alex.4 05.09.05, 15:33 ch... Może rację miała Staniszkis, że PO to partia kontrolowana przez dawne słuzby specjalne... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alex.4 Re: Staniszkis WIE ilu tam chlopcow z krakowskieg 05.09.05, 15:38 Jak mówił mi jeden były członek WIN z niepojetego powodu uznano, że nadaja się oni do słuzb specjalnych i podobnych specjalności. Uznano, że skoro unikali słuzby wojskowej i byli pacyfistami to będą najlepiej się znali na służbach specjalnych. A teraz mamy efekty... Brochwicz czy Miodowicz... zupełna kompromitacja tajnych służb... Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej105 Re: Staniszkis WIE ilu tam chlopcow z krakowskieg 05.09.05, 15:41 alex.4 napisał: > Jak mówił mi jeden były członek WIN z niepojetego powodu uznano, że nadaja się > oni do słuzb specjalnych i podobnych specjalności. Uznano, że skoro unikali > słuzby wojskowej i byli pacyfistami to będą najlepiej się znali na służbach > specjalnych. A teraz mamy efekty... Brochwicz czy Miodowicz... zupełna > kompromitacja tajnych służb.. -------- z Wolnosci i Pokoju na pułkownika tajnej policji . głupio nie ? -- street art rat.bzzz.net/ Odpowiedz Link Zgłoś
masz99 Re: Dlaczego wokól Tuska tylu oficerów służb spec 05.09.05, 15:48 Cóż, Miodowicz i Brochwicz to ludzie z danej opozycji przeciwko komunie, którzy jako młodzi ludzie podczas pierwszych rządów solidarności zostali wydelegowani do pracy w MSW (wywiad, kontrwywiad, służby specjalne). Zaś oficerowie służb specjalnych związanych z SLD to zazwyczaj dawni ubecy, ścigający w przyszłości ludzi solidarności. To dość duża różnica - nie sądzisz? alex.4 napisał: > ch... > Może rację miała Staniszkis, że PO to partia kontrolowana przez dawne słuzby > specjalne... Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk I bardzo szybko jako ci mlodzi i naiwni weszli 05.09.05, 15:50 ze stara UB w uklady, jak - by nie szukac daleko - Brochwicz z min.B. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
waldek58 Re: Kostek Miodowicz syn Alfreda 05.09.05, 16:01 Niedaleko pada jabłko od jabłoni Odpowiedz Link Zgłoś
masz99 Re: Kostek Miodowicz syn Alfreda 05.09.05, 16:06 Nie znasz jego historii, więc opowiadasz głupoty. Młody Miodowicz dawno temu zerwał kontakty ze swoim ojcem. Działał w podziemiu, był wielokrotnie aresztowany. Swoją drogą, nie wiem czy wiesz, że ojciec Cimoszewicza był oficerem Informacji Wojskowej w latach stalinowskich. A to był odpowiednim sowieckiego Smiersz, tyle, że w polskim wojsku. Przy Smiersz - KGB to tylko niewinne baranki. Odpowiedz Link Zgłoś
masz99 Re: I bardzo szybko jako ci mlodzi i naiwni wesz 05.09.05, 16:03 To nie jest takie proste. W ABW są też rozsądni ludzie, zaś Brochwicz, o ile wiem, był konsultantem w sprawach dalekich od polityki. Zaś dawni wierni ubecy to tzw. pewni ludzie SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
conkret Nie że miała rację ale ma 05.09.05, 16:06 Jedyna Partią prawicową to UPR - dlatego w mediach się o niej nie mówi - promuje się wszystko - to co kontrolowane nest przez służby ABW i WSI a to obecnie cały Parlament RP Odpowiedz Link Zgłoś