaruckiej (jak sam mówi) skąd ona ma tę kserokopię. Inni "specjaliści" jak Giertych i Miodowicz też nie wpadli na pomysł zapytania Jaruckiej o tę kwestię? Podejrzewam, że ten egzemplarz nadaje się do zatkania im kłamliwych jadaczek ewentualnie do kibelka giertychowskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: Kserokopa wyborów prezydenckich w Polsce 17.08.05, 10:21 openmind.desk.pl napisał: > naiwnie się tłumaczył z cwaniactwa teraz ma,z całą pewnością jest arogantem > jakich mało w polityce > ** MOZE NIE MYL PRAWDY Z AROGANCJĄ - jak to prawcowicie wciskaja p-osłowie Dla fałszerza i zakłamanego karierowicza prawda jest zawsze AROGANCKA. a szczytem AROGANCJI jest mówienie prawdy ludziom którzy pomówień, oszustw i sączenia fałszywych uczynili sobie sosób na robienie kariery Dla mnie szczytem arogancji jest wprowadzenie sensacji p J.do kampanii wyborczej bez zadnego sprawdzenia ich wiarygadności, a już absolutnym szczytem arogancji jest uzywanie Komisji Śledczej -Organu Sejmu RP do prowadzenia brudnej, obrzydliej kampanii wyborczej i dokładnie wszystko jedno którego kandydata to dotyczy _ TAK się nie robi - to złamanie wszelkich zasad kompetencyjnych i etycznych Żadna przyzwoita partia polityczna( pisze o partii - nie o związku paragospodarczym opartym na prawie wekslowym) powinna odciać się od takich praktyk i wycofać swojego przedstawiciela z tego bagna Odpowiedz Link Zgłoś
alfredkujot Re: Kserokopa wyborów prezydenckich w Polsce 17.08.05, 10:32 amrra napisała: > openmind.desk.pl napisał: > > > naiwnie się tłumaczył z cwaniactwa teraz ma,z całą pewnością jest arogant > em > > jakich mało w polityce > > ** > > MOZE NIE MYL PRAWDY Z AROGANCJĄ - jak to prawcowicie wciskaja p-osłowie > Dla fałszerza i zakłamanego karierowicza prawda jest zawsze AROGANCKA. Czy ktos to rozumie ? Sugerujesz ze np cimoszewicz-Arogant to chodzaca prawda ? No juz rozne numery tu byly ale sa coraz lepsze. A moze to co napisalas ma znaczyc ze cimoszewicz jest falszerzem i karierowiczem i to dla niego jest prawda AROGANCKA. No nie wiadomo o co ci chodzi. Zaczynasz "zeznawac" jak cimoszewicz. A cimoszewicz to kto nie karierowicz i to jeszcze w PRL-i to pzpr-u ? > a szczytem AROGANCJI jest mówienie prawdy ludziom którzy pomówień, oszustw i s > ączenia fałszywych uczynili sobie sosób na robienie kariery No to prawda, cale prawie sld tak ma. > > Dla mnie szczytem arogancji jest wprowadzenie sensacji p J.do > kampanii wyborczej bez zadnego sprawdzenia ich wiarygadności, No przeciez po to jest ta komisja zeby sprawdzac wiarygodnosc przesluchujac . > a już absolutnym szczytem arogancji jest uzywanie Komisji Śledczej > -Organu Sejmu RP do prowadzenia brudnej, obrzydliej kampanii wyborczej > i dokładnie wszystko jedno którego kandydata to dotyczy _ TAK się nie > robi - to złamanie wszelkich zasad kompetencyjnych i etycznych No przeciez to nie komisji wina ze wypada czas wyborow. > > Żadna przyzwoita partia polityczna( pisze o partii - nie o związku > paragospodarczym opartym na prawie wekslowym) powinna odciać się > od takich praktyk i wycofać swojego przedstawiciela z tego bagna No o to w koncu chodzi zeby pozbyc sie organizacji paramafinych, malo bylo przekretow w ciagu ostatnich czterech lat ?I nie tylko? > > > > Odpowiedz Link Zgłoś
kiminohikari Re: Kserokopa wyborów prezydenckich w Polsce 17.08.05, 11:27 > > Dla mnie szczytem arogancji jest wprowadzenie sensacji p J.do > > kampanii wyborczej bez zadnego sprawdzenia ich wiarygadności, > > No przeciez po to jest ta komisja zeby sprawdzac wiarygodnosc > przesluchujac . jak? ktorys z poslow komisji (wasserman/miodowicz) powiedzial dziennikarzom, ze uwaza ksero za prawdziwe. jak to sie ma do "sprawdzenia wiarygodnosci"? komisja przepytala swiadka... na razie jest ok. ale... przed wydawaniem opinii powinna powinna "sprawdzic wiarygodnosc" tego dokumentu. to by bylo ok. dopiero majac 100% pewnosc tego, ze jest to prawdziwy dokument mozna mowic o prawdziwosci ksera. > No przeciez to nie komisji wina ze wypada czas wyborow. tym bardziej poslowie z komisji powinni uwazac na to, co mowia. kazda zbyt szybko wypowiedziana opinia ("ksero jest prawdziwe") - bez jej potwierdzenia - moze budzic watpliwosci. szczegolnie w czasie wyborow. nie mam nic przeciwko uwaleniu cimoszewicza. jesli zrobil to, co sugeruja poslowie komisji. ale tylko, gdy bedzie to zrobione w sposob zgody z przepisami prawnymi. na razie - "ksero jest prawdziwe" - jest tylko prywatna opinia jednego posla, a nie faktem. _____________________________________________________________________________ "Dla kogos, kto traci zródlo utrzymania, nie ma najmniejszego znaczenia, czy jego kredyt jest oprocentowany na 10 czy 50 proc. - przekonuje Andrzej Topinski, jeden z najbardziej znanych ekspertów od bankowosci." Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: Kserokopa wyborów prezydenckich w Polsce 17.08.05, 11:30 alfredkujot napisał: > Czy ktos to rozumie ? > Sugerujesz ze np cimoszewicz-Arogant to chodzaca prawda ? > No juz rozne numery tu byly ale sa coraz lepsze. > A moze to co napisalas ma znaczyc ze cimoszewicz jest falszerzem i karierowicze > m > i to dla niego jest prawda AROGANCKA. No nie wiadomo o co ci chodzi. > Zaczynasz "zeznawac" jak cimoszewicz. > A cimoszewicz to kto nie karierowicz i to jeszcze w PRL-i to pzpr-u ? oj, alfredzie przeciez doskonale wiesz co napisałam, a przesłuchujesz mnię jako ten giertych okrutny... nierozumieć niewygodnej prawdy i głosić każde wygodne kłamstwo az stanie się"prawdą" - to dla ciebie norma, czy tylko tak ci wyszło... > No o to w koncu chodzi zeby pozbyc sie organizacji paramafinych, > malo bylo przekretow w ciagu ostatnich czterech lat ?I nie tylko? czterech _optymista ,a PZU itp...pozdrowienia od Kalego :) właśnie paramafijne, zastąpią paragospodarcze, oparte na takim samym zakłamaniu, takich samych miernotach których interesuje tylko koryto - kompania prowadzona w takimi metodami, bez żadnych marytorycznych dyskusji do tego doprowadzi - i żadna partia, kandydat nie odciął się od takich metod, widocznie im sie podoba:) Odpowiedz Link Zgłoś
brlink Re: Kserokopa wyborów prezydenckich w Polsce 17.08.05, 12:42 Re: alfredkujot ty chyba nic nie zakumales Odpowiedz Link Zgłoś
alfredkujot Re: Kserokopa wyborów prezydenckich w Polsce 17.08.05, 12:50 brlink napisała: > > ty chyba nic nie zakumales Pocieszajace jest ze ty zakumales i wszystko wyjasnisz :-)))) > Odpowiedz Link Zgłoś
alfredkujot Re: Kserokopa wyborów prezydenckich w Polsce 17.08.05, 12:56 alfredkujot napisał: > brlink napisała: > > > > > > ty chyba nic nie zakumales Polecam: Podsumujmy działalność maklera wszystkich polaków Autor: wylogowany1 Data: 17.08.2005 00:48 + dodaj do ulubionych wątków skasujcie post + odpowiedz cytując + odpowiedz -------------------------------------------------------------------------------- na razie wiemy że: 1 Miał akcje Orlenu, ale ich nie miał bo były córki 2 Kupił je w ofercie pierwotnej, ale ponieważ nie mógł tego zrobić to kupił je na rynku wtórnym 3 Miał na to pieniądze, ale ponieważ ich nie miał to brał kredyt (bo jak wiemy ubogi jest) 4 Sprzedał je w styczniu 2002 ale ponieważ chciał w grudniu 2001 to tak naprawdę sprzedał je w grudniu 5 W deklaracje ich nie wpisał bo wypełniał ją wg stanu na kwiecień, (a jak wiemy sprzedał je w styczniu czyli w grudniu ). Kiedy pisał o akcjach Agory to wydawało mu się że jest rok 2001 i juz miał skrobnąć o Orlenie kiedy przypomniał sobie że jest rok 2002 6 Zrobił korektę swojej deklaracji z tym że niczego nie poprawiał bo pytania były niestosowne 7 Zatrudnił wariatkę jako asystentkę i dał jej do wypełniania swoje deklaracje, ale nie dał ich bo to wariatka 8 Deklaracje wszystkie są ale oczywiście niektórych nie ma bo w styczniu znaleziono je w domu wariatki 8 Pozostawiał wzory swych podpisów w jakichś komietetach (na wszelki wypadek jakby ktoś chciał mieć upwoażnienie ministra SZ 9 Podpisy są jego ale on ich nie składał. składała je pieczątka z komitetu 10 Pieczątka była ale się zmyła i nie wiadomo gdzie jest (ostatni raz widziano ją w plecaczku 11 pełnomocnictwa okazały się oryginalnie sfałszownaymi kopiami Wszystko to w przypadku człowieka który całe życie siedział W PZPR i SLD i jednocześnie jest ponadpartyjny, wycofał się z polityki ale jest marszałkiem i chce być prezydentem, układa się w bardzo logiczną całość. > > Pocieszajace jest ze ty zakumales i wszystko wyjasnisz :-)))) > > Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh GW -ani słowa o dokumentach posła Stefaniuka 17.08.05, 10:22 które wczoraj przedstawił i przeczytał.To one a nie pani Jarucka potwierdzja ze WC przed Komisja KŁAMAŁ. GW relacjonuje cały wczorajszy dzień a Stefaniuka zgubiła!! Nie pasuje do serialu o "lesnym ludku"??? Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: GW -ani słowa o dokumentach posła Stefaniuka 17.08.05, 10:41 rsrh napisał: > GW relacjonuje cały wczorajszy dzień a Stefaniuka zgubiła!! Pan stefaniuk prowadził korespondencje z cimoszewiczem pt jak jest wycena mieszkania - tego samego od 30 lat w pkt.5 p stefaniuk jako przew kom.etyki przypomiał p cimoszewiczowi, że miał wpisane akcje orlenu w poprzednim roku a tarez ich nie ma p. cimoszewicz odpowiedział,że akcji nie wpisał bo JE SPRZEDAŁ co jest w piśmie do Komisji etyki napisane w odniesieniu do pkt 5 _ gdyby P> STEFANIUK i komisja ETYKI była wówczes przekonana ,że TRzeba wpisać przychód z akcji to POWINNA wezwać upartego cimoszkę i stwierdzić ,że albo uzupełni albo kieruje sprawę dalej bo Oświadczenie jest niezgodne Komisja Etyki jednak tego nie robi- dlaczego? to pytanie nie padło Przypuszcam,że obowiązywała kolejna interpretacja przepisów dziś Cimoszewicz mówi popełniłem błąd , czy tylko on popełnił błąd nie wiem Co robiła komisja ETyki Jak sprawdzała te oświadczenia???? tyle nt Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Szanowny/a amro.Podtrzymuje swoja opinie i podane 17.08.05, 10:50 przez ciebie" argumenty "sa dla mnie bez wartości! Przytoczyłem sens pytania i odpowiedzi z których wnioski sa proste.Zawracanie głowy o jakimś mieszkaniu (a diabli wiedza czy nie domu) nie dotyczy tego tematu.Ciekawe ze nie zabrtałeś głosu o prawnej interpretacji słów dr praw WC o "pomyłce formalnej".?? Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: Szanowny/a amro.Podtrzymuje swoja opinie i po 17.08.05, 11:14 rsrh napisał: zaraz mi napiszesz ,ze jestm AROGANCKA mówienie prawdy i cztanie tekstu ze zrozumieniem to chyba podstawowe problemy tej "kserówki kampanii wyborczej" jaką funduja nam polytycy z komisji śledczej więc uprzejmie kopiuję - ksero teraz z modzie;) "w pkt.5 p stefaniuk jako przew kom.etyki przypomiał p cimoszewiczowi, że miał wpisane akcje orlenu w poprzednim roku a tarez ich nie ma p. cimoszewicz odpowiedział,że akcji nie wpisał bo JE SPRZEDAŁ co jest w piśmie do Komisji etyki napisane w odniesieniu do pkt 5 _ gdyby P> STEFANIUK i komisja ETYKI była wówczes przekonana ,że TRzeba wpisać przychód z akcji to POWINNA wezwać upartego cimoszkę i stwierdzić ,że albo uzupełni albo kieruje sprawę dalej bo Oświadczenie jest niezgodne Komisja Etyki jednak tego nie robi- dlaczego? to pytanie nie padło Przypuszcam,że obowiązywała kolejna interpretacja przepisów dziś Cimoszewicz mówi popełniłem błąd , czy tylko on popełnił błąd nie wiem Co robiła komisja ETyki Jak sprawdzała te oświadczenia???? Odpowiedz Link Zgłoś
alfredkujot Re: Szanowny/a amro.Podtrzymuje swoja opinie i po 17.08.05, 11:22 amrra napisała: No i jest winny -KOMISJA etyki :-)))))))) > "w pkt.5 p stefaniuk jako przew kom.etyki przypomiał p cimoszewiczowi, > że miał wpisane akcje orlenu w poprzednim roku a tarez ich nie ma > p. cimoszewicz odpowiedział,że akcji nie wpisał bo JE SPRZEDAŁ > co jest w piśmie do Komisji etyki napisane w odniesieniu do pkt 5 > _ gdyby P> STEFANIUK i komisja ETYKI była wówczes przekonana ,że TRzeba > wpisać przychód z akcji to POWINNA wezwać upartego cimoszkę i stwierdzić ,że al > bo uzupełni albo kieruje sprawę dalej bo > Oświadczenie jest niezgodne > > Komisja Etyki jednak tego nie robi- dlaczego? to pytanie nie padło > Przypuszcam,że obowiązywała kolejna interpretacja przepisów > dziś Cimoszewicz mówi popełniłem błąd , czy tylko on popełnił błąd > nie wiem Co robiła komisja ETyki Jak sprawdzała te oświadczenia???? Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: Szanowny/a amro.Podtrzymuje swoja opinie i po 17.08.05, 11:49 alfredkujot napisał: winny niewinny ty alfredzie z PIS-u ? Faktem jest, że powinna zareagowac na błąd Cimoszewicza, bo to Komisja Etyki jest ZOBOWIĄZANA sprawdzić i albo uzupełnienie albo wniosek o ukaranie- tego nie zrobiła dziś dyskusja o oświadczeniu p.C jst zwyczjnie głupia zwłaszcza jeśli jest ono weryfikowane z PIT a sam kandydat mówi przyznaje się TO BYŁ BŁĄD ( Śmiem twierdzić,że nie tylko jego) i oby tylko takie pierdułki były w życiorysach naszych polityków a wogóle to kiedy ta kampania przestanie przypominac zabawę - co to konkurs na idealnie wypełnianie kwitów Czy kampania na URZĄD PRAZYDENTA RP- przpominam poparańcom - to taki duzy i poważny kraj który potrzebuje poważnych polityków, a nie panienek od bezbłędnego kaligrafofania rubryczek... Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: Szanowny/a amro.Podtrzymuje swoja opinie i po 17.08.05, 11:58 aa i jescze jedno Ja na miejscu Cimoszewicz nie byłabym tak miła - i wyznała To był mo błąd w oparciu o to pismo nalżey stwierdzic ,że p.C poinformował Komisje Etyki o sprzedaży akcji i Komisja Etyki te wyjasnienia PRZYJĘLA - no ale to cimoszewicz...mometami jest wzruszający... Odpowiedz Link Zgłoś
alfredkujot Re: Szanowny/a amro.Podtrzymuje swoja opinie i po 17.08.05, 12:01 amrra napisała: > alfredkujot napisał: > > winny niewinny ty alfredzie z PIS-u ? Ja nie musze byc z pisu i innego popisu, Ze tez nie moze sie przebic do tych glow ze mnie sie moze niepodobac mataczenie zupelnie bezinteresownie niepodobac. Postaraj sie zrozumiec nie kazdy postepuje tak jak ty. > Faktem jest, że powinna zareagowac > na błąd Cimoszewicza, bo to Komisja Etyki > jest ZOBOWIĄZANA sprawdzić i albo uzupełnienie > albo wniosek o ukaranie- tego nie zrobiła. A to wredna komisja :-) Jest winny :-)Komisja etyczna :-) > > dziś dyskusja o oświadczeniu p.C jst zwyczjnie głupia > zwłaszcza jeśli jest ono weryfikowane z PIT > a sam kandydat mówi przyznaje się TO BYŁ BŁĄD > ( Śmiem twierdzić,że nie tylko jego) Przejrzyj to co mialo miejsce chronologicznie Nie ma mowy o bledzie. Jest matactwo i klamstwa. > > i oby tylko takie pierdułki były w życiorysach naszych polityków > a wogóle to kiedy ta kampania przestanie przypominac > zabawę - co to konkurs na idealnie wypełnianie kwitów > Czy kampania na URZĄD PRAZYDENTA RP- przpominam poparańcom - > to taki duzy i poważny kraj który potrzebuje poważnych polityków, > a nie panienek od bezbłędnego kaligrafofania rubryczek... Taaaak nic sie nie stalo , nic nie bylo nam sie wszystko przysnilo... Tam takie pierdulki ,mordy, korupcja, falszerstwa, prezie,"ksiezniczki" czasopisma, zagle, rywiny..tam takie pierdulki z sld -jakies tam akcje sracje -przeciez nic sie nie stalo.... Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: Szanowny/a amro.Podtrzymuje swoja opinie i po 17.08.05, 13:11 alfredkujot napisał: > Taaaak nic sie nie stalo , nic nie bylo nam sie wszystko przysnilo... > Tam takie pierdulki ,mordy, korupcja, falszerstwa, prezie,"ksiezniczki" > czasopisma, zagle, rywiny..tam takie pierdulki z sld -jakies tam akcje > sracje -przeciez nic sie nie stalo.... pomijając argumenty ucieksz w generalizację i odniesienia do swojej rzeczywistości w której rywin ma bardzo wiele wspólnego z oświadczeniem cimoszewicza agiertych to pewnie jasnogórska Krynica Prawdy(haha) Łamanie konstytucyjnych praw obywatela przez Komisje śledczą jest pewnie dla Ciebie aktem patriotyzmu ...... a obrzydliwe wykorzystywanie organu Sejmu do Kampanii wyborczej wyszszą koniecznościa dziejową.Boże chroń nas przed takim "patriotami", którzy nie uznają zasad, a mnie przed udziałem w dyskusji w której nie ma prawdy I tu westchnę, gdzie ci przyzwoici ludzie których mowa jest prosta tak-znaczy tak i nie- nie szanujący godność każdego człowieka- może w Komisji PZU - w orlenowskiej ich nie MA - i rację miał c. ,ze wyszedł jak dowodzi ksero .. i Ourczę, nawet jakby był rodzonym bratem Czegewary - tu miał wyczucie Koń jaki jest każdy widzi Odpowiedz Link Zgłoś
sumak.blyskawiczny Czy Komisja Etyki jest w porządku? 17.08.05, 12:13 > Komisja Etyki jednak tego nie robi- dlaczego? to pytanie nie padło > Przypuszcam,że obowiązywała kolejna interpretacja przepisów Zaczęła zapewne działać reguła: Ręka rękę myje A może przekonanie, że skoro krzyczy to ma prawo? Albo celowo zostawiono taki rodzynek na stosowną chwilę. Taką jak ta obecnie Tak czy inaczej zgadzam się z Tobą Wygląda na to, że Komisja Etyki nie dopełniła swoich obowiązków w 2002 roku. Czy ktoś ją z tego rozliczy? Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: Czy Komisja Etyki jest w porządku? 17.08.05, 13:26 sumak.blyskawiczny napisał: > Tak czy inaczej zgadzam się z Tobą Wygląda na to, że Komisja Etyki nie dopełnił > a > swoich obowiązków w 2002 roku. Czy ktoś ją z tego rozliczy? cimoszewicz - harcerz(?), który nie bardzo potrafi tańczyć z brunatnymi wilkami- nawet sie nie mruknął pod nosem, że informował i że wtedy wszystko było w porządku - a w związku z tym nie TYLKO do niego cała w pretensjach Komsja, bo akurat On niC a niC nie ukrywał - a że ktoś ..coś to nie jego ..problem a tym bardziej Komisji od zatrzymania jakiegoś tam Odpowiedz Link Zgłoś
przemek_pl GW!!! wasze manipulacje sonda sa zenujace 17.08.05, 10:34 w ciagu 2,3 h (od 8 rano) za cimoszka glosowalo ponad 30 000 czytelnikow - wiecej niz bylo wszystkich uczstnikow w godzinach 21-8... Odpowiedz Link Zgłoś
turecki4 [...] 17.08.05, 10:39 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mihni_k_analia [...] 17.08.05, 10:43 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mihni_k_analia Manipulowany sondaz GW. 96% wierzy Jaruckiej 17.08.05, 10:40 zliczajac dynamike glosow w przerwach dzialania komuszego skryptu dorzucajacego co pewien czas Cimoszewiczowi po kilkaset punktow na sekunde, zachodzi proporcja w granicach mniejszych od 4% dla Cimoszewicza. Ok 3 w nocy bylo jeszcze 63% dla Jaruckiej (w smie ok 20000 wszystkich oddanych glosow). I to po kilkugodzinnych harcach ze skryptem, ktory np w ciagu 10 seknud ok godz. 22 dorzucil Cimce nagle 2500 glosow. Rano w mgnieniu oka dodano 20 000 dla oszusta Cimoszki. Ja tez robie hardcopy display´a - napisalem wlasny skrypt, ktory filmuje obrazek sondy z iloscia glosow. Jak sie to pokaze w przyspieszonym tempie, to ludziom galy wyjda z orbit. Powstaje pytanie, czy ow skrypt dziala w redakcji gadzinowki SZechtera, czy na zewnatrz, w ktoryms sztabie wyborczym WC, lecz za przyzwoleniem webmastera gadzinowki. Tylko tak dalej, lewaki-tepaki. Nawet porzadnego skryptu nie potraficie napisac, hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: Manipulowany sondaz GW. 96% wierzy Jaruckiej 17.08.05, 10:58 mihni_k_analia napisała: jw. (rekord 96%niepełnosprawnych umysłowo?) przeciez to "logiczne",że wierzy, to zupełnie naturanle pisac 20 kwietnia upowaznienie na zamiane oświadczenia złożonego cztery dni później- 24 kwietnia w szpitalu psychiatrycznym miota się pacjet w kaftanie bazpieczeństwa i próbuje się rozwiązać Podchodzi do niego durgi - co szukasz końca? - mhmmm, no ttak... - to nie znajdziesz(haha) ja uciąłem.... tak mi się skojarzyło, tylko z czym.. mhmmm, no ttak... Odpowiedz Link Zgłoś
preziofun33 Manipulowany sondaz!! PRAWDA 99% wierzy Jaruckiej 17.08.05, 12:33 trzeba by na glowe upasc aby uwierzyc pokretnym i klamliwym wypowiedziom WC !!! Odpowiedz Link Zgłoś
muszalik20051973 Re: Manipulowany sondaz!! PRAWDA 99% wierzy Jaruc 17.08.05, 12:39 Dobra załużmy że Pani J. mówi prawdę. To proszę o odpowiedź na następujące pytania: Pani J. przedstawia się jako dobra studentka KSAP oraz że jest urzędnikiem państwowym z 10-letnim stażem. I taka osoba na prawo i lewo opowiada że kseruje każdy (!) dokument i większość z nich przechowuje w domu. Ludzie. Już od praktykantów w urzędach wymaga się aby nie wynosili z pracy żadnych papierków. Wiem co piszę bowiem trzykrotnie podpisywałem glejt iż nie nie wyniosę ani świstka papieru. Mówiąc szczerze chcialem to zrobić ale wiem czym by to się skończylo. Możemy więc uznać że panią J. uczono w KSAP dość dziwnej praktyki. Czy taka praktyka według was jest powszechna? Wszyscy urzędnicy robią sobie prywatne archiwa w domu? Jenocześnie prosiłbym o zwrócenie uwagi na następujący fragment oświadczenia Pani J. Gdy opowiada że jak w styczniu 2005 znalazła kopertę z depeszami MSZ to nie miała doświadczenia z informacją niejawną. Ludzie! Ona wcześniej była wicedyrektorem sekretariatu ministra spraw zagranicznych. Czy na tym stanowisku przez przypadek nie jest się dopuszczanym do informacji niejawnej czyli: a) przechodzi się przez procedurę weryfikacji ABW b) przechodzi się przeszkolenie? Taką procedurę na pewno przeszła byle sekretarka w sekretariacie ministra. Rozumiem że wiceszefowa już jej nie potrzebowała? Ciekawe i to bardzo. Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: Manipulowany sondaz!! PRAWDA 99% wierzy Jaruc 17.08.05, 13:40 preziofun33 napisał: > trzeba by na glowe upasc > aby uwierzyc pokretnym > i klamliwym wypowiedziom WC !!! żeby upasc trzeba ja miec ciekawe czy na coś upadłeś, że mu TAK nie wierzysz? Odpowiedz Link Zgłoś
kirk12 Sondaż ? 17.08.05, 10:49 Oni nawet , nie próbuja zachowac pozorów wiarygodności tego sondażu.Od pierwszej w nocy , tych , którzy wierzą jaruckiej przybylo około tysiąca , a Cimoszence ponad 30000.Wystarczy poczytać wypowiedzi na forach , aby zobaczyć , że przekonanie forumowiczów o wiarygodności rozkłada sie odwrotnie.Ktos w G.W w nocy zaspał i teraz podkręcaja licznik,prawdziwe wyniki bardzo by zdenerwowały redaktora naczelnego i Cimoszenkę, Odpowiedz Link Zgłoś
adam220 Re: Sondaż ? 17.08.05, 11:19 Pewnie ludzie się wyspali i zaczęli myśleć logicznie. PS. Na onecie też bardziej wierzą Cimoszewiczowi. Odpowiedz Link Zgłoś
centrala ZOBACZCIE!!! 17.08.05, 12:01 Ciekawe spostrzezenia. dumnyzeswejorientacjigej.blox.pl/html" Odpowiedz Link Zgłoś
wlodek31 Re: Dzień z kserokopią 17.08.05, 10:58 Wybory prezydenckie. W decydującej turze pozostaje Lech Wałęsa i prawie nikomu nieznany Stanisław Tymiński. Telewizja Polska pokazuje film, w którym służąca Tyminskiego oznajmia, że jest on zwyrodniałym mężem i ojcem. Bardzo często bije swoją żonę i dzieci. pO KILKU LATACH OKAZUJE SIĘ ŻE BYŁA TO PROWOKACJA SŁUŻB SPECJALNYCH MAJĄCA NA CELU PODWAŻENIE AUTORYTETU TYMIŃSKIEGO, A TYM SAMYM NIEDOPUSZCZENIA DO WYGRANIA WYBORÓW. INFORMACJE PRZEKAZANE PRZEZ SŁUŻĄCĄ NIE POTWIERDZIŁY SIĘ. BYŁY ZMYŚLONE. SŁUŻBY WYWIĄZAŁY SIĘ ZE SWOJEGO ZADANIA. PREZYDENTEM ZOSTAŁ LECH WAŁESA. O fakcie powyższym kilka lat po wyborach donosiła prasa. Rok 2005. Zbliżają się wybory. Przez Sejm zostaje powołana Komisja Śledcza do spraw Orlenu, na którą Sejm nakłada ściśle określone cele. W komisji zasiada szereg " jastrzębi politycznych ". Niektórzy z nich w cudowny sposób zostają nawiedzeni . Winnych w sprawie znają już przed zakończeniem a nawet rozpoczęciem prac Komisji. W ostatnim etapie prac Komisja całą swoją energię poświęca na podważeniu wiarygodności oświadczenia majątkowego sporządzonego przez kandydata na prezydenta Włodzimierza Cimoszewicza. Dzieje się to na oczach milionów wyborców, na których komisja usilnie znanymi sobie sposobami chce wpłynąć na wyeliminowanie głównego kandydata na hotel prezydenta. Znajduje nawet byłą jego asystentkę, która przedstawia kserokopie oświadczenia rzekomo sporządzone przez Cimoszewicza. Posłowie Komisji tak byli zachwyceni treścią powyższego oświadczenia, że nawet zapomnieli zapytać świadka jak wszedł w jego posiadanie. Mieli natomiast czas udzielać wywiadów środkom masowego przekazu. Zapomnieli również o tym, że takie oświadczenie może sporządzić kazda dziecko mający dostęp do komputera. Dla nich najważniejsze jest dostarczenie dokumentów lub zeznań obciążających Cimoszewicza. Przewodniczący Komisji stwierdza, cytuję za gazetą " KOMISJA NIE MA ŚRODKÓW, ANI CZASU BY WERYFIKOWAĆ ZEZNANIA MARSZAŁKA WŁODZIMIERZA CIMOSZEWICZA ANI JEGO BYŁEJ ASYSTENTKI ANNY JARUCKIEJ. POWINNA SIĘ TYM ZAJĄĆ PROKURATURA " Koniec cytatu. Jeżeli tak, to pytam jakim prawem członkowie Komisji udzielają wywiadów przedstawiając w nich Cimoszewicza jako przestępcę. Tak w przeszłości działały sądy kapturowe. KIEDYŚ W CELU WYELIMINOWANIA PRZECIWNIKA TELEWIZJA PRZEDSTAWIŁA FILM. DZIŚ PRZEDSTAWIA SPEKTAKL GODNY POŻAŁOWANIA. Ja nie osądzam, czy Cimoszewicz winny, czy nie winny. Osądzam w jaki sposób Komisja dochodzi do prawdy. Sądzę, że nie zależy na jej wyjaśnieniu, lecz na wyeliminowaniu przeciwnika politycznego, mającego duże szanse zostać prezydentem. Dla mądrych z Komisji proszę mi wyjaśnić, jak można coś ukryć w oświadczeniu majątkowym, jeżeli poprzednie oświadczenie to zawierało. W dodatku gdy oświadczenia podane są do publicznej wiadomości. Odpowiedz Link Zgłoś
rs_gazeta_forum Re: Dzień z kserokopią 17.08.05, 11:07 włodku, za bardzo racjonalne są twoje pytania, by doczekały się innej opdpowiedzi niż wyzwisk. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
alfredkujot Re: Dzień z kserokopią 17.08.05, 11:17 wlodek31 napisał: do komputera. Dla nich najważniejsze jest dostarczenie dokumentów > > lub zeznań obciążających Cimoszewicza. > Przewodniczący Komisji stwierdza, cytuję za gazetą " KOMISJA NIE MA ŚRODKÓW, > ANI CZASU BY WERYFIKOWAĆ ZEZNANIA MARSZAŁKA WŁODZIMIERZA CIMOSZEWICZA ANI JEGO > BYŁEJ ASYSTENTKI ANNY JARUCKIEJ. POWINNA SIĘ TYM ZAJĄĆ PROKURATURA " Koniec > cytatu. Jeżeli tak, to pytam jakim prawem członkowie Komisji udzielają wywiadów > > przedstawiając w nich Cimoszewicza jako przestępcę. A jakim prawem cimoszewicz i jego sztab probowali deprecjonowac ta kobiete zanim powiedziala cokolwiek ? Komisja uznala ze powinna sie zajc prokuratura bo sama nie ma mozliwosci ani srodkow zeby zweryfikowac zeznania -koniec. Tak w przeszłości działały > > sądy kapturowe. KIEDYŚ W CELU WYELIMINOWANIA PRZECIWNIKA TELEWIZJA PRZEDSTAWIŁA > > FILM. DZIŚ PRZEDSTAWIA SPEKTAKL GODNY POŻAŁOWANIA. Dlaczego wlasciwie wykluczasz wartosc wyjasniajaca komisji o tym jak funkcjonuje ten kraj? Dlaczego sprowadzasz wszystko do kandydatury cimoszewicza ? Przeciez wystepowal przed komisja . Mial szanse wyjasnic pomylki czy zaniedbania . Kto mu kazal klamac , mecic kombinowac ? Nie kombinowalby z oswiadczeniami nie byloby klopotu. Ja nie osądzam, czy > Cimoszewicz winny, czy nie winny. Osądzam w jaki sposób Komisja dochodzi do > prawdy. Zaproponuj prosze w jaki sposob ty bys dochodzil ? Sądzę, że nie zależy na jej wyjaśnieniu, lecz na wyeliminowaniu > przeciwnika politycznego, mającego duże szanse zostać prezydentem. Tylko ze ten przeciwnik byl zaproszony zanim mial byc kandydatem. > Dla mądrych z Komisji proszę mi wyjaśnić, jak można coś ukryć w oświadczeniu > majątkowym, jeżeli poprzednie oświadczenie to zawierało. W dodatku gdy > oświadczenia podane są do publicznej wiadomości. No to sprobuj wyjasnic dlaczego przedstawiciel komisji etycznej nie uzyskal odpowiedzi od cimoszewicza co stalo sie z jego zasobami-akcjami? Dlaczego odpisal ze sprzedal jak nie sprzedal i dlaczego poprostu nie opowiedzial ze to nie jego akcje -a corki ? Odpowiedz Link Zgłoś
kiminohikari Re: Dzień z kserokopią 17.08.05, 11:45 > A jakim prawem cimoszewicz i jego sztab probowali deprecjonowac ta kobiete > zanim powiedziala cokolwiek ? moze cimoszewicz wie cos wiecej o tej kobiecie? -_o > Komisja uznala ze powinna sie zajc prokuratura > bo sama nie ma mozliwosci ani srodkow zeby zweryfikowac zeznania -koniec. jesli nie ma mozliwosci i srodkow (rozumiem, ze pewno i czasu. ostatecznie trzeba raport napisac), to po co wogole robic przesluchanie? a jesli nawet. dlaczego poslowie (sami przyznaja, ze nie ma mozliwosci weryfikacji zeznania) w tak jednoznaczny sposob opowiadaja sie po stronie jaruckiej? > Dlaczego wlasciwie wykluczasz wartosc wyjasniajaca komisji o tym jak > funkcjonuje ten kraj? patrz wyzej... moj komentarz : dobrze by bylo, gdyby poslowie zanim wydadza swoje opinie, zrobili wszystko, aby wszyscy, ktorzy obserwuja te sprawe, nie mieli zadnych watpliwosci, co do sposobow dzialania komisji. a kontekst wyborow musi byc uwzgledniony. niestety. i poslowie nie daja sobie z tym rady. albo jesli ktos jest przeciwko komisji - daja sobie z tym doskonale rade. -_o _____________________________________________________________________________ "Dla kogos, kto traci zródlo utrzymania, nie ma najmniejszego znaczenia, czy jego kredyt jest oprocentowany na 10 czy 50 proc. - przekonuje Andrzej Topinski, jeden z najbardziej znanych ekspertów od bankowosci." Odpowiedz Link Zgłoś
alfredkujot Re: Dzień z kserokopią 17.08.05, 12:38 kiminohikari napisał: > patrz wyzej... > moj komentarz : dobrze by bylo, gdyby poslowie zanim wydadza swoje opinie, > zrobili wszystko, aby wszyscy, ktorzy obserwuja te sprawe, nie mieli zadnych > watpliwosci, co do sposobow dzialania komisji. Nie rozumiem ciebie - moge stwierdzic ze nalezysz do pewnej kategorii ludzi ktorzy odwracaja kota ogonem. Moim problemem nie jest sposob dzilania komisji. Dla mnie sprawa priorytetowa nie jest sposob dzilania komisji a to co komisja stara sie wyjasnic, natrafiajac na arogancje, odmowe udzielenia informacji jak w wypadku kwasniewskiej, opuszcenie sali przez cimoszewicza, jego klamstwa i mataczenia. A juz mowienie o tym zeby nikt nie mial watpliwosci w stosunku do dzialan komisji jest dziwne .Ja wolalabym nie miec watpliwosci co do zachowan npkwasniewskiej i cimoszewicza a mam. Klamca i kretaczem okazal sie cimoszewicz zanim zaczal zeznawac -przypomne "ekspertyze" ktora posluzyla sie kwasniewska odmawiajac zeznan.Czy ktos to jescze pamieta? > a kontekst wyborow musi byc uwzgledniony. niestety. > i poslowie nie daja sobie z tym rady. Kto nie daje sobie rady ? Cimoszewicz? Bo mataczy na oczach milionow ?Bo kazde nastepne wyjasnienie jest klamstwem ? > albo jesli ktos jest przeciwko komisji - daja sobie z tym doskonale rade. -_o > Odpowiedz Link Zgłoś
rs_gazeta_forum Re: Dzień z kserokopią 17.08.05, 13:51 alfredkujot napisał: > Moim problemem nie jest sposob dzilania komisji. To już twój problem, że nie widzisz tu problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
imprezagt Czemu GW broni kłamiącego WC? Wspólne interesy?? 17.08.05, 11:13 Przy takim rozwoju wydarzeń informacja o akcjach Agory otrzymanych w prezencie nabieraz zupełnie innego wydźwięku. A gazeta w swoim stylu, w bezpardonowy sposób pisze paszkwile na wszystkich którzy podważają wirygodność (?!?!) WC - bezpartyjnego kandydata SLD. Tak samo było zreszta z leniwym Olkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Coś jest nie tak z ankietą w GW 17.08.05, 11:39 Rano patrzyłem wszyscy bardziej wierzyli Jaruckiej. Teraz to się radykalnie zmieniło... Coś tu jest nie tak - ktoś się wziął za internetowy PR dla SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
pamic Ciekawe dlaczego GAZETA tak walczy o Cima? 17.08.05, 11:43 Kiedyś naprawdę byłem wiernym czytelnikiem Gazety. Jednak od pewnego czasu to szaleństwo, któremu Gazeta się oddaje jest dla mnie zadziwiające. Przykłady z ostatnich miesięcy. Ta walka o Belkę i przymykanie oka na jego kłamstewka (a nawet ich racjonalizowanie i usprawiedliwianie). Teraz walka o Cimoszewicza i jego nieskazitelność. To umoralnianie społeczeństwa - my mamy rację, a wy nas słuchajcie. nie chcecie słuchać - wy głupi... O co Wam chodzi? czy nie możecie się opamiętać? Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Oświadczenie majątkowe - krętactwo 17.08.05, 11:50 Widać jak na dłoni (niezależnie od tego czy Jarucka jest czy nie jest wiarygodna) że z tym oświadczeniem majątkowym to grubszy przekręt. Widać to po korespondencji z Komisją Etyki. Komisja grzecznie zapytała - i dostała bardzo ostrą, arogancką odpowiedź. Widać że ktoś tu nieźle się trzęsie ze strachu, żeby Komisja nie zajrzała głębiej i czegoś nie odkryła (niestety jest to chyba ponad ich możliwości)... Odpowiedz Link Zgłoś
korado1 Polecam fragment wywiadu z Wassermanem 17.08.05, 11:50 Dorota Gawryluk: Ale przekonał pana Włodzimierz Cimoszewicz wczoraj? Bo tak jak mówił, okazało się, że to nie był podpis, a faksymile, że po raz ostatni tę pieczęć widziano jak znikła w czerwcu w plecaku pani Jaruckiej. Teraz pojawia się dokument z 20 kwietnia 2002 roku, wiadomo, że wtedy kiedy miał powstać pieczęć spoczywała w sejfie Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. Czy to pana, jako prokuratora nie przekonuje? Zbigniew Wassermann: To jest taki słowotok, to jest taka wymiana pewnych okoliczności, o których mówi człowiek bez żadnego rygoru odpowiedzialności karnej za to co mówi. Broni swojej bardzo ważnej dla lewicy pozycji takiego już ostatniego bastionu, który może ją ratować, trzeba to mieć na uwadze. Ale proszę też pomyśleć o tym, że ten człowiek także na konferencji prasowej mówił, że on ze Stefaniukiem nigdy nie rozmawiał o akcjach Orlenu, ten człowiek zapewniał, że on się pomylił. W świetle korespondencji ze Stefaniukiem, na którego naskoczył, którego zbeształ, co do którego powiedział: "Jak mi pan śmie zwracać uwagę, jeżeli ja coś wpisałem do oświadczenia, to na pewno napisałem prawdę". No to jak to się ma do pomyłki, do nieumyślności? Proszę również na to popatrzeć, bo to jest istota rzeczy i to powoduje, że komisja koncentruje się na rzeczach najważniejszych: okłamał nas pan marszałek Cimoszewicz, czy nie okłamał? Odpowiedz Link Zgłoś
brlink farsa 17.08.05, 11:58 cala ta sprawa jest wlasnie w stylu giertycha. lubi chlopak pokombinowac. mam nadzieje ze za to szybciutko odpowie. a wam gratuluje latwowiernosci i tepej nienawisci. Odpowiedz Link Zgłoś