Dodaj do ulubionych

Cimoszewicz czysty- media do kąta

23.08.05, 13:09
Jak wyglądacie pismaki ?
Obserwuj wątek
    • porter11 Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:10

      Jak to czysty? Okazało się, że wpisał jednak akcje Orlenu do deklaracji?
      -----------------------------------------
      Kibice piłki nożnej lubują sie w dobrych zespołach, nieważne skąd pochodzą.
      (c) bzyk7
      • ratatatam Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:12
        i zaplacil podatek od przyjetej od corki darowizny ?
        • kawonar1 Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:13
          i nie uciekł do puszczy przed komisją?
          • tomek6665 Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:14
            Główny zarzut na razie skupiał się na rzekomych fałszywych oświadczeniach
            Cimoszki
            Zarzuty obalone
            • ksiundz Główny zarzut opierał się na nie wykazaniu Orlenu 23.08.05, 13:34
              w oświadczeniach - wykazał to w oświadczeniach ?
              dyskutował ze Stefaniukiem o mieszkanu wyłącznie ?
              poprawił oświadczenie ?
              jest maklerem wszystkich Polaków, czy jeszcze nie ? :)))
              • tomek6665 Re: Główny zarzut opierał się na nie wykazaniu Or 23.08.05, 13:37
                Nie zmyślać prosze
                Chodxziło o akcje ORLEN
                jARUCKA MIAŁA TE OŚWIADCZENIA PODMIENIĆ, ŻEBY AKCJE UKRYĆ


                • ksiundz Jak Cimokwas plątał się w zeznaniach przed Komisją 23.08.05, 13:39
                  to o Jaruckiej nie mieliśmy bladego pojęcia :)))))))))
                  • tomek6665 Re: Jak Cimokwas plątał się w zeznaniach przed Ko 23.08.05, 13:39
                    hahaha
      • tomek6665 Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:12
        przed chwilą była wypowiedź Kujawy

        Miodowicz gryzie palce
        • pereop Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:13
          a jaka to wypowiedź?
        • ratatatam kanibal! 23.08.05, 13:14
          tomek6665 napisał:

          > Miodowicz gryzie palce

          cimoszewicza???? boze do tego jeszcze kanibal!!!
    • tomek6665 Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:29
      Co prawica wymyśli teraz?
      • miskorabol Re: Cimoszewicz czysty- media do kąta 23.08.05, 13:31
        przeciez im to nie wystarczy dla nich oszołomów trzeba zniszczyc ponad wszystko
        Cimoszewicza. Nawet to ze obaliło tezy o oszustwie im nie wystarcza. Oszołomy
        prawicowe.
        • ubekkubek Kto to jest Kujawa? 23.08.05, 13:39
    • stary.esbek Cimoszewicz wstawi media do kąta. Woli cenzure. 23.08.05, 14:15
      Towarzysz Cimoszewicz swoim starym zwyczajem chcialby cenzury i kontrolowania
      mysli. Juz jako czlonek organizacji przestepczej przez kilkadziesiat lat
      popieral lamanie praw czlowieka. Dlatego teraz wolne media staja mu koscia w
      gardle.
      • tomek6665 Re: Cimoszewicz wstawi media do kąta. Woli cenzu 23.08.05, 14:28
        takie media jak w Polsce , na nic innego nie zasługują
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka