Dodaj do ulubionych

Jaką dzis mamy aferę?

17.11.05, 08:35

Obserwuj wątek
    • aron2004 Re: Jaką dzis mamy aferę? 17.11.05, 08:36
      w Biedronce wydają klientom fałszywe 200 zł. Wszystko przez wrednych Kaczorów.
      • polonic Minister Ziobro zaparkował swego 17.11.05, 08:40
        maybacha na miejscu dla niepełnosprawnych przez ministerstwem.
        • sld-upek1 Za czasów SLD-UP do tego by nie doszło. 17.11.05, 09:19
          sport.onet.pl/1197016,wiadomosci.html
    • zwykly2 Re: Jaką dzis mamy aferę? 17.11.05, 09:30
      Złoty się umacnia, Euro tanieje, kropekuk poszedł spać, gorby ma zakaz
      surfowania, homosovietikus nie ma dyżuru, TOK FM tokuje, Tusk będzie
      bieżmowany...... Mało?
    • bryt.bryt Hojarska - cd 17.11.05, 09:32
      Mamy mini-skandal z wykorzystywaniem unijnych srodkow przez Hojarska. Rzecz
      komentuje posel Cymanski z PiS, ten od mamy w berecie, karmieniu piersia. Czyli
      to taka afera rownolegla, z bocznego toru. Uzupelnia wizerunek.
      Przy okazji - poslowi Cymanskiemu zabronilbym gestykulowac. Wczoraj u Durczoka
      w "Debacie" gosc po prostu odgrywal jakas pantomime.
      • bryt.bryt Re: Hojarska - cd (link do tekstu) 17.11.05, 09:35
        [ wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3018652.html ]
        • ubekkubek Jaką dzis mamy aferę? 18.11.05, 14:42
          Premier z faszystami się skumał.

          serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34174,3020962.html
          • zwykly2 Urbah wykonuje ruchy frykcyjne z Izą, 18.11.05, 14:51
            Kwaśniewski z Tuskiem defekują w Toy-Toy-u, nie chcem ale muszę zgubił teczkę,
            złoty sioę umacnia, TOK FM tokuje, jąkający się inaczej jest w strsie, Gabrysia
            jest u okulisty, giwi i pleple studiują Poradnik Cenzora, autor: Nadredaktor,
            starczy?
          • ab554 Re: Jaką dzis mamy aferę? 18.11.05, 14:53
            Prezadent elekt nie polecial Easy Jetem na urlop tylko Tupolewem, ktory i tak
            cudem sie nie rozlecial, ta jest dla mnie najobrzydliwsza a najbardziej
            podejrzana z ojcem Dyrektorem i Orderem Orla Bialego.
            • demokratka.pl Re: Jaką dzis mamy aferę? 29.11.05, 03:00
              Dzień bez afery dniem straconym. Na dzis proponuję taką:

              wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3038513.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka