Dodaj do ulubionych

Nowe polskie przysłowie

15.01.06, 18:21
"Wyjść jak Tusk na wyborach"
Obserwuj wątek
    • kropek_oxford Nowe polskie przysłowie 15.01.06, 18:22
      Dac tylka Leprowi jak blizniaczy Kaczor
      • miss.take Lze jak PiS 15.01.06, 20:34

    • skin.pl [...] 15.01.06, 18:24
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • wiewiorzasta Re: Nowe polskie przysłowie 15.01.06, 18:44
      artsg napisał:

      > "Wyjść jak Tusk na wyborach"

      Chyba jednak odwrócenie uwagi od nowego wicepremiera :)))))))))))))))
      • artsg Jakiego wicepremiera ? 15.01.06, 18:46

        >
        > Chyba jednak odwrócenie uwagi od nowego wicepremiera :)))))))))))))))
        • wiewiorzasta Re: Jakiego wicepremiera ? 15.01.06, 19:03
          Od którego próbujesz odwrócić uwagę :)))

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=35013329&a=35014503
      • t-800 Jest nowy wicepremier? 15.01.06, 18:46

        • skin.pl to Leppera już mianowali? 15.01.06, 18:47
          • t-800 Wiewiórzasta już wie! Jest z Samoobrony? 15.01.06, 18:47

            • wiewiorzasta Re: Wiewiórzasta już wie! Jest z Samoobrony? 15.01.06, 19:05
              Zapomniałam dodać "przyszłego", ale to nie powód, żeby się śmiać :P

              Do śmiechu to dopiero będzie :(
              • t-800 Re: Wiewiórzasta już wie! Jest z Samoobrony? 15.01.06, 19:16
                A myślałem, że już coś wiesz...
                • wiewiorzasta Re: Wiewiórzasta już wie! Jest z Samoobrony? 15.01.06, 19:26
                  t-800 napisał:

                  > A myślałem, że już coś wiesz...

                  Nie. Ale jak się dowiem, to się podzielę wiedzą :)
                  • artsg Re: Wiewiórzasta już wie! Jest z Samoobrony? 15.01.06, 19:57
                    Sami sobie przeczytamy.
    • diabelek_x Re: Nowe polskie przysłowie 15.01.06, 19:00
      Zamiast dotychczasowego powiedzenia dot. niejakiego Zablockiego i jego glowy do
      interesow w dziedzinie handlu mozna teraz w Polsce mowic:
      "Wyszedl jak Tusk na koalicji."
      • hrabia.m.c Re: Zyta nawóz kaczkom lżej. 15.01.06, 19:19
        • artsg Re: Zyta nawóz kaczkom lżej. 15.01.06, 19:58
          Jaki związek ma Pani Zyta z nawozami ?
          • diabelek_x Re: Zyta nawóz kaczkom lżej. 15.01.06, 20:01
            artsg napisał:

            > Jaki związek ma Pani Zyta z nawozami ?
            ==========
            Tez nie wiem.
            Moze beda jakies dotacje dla Samoo..., hmmm,
            ...dla rolnictwa.
            • artsg Re: Zyta nawóz kaczkom lżej. 15.01.06, 20:06
              diabelek_x napisał:

              > artsg napisał:
              >
              > > Jaki związek ma Pani Zyta z nawozami ?
              > ==========
              > Tez nie wiem.
              > Moze beda jakies dotacje dla Samoo..., hmmm,
              > ...dla rolnictwa.
              Rząd ma dotować paliwo rolnicze, ale żeby nawozy ?
    • hulaj_dusza Re: Nowe polskie przysłowie 15.01.06, 20:00
      Konia kują, a kaczka łapę podstawia;)))
    • cimoszenka Nowe polskie przysłowie 15.01.06, 20:09
      Prawdomówność i Syfilis
    • cimoszenka PiS rżnie głupa 15.01.06, 20:10
      według dobrze sprawdzonych bolszewickich wzorów.
    • b.autor to jest prawda wszystkim znana 15.01.06, 20:10
      kaczka orłu nie dorówna
      chyba że w aspekcie guana…
      • henryk.log Re: to jest prawda wszystkim znana 15.01.06, 20:27
        b.autor napisał:

        > kaczka orłu nie dorówna
        > chyba że w aspekcie guana…

        ..hehe..
        • b.autor z tuwima 15.01.06, 20:30
          zosia miała mamę bardzo małomówną
          i gdy zapytała z minką zatroskaną
          - mamusiu, a co to jest guano?
          mamusia odrzekła - g…
          • henryk.log Re: z tuwima 15.01.06, 20:35
            b.autor napisał:

            > zosia miała mamę bardzo małomówną
            > i gdy zapytała z minką zatroskaną
            > - mamusiu, a co to jest guano?
            > mamusia odrzekła - g…

            :-)
            wiem, wiem b.autorze, że
            "małomówną" istotą jestem :-)
            ja z P. nie daję rady..po prostu ! :-)
    • karlin Re: Nowe polskie przysłowie 15.01.06, 20:32
      czy pozycja
      w opozycji do rządu
      nie oznacza czasem
      nierządu?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka