pamin1 22.09.05, 07:10 Typowe dla mafii komunistycznej. Mimo, ze ta banda dogorywa, to pazurami trzyma sie jeszcze stolkow. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maruda.r Re: Minister awansuje podwładnych według niejasny 22.09.05, 07:47 pamin1 napisał: > Typowe dla mafii komunistycznej. Mimo, ze ta banda dogorywa, to pazurami > trzyma sie jeszcze stolkow. ******************************** Po rządzie Buzka i AWS pozostało równie wiele pazurów powbijanych w futryny, blaty stołów i oparcia krzeseł. Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: Minister awansuje podwładnych według niejasny 22.09.05, 08:11 A jak lewica proponowała z tym skończyć i ustalić jasne kryteria mianowania - za pomocą ustawy - to prawica się wypięła. Bo Kaczor i Rokita chcą TKM wprowadzać. Odpowiedz Link Zgłoś
kataryna.kataryna Re: Minister awansuje podwładnych według niejasny 22.09.05, 08:28 A gdzie jest szef Kalwasa Belka? Dalej jeździ za robotą i nie ma czasu na rządzenie? Może Demokraci.pl by wpłynęli na swojego lidera. Chyba, że im nie przeszkadza to co robi Kalwas przy milczącej aprobacie Belki. Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: Minister awansuje podwładnych według niejasny 22.09.05, 08:36 Tytuł GW niedobry. Kalwas nikogo nie awansuje, lecz rekomenduje - jak z tego tekstu wynika. Odpowiedz Link Zgłoś
muminoziemniak Kalwas to gnida 22.09.05, 10:51 Ten człowiek jest ucieleśnieniem wszystkich cech adwokatów czy radców prawnych, które są tak potępiane. Nepotyzm, chamstwo, hipokryzja i prywata (opóźniał zmiany, teraz chce namieszać, a że wspiera kolesiów to nie nowość) Koleś jest dupkiem i nie powinien wogóle piastować żadnego stanowiska a już o ministerialnym nie wspomnę... Odpowiedz Link Zgłoś