koham.mihnika
03.01.06, 07:18
dlaczego deptanie flagi hitlerowskiej nalezy do dobrego tonu, a flagi bylego
Zwiazku Sowieckiego jest powodem do hanby?
Czyz karsnoarmiejcy i NKWD nie maja polskiej krwi na swoich rekach, dokladnie
tak samo jak hitlerowcy?
Przeciez do 21 czerwca 41 byli sojusznikami Hitlera.
Ta flaga symbolizuje ustroj i panstwo, nie ogol obywateli.
Sowieci nie przeprosili za zbrodnie na narodzie polskim, dlaczego narod polski
ma szanowac obywateli bylego ZSRR?
Wyzwolenie Polski bylo po drodze do Berlina z zaplanowanym postojem od 1
sierpnia do 2 pazdziernika 44.
Chociaz, wiekszy uzytek bylby z tych flag do czyszczenia maszyn, np.
beczkowozow do oprozniania szamb.
Co zrobia Rosjanie z polska flaga, nie ma znaczenia. Oni juz te flage
podeptali. Poza tym stosujac KOdeks Boziewicza, Ruski nie moze obrazic honoru
Polaka, a priori.