Dodaj do ulubionych

Minister awansuje podwładnych według niejasnych...

22.09.05, 07:10
Typowe dla mafii komunistycznej. Mimo, ze ta banda dogorywa, to pazurami
trzyma sie jeszcze stolkow.
Obserwuj wątek
    • maruda.r Re: Minister awansuje podwładnych według niejasny 22.09.05, 07:47
      pamin1 napisał:

      > Typowe dla mafii komunistycznej. Mimo, ze ta banda dogorywa, to pazurami
      > trzyma sie jeszcze stolkow.

      ********************************

      Po rządzie Buzka i AWS pozostało równie wiele pazurów powbijanych w futryny,
      blaty stołów i oparcia krzeseł.

      • pandada Re: Minister awansuje podwładnych według niejasny 22.09.05, 08:11
        A jak lewica proponowała z tym skończyć i ustalić jasne kryteria mianowania - za pomocą ustawy - to prawica się wypięła. Bo Kaczor i Rokita chcą TKM wprowadzać.
    • kataryna.kataryna Re: Minister awansuje podwładnych według niejasny 22.09.05, 08:28
      A gdzie jest szef Kalwasa Belka? Dalej jeździ za robotą i nie ma czasu na
      rządzenie? Może Demokraci.pl by wpłynęli na swojego lidera. Chyba, że im nie
      przeszkadza to co robi Kalwas przy milczącej aprobacie Belki.
      • pandada Re: Minister awansuje podwładnych według niejasny 22.09.05, 08:36
        Tytuł GW niedobry. Kalwas nikogo nie awansuje, lecz rekomenduje - jak z tego tekstu wynika.
    • muminoziemniak Kalwas to gnida 22.09.05, 10:51
      Ten człowiek jest ucieleśnieniem wszystkich cech adwokatów czy radców prawnych,
      które są tak potępiane. Nepotyzm, chamstwo, hipokryzja i prywata (opóźniał
      zmiany, teraz chce namieszać, a że wspiera kolesiów to nie nowość)
      Koleś jest dupkiem i nie powinien wogóle piastować żadnego stanowiska a już o
      ministerialnym nie wspomnę...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka