bladatwarz 19.08.05, 23:02 z radia Maryja? Zupelnie zniknal, zamilkl. A tu wybory za pasem i jego rownowazacego glosu na forum brak. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
panatha Re: Prosze mnie oswiecic. Co jest z oszolomem 19.08.05, 23:06 zdaje sie ze wyjechał ale wroci Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: Pytam powaznie. 19.08.05, 23:17 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=26280218&a=26280218 Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Jakis bezsensu ten watek 20.08.05, 20:41 Dzieki za odn odnosnik. Nawet nie pamietalam, ze sie do niego wpisalalm, ale oszolom tu sie pary razy zegnal, wiec potraktowalam to jako kolejna fanaberie. A ten watek to zrobil sie szpiegowsko - rynsztokowy. Ktos zadal sobie trud zeby namierzyc Oszoloma? Na tym polega forum, zeby wypowiadac sie anonimowo, a nie sledzic kto, gdzie i jak. Oszolom nikomu krzywdy tu nie robil. Przynajmniej bylo wesolo z tym jego zacieciem radiowym. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Zblaznil sie swinska robota. Mnie bardziej ciekawi 19.08.05, 23:42 Yossi :) Odpowiedz Link Zgłoś
sawa.com Przecież są wakacje... 20.08.05, 00:12 Kochani, przecież sa wakacje! Ja swój wyjazd zaplanowałam na przełomie września i października. Mam zamiar co najmniej dziesięć dni spędzić w Bieszczadach. Są wtedy niesamowicie piękne. Odpowiedz Link Zgłoś
bac1 Re: Przecież są wakacje... 21.08.05, 08:53 Jeśli wolno spytać: w której części Bieszczad Pani będzie, Pani Sawo? Odpowiedz Link Zgłoś
sawa.com Re: Przecież są wakacje... 21.08.05, 08:59 Zasadzić chcę się w Ustrzykach. Jeszcze nie wiem czy dolnych czy górnych. Najchętniej chodzę doliną Wołosatego w kierunku Rozsypańca Krzemienia etc etc. Z dolnych musiałabym dojeżdżać. Wygodniej w nich się mieszka. Lubię też górną (w górę od zalewu) dolinę Sanu. Odpowiedz Link Zgłoś
bac1 Re: Przecież są wakacje... 21.08.05, 09:23 Znam dość dobrze okolice Baligrodu (nie walczyłam z "bandami UPA", bez obawy;-) Cisnej, Zatokę Victoriniego i - ogólnie - S-E część Zalewu. Życzę pogody - przede wszystkim ducha;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Re: Przecież są wakacje...Miłe Panie:-)) 21.08.05, 09:43 sawa.com napisała: > Kochani, przecież sa wakacje! Ja swój wyjazd zaplanowałam na przełomie września > > i października. Mam zamiar co najmniej dziesięć dni spędzić w Bieszczadach. Są > wtedy niesamowicie piękne. ...Bieszczady...??? Mnie od dziś kojarzą się z troską o odciski Asieńki-córci, którą własnoręcznie wyekspediowałem wczoraj na jakąś wędrowną "Watrę", pojęcia nie mam cóż to takiego:) Ma zamiar co najmniej dziesięć dni spędzić w Bieszczadach!...jeju!, nie wiem jak se poradzę tyle dni z tą "troską" :-) Odpowiedz Link Zgłoś
bac1 Re: Przecież są wakacje...Miłe Panie:-)) 21.08.05, 09:48 Panie Henryku.log: POMOŻEMY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sawa.com Re: Przecież są wakacje...Miłe Panie:-)) 21.08.05, 09:54 henryk.log napisał: > sawa.com napisała: > > > Kochani, przecież sa wakacje! Ja swój wyjazd zaplanowałam na przełomie wr > ześnia > > > > i października. Mam zamiar co najmniej dziesięć dni spędzić w Bieszczadac > h. Są > > wtedy niesamowicie piękne. > > ...Bieszczady...??? > Mnie od dziś kojarzą się z troską o odciski Asieńki-córci, którą własnoręcznie > wyekspediowałem wczoraj na jakąś wędrowną "Watrę", pojęcia nie mam cóż to takie > go:) > Ma zamiar co najmniej dziesięć dni spędzić w Bieszczadach!...jeju!, nie wiem ja > k > se poradzę tyle dni z tą "troską" > :-) Poradzisz sobie Henryku. Jesteś dzielnym mężczyzną. Tylko przestań płakać. bac1, dziękuję za życzenie pogody :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
oborovy [...] 20.08.05, 14:54 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa Trafiony, zatopiony! 20.08.05, 01:37 Trafiony, zatopiony - tak jak niejaki Henio, prałacina harda , grzesząca nieposłuszeństwem. Odpowiedz Link Zgłoś
oborovy [...] 20.08.05, 15:05 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
sawa.com Oborowy wyjdź z gnojownicy i wykąp się! 20.08.05, 15:07 oborowy czy ci nie nudno tak ciągle w tej gnojownicy siedzieć. A fee śmierdzisz! Odpowiedz Link Zgłoś
smalekitten Re: Oborowy wyjdź z gnojownicy i wykąp się! 21.08.05, 08:48 Wrócił „oszołom.z.radia.maryja” to teraz „sanctum.officium” forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=26365894&a=26382361 Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Re: OSZOŁOM = SANCTUM.OFFICIUM - od dawna 21.08.05, 11:23 NIemozliwe. Sanctum officium pisal jeszcze jak byl oszolom. Oszolom nie wydladal na takiego, co sam ze soba by pisal. Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Re: niejaki HenioTrafiony, zatopiony???? haha n/t 21.08.05, 09:39 henryk.log ????? ...hihi... Odpowiedz Link Zgłoś