Dodaj do ulubionych

Prosze mnie oswiecic. Co jest z oszolomem

19.08.05, 23:02
z radia Maryja?
Zupelnie zniknal, zamilkl.
A tu wybory za pasem i jego rownowazacego glosu na forum brak.
Obserwuj wątek
    • panatha Re: Prosze mnie oswiecic. Co jest z oszolomem 19.08.05, 23:06
      zdaje sie ze wyjechał ale wroci
    • oborovy Pracuje na farmie Kobylanskiego! 19.08.05, 23:07
      • bladatwarz Pytam powaznie. 19.08.05, 23:15

        • t-800 Re: Pytam powaznie. 19.08.05, 23:17
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=26280218&a=26280218
          • bladatwarz Jakis bezsensu ten watek 20.08.05, 20:41
            Dzieki za odn odnosnik.
            Nawet nie pamietalam, ze sie do niego wpisalalm, ale oszolom tu sie pary razy
            zegnal, wiec potraktowalam to jako kolejna fanaberie.
            A ten watek to zrobil sie szpiegowsko - rynsztokowy.
            Ktos zadal sobie trud zeby namierzyc Oszoloma?
            Na tym polega forum, zeby wypowiadac sie anonimowo, a nie sledzic kto, gdzie i jak.
            Oszolom nikomu krzywdy tu nie robil.
            Przynajmniej bylo wesolo z tym jego zacieciem radiowym.
        • kropekuk Zblaznil sie swinska robota. Mnie bardziej ciekawi 19.08.05, 23:42
          Yossi :)
          • sawa.com Przecież są wakacje... 20.08.05, 00:12
            Kochani, przecież sa wakacje! Ja swój wyjazd zaplanowałam na przełomie września
            i października. Mam zamiar co najmniej dziesięć dni spędzić w Bieszczadach. Są
            wtedy niesamowicie piękne.
            • bac1 Re: Przecież są wakacje... 21.08.05, 08:53
              Jeśli wolno spytać: w której części Bieszczad Pani będzie, Pani Sawo?
              • sawa.com Re: Przecież są wakacje... 21.08.05, 08:59
                Zasadzić chcę się w Ustrzykach. Jeszcze nie wiem czy dolnych czy górnych.
                Najchętniej chodzę doliną Wołosatego w kierunku Rozsypańca Krzemienia etc etc.
                Z dolnych musiałabym dojeżdżać. Wygodniej w nich się mieszka.
                Lubię też górną (w górę od zalewu) dolinę Sanu.
                • bac1 Re: Przecież są wakacje... 21.08.05, 09:23
                  Znam dość dobrze okolice Baligrodu (nie walczyłam z "bandami UPA", bez obawy;-)
                  Cisnej, Zatokę Victoriniego i - ogólnie - S-E część Zalewu.
                  Życzę pogody - przede wszystkim ducha;-)))
            • henryk.log Re: Przecież są wakacje...Miłe Panie:-)) 21.08.05, 09:43
              sawa.com napisała:

              > Kochani, przecież sa wakacje! Ja swój wyjazd zaplanowałam na przełomie września
              >
              > i października. Mam zamiar co najmniej dziesięć dni spędzić w Bieszczadach. Są
              > wtedy niesamowicie piękne.

              ...Bieszczady...???
              Mnie od dziś kojarzą się z troską o odciski Asieńki-córci, którą własnoręcznie
              wyekspediowałem wczoraj na jakąś wędrowną "Watrę", pojęcia nie mam cóż to takiego:)
              Ma zamiar co najmniej dziesięć dni spędzić w Bieszczadach!...jeju!, nie wiem jak
              se poradzę tyle dni z tą "troską"
              :-)
              • bac1 Re: Przecież są wakacje...Miłe Panie:-)) 21.08.05, 09:48
                Panie Henryku.log:

                POMOŻEMY!!!
              • sawa.com Re: Przecież są wakacje...Miłe Panie:-)) 21.08.05, 09:54
                henryk.log napisał:

                > sawa.com napisała:
                >
                > > Kochani, przecież sa wakacje! Ja swój wyjazd zaplanowałam na przełomie wr
                > ześnia
                > >
                > > i października. Mam zamiar co najmniej dziesięć dni spędzić w Bieszczadac
                > h. Są
                > > wtedy niesamowicie piękne.
                >
                > ...Bieszczady...???
                > Mnie od dziś kojarzą się z troską o odciski Asieńki-córci, którą własnoręcznie
                > wyekspediowałem wczoraj na jakąś wędrowną "Watrę", pojęcia nie mam cóż to
                takie
                > go:)
                > Ma zamiar co najmniej dziesięć dni spędzić w Bieszczadach!...jeju!, nie wiem
                ja
                > k
                > se poradzę tyle dni z tą "troską"
                > :-)


                Poradzisz sobie Henryku. Jesteś dzielnym mężczyzną. Tylko przestań płakać.

                bac1, dziękuję za życzenie pogody :-)))
          • oborovy [...] 20.08.05, 14:54
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • porannakawa Trafiony, zatopiony! 20.08.05, 01:37
      Trafiony, zatopiony - tak jak niejaki Henio, prałacina harda , grzesząca
      nieposłuszeństwem.
      • henryk.log niejaki HenioTrafiony, zatopiony???? haha n/t 20.08.05, 01:44
        • oborovy [...] 20.08.05, 15:05
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • sawa.com Oborowy wyjdź z gnojownicy i wykąp się! 20.08.05, 15:07
            oborowy czy ci nie nudno tak ciągle w tej gnojownicy siedzieć. A fee śmierdzisz!
            • smalekitten Re: Oborowy wyjdź z gnojownicy i wykąp się! 21.08.05, 08:48
              Wrócił „oszołom.z.radia.maryja” to teraz „sanctum.officium”


              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=26365894&a=26382361

              • bac1 OSZOŁOM = SANCTUM.OFFICIUM - od dawna 21.08.05, 08:56
                • bladatwarz Re: OSZOŁOM = SANCTUM.OFFICIUM - od dawna 21.08.05, 11:23
                  NIemozliwe. Sanctum officium pisal jeszcze jak byl oszolom.
                  Oszolom nie wydladal na takiego, co sam ze soba by pisal.
                  • bac1 Re: OSZOŁOM = SANCTUM.OFFICIUM - od dawna 21.08.05, 13:12
                    Możliwe.
        • henryk.log Re: niejaki HenioTrafiony, zatopiony???? haha n/t 21.08.05, 09:39
          henryk.log ?????
          ...hihi...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka