mmmsssmmm "Jacy głupi ci Rzymianie" 19.10.05, 11:52 Tak, tak głosujcie na PiS... a za kilka lat nauczycie się historii na własnej skórze. Znów wszysko będzie wspólne i niczyje, służba zdrowia i szkolnictwo za darmo ale wszędzie trzeba będzie dawać łapówki, dużo urzędników i odgórnych decyzji gdzie i co mamy jeść, pić, czytać i myśleć. Zatroszczy się o nas Wspaniały Naczelnik i jego "patrioci". Wszystko będzie tak pięknie i wspaniale jak w Warszawie w ciągu ostatnich 2 lat (szczególnie będzie kwitła propaganda). Przecież oni są najmądrzejsi i potrafią decydować za nas. Lepper nie jest groźny gdyby odszedł do władzy krzykiem i pieniactwem szybko ci sami ludzie co go wybrali by go wywalili na zbity pysk. A tak... Przychodzi jedna myśl... może Polacy tyle lat byli w niewoli że inaczej już nie potrafią? Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: "Jacy głupi ci Rzymianie" 19.10.05, 12:30 mmmsssmmm napisał: > Tak, tak głosujcie na PiS... a za kilka lat nauczycie się historii na własnej > skórze. Znów wszysko będzie wspólne i niczyje, służba zdrowia i szkolnictwo za > darmo ale wszędzie trzeba będzie dawać łapówki, dużo urzędników i odgórnych > decyzji gdzie i co mamy jeść, pić, czytać i myśleć. Zatroszczy się o nas > Wspaniały Naczelnik i jego "patrioci". Wszystko będzie tak pięknie i wspaniale > jak w Warszawie w ciągu ostatnich 2 lat (szczególnie będzie kwitła propaganda). > > Przecież oni są najmądrzejsi i potrafią decydować za nas. Lepper nie jest > groźny gdyby odszedł do władzy krzykiem i pieniactwem szybko ci sami ludzie co > go wybrali by go wywalili na zbity pysk. A tak... > > Przychodzi jedna myśl... może Polacy tyle lat byli w niewoli że inaczej już nie > > potrafią? smiac sie czy plakac Odpowiedz Link Zgłoś
red_kapturek Re: "Jacy głupi ci Rzymianie" 19.10.05, 12:39 > mmmsssmmm napisał: > > Przychodzi jedna myśl... może Polacy tyle lat byli w niewoli że inaczej j > uż > nie> > > > potrafią? > smiac sie czy plakac A co wolisz? Smiać można się jeszcze przez łzy. Ale już płakać przez uśmiech ciężko. Odpowiedz Link Zgłoś
turtel1 no i brawo 19.10.05, 12:31 Pis, lpr, ssamoobrona, psl. super koalicja. brawo. właśnie zerwali posiedzenie sejmu. patrzcie i uczcie się. wyciągnijcie wnioski. głosujcie na Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
minimum1 Re: no i wszystko jasne... 19.10.05, 12:36 wybór jest prosty: prezydent Kaczyński to koalicja PiS-SO-LPR-PSL prezydent Tusk to koalicja PO-PiS Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: no i brawo 19.10.05, 12:42 turtel1 napisał: > Pis, lpr, ssamoobrona, psl. super koalicja. brawo. właśnie zerwali posiedzenie > sejmu. patrzcie i uczcie się. wyciągnijcie wnioski. głosujcie na Tuska. stanowisko marszalka przypada zawsze najsilniejszemu klubowi w sejmie,tym razem moze byc inaczej pod jednym wszak warunkiem,ze po wejdzie do koalicji rzadowej,na dzien dzisiejszy takiej pewnosci nie ma ,wiec nie moze byc mowy o wyborze komorowskiego na marszalka -sprawa prosta ,a dopisywanie do tego teorii spiskowych jest zwykla glupota,powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
trolling4food Re: no i brawo 19.10.05, 12:45 Tradycją polskiego Sejmu było to, że urząd marszałka obejmował poseł partii chłopskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
minimum1 Re: no i brawo 19.10.05, 12:50 trolling4food napisał: > Tradycją polskiego Sejmu było to, że urząd marszałka obejmował poseł partii > chłopskiej. teraz mamy dwie partie chłopskie... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: no i brawo 19.10.05, 12:52 > teraz mamy dwie partie chłopskie... Raczej trzy bo w PiS jest silna reprezentacja wsi z Mojzesowiczem. Odpowiedz Link Zgłoś
eexmd2 Re: no i brawo 19.10.05, 13:41 front pisu lpr i samoobrony- blizej do bialorusi czy do iranu? pewnie tworczo wezmiemy co najlepsze z obydwu tych systemow... Odpowiedz Link Zgłoś
szoszan I w ten cudowny sposób Naród stał się zakładnikiem 19.10.05, 12:43 dąsów, fochów oraz chciejstwa i interesowności Dornów i Kaczyńskich, kapryśnych jak panny na wydaniu. Dość kunktatorstwa panie Dorn! To już było!!! Odpowiedz Link Zgłoś
puuchatek Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 12:43 PiS obiecywał... Umowy były... Że "nasz premier - wasz marszałek"... He he he, a naiwni z PO uwierzyli w obietnice PiS? Te przedwyborcze? Przecież one były tyle samo warte, co większość obietnic przedwyborczych kierowanych do elektoratu... Czyli g... Bawcie się chłopcy dalej. Kowalski nam nie odpowiada, Malinowskiego nie chcemy, marszałek może być wasz, ale tylko taki, na jakiego wyraziomy zgodę, a jak nie, to się obrazimy i pójdziemy do swojej piaskownicy... Bawcie się chłopcy dalej. Droczcie się, kłóćcie, obrażajcie, róbcie sobie świństwa. A to dopiero pierwsze posiedzenie nowego sejmu - aż strach pomyśleć, co nas jeszcze czeka. Bawcie się dalej, chłopcy z PiS. W końcu dostaliście całe 2,5% więcej głosów, niż PO, więc macie pełne prawo stawiać warunki i machać szabelką. Bawcie się, miłej zabawy. Macie na nią 4 lata. Więcej raczej nie, bo prtzy takim zachowaniu Sznownych Panów następny sejm będzie sejmem LPR i Samoobrony, a o fotel marszałka będą się żreć Giertych z Lepperem. Bawcie się chłopcy dalej. Co tam dobro kraju - ważne, żeby nasze było na wierzchu. Co za żenada. :( Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 12:44 puuchatek napisał: > PiS obiecywał... Umowy były... Że "nasz premier - wasz marszałek"... He he he, > a > naiwni z PO uwierzyli w obietnice PiS? Te przedwyborcze? Przecież one były tyle > samo warte, co większość obietnic przedwyborczych kierowanych do elektoratu... > Czyli g... > > Bawcie się chłopcy dalej. Kowalski nam nie odpowiada, Malinowskiego nie chcemy, > marszałek może być wasz, ale tylko taki, na jakiego wyraziomy zgodę, a jak nie, > to się obrazimy i pójdziemy do swojej piaskownicy... > > Bawcie się chłopcy dalej. Droczcie się, kłóćcie, obrażajcie, róbcie sobie > świństwa. A to dopiero pierwsze posiedzenie nowego sejmu - aż strach pomyśleć, > co nas jeszcze czeka. > > Bawcie się dalej, chłopcy z PiS. W końcu dostaliście całe 2,5% więcej głosów, > niż PO, więc macie pełne prawo stawiać warunki i machać szabelką. Bawcie się, > miłej zabawy. Macie na nią 4 lata. Więcej raczej nie, bo prtzy takim zachowaniu > Sznownych Panów następny sejm będzie sejmem LPR i Samoobrony, a o fotel > marszałka będą się żreć Giertych z Lepperem. > > Bawcie się chłopcy dalej. Co tam dobro kraju - ważne, żeby nasze było na wierzc > hu. > > Co za żenada. :( co za kretyn:) Odpowiedz Link Zgłoś
red_kapturek Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 12:55 > puuchatek napisał: > > PiS obiecywał... Umowy były... Że "nasz premier - wasz marszałek"... He he...> > Co za żenada. :( ================ m15 napisał: > co za kretyn:) ================ Dekret(yn), kolego/koleżanko, dekret(yn)! Mamy jeszcze dobrą pamięć w przeciwieństwie do galopującej amnezji kaczych PiSklaków. Odpowiedz Link Zgłoś
antymax Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 12:43 "[...]przewodniczący klubu PiS Ludwik Dorn poprosił w imieniu swojego ugrupowania o przerwanie posiedzenia do środy 26 listopada do 11.00.[...]" a ze najblizsza sroda 26 listopada przypada w 2008 roku wiec ten sejm się zbytnio nie napracuje... Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 12:45 Glosowales na PiS?? To tak samo, jakbys glosowal na Samoobrone. Jest ktos chetny zeby sie przyznal?? Zyby nas przekonac, ze PiS i Samoobrona to swietlana przyszlosc dla Polski? Oprocz galby, i tych innych wiadomych. Ale to tez pytanie do was chlopaki. Jak sie czujecie, wiedzac ze glosujac na PiS glosowaliscie na Leppera?? Odpowiedz Link Zgłoś
red_kapturek Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 13:05 bio.mum napisała: > > Glosowales na PiS?? To tak samo, jakbys glosowal na Samoobrone. Jest ktos > chetny zeby sie przyznal?? Zyby nas przekonac, ze PiS i Samoobrona to swietlana > > przyszlosc dla Polski? Oprocz galby, i tych innych wiadomych. Ale to tez > pytanie do was chlopaki. Jak sie czujecie, wiedzac ze glosujac na PiS > glosowaliscie na Leppera?? Wróble ćwierkają, że członków PiS dopadł już syndrom Nałęcza. Otóż po obudzeniu delikatnie odkrywają kołdrę, podnoszą się, z wielką uwagą wkładają najpierw prawą nogę do bambosza i mruczą pod nosem zadaną im przez Jarka K. mantrę: "Byłem w PiS, jestem w PiS, zostanę w PiS, Amen". Potem przychodzi kolej na lewą nogę, lewy bambosz, powtórka mantry: "Byłem w PiS, jestem w PiS, będę w Samoobronie, Balcerowicz musi odejść, Amen... cholera jasna, wróć... zostanę w PiS". Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 13:18 Czy to ładnie nabijać się z najwyższej władzy ustawodawczej? Lud sobie taką zafundował i teraz pozostaje czekać co władza z siebie wydali. Początek mnie nie zawiódł. Odpowiedz Link Zgłoś
red_kapturek Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 13:41 uu1 napisała: > Czy to ładnie nabijać się z najwyższej władzy ustawodawczej? Lud sobie taką > zafundował i teraz pozostaje czekać co władza z siebie wydali. Początek mnie ni> e> zawiódł. Czy to ładnie? To wręcz obywatelski obowiązek komentowania poczynań swoich reprezentantów w Sejmie i Senacie. Na całe szczęście sprawdziła się wizja naszego utalentowanego autora science fiction Stanisława Lema i mamy swoje forum w internecie. To najlepszy sposób wychowania sobie w miarę solidnych polityków. Ale widzę ubodła kolegę wzmianka nazwiska Nałęcz. Wiem nawet z jakiego powodu. Głowa do góry! - Czas leczy rany. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 14:00 Po pierwsze. Rozczarowujesz mnie tak jak rozczarowałaś wilka (chodzi o współczesną wersję bajki). Po drugie, koleżanko. Nałęcz jest mi tak bliski jak Kaczyńscy, Tusk i Lepper razem wzięci. Tak więc, odpuść te aluzje bo trafiasz kulą w płot. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
red_kapturek Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 14:06 uu1 napisała: > Po pierwsze. Rozczarowujesz mnie tak jak rozczarowałaś wilka (chodzi o > współczesną wersję bajki). Po drugie, koleżanko. Nałęcz jest mi tak bliski jak > Kaczyńscy, Tusk i Lepper razem wzięci. Tak więc, odpuść te aluzje bo trafiasz > kulą w płot. Pozdrawiam. Współczesnej wersji bajki nie znam, jeżeli chodzi o braci Grimm trzymam się tradycyjnych przekazań, tak więc aluzja z rozczarowaniem trafiła jak kula w płot. Peng! Po drugie, kolego, jak wchodzisz na to forum i zabierasz głos w dyskusji, to musisz się liczyć z ripostą. Takie są reguły równości w demokracji, o którą to aktywnie walczysz. Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 14:23 Z ripostą, koleżanko - oczywiście. Tylko oczekuję, że z riposty wynika, iż adwersarz zrozumiał właściwie treść postu oraz żartu, kpiny, złośliwości a nie personalnego ataku. Ale widocznie bezsadnie oczekuję zbyt wiele. Będę nad sobą pracował aby do końca zrozumieć reguły równości w demokracji. PS. Aluzja nie trafiła jak kulą w płot. Trafiła jak kula w kulochron. Odpowiedz Link Zgłoś
joasia_ta Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 14:28 > Z ripostą, koleżanko - oczywiście. Tylko oczekuję, że z riposty wynika, iż > adwersarz zrozumiał właściwie treść postu oraz żartu, kpiny, złośliwości a nie > personalnego ataku. Ale widocznie bezsadnie oczekuję zbyt wiele. Będę nad sobą > pracował aby do końca zrozumieć reguły równości w demokracji. > PS. Aluzja nie trafiła jak kulą w płot. Trafiła jak kula w kulochron. Tak sobie czytam tą dyskusję i widzę facet, że jest z ciebie straszny żałosny dupek, zupełnie pozbawiony inteligencji i dowcipu. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 14:38 W ramach reguł równości w demokracji masz prawo do do takiej oceny. PS. Zgodnie z netykietą powinno się używać formy Ciebie a nie ciebie. A zgodnie z zasadami ortografii "tę dyskusję" a nie "tą".To tak dla porządku. Odpowiedz Link Zgłoś
eruve.elen Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 19:38 netykieta zaś zapewne nic nie mówi o śmiesznym wytykaniu błędów oponentom w dyskusji? Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 19:52 Nie, nie mówi. A przy okazji, miałem odpłacić pięknym za nadobne? Odpowiedz Link Zgłoś
red_kapturek Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 14:43 uu1 napisała: > Z ripostą, koleżanko - oczywiście. Tylko oczekuję, że z riposty wynika, iż > adwersarz zrozumiał właściwie treść postu oraz żartu, kpiny, złośliwości a nie > personalnego ataku. Ale widocznie bezsadnie oczekuję zbyt wiele. Będę nad sobą > pracował aby do końca zrozumieć reguły równości w demokracji. > PS. Aluzja nie trafiła jak kulą w płot. Trafiła jak kula w kulochron. Cóż można na to odpowiedzieć nie popadając jednocześnie w retorykę toczącej się kampanii wyborczej i nie eskalując podjętej dyskusji okraszonej nałęczowo- syndromowym żartem? Zajrzyjmny do Aleksandra Fredry i zacytujmy wszyscy wspólnie: "Kochajmy się!" Możemy również przypomnieć sobie mądre słowa naszego wielkiego rodaka JPII - "Nie zatwardzajmy serc!". A jak polskie autorytety nam nie wystarczają, to sięgnijmy do guru Tybetańczyków Dalaj Lamy i pójdźmy tropem jego pokojowej filozofii wyciągniętej ręki. Tak będzie dla nas wszystkich najlepiej - mamy tylko JEDNą POLSKę. A Tobie bio.mum serdecznie dziękuję za wstawiennictwo i mowę obronną. Obie jesteśmy doskonałym przykładem na to, że w polskiej polityce powinno być zedecydowanie więcej kobiet, i to nie tylko w środy! Trzymajcie się kaczo, byczo i indyczo przed drugą turą wyborów! Tego życzy Wam wszystkim tradycyjny czerwony kapturek braci Grimm. Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 15:21 red_kapturek napisała: Obie jesteśmy doskonałym przykładem na to, że w polskiej polityce powinno być > zedecydowanie więcej kobiet, i to nie tylko w środy! :)))) tylko szerokim usmiechem moge to skomentowac:))) Mysle dokladnie tak samo!! I nawet taki Korwin mnie nie przekona( w koncu tylko troche zabraklo mu go wejszia do drugiej rundy) ze kobiety sa istotami nizszego rzedu. Adios Korwinie - palantozo!:) > Trzymajcie się kaczo, byczo i indyczo przed drugą turą wyborów! Tak, trzeba zaglosowac przeciwko Kaczce. Nie ma innego wyjscia. Nawet gdyby zamiast Tuska byl Lepper. Zeby nie bylo, ze zaglosuje na Tuska. No fucking way. Zaglosuje przeciwko Kaczynskiemu. Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 14:21 uu1 napisała: > Po pierwsze. Rozczarowujesz mnie tak jak rozczarowałaś wilka (chodzi o > współczesną wersję bajki). Po drugie, koleżanko. Nałęcz jest mi tak bliski jak > Kaczyńscy, Tusk i Lepper razem wzięci. Tak więc, odpuść te aluzje bo trafiasz > kulą w płot. Pozdrawiam. Wiesz uu1 jaki szacunek do ciebie czuje i jak glebokie uklony bije...Ale ta red_kapturek to niezla intrygantka przyznasz; ))...Zupelnie niezalezna i nieprzewidywalna. Jesli chodzi o mnie to piekne, chociazby mnie osobiscie zrownajaca z ziemia. Kazdy z nas musi przelknac swoja wlasna zabe. Nic na to nie poradzimy. Twoja wizja Polski przegrala i moja wizja Polski przegrala.. a Red Kapturek to inteligentna wizja srodka. Ja osobiscie jej potrzebuje, zeby studzila moje piromanskie zapędy. Bo jakos musze zyc w tym kraju i bede poszukiwala aktualnych autorytetow. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 14:33 Witaj. Wczoraj oglądałem i słuchałem wypowiedzi inttrygantki z wysokiej półki. Czy ona jest ze środka..? A wracając do naszych baranów. Moja wizja Polski przegrała nie dlatego, że wycofał się W. Cimoszewicz tylko dlatego, że wyniki wyrobów parlamentarnych sa takie jakie są. Prezydent W. Cimoszewicz miał stanowić rodzaj szczepionki a jaki oboje wiemy, szczepionka nie daje 100 % gwarancji, że choroba nie dopadnie organizmu. Teraz rzeczywiście trzeba żyć tu i teraz. Serdecznie pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 15:03 uu1 napisała: Moja wizja Polski > przegrała nie dlatego, że wycofał się W. Cimoszewicz tylko dlatego, że wyniki > wyrobów parlamentarnych sa takie jakie są. Prezydent W. Cimoszewicz miał > stanowić rodzaj szczepionki a jaki oboje wiemy, szczepionka nie daje 100 % > gwarancji, że choroba nie dopadnie organizmu. Teraz rzeczywiście trzeba żyć tu i teraz. Serdecznie pozdrawiam. Ja w pierwszej glosowalaym na Borowskiego, w drugiej ew glosowalabym na Cimoszewicza...ale czy jest sens o tym teraz mowic? Czy jest sens rozwazac, co by bylo gdyby nie q.rva Jarucka ktora za pieniadze gotowa byla poronic ?Ja sie nie boje takich slow. Sama jestem matka, i czuje pismo nosem. Ta kobieta sprzedalaby wlasne dzieci dla mamony. Dla mnie to kobieta pozbawiona instynktow macierzynskich. Zwykla materialistka. ...A poza tym...niech sie pozagryzaja w tym sejmie. To zwykla sfora wilkow, ktora bedzie sobie dzien w dzien skakala do gardel. Dzisiaj dali probke. Ale to dopiero poczatek. ..Krew bedzie sie lala gesto. A ja bede sie przygladac jak sie wykrwawiaja na naszych oczach i bede miala zajebista satysfakcje. I bede dawala temu upust. Na tym forum rowniez. Ja tez cie serdecznie pozdrawiam. Zreszta dobrze wiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 15:10 Jak mawiał pewien mądry człowiek - i w nasze zapajęczone okna zaświeci promyk słońca. :-)) - Baco, co robicie, jak macie czas? - A siedze se i myśle. - A jak nie macie czasu? - To ino siedze. Odpowiedz Link Zgłoś
red_kapturek Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 15:20 bio.mum napisała: > Ja w pierwszej glosowalaym na Borowskiego, w drugiej ew glosowalabym na > Cimoszewicza...ale czy jest sens o tym teraz mowic? Czy jest sens rozwazac, co > by bylo gdyby nie q.rva Jarucka ktora za pieniadze gotowa byla poronic ?Ja sie > nie boje takich slow. Sama jestem matka, i czuje pismo nosem. Ta kobieta > sprzedalaby wlasne dzieci dla mamony. Dla mnie to kobieta pozbawiona instynktow > > macierzynskich. Zwykla materialistka. ...A poza tym...niech sie pozagryzaja w > tym sejmie. To zwykla sfora wilkow, ktora bedzie sobie dzien w dzien skakala do > gardel. Dzisiaj dali probke. Ale to dopiero poczatek. ..Krew bedzie sie lala > gesto. A ja bede sie przygladac jak sie wykrwawiaja na naszych oczach i bede > miala zajebista satysfakcje. I bede dawala temu upust. Na tym forum rowniez. Ja> tez cie serdecznie pozdrawiam. Zreszta dobrze wiesz. Jednak trzeba na tym forum uważać, do kogo wyciąga się rękę. Ten język przypomina mi komentarz o "skundleniu polskiego spłeczeństwa". Beletrystyczna pointa: Julio Cortazar gra w nią literacko, lepiej ją jednak mieć. "Rayuela" po hiszpańsku, "Gra w klasy" po polsku. The end. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 15:39 > Julio Cortazar gra w nią literacko, > lepiej ją jednak mieć. > "Rayuela" po hiszpańsku, > "Gra w klasy" po polsku. > The end. Jakim, że prawem jakim, że sposobem ta klasa pnie się do roli odnowicielki. St. Przybyszewski Odpowiedz Link Zgłoś
red_kapturek Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 15:42 uu1 napisała: > > Julio Cortazar gra w nią literacko, > > lepiej ją jednak mieć. > > "Rayuela" po hiszpańsku, > > "Gra w klasy" po polsku. > > The end. > Jakim, że prawem > jakim, że sposobem > ta klasa pnie się > do roli odnowicielki. St. Przybyszewski A takim prawem: "Pajtrakały symforowe i kondzioł w trykrętnych pordlejansach" Witkacy Odpowiedz Link Zgłoś
red_kapturek Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 15:11 uu1 napisała: > Witaj. Wczoraj oglądałem i słuchałem wypowiedzi inttrygantki z wysokiej półki. > Czy ona jest ze środka..? A wracając do naszych baranów. Moja wizja Polski > przegrała nie dlatego, że wycofał się W. Cimoszewicz tylko dlatego, że wyniki > wyrobów parlamentarnych sa takie jakie są. Prezydent W. Cimoszewicz miał > stanowić rodzaj szczepionki a jaki oboje wiemy, szczepionka nie daje 100 % > gwarancji, że choroba nie dopadnie organizmu. Teraz rzeczywiście trzeba żyć tu > i > teraz. Serdecznie pozdrawiam. Ona przeczytała. Ona chciałaby też odpowiedzieć. Ona nie jest ze środka. Ona jest z Polski. Ta "inttrygantka" - oglądana z wysokiej półki. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 15:29 Drogi Czerwony Kapturku, wygląda na to, że nastąpiło nieporozumienie. Mój tekst do bio.mum dotyczył tylko i wyłącznie A. Jaruckiej. Niesłusznie sądzisz, że wszystkie rozmowy są na Twój temat. Przy okazji, pozwól, że odpowiem na Twój drugi post. Jestem pod wrażeniem rozległej wiedzy encyklopedycznej. Ale w dyskusji to nie jest najlepszy argument. Srużka mleka ma większą wartość dla organizmu niż potok wody. A samozachwyt w postaci zwrotu "doskonałym przykładem" zaciera samokrytycyzm, którego jak sądzę, Tobie nie zabraknie. Odpowiedz Link Zgłoś
red_kapturek Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 15:58 uu1 napisała: > Drogi Czerwony Kapturku, > wygląda na to, że nastąpiło nieporozumienie. Mój tekst do bio.mum dotyczył tylk > o > i wyłącznie A. Jaruckiej. Niesłusznie sądzisz, że wszystkie rozmowy są na Twój > temat. ================== 1. W takim razie mój post jest, a nawet go nie ma. Bio.mum wspomniała o środku, wczoraj dyskutowaliśmy ze sobą na wiadomy temat pod artykułem o dekretach Kaczńskiego, stąd też wynikło to nieporozumienie z mojej strony. ================== Przy okazji, pozwól, że odpowiem na Twój drugi post. Jestem pod wrażenie > m> rozległej wiedzy encyklopedycznej. Ale w dyskusji to nie jest najlepszy > argument. 2. Moja wiedza encyklopedyczna jest dosyć skromna, ale ja wiem, gdzie szukać. Szukam szybko. ================== Srużka mleka ma większą wartość dla organizmu niż potok wody. 3. Niestety, cierpię już od lat na alergię mleczną, stąd wszelkie niedobory w moim organizmie, dlatego też pozostaje mi jedynie łyk zimnej wody. ================== A samozachwyt w postaci zwrotu "doskonałym przykładem" zaciera samokrytycyzm, > którego jak sądzę, Tobie nie zabraknie. 4. Doskonałym przykładem na to, że w polityce potrzebna jest większa aktywność kobiet nie jest pochodną mojej rzekomej "wiedzy encyklopedycznej". Chodziło mi tylko i wyłącznie o sposób, w jakim ja z Tobą tutaj na tym forum dyskutuję. Ja wyciągnęłam do Ciebie rękę i powiedziałam: Nie dajmy się ponieść emocjom, bo padnie o parę słów za dużo i będzie nam oboje może trochę głupio. Takiego stylu kultury politycznej wymagam od naszych reprezentantów w Sejmie i Senacie. Oni tam powinni debatować na cywilizowanym poziomie. Wot i wsjo. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 16:34 Wyciągniętą dłoń przyjmuję z całym, należnym szacunkiem. Ścielę się do nóżek. Wiem, że te zwroty nie są trendy ale to długoletni wpływ dziadka. PS. Ładnie - jak mawiał pułkownik Juan Garcia de Abez. Odpowiedz Link Zgłoś
red_kapturek Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 17:17 uu1 napisała: > Wyciągniętą dłoń przyjmuję z całym, należnym szacunkiem. Ścielę się do nóżek. > Wiem, że te zwroty nie są trendy ale to długoletni wpływ dziadka. > PS. Ładnie - jak mawiał pułkownik Juan Garcia de Abez. Oj, żartowniś z Ciebie uu1, żartowniś, żeby nie powiedzieć forumowy łotrzyk. Potrafisz nie tylko erystycznie czmychnąć ale również zaskoczyć sympatycznymi archaizmami. W tym miejscu przypomniał mi się Jerzy Waldorf - skarbnica przedwojennej polszczyzny. Niebawem dowiemy się wszyscy, jakeśmy to sobie nadobną III or IV RP pościelili. Będzie albo wóz, albo przewóz, albo zimne nóżki. Odrobinę Ciebie polubiłam. Chyba niepotrzebnie wystraszyłam bio.mum tą "Grą w klasy". Zwalczam jednak za wszelką cenę grubiaństwo językowe. Jak bio.mum spotkasz, to przekaż proszę pozdrowienia od czerwonego kapturka. Bardzo chętnie czytam jej komentarze. Pisane są z werwą. Pozdrówka! Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 20:12 Sorki. Musiałem zarabiać pieniądze. Jestem poważny jak karawaniarz w dzień pogrzebu. Dzieją się rzeczy wielkie i wielcy ludzie wokół nas. Niekoniecznie wzrostem. A co do III, IV czy kolejnej to w myśl zasady - z kim sobie pościelesz z tym się nie/wyśpisz. Bio.mum chętnie pozdrowię, to świetna dziewczyna, idąc śladem Michelle Pfeiffer można powiedzieć, że ma jaja. To jest naprawdę komplement - piszę to na wypadek gdyby jakiś purysta językowy to przeczytał. pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
red_kapturek Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 20:59 uu1 napisała: > Sorki. Musiałem zarabiać pieniądze. > Jestem poważny jak karawaniarz w dzień pogrzebu. Dzieją się rzeczy wielkie i > wielcy ludzie wokół nas. Niekoniecznie wzrostem. A co do III, IV czy kolejnej t> o> w myśl zasady - z kim sobie pościelesz z tym się nie/wyśpisz. Bio.mum chętnie> pozdrowię, to świetna dziewczyna, idąc śladem Michelle Pfeiffer można > powiedzieć, że ma jaja. To jest naprawdę komplement - piszę to na wypadek gdyby> jakiś purysta językowy to przeczytał. pozdro. Czy mogę zadać prywatno-partyjne pytanie? Tak. W takim razie zadaję: Jak Was oboje można zaszeregować odnośnie krajobrazu politycznego w Polsce? Lewica? Prawica? Srodek? Czy też żaden z kierunków, ergo: wolny obserwator z zacięciem komentatorskim. Chodzi mi o przekonania, nie o przynależność. Pytam, bo nie chciałabym popełnić następnych gaf forumowo-lingwistycznych. Jestem tutaj dosyć nowa. A "jaja" jak najbardziej dozwolona forma wyrażania komplementów wszelkiej maści. Pozdro wraca do nadawcy. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 22:14 Mamy tu maleńki, nieformalny klub - zrzesza tych, którzy w II turze nie zagłosują ani na D.T. ani na L.K. Orientacja polityczna - członek społeczeństwa obywatelskiego w pełnym tego słowa znaczeniu. Każdy, kto popełnia czyn sprzeczny z podstawowymi zasadami etyki, dostaje w dynię. Brak świętości dekretowanych. Żart,kpina, humor sytuacyjny. To wszystko. Kto ma otwartą glówę, byle nie na przestrzał, mile witany. Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 13:55 red_kapturek napisała: > Wróble ćwierkają, że członków PiS dopadł już syndrom Nałęcza. Otóż po obudzeniu > > delikatnie odkrywają kołdrę, podnoszą się, z wielką uwagą wkładają najpierw > prawą nogę do bambosza i mruczą pod nosem zadaną im przez Jarka K. > mantrę: "Byłem w PiS, jestem w PiS, zostanę w PiS, Amen". Potem przychodzi > kolej na lewą nogę, lewy bambosz, powtórka mantry: "Byłem w PiS, jestem w PiS, będę w Samoobronie, Balcerowicz musi odejść, Amen... cholera jasna, wróć... zostanę w PiS". Hehe. Pozdrawiam Cie red_kapturku. Pozwolilam sobie zaznaczyc cie na zielono w moim forum. Obys byla niezniszczalna:) Odpowiedz Link Zgłoś
red_kapturek Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 13:59 bio.mum napisała: > red_kapturek napisała: > > > Wróble ćwierkają, że członków PiS dopadł już syndrom Nałęcza. Otóż po > obudzeniu > > > > delikatnie odkrywają kołdrę, podnoszą się, z wielką uwagą wkładają najpie > rw > > prawą nogę do bambosza i mruczą pod nosem zadaną im przez Jarka K. > > mantrę: "Byłem w PiS, jestem w PiS, zostanę w PiS, Amen". Potem przychodz > i > > kolej na lewą nogę, lewy bambosz, powtórka mantry: "Byłem w PiS, jestem w > > PiS, będę w Samoobronie, Balcerowicz musi odejść, Amen... cholera jasna, > wróć... zostanę w PiS". > > Hehe. Pozdrawiam Cie red_kapturku. Pozwolilam sobie zaznaczyc cie na zielono w > moim forum. Obys byla niezniszczalna:) Dziękuję, to miłe z Twojej strony. Młodzieżówka PO: "Na kaczkę głosujesz, do tyłu wiosłujesz!" Odpowiedz Link Zgłoś
eexmd2 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 13:15 swoja droga co za ludzie bez krzty wlasnego rozumu: juz wiedza ze tusk to ubecki pacholek a Pan Lepper ma troche racji a jeszcze trzy miesiace temu glownie atakowali cimoszke, gardzili lepperem i troche chwalili tuska i po jako przyszlym koalicjantow... Odpowiedz Link Zgłoś
m_lisiecki długa ta przerwa 19.10.05, 12:45 Długa ta przerwa. Oczywiście chodzi o 26 października, ale ktoś w GW nie dopatrzył :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ewka.b A może tak? 19.10.05, 12:51 Kaczor nr 1 - premier Kaczor nr 2 - prezydent Lepper - marszałek? Od razu ubyłoby kilka milionów ludzi w kraju, bo kto żyw by emigrował, a i bezrobocie by się zmniejszyło... Im dłuzej oglądam te targi, tym bardziej podobny scenariusz wydaje mi realny.No chyba że wszyscy anty Kaczyńscy pójdą w niedzielę do wyborów, czego sobie i wszystkim zyczę,wracam do pracy Odpowiedz Link Zgłoś
alkud Marszałek Tusk będzie mógł nadal oglądać... 19.10.05, 12:51 mecze :) skandal*w*IRAKU Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard461 Re: PiS przerwie posiedzenie i to dobrze dla Sejmu 19.10.05, 12:56 Cos nieprawdopodobnego to PO wszedzie sie pcha i na kazde stanowisko ma jak powiadaja najlepszego kandydata. Ja jednak odnosze wrazenie ze ten ojciec Rydzyk mial nosa mowiac ;zatopic ta platforme; ja dodam ze bylby przyjemny spokoj. Ogladacz meczow pilkarskich jest hazardzista i dobrze zeby nie przegral Polski a to sie stanie gdy wyborcy go nie wybiora tam mamy jeszcze np. Schetyna ktory rujnowal budzet Wroclawia dla lipnej acz kosztownej koszykowki no Rokita owladniety checia wladzy za wszelka cene. To jest prawdziwe oblicze ludzi ktorym koryto odebralo przyzwoitosc. Odpowiedz Link Zgłoś
ms40 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 12:56 Prawdopodobnie chodzi o datę 26 paćdziernika, a nie listopada. To cchyba błąd. Odpowiedz Link Zgłoś
voodeen Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 13:00 To tylko dowód na "rzetelność" i "profesjonalizm" pismaków z g-wartej. ms40 napisał: > Prawdopodobnie chodzi o datę 26 paćdziernika, a nie listopada. To cchyba błąd. Odpowiedz Link Zgłoś
voodeen Marszałek Tusk 19.10.05, 12:58 Bo nikt tego zdaje się nie dostrzegać, że zagranie PO było w istocie grą na czas. Wiedzieli, że PiS nie zgodzi sie na Komorowskiego. W ten sposób dostali time-out i jak Tusk przegra wybory, wówczas zaproponują Tuska na Marszałka, żeby już tak do końca go nie usadzić. Bo byłaby to polityczna katastrofa, gdyby kandydat na prez musiał w końcu zadowolić się stołkiem zwykłego posła. Odpowiedz Link Zgłoś
pablozed Re: Marszałek Tusk 19.10.05, 13:06 Ależ oczywiście, że nie dostrzega, bo w odróżnieniu od PiSsu PO dotrzymuje obietnic (albo ich po prostu nie składa). Hanna Gronkiewicz-Waltz powiedziała jasno, że Donald Tusk nie zamierza zmieniać decyzji o zaproponowaniu Bronisława Komorowskiego na stanowisko Marszałka Sejmu. A jak wciągniesz kreskę, to może będziesz w stanie uzasadnić każdy wymyślony scenariusz. Odpowiedz Link Zgłoś
paranda79 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 13:01 Ciekaw ile nas kosztuje to przerwane posiedzenie? Delegacja, wynagrodzenie ...., naprawdę ciekawi mnie ile za to dostali. Odpowiedz Link Zgłoś
szoszan Wygląda, żę jeszcze wszyscy będziemy tęsknić za 19.10.05, 13:06 rządem Marka Belki. Przynajmniej oprócz wrzasku robił coś merytorycznego. Dorni PiS będą nawoływać i dekretować. Przecież wszyscy już wiedzą, że PiS nie potrafi rządzić. Samorządowcy to wiedzą. Odpowiedz Link Zgłoś
rosenkrantz666 Re: Wygląda, żę jeszcze wszyscy będziemy tęsknić 19.10.05, 15:13 > Przynajmniej oprócz wrzasku robił coś merytorycznego. Może raczej nic nie robił (poza szukaniem nowej posady dla belki za państwowe pieniądze), ale przynajmniej za dużo nie szkodził. Odpowiedz Link Zgłoś
turpentine Błąd w dacie . 19.10.05, 13:06 Obrady będą wznowione w środę 26 PAŹDZIERNIKA a nie listopada (bo to sobota). Odpowiedz Link Zgłoś
kkarwowski Kto się zgadza, że Tusk będzie dobrym marszałkiem? 19.10.05, 13:08 I tylko po to PiS przerwał obrady Sejmu, żeby jakiś tam pidzwąs Komorowski nie zajął szykowanego dla Tuska stołka :))) Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Lech i Jaroslaw Kaczynscy 19.10.05, 13:17 I ich zaginiony trzeci brat - Andrzej LEPPER. -- Odpowiedz Link Zgłoś
ja9930 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 13:17 Wspominając 25. rocznicę powstania "Solidarności", Kwaśniewski podkreślił, że "Polacy ... dokonali wielkiej rewolucji bez przelewu krwi". O czym ta wypowiedź Kwaśniewskiego świadczy? Po pierwsze kłamie, bowiem krew się polała w wielu miejscach, byli zabici i ranni, byli zamordowani, a wielu sprawców i ich mocodawców jeszcze nie wykryto. Wie on doskonale, co zrobili z niewygodnymi ludźmi. Po drugie, używając takiego stwierdzenia wie też zapewne, co planowali jeszcze zrobić z członkami Solidarności. Można nawet spytać, czyżby mieli w planach totalną wojnę z Narodem? Po trzecie - Solidarnością i wojną domową straszyli funkcjonariuszy partyjnych i państwowych oraz ich rodziny, aby wmówić zagrożenie i zyskać ich poparcie do wprowadzenia stanu wojennego oraz usprawiedliwić zastosowany terror. Do dziś straszeni są oni możliwością powrotu do krwawego rozliczenia przez Naród, co powoduje ich posłuch i opór np. przeciwko lustracji i otworzeniu teczek. Dla przypomnienia "bezkrwawej rewolucji" - aktualnie toczy się proces o strzelanie w kopalni i przed sądem stanęli osobiście Jaruzelski i Kiszczak. Aktualnie jest 21. rocznica śmierci ks. Jerzego Popiełuszki. Podobnych spraw z lat 80- tych jest bardzo dużo. Kaci i osłaniający ich spadkobiercy wmawiają Narodowi cały czas swoją wspaniałomyślność, że nie przelali więcej niewinnej krwi. Po cytowanej wyżej wypowiedzi, powinien stanąć przed sądem z innymi w procesie zbrodni ludobójstwa przeciwko Narodowi Polskiemu. Patrz na przykład Saddama Husajna w Iraku. Odpowiedz Link Zgłoś
zygfryd.okrutny Dzien wyzwolenia Polski 19.10.05, 13:17 spod buta komunistow, pastusiakow, preziow, olewinow. Udalo sie, taraz tylko do przdu, rozliczyc komunistyczna bande do kazdej zlotowki, PZPR uznac jako partie zbrodnicza, wprowadzic bilety w jedna strone, takie jakie oni wprowadzili dla emigacji solidarnosciowej, bandytow z Iraku pod Trybunal Konstytucyjny, malwersantow majatku narodowego odbierac obywtelstwo polskie. Balcerowicz i cala niepolska klika, na smietnik historii, wprowadzic tylko propolska prase i telewizje!!! Polsak dla prawdziwych Polakow, a nie z podrabianymi zyciorysami i nazwiskami, nie bedzie Wermachtrzadzil naszym kochanym krajem!! Sto lat kaochani, prawdziwi patrioci, chwila wyzolenia nastala. Konfederacja Polski Niepodlegej na Emigracji Zdzislaw Marchwicki Odpowiedz Link Zgłoś
szoszan O "Wampir Zagłębia" nadaje zza grobu... 19.10.05, 13:26 to taka jego mgielna pora...No tak Święto Zmarłych się zbliża. Odpowiedz Link Zgłoś
zygfryd.okrutny PiS, Samoobrona,LPR-Front Polski przeciwko 19.10.05, 13:29 wynarodowieniu i upadkowi Rzeczpospolitej Polskiej, cale PO to konie trojanski rozowych salonow i komuchow, wyborco-Twoj gwarant polskiej gospodarki i kwitnacej Polski to tylko Lech Kaczynski!!! Przyloz reke i wbuduj cegle w tierdze Nowej Polski!! Odpowiedz Link Zgłoś
eexmd2 Re: Jaka piękna odezwa. Dech zapiera. Brawo. 19.10.05, 13:39 on se jaj robi nie moze mowic tego serio front pisu lpr i samoobrony- blizej do bialorusi czy do iranu? pewnie tworczo wezmiemy co najlepsze z obydwu tych systemow... Odpowiedz Link Zgłoś
zygfryd.okrutny Tusk atakuje Leppera za wyglad 19.10.05, 13:44 jakzeesz to ponizajace, przyczepiac sie do fizjonomii, a nie programu Leppera, nie kazdy moze byc taki piekny i seksowny jak kandydat Tusk, ale Lewpper nie ma wermachtu w rodzinie, nic nie ukradl, jest szczerym patriota polskim, w przewciwienstwie do noewj pseud-arystokracji z rokitowym bialym kapeluszem za 1000 dolarow. No zobaczcie tych z PO na spacerze po Krakowie, cyrk!!! Odpowiedz Link Zgłoś
joasia_ta Re: Tusk atakuje Leppera za wyglad 19.10.05, 15:02 zygfryd.okrutny napisał: > jakzeesz to ponizajace, przyczepiac sie do fizjonomii, a nie programu Leppera, > nie kazdy moze byc taki piekny i seksowny jak kandydat Tusk, ale Lewpper nie ma > wermachtu w rodzinie, nic nie ukradl, jest szczerym patriota polskim, w przewc > iwienstwie do noewj pseud-arystokracji z rokitowym bialym kapeluszem za 1000 do > larow. No zobaczcie tych z PO na spacerze po Krakowie, cyrk!!! Jesteś typowym przedstawicielem zwolenników Leppera i innych podobnych szumowin. Lepper nie jest krytykowany za wygląd, bo jego durna gęba jest jego najmniejszą wadą. Jest on krytykowany za głupotę, brutalną pazerność na władzę, mącenie ludzio w głowach, pogarszanie sytuacji w Polsce, oszustwa i.... można by jeszcze długo wymieniać, ale szkoda czasu na takiego parszywca. Mogę się domyślać jak wyglądasz, skoro rażą cię kapelusze. Ale jeśli tęsknisz do rządów gumofilców i kufajek, to wraz z z nastaniem koalicji PiS - Samoobrona będziesz to miał - my wszyscy wraz z tobą niestety też Odpowiedz Link Zgłoś
tym0l Re: Tusk atakuje Leppera za wyglad 19.10.05, 15:52 Czy Lepper nic nie ukradl?? Ma dosc duzo wyrokow "na sobie". Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Tusk atakuje Leppera za wyglad 19.10.05, 17:59 zygfryd.okrutny napisał: > jakzeesz to ponizajace, przyczepiac sie do fizjonomii, a nie programu Leppera, > nie kazdy moze byc taki piekny i seksowny jak kandydat Tusk, ale Lewpper nie ma > wermachtu w rodzinie, nic nie ukradl, jest szczerym patriota polskim, w przewc > iwienstwie do noewj pseud-arystokracji z rokitowym bialym kapeluszem za 1000 do Oczywiście!! Ma tylko kilka wyroków sądowych... prawomocnych... > larow. No zobaczcie tych z PO na spacerze po Krakowie, cyrk!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Tusk atakuje Leppera za wyglad 19.10.05, 18:01 wyguś, dej sie spokój z takimi jajami.wto ci bydzie wierzoł...som pombóg cie w rzyć zaro kopnie i bydzies tela z tego mioł... Abo idź sie zęby umyc.. tyż dobrze zrobisz... Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Jaka piękna odezwa. Dech zapiera. Brawo. 19.10.05, 13:53 eexmd2 napisał: > on se jaj robi > nie moze mowic tego serio > front pisu lpr i samoobrony- blizej do bialorusi czy do iranu? > pewnie tworczo wezmiemy co najlepsze z obydwu tych systemow... Obawiam się, że może i mówi serio. Skąd biorą się bataliony "moherowych beretów" i "bejsbolistów"? Długo będziemy kręcić głowami z niedowierzaniem. Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Dzien wyzwolenia Polski 19.10.05, 17:56 zygfryd.okrutny napisał: > spod buta komunistow, pastusiakow, preziow, olewinow. Udalo sie, taraz tylko do > przdu, rozliczyc komunistyczna bande do kazdej zlotowki, PZPR uznac jako parti > e zbrodnicza, wprowadzic bilety w jedna strone, takie jakie oni wprowadzili dla > emigacji solidarnosciowej, bandytow z Iraku pod Trybunal Konstytucyjny, malwer > santow majatku narodowego odbierac obywtelstwo polskie. Balcerowicz i cala niep > olska klika, na smietnik historii, wprowadzic tylko propolska prase i telewizje > !!! > > Polsak dla prawdziwych Polakow, a nie z podrabianymi zyciorysami i nazwiskami, > nie bedzie Wermachtrzadzil naszym kochanym krajem!! > > Sto lat kaochani, prawdziwi patrioci, chwila wyzolenia nastala. > > Konfederacja Polski Niepodlegej na Emigracji > Zdzislaw Marchwicki A jednak... Ty jesteś zwykły ciul... i nic więcej, dodam jedynie, że obraziłes mnie pisząc w ten sposób o mnie.... Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekmt Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 13:18 W końcu mamy pierwszą koalicję: PiS + LPR + Samoobrona Podobne obietnice, podobni wyborcy. Duża większa zgodność niż w przpadku hipotetycznej koalicji z PO. Zatem niech ta nmowa koalicja tworzy rząd. Koalicja z PiS była by dla PO samobójstwem. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 13:23 Zatem niech ta nmowa koalicja tworzy rząd. > Koalicja z PiS była by dla PO samobójstwem. Racja. Tylko jak oddać pieniądze otrzymane na kampanię? Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 18:05 wojtekmt napisał: > W końcu mamy pierwszą koalicję: > PiS + LPR + Samoobrona > Podobne obietnice, podobni wyborcy. Duża większa zgodność niż w przpadku > hipotetycznej koalicji z PO. > Zatem niech ta nmowa koalicja tworzy rząd. > Koalicja z PiS była by dla PO samobójstwem. Ta tez nie wytrzyma... jedni będą chcieli otwierać obrady: "w imię ojca i syna i ducha świętego"... drugim będzie mało i będą chcieli: "... niech będzie pochwalony ..." ... a Lepperowi zachciewałoby się tylko: "bóg zapłac" i "amen"... Odpowiedz Link Zgłoś
jm19 Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 21:00 Do wojtkamt: Odczep się biedny kretynie od religii i nie bluźnij publicznie, bo to nie tylko grzech ale wstyd i pospolite chamstwo. Jeżeli nie masz argumentów w dyskusji, to szanuj chociaż tradycję i uczucia religijne innych. Nie każdy musi wypowiadać się na forum. Ono naprawdę nie jest dla idiotów!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ajkj Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 13:22 Może do 26 października.... Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re:Sejm fika wg mistyka Rydzyka i wyziera spawiedl 19.10.05, 13:33 Sejm fika wg mistyka Rydzyka i wyziera spawiedliwość Leppera! To nie będzie ustawy o odebraniu immunitetu posłom z wyrokami? Handel prawem i sprawiedliwością w wykonaniu PiS? Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re:Sejm fika wg mistyka Rydzyka i wyziera spawied 19.10.05, 18:07 almagus napisał: > Sejm fika wg mistyka Rydzyka i wyziera spawiedliwość Leppera! > To nie będzie ustawy o odebraniu immunitetu posłom z wyrokami? > Handel prawem i sprawiedliwością w wykonaniu PiS? Najpierw amnestia dla Leppera a potem ustawa... Odpowiedz Link Zgłoś
joasia_ta Re: PiS przerwie pierwsze posiedzenie Sejmu 19.10.05, 13:36 no i czego kmiotku wypisujesz takie bzdury - przecież to PiS-uary nie chciały wybierać Odpowiedz Link Zgłoś
ryskoc Nie chce IV RP 19.10.05, 13:40 Ja nie chcę żadnej IV RP - jeszcze nam w niej Bracia Kaczyńscy "księżyc ukradną" Tylko TUSK na prezydenta. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
red_kapturek Re: Nie chce IV RP 19.10.05, 13:55 ryskoc napisał: > Ja nie chcę żadnej IV RP - jeszcze nam w niej Bracia Kaczyńscy "księżyc ukradną> " > > Tylko TUSK na prezydenta. > > Pozdrawiam Księżyca to nam pewnie nie ukradną, zbyt wysoko zawieszony, a bratankowie skurczeni jak swetry po praniu w gorącej wodzie. Ale jest wielkie prawdopodobieństwo, że zaczniemy do niego, to znaczy do tego księżyca wyć jak wilki. Młodzieżówka PO: "Na kaczkę głosujesz, do tyłu wiosłujesz!" Odpowiedz Link Zgłoś
m1212 Ja protestuje! 19.10.05, 13:47 Sejm opłacany z naszej cieżkiej krwawicy podatkowej, poszedł legalnie na wagary, a kaska leci. Dla tych co są tam pierwszy raz, na początek "dobry" przykład. Źle to wróży pracy tego Sejmu! Na pierwszym posiedzeniu "nowi" dostali lekcje, jak okradac obywateli. Odpowiedz Link Zgłoś
milcha2 Re: Ja protestuje! 19.10.05, 13:53 wolę rokitowski kapelusz niż opaleniznę leppera. Schowałby się ze swoimi wyrokami i siedział cicho a nie kupczył swoimi wyborcami jak przekupa na rynku. Odpowiedz Link Zgłoś
red_kapturek Re: Ja protestuje! 19.10.05, 13:57 milcha2 napisała: > wolę rokitowski kapelusz niż opaleniznę leppera. Schowałby się ze swoimi > wyrokami i siedział cicho a nie kupczył swoimi wyborcami jak przekupa na rynku. A propos kapelusza: Niektórym tęskno za gumofilcami i kufajką. No to będą je mieć. Odpowiedz Link Zgłoś
jm19 Re: Ja nie protestuję! 19.10.05, 14:51 "Wyroki" Leppera są bez znaczenia! Ma je za działalność rewolucyjną (wysypywanie zboża (sam bym wysypywał), wychłostanie kanalii, która gnębiła rolników, blokowanie dróg by wymusić na strukturach państwa to, co zgodnie z konstytucją powinny one wykonywać (służyć obywatelom a nie okradać ich w majestacie prawa))! Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda polskie "prawo", jego stosowanie oraz antyobywatelski charakter naszych sądów, to zostań ławnikiem! Wtedy zobaczysz, że jest to najgorsze narzędzie tyranii, dominacji i ograniczania wolności obywateli!!! Niech przykład pana Romana Kluski otworzy Ci oczy!!! Lepper nie jest żadnym przstępcą! Lepper jest ofiarą oresyjności prawnej naszego pseudopaństwa prawa!!! Powinien być ze wszystkich tych skandalicznych "wyroków" oczyszczony!!! Odpowiedz Link Zgłoś
eexmd2 Re: Ja nie protestuję! 19.10.05, 14:55 taaaak, tez mysle ze kluska popiera leppera ps 'działalność rewolucyjną'-jak ja jako polski producent samochodow spale salon mercedesa to tez sie tak moge tlumaczyc? Odpowiedz Link Zgłoś
inna57 Re: Ja nie protestuję! 19.10.05, 15:06 No z tym kretynizmem to nawet nie da się polemizować. To co piszesz jest nie tylko bzdyrą ale i wierutnym kłamstwem. Lepper rewolucjonista - to już nawet Lenin się w grobie przewraca Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Ja nie protestuję! 19.10.05, 18:10 jm19 napisał: > "Wyroki" Leppera są bez znaczenia! > Ma je za działalność rewolucyjną (wysypywanie zboża (sam bym wysypywał), > wychłostanie kanalii, która gnębiła rolników, blokowanie dróg by wymusić na > strukturach państwa to, co zgodnie z konstytucją powinny one wykonywać (służyć > obywatelom a nie okradać ich w majestacie prawa))! > > Lepper nie jest żadnym przstępcą! > Lepper jest ofiarą oresyjności prawnej naszego pseudopaństwa prawa!!! > > Powinien być ze wszystkich tych skandalicznych "wyroków" oczyszczony!!! Biedactwo... Odpowiedz Link Zgłoś
chris12 Onegdaj J Zychowi "stawał" przed wystąpieniem... 19.10.05, 13:51 teraz już nie i również w tym upatruję dalszą degradację pozycji sejmu. Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: Onegdaj J Zychowi "stawał" przed wystąpieniem 19.10.05, 14:01 Podobno to, ze im sie nie uklada to wina nas wyborcow:))) Tego nie przewidziano nawet w Konstytucji - skomentowal Kwasniewski. Odpowiedz Link Zgłoś