zzzyziu
26.10.05, 23:53
Tak patrze co sie dzieje i mysle, ze media znowu kreca sznur na swoich
faworytow. Jeszcze tydzien tego spektaklu i poparcie dla PO spadnie o polowe
(to prawdziwe a nie to z sondazy GW). Takie kraza opinie na ten temat w
biurowcu w ktorym pracuje, w miescie skad wywodza sie prominentni dzialacze PO
i gdzie wygrywaja w cuglach od wielu lat.
Jesli to jest tak odbierane tutaj, to na prowincji juz szykuja widly...
Ludzie opamietajcie sie. Dla wlasnego dobra. Bo dobro Polski pewnie macie
gleboko w d...
P.S. Z gory dzieki za obelgi pod moim adresem ze strony zwolennikow PO.
Glosowalem na 2 kandydatow do senatu z PO i po jednym kandydacie z PiS do
senatu i sejmu. Gdybym wiedzial jak bedzie, PO glosow by nie dostalo.