Dodaj do ulubionych

Dlaczego wokól Tuska tylu oficerów służb specjalny

05.09.05, 15:33
ch...
Może rację miała Staniszkis, że PO to partia kontrolowana przez dawne słuzby
specjalne...
Obserwuj wątek
    • kropekuk Staniszkis WIE ilu tam chlopcow z krakowskiego WiN 05.09.05, 15:34

      • alex.4 Re: Staniszkis WIE ilu tam chlopcow z krakowskieg 05.09.05, 15:38
        Jak mówił mi jeden były członek WIN z niepojetego powodu uznano, że nadaja się
        oni do słuzb specjalnych i podobnych specjalności. Uznano, że skoro unikali
        słuzby wojskowej i byli pacyfistami to będą najlepiej się znali na służbach
        specjalnych. A teraz mamy efekty... Brochwicz czy Miodowicz... zupełna
        kompromitacja tajnych służb...
        • kropekuk Ale zdazyli sluzby z fachowcow "zweryfikowac"... 05.09.05, 15:39

        • andrzej105 Re: Staniszkis WIE ilu tam chlopcow z krakowskieg 05.09.05, 15:41
          alex.4 napisał:

          > Jak mówił mi jeden były członek WIN z niepojetego powodu uznano, że nadaja się
          > oni do słuzb specjalnych i podobnych specjalności. Uznano, że skoro unikali
          > słuzby wojskowej i byli pacyfistami to będą najlepiej się znali na służbach
          > specjalnych. A teraz mamy efekty... Brochwicz czy Miodowicz... zupełna
          > kompromitacja tajnych służb..
          --------
          z Wolnosci i Pokoju na pułkownika tajnej policji . głupio nie ?

          --
          street art
          rat.bzzz.net/
    • masz99 Re: Dlaczego wokól Tuska tylu oficerów służb spec 05.09.05, 15:48
      Cóż, Miodowicz i Brochwicz to ludzie z danej opozycji przeciwko komunie, którzy
      jako młodzi ludzie podczas pierwszych rządów solidarności zostali wydelegowani
      do pracy w MSW (wywiad, kontrwywiad, służby specjalne).
      Zaś oficerowie służb specjalnych związanych z SLD to zazwyczaj dawni ubecy,
      ścigający w przyszłości ludzi solidarności.
      To dość duża różnica - nie sądzisz?

      alex.4 napisał:

      > ch...
      > Może rację miała Staniszkis, że PO to partia kontrolowana przez dawne słuzby
      > specjalne...
      • kropekuk I bardzo szybko jako ci mlodzi i naiwni weszli 05.09.05, 15:50
        ze stara UB w uklady, jak - by nie szukac daleko - Brochwicz z min.B. :)))
        • waldek58 Re: Kostek Miodowicz syn Alfreda 05.09.05, 16:01
          Niedaleko pada jabłko od jabłoni
          • masz99 Re: Kostek Miodowicz syn Alfreda 05.09.05, 16:06
            Nie znasz jego historii, więc opowiadasz głupoty.
            Młody Miodowicz dawno temu zerwał kontakty ze swoim ojcem. Działał w podziemiu,
            był wielokrotnie aresztowany.
            Swoją drogą, nie wiem czy wiesz, że ojciec Cimoszewicza był oficerem Informacji
            Wojskowej w latach stalinowskich. A to był odpowiednim sowieckiego Smiersz,
            tyle, że w polskim wojsku. Przy Smiersz - KGB to tylko niewinne baranki.
            • kropekuk Corka i ziec Urbana ponoc tez :)))))))) 05.09.05, 16:18

        • masz99 Re: I bardzo szybko jako ci mlodzi i naiwni wesz 05.09.05, 16:03
          To nie jest takie proste.
          W ABW są też rozsądni ludzie, zaś Brochwicz, o ile wiem, był konsultantem w
          sprawach dalekich od polityki.
          Zaś dawni wierni ubecy to tzw. pewni ludzie SLD.
          • kropekuk A w JAKICH sprawach, skoro wiesz? 05.09.05, 16:18

    • conkret Nie że miała rację ale ma 05.09.05, 16:06
      Jedyna Partią prawicową to UPR - dlatego w mediach się o niej nie mówi -
      promuje się wszystko - to co kontrolowane nest przez służby ABW i WSI a to
      obecnie cały Parlament RP
      • blackout.9491 Kryptonim "Prezydent" ?! ntx 05.09.05, 16:15
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka