Dodaj do ulubionych

Media znowu przepier...

26.10.05, 23:53
Tak patrze co sie dzieje i mysle, ze media znowu kreca sznur na swoich
faworytow. Jeszcze tydzien tego spektaklu i poparcie dla PO spadnie o polowe
(to prawdziwe a nie to z sondazy GW). Takie kraza opinie na ten temat w
biurowcu w ktorym pracuje, w miescie skad wywodza sie prominentni dzialacze PO
i gdzie wygrywaja w cuglach od wielu lat.

Jesli to jest tak odbierane tutaj, to na prowincji juz szykuja widly...

Ludzie opamietajcie sie. Dla wlasnego dobra. Bo dobro Polski pewnie macie
gleboko w d...

P.S. Z gory dzieki za obelgi pod moim adresem ze strony zwolennikow PO.
Glosowalem na 2 kandydatow do senatu z PO i po jednym kandydacie z PiS do
senatu i sejmu. Gdybym wiedzial jak bedzie, PO glosow by nie dostalo.
Obserwuj wątek
    • szpikulec1 Re: Media znowu przepier... 27.10.05, 00:01
      Tez tak to widze. Ten sabotaz nie uda sie PO wzmocnionym mediami. Narod
      przetarl juz oczy, co widac bylo podczas wyborow.
      • bebe3 Re: Media znowu przepier... 27.10.05, 00:03
        Tak widzimy, Kaczyńscy są chorzy na władzę. Aspiryna nie wystarczy
        • travel_wawa Kaczyńscy skończa, jak wszyscy faszyści. 27.10.05, 00:07
          Mam powiedzieć jak? A może nie, bo szpikulec sie popłacze?
          Wiemy o co chodzi....
        • polonic Władze mogą miec tylko prawi ludzie 27.10.05, 00:12
          a nie mydłki z UW.
          • travel_wawa Re:prawi ludzie - czyli faszyści z PiS, SO i LPR 27.10.05, 00:15

            • zzzyziu Czlowieku! Ty nie wiesz co mowisz! 27.10.05, 00:18
              Oskarzanie Kaczynskiego o zapedy totalitarne swiadczy o tym, ze masz zaburzenie
              w ogladzie rzeczywistosci. Odstaw dragi i wychodz na spacery. To Cie uspokoi.
              • cimoszenka Towarzyszu nowobolszewicki 27.10.05, 02:22
                a jak nazwiesz kogoś kto stosuje dekret Bieruta o wywłaszczeniu?
                A kiedy już będziesz wiedział to natychmiast zaprzestań onanizowania bo źle
                wpływa na Twoją psychikę
                • zzzyziu Re: Towarzyszu nowobolszewicki 27.10.05, 03:26
                  cimoszenka napisał:
                  > a jak nazwiesz kogoś kto stosuje dekret Bieruta o wywłaszczeniu?
                  > A kiedy już będziesz wiedział to natychmiast zaprzestań onanizowania bo źle
                  > wpływa na Twoją psychikę

                  Drogi Cimoszenko! Od tego, ze nawyzywasz wszystkich swoich sasiadow od faszystow
                  i bolszewikow, od tego ze poobrazasz na siebie ludzi wokol, nie bedziesz mial
                  wiecej racji. Albo to co robisz jest skutkiem stresu pourazowego, po porazce PO
                  w wyborach, co jestem w stanie zrozumiec i wybaczyc, albo to robisz z glupoty,
                  wowczas moge Ci tylko wspolczuc.

                  Jesli to robisz z wyrachowania, zslugujesz na pogarde.
          • bebert007 Re: Władze mogą miec tylko prawi ludzie 27.10.05, 00:22
            sami kręcą sobie sznur- PO porażka obywatelska
            • roro68 Porażka Obywatelska 27.10.05, 00:30
              BARDZO ładne hasło;-) Jestem dziwnie spokojny o los rządu w rękach PiS.
              Ostatnie tygodnie pokazały, że oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa.
              Widzocznie trzeba trochę czasu, żeby ORP Tusk spoczął na dnie. Wody nabrał już
              pełno i bulgocze. Dwa-trzy dni i będzie fertig.
              • szpikulec1 Re: Porażka Obywatelska 27.10.05, 00:52
                Mam to samo, czym wieksza nagonka na PiS, tym jestem bardziej spokojny o ich
                dalszy los.
                Tuski oczywiscie, plusk plusk plusk.
                • hrabia.mileyski Mają gotowy program! 27.10.05, 02:17
                  Teraz PIS może spokojnie przystapić do rządzenia, nawet mając rząd mniejszościowy.

                  Mają teraz przecież grubą stertę papieru, czyli gotowy program, wsólnie
                  uzgodniony z PO!! Sam Rokita go ocenił na "czwórkę"

                  W jakim świetle postawiłaby się Platforma, gdyby głosowała przeciwko własnym
                  projektom?!Czy byłaby wiarygodna?

                  Realizując program PO-PIS Kaczyński nie powinien mieć kłopotów z twardą opozycją.
                  Tylko biedna ta Platforma..
                  • wiewiorzasta Re: Mają gotowy program! 27.10.05, 02:21
                    hrabia.mileyski napisał:

                    > Mają teraz przecież grubą stertę papieru, czyli gotowy program, wsólnie
                    > uzgodniony z PO!! Sam Rokita go ocenił na "czwórkę"
                    >
                    > W jakim świetle postawiłaby się Platforma, gdyby głosowała przeciwko własnym
                    > projektom?!Czy byłaby wiarygodna?

                    A w jakim świetle postawi się PiS, jeśli nagle wystawi pod głosowanie liberalne
                    projekty PO?

                    • cimoszenka Re: Mają gotowy program! 27.10.05, 02:27
                      PiS bedzie realizował politykę Samoobrony i LPR
                      serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,2987984.html
                      Bolszewia mysli, że bedzie rządzić pełną kadencję. Skonczą tak jak ich idole
                      czyli Sojusz Lewicy Demokratycznej.
                    • hrabia.mileyski Re: Mają gotowy program! 27.10.05, 04:01
                      wiewiorzasta napisała:

                      > A w jakim świetle postawi się PiS, jeśli nagle wystawi pod głosowanie liberalne
                      > projekty PO?

                      Czy naprawdę jesteś aż tak naiwna? Liberalne projekty PO?
                      To nie kampania, gdzie można tumanić ludzi.
                      To wszystko ma tyle wspólnego z liberalizmem, co szpak z wielbłądem.
                      Spróbuj wyciągnąć z tych "liberałów" jakieś szczegóły. Albo się w naszych
                      warunkach nie da, albo za wcześnie, lub za późno, albo nie ma pieniędzy.
                      I co do diabła w polskich realich oznacza ten liberalizm?
                      Nieodpłatne studia? (z kampanii Tuska na uczelniach)
                      • wiewiorzasta Re: Mają gotowy program! 27.10.05, 13:37
                        hrabia.mileyski napisał:

                        > Czy naprawdę jesteś aż tak naiwna? Liberalne projekty PO?

                        PO jest _w porównaniu_ do PiS liberalna. I o to mi chodziło.
                  • cimoszenka Bolszewiku 27.10.05, 02:26
                    o jakim Ty programie piszesz?
                    Przecież to co oceniał Rokita było kłamstwem i oszustwem ze strony Prawa
                    Syfilisu. Teraz będziesz robił kupę tak jak każe wódz Lepper i będziesz słuchał
                    tego co powie Rydzyk.
                • cimoszenka Prawo i Syfilis 27.10.05, 02:24
                  zmień lekarza bo Ciebie oszukuje.
                  serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,2987984.html
              • cimoszenka Prawo i Syf 27.10.05, 02:23
                a wódeczkę już wypiłeś z Lepperem?
                serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,2987984.html
                • menthos1 Re: Prawo i Syf 27.10.05, 04:24
                  Fajny tekst Jędrusia

                  www.lepper.com.pl/pages/06.Ksiazki/01.Listaleppera/02/
          • kropekuk Myslisz o Marszalku Lepperze? zaiste: prawy;) 27.10.05, 02:37

            • aron2004 Re: Myslisz o Marszalku Lepperze? zaiste: prawy;) 27.10.05, 06:31
              e tam. GDyby Lepper nie był z PRLu a z Warszawy to media mówiłyby co innego.
    • cimoszenka Masz na mysli ten budynek naprzeciwko siedziby 27.10.05, 02:20
      sztabu wyborczego bolszewików, którzy mogą pójść w Pis(du)
      serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,2987984.html
      • zzzyziu Re: Masz na mysli ten budynek naprzeciwko siedzib 27.10.05, 03:31
        Nie. Mam na mysli ten -> in2.pl/zz

        I jesli Ci sie zdaje, ze jestes cwany, to Cie czeka w zyciu wiele rozczarowan.
    • kropekuk A mozesz mi powiedziec PO CO teraz PO wsparcie 27.10.05, 02:36
      ludowych mas polskich polanalfabetow i cwiercinteligentow? Sprobuj to wyjasnic
      wlasnymi slowy - po co PO teraz jakiekolwiek poparcie mas
      • zzzyziu Re: A mozesz mi powiedziec PO CO teraz PO wsparci 27.10.05, 03:38
        kropekuk napisał:
        > ludowych mas polskich polanalfabetow i cwiercinteligentow? Sprobuj to wyjasnic
        > wlasnymi slowy - po co PO teraz jakiekolwiek poparcie mas

        Zastanawiam sie po co im wogole poparcie, przeciez im wystarcza bezblednie
        przygotowane sondarze i sfora przyjaznie merdajacych ogonkami dziennikarzy.

        Jak w skeczu Smolenia (znowu aktualny!): "Oni se dwa programy zrobili teraz,
        jeden dla wojska drugi dla rolników, jeszcze będzie trzeci, oświatowy - dla
        głupków... to se sami będą oglądac!"
    • antykagan Re: Media znowu przepier... 27.10.05, 02:36
      zzzyziu napisał:

      > Tak patrze co sie dzieje i mysle, ze media znowu kreca sznur na swoich
      > faworytow. Jeszcze tydzien tego spektaklu i poparcie dla PO spadnie o polowe
      > (to prawdziwe a nie to z sondazy GW). Takie kraza opinie na ten temat w
      > biurowcu w ktorym pracuje, w miescie skad wywodza sie prominentni dzialacze PO
      > i gdzie wygrywaja w cuglach od wielu lat.
      >

      Ty zzzyziu jak układasz juz te kafelki w kiblu, to nie rozpraszaj sie na
      podsłuchiwanie mądrzejszych od siebie, bo i tak nic nie zrozumiesz.. nie na
      Twoją to główkę, oj nie...
    • summertime3 masz racje, to jest tzw. inteligencja wsteczna 27.10.05, 04:37
      mediow. nie dziw sie, oni zyja na bazarze dla bazaru i dla garstki miedziakow.
      • kropekuk A KTO swiatly mediow slucha? I sie onanizuje 27.10.05, 04:41
        dyskusja o ich sile i razeniu? Nie rozsmieszaj - ludzie swiatli to albo
        pracowali, albo pracuja w mediach, albo analizuja media i ...opracowuja
        medialne socjotechniki na widzow-przyglupow:)))
        Nie mowie tu zreszta o Polsce - wy ciagle w powijakach pod kazdym wzgledem (nie
        wylaczajac i nauk spolecznych), ale strategie medialne w UK sie z reguly
        sprawdzaja, generalnie "pracuja", choc moga byc jakies male odchylenia od
        prognoz.

        --
        Sygnaturka zaktualizowana:
        Ein Volk, IV Reich, Zwei Katchoren!
        • zzzyziu Re: A KTO swiatly mediow slucha? I sie onanizuje 27.10.05, 10:20
          kropekuk napisał:
          > dyskusja o ich sile i razeniu? Nie rozsmieszaj - ludzie swiatli to albo
          > pracowali, albo pracuja w mediach, albo analizuja media i ...opracowuja
          > medialne socjotechniki na widzow-przyglupow:)))
          Kiedy widze z jaka pogarda piszesz o tych milionach "przyglupow" i jak sie
          nakrecasz pozycja i misja "swiatlych" ludzi to zgaduje, ze kiedys glosowales na
          UW. Niczego sie nie nauczyles od czasu gdy UW zeszla?

          > Nie mowie tu zreszta o Polsce - wy ciagle w powijakach pod kazdym
          > wzgledem (nie
          > wylaczajac i nauk spolecznych), ale strategie medialne w UK sie z reguly
          > sprawdzaja, generalnie "pracuja", choc moga byc jakies male odchylenia od
          > prognoz.
          Acha. I Ty pewnie masz w tym udzial. Gratuluje. Prosze skontaktuj sie z
          najblizszym oddzialem regionalnym PO (i na wszelki wypadek SLD) przyjma Cie z
          otwartymi ramionami. Na stanowisko pitbula. Byliby jeszcze szczesliwsi gdybys
          sie nazywal Kurski.
    • loppe Re: Media znowu przepier... 27.10.05, 13:40
      to jest głos rozsądku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka