Gość: sldsvj-007
IP: 10.30.133.*
20.09.01, 15:09
NASZ KRAJw 23.09.2001-stnie przed wyborem,albo wybrać opcję ktora rządziła
przez ostanie lata,albo opcje lewicową,co wszykie SONDAŻE wskazują,ze
społęczęswo wybierze,między prawicom,a,lewicom,morze MADROŚĆ zwycieży,bo
przecież TAK DŁUZEJ BYĆ NIE MORZE,żęby nik nie brał odpowiedzilności za nic ,za
własne słowa,czyny,ZA NIC-a robił z siebie"" pajaca""-pan buzek jest tego
dobitym przykładem-ci ZROBIŁ Z NASZYM KRAJEM W CIĄGU OSTANICH 4-LAT,zwyjątkiem
UFALIENIA KONKORDATU,NIC PO TYM nic się nie robiło, reformy kóre zainicjował
rząd buska dla mnie NIEWYPAŁEM-PO WZEDEM FINSOWYM,to przez te reformy mamy
deficyt budżetowy,zwiekszyła sie ilość urzedników państwowych,kasy choryche są
chorze bo zabierają wiekszczość pieniedzy ,system jest
niewydajny,niekonomiczny,wrecz błedny,trzeba zmieszyć ilość kas
chorych,likwidując zbedne etaty,gmachy,trzeba to zrobic jak najszybciej,gdyż
sprawy ,w dziedzinie usług lecznich,i dostępność do postwowej służby zdrowia są
wrecz URUGAJĄCE CZŁOWIEKOWI.NOWY RZĄD musi zmieszyc i to drastyczny sposów
ilość urzedników państwowych,samorządowych-co najemiej redukcja etatów o 50-70%
i w janajszybszym czasie ,gdyż jest tyle niepoczebych etatów w
minestwach ,urzedach centrach, województwach,gminach-przeciez nasz kraj w
stosunku do ludności za dużo urzedników-jest na dzień dziejszy ponad 150.000
tys ,przecież kady komter to 3-miejsce pracy ,a z urzędnikami państwowymi to
problem rowiąze sam poprzez wyslanie dużej części na emerytury,zmieszyć ilość
agęcjii,fuduszy celowych,przyjżeć sie ustawie o fudacjach,przejżeć ustawę o
datacjach celowych-wegług mnie tu są najwieksze oszedności.ODCHODZĄ EKIPA NIECH
ROLICZY Z ZACIĄGNITYCH POŻYCZET-gdyż zaciągnieli ponad 40 mld dolarów
pożyczek,a nik do tego niche PRZYZNAĆ,tylko kto będzie społacał,ZNOWU
SPOŁĘCZĘSTWO.POLSKA MUSI SIĘ ZMIENIĆ-i to jak majszybcej,gdyz aukłanie brnie
w ""bagnie""- trzeba to wreście przerwać,musimy określić stosunki PAŃSTWO-
KOŚCIÓŁ(WSZYSKIE),państwo nie morze być wyznaniwe,przecież państwo MA BYĆ
ŚWIECKIE-tak jest w europie,morze wrescie i unas tak będzie.POD chaśami
WOLNOŚCI powstała SOLIDARNOŚĆ, a po tych latach zastało,smutna refleksja-czy
aby LUDZIE mieniocy szytnimi edeałami BÓG -HONOR -OJCZYZNA nie sa najwiekszymi
OBŁUDNIKAMI-przecież tak jest smutna prawda.PACZĄC z perstywy ostanich lat
uwżąm za lata stacone ,zapszepszczone,zgubione-CZY TAK MUŚIŁO BYĆ,a też PRAWICA
to psy wiesza na rżadach lewicowych, my jak lewica nie ropoczynaliśmy BZURNYCH
REFORM-KTORE są zapszeniem człowieczęstwa,i nie tylko. NIECH SIĘ CI ZATOWIĄ ci
co nawołują do WOJNY DOMOWEJ, przez RADJO MARYJA,O RYDZYK-tak jak mudzafedni
nałują do powatania narowego ,widzą w LEWICY -WROGA NR1,niech poskromiom lepej
zawszasu,bo takie glosy już dochodzą do gremioch U.E żeby ukrucić działanie
radja maryja- ze wzegledu na atyeuropejskie,atysemickie nawolywania-mysle ze
nadszed czs z tym SKOCZYĆ -dla naszego wyzerunku w europie.NASZ KRAJ JEST
PRZEDNIU WYBORÓW, zapytanie co dalej ,zabrneliszmy przez ostanie lata w ""slepy
zaułek""-trzeba z tego wyjść i to jak najszybcej,niemorzemy zastac przeciez
PARSAMI EUROPY, WYŚWISKIEM WŚROD NARODÓW ŚWIATA,tak być nie musi, trzeba
zmienić, mytalność-ukierokując na TORERACJĘ WOBEC NIE TYLKO WOBEC SIEBIE,jak
innych-jednośnie uświedamijąc społeczestwu ,ze inne narody ,inne opcje
seksułane,ze aborcja nie jest grzechem- gdzyż KOBIETA SAMA OSOBIE STANOWI, nik
jej nie morze dykować warunków ile ma mieć DZIECIi jak je wychowywać.KTOŚĆ
powie ze głosze ideały femistowskie, a tak wcale nie jest- mnie się że odchodzą
ekipa zrobiła z naszego kraju CIEMNOGRODZIE, przez to już XXI wiek.W dniu
wyborów wyborczy posumują ostanie lata,i dla tego niech ci nalują do głosowania-
aws,uw ,p.o, pis-są w błedzie TO CI SAMI LUDZIE,którzy brali odpowiedzilność 4-
lata temu-i co ze tego ZOSTAŁO???.ZADJEMY SOBIE JESZE JEDNO PYTANIE NA FORUM-
czy wiara musi ,byc ważjniejsza niż rozum.