tomek6665 23.08.05, 13:09 Jak wyglądacie pismaki ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
porter11 Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:10 Jak to czysty? Okazało się, że wpisał jednak akcje Orlenu do deklaracji? ----------------------------------------- Kibice piłki nożnej lubują sie w dobrych zespołach, nieważne skąd pochodzą. (c) bzyk7 Odpowiedz Link Zgłoś
ratatatam Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:12 i zaplacil podatek od przyjetej od corki darowizny ? Odpowiedz Link Zgłoś
kawonar1 Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:13 i nie uciekł do puszczy przed komisją? Odpowiedz Link Zgłoś
tomek6665 Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:14 Główny zarzut na razie skupiał się na rzekomych fałszywych oświadczeniach Cimoszki Zarzuty obalone Odpowiedz Link Zgłoś
ksiundz Główny zarzut opierał się na nie wykazaniu Orlenu 23.08.05, 13:34 w oświadczeniach - wykazał to w oświadczeniach ? dyskutował ze Stefaniukiem o mieszkanu wyłącznie ? poprawił oświadczenie ? jest maklerem wszystkich Polaków, czy jeszcze nie ? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
tomek6665 Re: Główny zarzut opierał się na nie wykazaniu Or 23.08.05, 13:37 Nie zmyślać prosze Chodxziło o akcje ORLEN jARUCKA MIAŁA TE OŚWIADCZENIA PODMIENIĆ, ŻEBY AKCJE UKRYĆ Odpowiedz Link Zgłoś
ksiundz Jak Cimokwas plątał się w zeznaniach przed Komisją 23.08.05, 13:39 to o Jaruckiej nie mieliśmy bladego pojęcia :))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
tomek6665 Re: Jak Cimokwas plątał się w zeznaniach przed Ko 23.08.05, 13:39 hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
tomek6665 Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:12 przed chwilą była wypowiedź Kujawy Miodowicz gryzie palce Odpowiedz Link Zgłoś
pereop Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:13 a jaka to wypowiedź? Odpowiedz Link Zgłoś
ratatatam kanibal! 23.08.05, 13:14 tomek6665 napisał: > Miodowicz gryzie palce cimoszewicza???? boze do tego jeszcze kanibal!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tomek6665 Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:29 Co prawica wymyśli teraz? Odpowiedz Link Zgłoś
miskorabol Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:31 przeciez im to nie wystarczy dla nich oszołomów trzeba zniszczyc ponad wszystko Cimoszewicza. Nawet to ze obaliło tezy o oszustwie im nie wystarcza. Oszołomy prawicowe. Odpowiedz Link Zgłoś
stary.esbek Cimoszewicz wstawi media do kąta. Woli cenzure. 23.08.05, 14:15 Towarzysz Cimoszewicz swoim starym zwyczajem chcialby cenzury i kontrolowania mysli. Juz jako czlonek organizacji przestepczej przez kilkadziesiat lat popieral lamanie praw czlowieka. Dlatego teraz wolne media staja mu koscia w gardle. Odpowiedz Link Zgłoś
tomek6665 Re: Cimoszewicz wstawi media do kąta. Woli cenzu 23.08.05, 14:28 takie media jak w Polsce , na nic innego nie zasługują Odpowiedz Link Zgłoś