artsg 15.01.06, 18:21 "Wyjść jak Tusk na wyborach" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kropek_oxford Nowe polskie przysłowie 15.01.06, 18:22 Dac tylka Leprowi jak blizniaczy Kaczor Odpowiedz Link Zgłoś
skin.pl [...] 15.01.06, 18:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Nowe polskie przysłowie 15.01.06, 18:44 artsg napisał: > "Wyjść jak Tusk na wyborach" Chyba jednak odwrócenie uwagi od nowego wicepremiera :))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
artsg Jakiego wicepremiera ? 15.01.06, 18:46 > > Chyba jednak odwrócenie uwagi od nowego wicepremiera :))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Jakiego wicepremiera ? 15.01.06, 19:03 Od którego próbujesz odwrócić uwagę :))) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=35013329&a=35014503 Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Wiewiórzasta już wie! Jest z Samoobrony? 15.01.06, 19:05 Zapomniałam dodać "przyszłego", ale to nie powód, żeby się śmiać :P Do śmiechu to dopiero będzie :( Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: Wiewiórzasta już wie! Jest z Samoobrony? 15.01.06, 19:16 A myślałem, że już coś wiesz... Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Wiewiórzasta już wie! Jest z Samoobrony? 15.01.06, 19:26 t-800 napisał: > A myślałem, że już coś wiesz... Nie. Ale jak się dowiem, to się podzielę wiedzą :) Odpowiedz Link Zgłoś
artsg Re: Wiewiórzasta już wie! Jest z Samoobrony? 15.01.06, 19:57 Sami sobie przeczytamy. Odpowiedz Link Zgłoś
diabelek_x Re: Nowe polskie przysłowie 15.01.06, 19:00 Zamiast dotychczasowego powiedzenia dot. niejakiego Zablockiego i jego glowy do interesow w dziedzinie handlu mozna teraz w Polsce mowic: "Wyszedl jak Tusk na koalicji." Odpowiedz Link Zgłoś
artsg Re: Zyta nawóz kaczkom lżej. 15.01.06, 19:58 Jaki związek ma Pani Zyta z nawozami ? Odpowiedz Link Zgłoś
diabelek_x Re: Zyta nawóz kaczkom lżej. 15.01.06, 20:01 artsg napisał: > Jaki związek ma Pani Zyta z nawozami ? ========== Tez nie wiem. Moze beda jakies dotacje dla Samoo..., hmmm, ...dla rolnictwa. Odpowiedz Link Zgłoś
artsg Re: Zyta nawóz kaczkom lżej. 15.01.06, 20:06 diabelek_x napisał: > artsg napisał: > > > Jaki związek ma Pani Zyta z nawozami ? > ========== > Tez nie wiem. > Moze beda jakies dotacje dla Samoo..., hmmm, > ...dla rolnictwa. Rząd ma dotować paliwo rolnicze, ale żeby nawozy ? Odpowiedz Link Zgłoś
hulaj_dusza Re: Nowe polskie przysłowie 15.01.06, 20:00 Konia kują, a kaczka łapę podstawia;))) Odpowiedz Link Zgłoś
cimoszenka PiS rżnie głupa 15.01.06, 20:10 według dobrze sprawdzonych bolszewickich wzorów. Odpowiedz Link Zgłoś
b.autor to jest prawda wszystkim znana 15.01.06, 20:10 kaczka orłu nie dorówna chyba że w aspekcie guana… Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Re: to jest prawda wszystkim znana 15.01.06, 20:27 b.autor napisał: > kaczka orłu nie dorówna > chyba że w aspekcie guana… ..hehe.. Odpowiedz Link Zgłoś
b.autor z tuwima 15.01.06, 20:30 zosia miała mamę bardzo małomówną i gdy zapytała z minką zatroskaną - mamusiu, a co to jest guano? mamusia odrzekła - g… Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Re: z tuwima 15.01.06, 20:35 b.autor napisał: > zosia miała mamę bardzo małomówną > i gdy zapytała z minką zatroskaną > - mamusiu, a co to jest guano? > mamusia odrzekła - g… :-) wiem, wiem b.autorze, że "małomówną" istotą jestem :-) ja z P. nie daję rady..po prostu ! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
karlin Re: Nowe polskie przysłowie 15.01.06, 20:32 czy pozycja w opozycji do rządu nie oznacza czasem nierządu? Odpowiedz Link Zgłoś