Dodaj do ulubionych

Zamordysci z Eurokolchozu pogrozili Polsce palcem.

18.01.06, 20:17
A wiec czerwoni wielbiciele jedynej slusnej drogi do "tolerancji" pogrozili w
parlamencie Europejskim Polakom za ich "homofobie".
Bo brak entuzjazmu dla analnej kopulacji to przestepstwo opisane w Artykule
III-158 punkt 3, zdechlej eurokonstytujcji: The Union shall endeavor to
ensure a high level of security to combat crime, rasizm and xenophobia.
CZYLI - UNIA PODEJMIE WYSILEK BY ZABEZPIECZYC WYSOKI POZIOM BEZPIECZENSTWA W
CELU PRZECIWSTAWIENIU SIE I WALCE Z PRZESTEPCZOSCIA, RASIZMEM I
KSENOFOBIA !!!! Te "przestepstwa" nie istnieja w kodeksach karnych zadnych
cywilizowanych krajow a w despotycznym systemie walka z tak
zwana "ksenofobia" czyni podstawowe prawo obywatela do wolnosci wypowiedzi
fikcja. To wlasnie dzieki takim "prawom " we Francji wobec powazanych
intelektualistow jak Michela Houellebecq, Oriany Fallaci czy aktorki Brigitte
Bardott tocza sie postepowania przed kapturowyni sadami. A pastor Ake Greene
zostal skazany na wiezienie za krytyke homoseksualizmu i cytowanie
odpowiednich fragmentow biblii.
Jeden z przykladow juz obecnego zastosowania takich Orwelowskich "praw"
poznal znany lagiernik z sowieckiego gulagu, Wlodzimierz Bukowski w czasie
swego pobytu w Anglii. Jego znajomy zazartowal publicznie, ze chcialby miec
takie same prawa, jakie ma "czarna lesbijka, i do tego samotna matka ,
niepelnosprawna i uzalezniona od narkotykow" i w rezultacie zostal
aresztowany. Niepodporzadkowujacych sie politycznie redaktorow po prostu
wyrzuca sie z pracy. Tak stalo sie ostatnio z zastepca redaktora francuskiego
pisma La Croix, Alain Hergothe, ktory osmielil sie napisac ksiazke
popierajaca polityke Amerykanska (La Guerre a Outrances). W ksiazce tej
Hergothe wykazal, ze media francuskie wykazuja anty-amerykanskie uprzedzenia
odnosnie wojny w Iraku. To wystarczylo by wyrzucic go z pracy.Dziszejsze BBC
finansowane z haraczu jaki wymusza sie na Brytyjczykach jest wzorcem
Politycznej Poprawnosc. Wlasnie eliminuje sie ostatnie reduty niezaleznych
pogladow tak by juz nic nie przeszkadzalo bezmyslnej indoktrynacji. Wlasnie
pozbawiono audycji jednego z najpopularniejszych Brytyjskich dziennikarzy
Roberta Kilroy-Silka. Jego "show" zwany "Kilroy" regularnie zbieral przed
ekran telewizyjny 1,2 miliona widzow. Robert Kilroy-Silk byl kiedys
parlamentarzysta z obecnie rzadzacej Partii Pracy ale jego niezaleznosc w
mysleniu nie pasowala do Unijnych standartow. Pretekstem do pozbawienia go
pracy w BBC byl jego artykol w innym pismie Sunday Express, gdzie napisal on
oczywista prawde, ze islamisci sa "samobojczymi bombami, obcinajacymi
konczyny opresorami kobiet".
Obserwuj wątek
    • mlot.na.lewactwo [...] 18.01.06, 20:20
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • kaczka7111 Re: Kto ci płaci kaczanazistko?? 18.01.06, 20:22
        niezaleznie zamozna. nikt mi nie placi. tobie?
        • karbat Re: Kto ci płaci kaczanazistko?? 18.01.06, 20:30
          wypiszmy sie z eurokolchozu nikt nas nie zmusi do przyjmowania decyzji
          niemilych ojcu rycykowi !
          mozemy tylko kase zatrzymac .Polska zajmie sie radyjo z Kaczkami.
          • mirmat1 Tak ! przestanmy placic haracz za obalenie komuny 18.01.06, 20:52
            karbat napisał:
            > wypiszmy sie z eurokolchozu nikt nas nie zmusi do przyjmowania decyzji
            > niemilych ojcu rycykowi !
            > mozemy tylko kase zatrzymac .Polska zajmie sie radyjo z Kaczkami.
            M: "Pomoc" Eurokolchozu" niczym sie nie rozni od "pomocy" jaka "dawali" nam
            okupanci sowieccy. Prawdziwy szmal szedl z krajow Unii na budowe komuny w
            sowieckim PRL za Gierka. Dzis kanalie unijne chca bysmy placili kare za
            obalenie komuny dajac im dziesiatki miliardow euro tak zwanych "dlugow
            Gierkowskich".
            • kaczka7111 Re: Tak ! przestanmy placic haracz za obalenie ko 19.01.06, 03:43
              zaden problem; Rosja czeka na pozwolenie.
    • polonus9 [...] 18.01.06, 20:29
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • mmkkll W kwestii szacunku dla demokracji 18.01.06, 20:58
      I wyników demokratycznych referendów:
      serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34174,3119164.html
      Gdzie on się podział?
    • anthony.zhureck Re: Zamordysci z Eurokolchozu pogrozili Polsce pa 18.01.06, 21:05
      niestety, nasza cywilizacja upada. PC, urzędowe wspieranie mordowania
      nienarodzonych i niedołężnych, wszechobecne panoszenie się homonazioli, walka z
      wolnością słowa i jednostki, rugowanie chrześcijaństwa z dziedzictwa Europy z
      jednoczesnym "zwalczaniem antysemityzmu i islamofobii" - tak oto eurokomuchy po
      tysiącach lat tryumfu cywilizacji łacińskiej doprowadzają do jej upadku :(
      • mlot.na.lewactwo Poki zyje ostatni konserwatysta... 18.01.06, 21:52
        nie przemogą! :)
      • kropek_oxford Prof. Wolniewicz tez jest za eutanazja. A chyba 19.01.06, 02:41
        wie, co mowi - w jego wieku musial juz sobie okreslic stosunek do wlasnej
        smierci:)
        www.bowicz.prv.pl/
    • aron2004 Re: Zamordysci z Eurokolchozu pogrozili Polsce pa 18.01.06, 21:49
      Greena sąd szwedzki ostatecznie uniewinnił. Tak że homofobia w UE trzyma się
      mocno.
      • gniewko_syn_ryba Re: Zamordysci z Eurokolchozu pogrozili Polsce pa 20.01.06, 18:39
        I żaden tamtejszy Biedroń nie zaskarżył tego w Strasbourgu ???!!!... I nie
        wykluczyli Szwecji z UE ???!!! To Unia też rządzą wstrętne katofaszystowskie
        homofoby !!!...

        ;))))))))))))))))))))))
    • wiewiorzasta Re: Zamordysci z Eurokolchozu pogrozili Polsce pa 18.01.06, 22:18
      Przecież podobno w Polsce nie ma ani homofobii, ani rasizmu, więc o co ci chodzi
      z tym grożeniem Polsce palcem (juz nawet nie mówię o tym, że w tym swoim
      analfabetyzmie nie doczytaleś o co chodzi)?

      serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34180,3118520.html
      • aron2004 Re: Zamordysci z Eurokolchozu pogrozili Polsce pa 20.01.06, 08:07
        no wlasnie tam nawet nie wymieniono Polski, tak ze jak widac u nas jest
        wszystko OK w tym temacie
        • wiewiorzasta Re: Zamordysci z Eurokolchozu pogrozili Polsce pa 20.01.06, 20:07
          Taaaa.... A lekarze pławią się w luksusie, bo na narty wyjeżdżają w Alpy, gdzie
          taniej niż w Zakopcu...
      • mirmat1 Wiewiorzasta nie doczytala 20.01.06, 08:42
        wiewiorzasta napisała:

        > Przecież podobno w Polsce nie ma ani homofobii, ani rasizmu, więc o co ci
        chodzi
        > z tym grożeniem Polsce palcem (juz nawet nie mówię o tym, że w tym swoim
        > analfabetyzmie nie doczytaleś o co chodzi)?
        Moze naszej analfabetce brakuje znajomosci szukania w internecie:
        "Głosowanie nie było imienne, ale większość polskich eurodeputowanych w tym z
        PO, PiS i LPR zapowiadało, że będzie głosować przeciwko. Polscy socjaliści
        głosowali za przyjęciem rezolucji.

        Rezolucja nie mówi o Polsce, chociaż w czasie poniedziałkowej debaty na temat
        nietolerancji wobec mniejszości seksualnych nasz kraj wymieniano."
        18.01.2006 13:20
        fakty.interia.pl/news?inf=707701

        • wiewiorzasta Oj, Mirmat 20.01.06, 20:06
          mirmat1 napisał:

          > Moze naszej analfabetce brakuje znajomosci szukania w internecie:

          Właśnie dlatego podałam ci linka, nieprawdaż? Z tego analfabetyzmu oczywiście.

          > "Głosowanie nie było imienne, ale większość polskich eurodeputowanych w tym z
          > PO, PiS i LPR zapowiadało, że będzie głosować przeciwko. Polscy socjaliści
          > głosowali za przyjęciem rezolucji.

          No i co z tego wynika?

          > Rezolucja nie mówi o Polsce, chociaż w czasie poniedziałkowej debaty na temat
          > nietolerancji wobec mniejszości seksualnych nasz kraj wymieniano."

          No właśnie o tym mówię - wymieniano Polskę w czasie debaty, ale w dokumencie nic
          na temat Polski nie ma. O co ci więc robisz szum? Znowu kolega z budowy zbyt
          obcisłe spodnie założył i ciśnienie ci skoczyło?
          • mirmat1 Oj wiewiorko, czerwoni Polsce pluja a ta to deszcz 21.01.06, 03:22
            > Rezolucja nie mówi o Polsce, chociaż w czasie poniedziałkowej debaty na temat
            > nietolerancji wobec mniejszości seksualnych nasz kraj wymieniano."

            wiewiorzasta: No właśnie o tym mówię - wymieniano Polskę w czasie debaty, ale w
            dokumencie nic na temat Polski nie ma. O co ci więc robisz szum? Znowu kolega z
            budowy zbyt obcisłe spodnie założył i ciśnienie ci skoczyło?

            Mirmat: cytuje twoja wypowiedz: "Przecież podobno w Polsce nie ma ani
            homofobii, ani rasizmu, więc o co ci chodzi z tym grożeniem Polsce palcem (juz
            nawet nie mówię o tym, że w tym swoim analfabetyzmie nie doczytaleś o co
            chodzi)?" forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=35210135&a=35219197
            Gdzie "o tym mówisz - wymieniano Polskę w czasie debaty"? Czerwoni wyraznie
            pogrozili Polske palcem w PE a my nie powinnismy takim gnidom pozwalac na
            wycieranie sobie geby naszym Narodem. TOLERANCJI mozemy uczyc MY a nie nas.
            • wiewiorzasta Re: Oj wiewiorko, czerwoni Polsce pluja a ta to d 21.01.06, 20:58
              mirmat1 napisał:

              > Mirmat: cytuje twoja wypowiedz: "Przecież podobno w Polsce nie ma ani
              > homofobii, ani rasizmu, więc o co ci chodzi z tym grożeniem Polsce palcem (juz
              > nawet nie mówię o tym, że w tym swoim analfabetyzmie nie doczytaleś o co
              > chodzi)?"

              Rozumiesz co to sarkazm, albo taka ironia na przykład?

              > Czerwoni wyraznie
              > pogrozili Polske palcem w PE a my nie powinnismy takim gnidom pozwalac na

              A jakie jest twoja definicja "czerwonej gnidy"? To ktoś, kto ma inne poglądy niż
              twoje? Ktoś, kto jest "lewakiem"? Ktoś, kto ma inne rozumienie tolerancji i
              wolności niż ty?

              Czy Józef Pinior też jest "czerwoną gnidą" wg twojej definicji? Hmmm... Chyba
              tak... Bo jako jedyny z Polaków w PE zabrał głos _za_ tą rezolucja.

              Tylko pewnie gorzej by było, gdyby skonfrontować życiorysy "czerwonej gnidy"
              Piniora i jakże odważnego, prawego i sprawiedliwego emigranta, który gdy było w
              Ojczyźnie ciężko, źle i szaro - zwinął tyłek w troki i uciekł do wstrętnej
              czerwonej Kanady, na którą za jej plecami też pluje, ale znowu nie ma odwagi
              prosto w oczy, tylko musi z mysiej norki, żeby nikt nie zauważył. Odwaga
              staniała...

              > wycieranie sobie geby naszym Narodem.

              To ty wycierasz sobie gębę moim Narodem i ludźmi, którzy zrobili i często
              poświęcili wystarczająco dużo, żebym ja mogła dorosnąć w wolnym kraju.

              > TOLERANCJI mozemy uczyc MY a nie nas.

              A najlepszym nauczycielem będzie Mirmat1 - wierny uczeń Moskala i jego
              przykaciela szmalcownika Kobylańskiego, którzy wycierali i sobie gębę moją
              Ojczyzną i moim Narodem przez całe swoje życie.
              • mirmat1 TOLERANCJA ma tylko jedno znaczenie 22.01.06, 02:04
                > Czerwoni wyraznie
                > pogrozili Polske palcem w PE a my nie powinnismy takim gnidom pozwalac na
                wiewiorzasta napisała:
                A jakie jest twoja definicja "czerwonej gnidy"? To ktoś, kto ma inne poglądy niż
                twoje? Ktoś, kto jest "lewakiem"? Ktoś, kto ma inne rozumienie tolerancji i
                wolności niż ty?
                Mirmat: NO WLASNIE! Jak mozna zrozumiec "inaczej" TOLERANCJE niz to kaze nam
                rozumiec tradycja jezyka i logiki? Moje zrozumienie tego slowa jest PROSTE:
                TOLERANCJA oznacza tolerowanie innych pogladow czy zachowan o ile te
                zacvhowania czy poglady nie propaguje sie tak by je narzucac innym. Inne
                sformulowanie rownoznaczne do poprzedniego definiujace tolerancje: toleruje
                kazdego wymachujacego piescia tak dlugo jak ta piesc nie wyladuje na moim nosie.
                Przyjrzymy sie wiec dwom "tolerancjom" ta w wykonaniu Eurokolchozu (1) i ta
                jaka wyznaja Kaczynscy i PiS (2):
                Ad 2. Zaczne od Kaczynskich i decyzji odnosnie demonstracji gejow w Warszawie
                (w Poznaniu sprawa miala sie podobnie). Kaczynski ZGODZIL sie na stacjonarna
                demonstracje homoseksualistow pod Palacem Kultury. Ale gejom to bylo nie w smak
                bo im nie chodzilo o demonstrowanie swych opinii ale wtykanie tej opinii innym
                ktorym tak jak mnie zbiera sie na rzyganie na widok calujacych sie pedalow.
                Natomiast to co oni wyprawiaja z dala od moich oczow (o ile sa pelnoletni) jest
                mi zupelnie obojetne. Czyli Kaczynski jako prezydent Warszawy wykazal calkowita
                tolerancje.
                Ad 1. Eurokolchoz, ktory smie pouczac innych reprezentuje "tolerancje" z okresu
                wczesnych lat rzadow nazistowskich (kiedy w Niemczech rzadzilo homonazistowskie
                SA). Przeciwnikow Politycznej Poprawnosci teroryzuje sie procesami sadowymi a
                nawet skazuje sie na wiezienia. W parlamencie Eurokolchozu zamyka sie wystawy
                pokazujace prawdziwe oblicze aborcji. Niepoprawnych dziennikarzy wyrzuca sie z
                pracy choc wykazuja sie ogromna popularnoscia wsrod czytelnikow jak i widzow
                (BBC). W istocie daleko Polsce i Polakom do tych "standartow" tolerancji.
                wiewiorzasta napisała:
                Czy Józef Pinior też jest "czerwoną gnidą" wg twojej definicji? Hmmm... Chyba
                tak... Bo jako jedyny z Polaków w PE zabrał głos _za_ tą rezolucja.

                Tylko pewnie gorzej by było, gdyby skonfrontować życiorysy "czerwonej gnidy"
                Piniora i jakże odważnego, prawego i sprawiedliwego emigranta, który gdy było w
                Ojczyźnie ciężko, źle i szaro - zwinął tyłek w troki i uciekł do wstrętnej
                czerwonej Kanady, na którą za jej plecami też pluje, ale znowu nie ma odwagi
                prosto w oczy, tylko musi z mysiej norki, żeby nikt nie zauważył. Odwaga
                staniała...
                Mirmat: ciesze sie, ze wiewiorzasta w obliczu kompletnego braku argumentow
                przeszla na osobiste wycieczki. Jest to oczywistym znamionem przegranej debaty.
                Pozostaje mi tylko wiewiorzasta do konca pognebic: "zwinalem" tylek na rzadanie
                smutnych panow z SB (i mojej matki, ktorej znudzilo sie wizyty na Wroclawskim
                Podwalu - takie fajne wczasowisko dla dysydentow). Jak widac calkowicie sie
                zgadzasz z pplk Julian Sokolem, ktory rowniez ocenil w Zolnierzu "Wolnosci" z 7
                stycznia 1982r. moja dzialalnosc w Kanadzie jako ... plucie na "ojczyzne"
                (artykul: Konfederacja- dywersyjny twor sluzb specjalnych). Zapomnial on chyba
                jak i ty, ze moja Ojczyna nie byl Zwiazek Sowiecki. To takie skrocone
                wyjasnienie tego co robilem w Kanadzie od 1976 do 1990 roku. Mysle, ze ty masz
                lepszy ode mnie zyciorys.

                > wycieranie sobie geby naszym Narodem.

                To ty wycierasz sobie gębę moim Narodem i ludźmi, którzy zrobili i często
                poświęcili wystarczająco dużo, żebym ja mogła dorosnąć w wolnym kraju.
                M: rozumie, ze dla ciebie wolnosc byla w PRL.
                > TOLERANCJI mozemy uczyc MY a nie nas.

                A najlepszym nauczycielem będzie Mirmat1 - wierny uczeń Moskala i jego
                przykaciela szmalcownika Kobylańskiego, którzy wycierali i sobie gębę moją
                Ojczyzną i moim Narodem przez całe swoje życie.
                M: Nauczycielem na pewno nie beda czerwoni Komisarze Eurokolchozu. Mysle, ze
                opinie o Moskalu cytujesz za Trybuna Ludu. Moskal nie byl moim idolem ale z
                powodow jakie dla ciebie bedzie trudno zrozumiec. Kobylanskiego nie znam.
    • absurdello Ksenofobia ? 19.01.06, 02:10
      Lęk przed wojowniczą księżniczką Xeną ?
    • absurdello Homofobia ? 19.01.06, 02:11
      Lęk przed człowiekiem ?
    • absurdello Agorafobia ? 19.01.06, 02:11
      Strach przed wydawnictwem ?
    • r3003 Re: Zamordysci z Eurokolchozu pogrozili Polsce pa 19.01.06, 02:17
      Analni górą! Już za moment uchwalą, że kobiety można zapładniać jedynie drogą
      in vitro, a seks waginalny zostanie uznany za zboczenie i zabroniony.
      To przykre, że wpływowa grupka "kochających inaczej" potrafi tak potwornie
      mieszać. Czy ktoś wreszcie powie im nie?!
      • hatra Re: Zamordysci z Eurokolchozu pogrozili Polsce pa 19.01.06, 04:31
        forum.zaprasza.net/a_y.php?mid=2570&
        • hatra [...] 19.01.06, 05:29
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • kropek_oxford Mirmat, niedouku - a KIEDY Silk pracowal w jakims 19.01.06, 07:36
      Sunday Express? Psmo nazywa sie Daily Express i ma takze swe wydanie
      niedzielne:) Inna rzecz, ze to drobiazg...
      A poza tym to :
      1)ten proletariatczyk jeszcze gorzej mowi o Polakach, nizli o Muslimach (bo ci
      przynajmniej swoi); tak im tylek obronil w swoim programie w BBC, ze - nim go
      jeszcze zdjeli - w kolejnym odcinku zastapila go jakas dziewczyna. O czym bylo?
      Ano o Polakach w pracy w UK - powinienes to slyszec:)))
      2)Dostal kopa w tylek z UKiP - oznajmiona, ze naziola firmowac nie mysla, bo to
      nie to samo, co Unia jaka sfera wspolnego handlu czy nawet wyjscie z unii
      3)Zalozyl wiec cham wlasna partie - Veritas. I dostal w tylek w okregach, z
      ktorych wczesniej wszedl do PE (ale wchodzil jako UKiP - Anglicy nie chca miec
      nic wspolnego z tym holociarzem).
      www.deadbrain.co.uk/dumbed_down/article_2004_01_11_3839.php
      • mirmat1 analfabeto:gdzie pisalem, ze Silk pracowal w Sunda 20.01.06, 07:33
        kropek_oxford napisał:

        > Sunday Express? Pismo nazywa sie Daily Express i ma takze swe wydanie
        > niedzielne:) Inna rzecz, ze to drobiazg...
        Mirmat: czym starasz sie zaimponowac. Wspomniany WYWIAD Silka ukazal sie w
        niedzielnym wydaniu czyli w....SUNDAY EXPRESS ! tO WCALE NIE ZNACZY, ZE TAM
        PRACOWAL
        > A poza tym to :
        > 1)ten proletariatczyk jeszcze gorzej mowi o Polakach, nizli o Muslimach (bo
        ci przynajmniej swoi); tak im tylek obronil w swoim programie w BBC, ze - nim
        go jeszcze zdjeli - w kolejnym odcinku zastapila go jakas dziewczyna. O czym
        bylo?
        Mirmat: co to ma wspolnego z POJECIEM DEMOKRACJI ????? British Bullshit
        Conartists wyrzucili Silka za jego poglady mimo, ze byl najbardziej popularnym
        dziennikarzem w BBC. Jak latwo zmieniasz skore z pbracy "demokrancji"
        w .... "obronce Polakow..." buhahaha jak to gadasz.
        > Ano o Polakach w pracy w UK - powinienes to slyszec:)))
        > 2)Dostal kopa w tylek z UKiP - oznajmiona, ze naziola firmowac nie mysla, bo
        to nie to samo, co Unia jaka sfera wspolnego handlu czy nawet wyjscie z unii
        > 3)Zalozyl wiec cham wlasna partie - Veritas. I dostal w tylek w okregach, z
        > ktorych wczesniej wszedl do PE (ale wchodzil jako UKiP - Anglicy nie chca
        miec nic wspolnego z tym holociarzem).
        Mirmat: raz jeszcze: CO TO MA WSPOLNEGO Z WOLNOSCIA SLOWA I DZIALANOSCIA
        CENZURY W GB????
        • kropek_oxford Silk - bozyszcze HOLOTY. Guzik, nie zas popularny 20.01.06, 10:35

          • mirmat1 Silk mial 1,2 milionowa ogladalnosc ignorancie 20.01.06, 10:42
            No ale kto nie lize zadka islamistom to cholota !?!?
    • asienka32 Re: Zamordysci z Eurokolchozu pogrozili Polsce pa 19.01.06, 07:50
      W końcu pchaliśmy się do Unii aby współtworzyć zjednoczoną Europę, wpólną
      politykę państw unii, piękne idee jednosći braterstwa itd....
      A jak na razie mamy:
      1. Fundusze unijne, których ze wgzlędow biurokratycznych nie jesteśmy w stanie
      wykorzystać.
      2. Porozumienie Niemcow z Rosjanami w sprawie gazociągu, które "dyma" Polskę i
      na lata uzależnia nas od ruskiego gazu ziemnego, dajac Ruskim znakomitą
      możliwość szantazowania Polski w różnych sprawach.
      3. Groźny palec Parlamentu Eur. za homofobię w Polsce /w praktyce za
      niedostateczne uwielbienie w Polsce srodowisk homoseksualnych/.

      • karbat Re: Zamordysci z Eurokolchozu pogrozili Polsce pa 20.01.06, 09:23
        Najwiekszymi wrogami Polakow sa sami Polacy

        niektorzy w to nie chca uwierzyc wiec winny jest zyd,cyklista ,mason i
        komunista.

        a kto nas zmuszal kto zmuszal Polske do komunistycznej Unii !!
        • mirmat1 Zapomniales o POstkomunistycznej UW ? 20.01.06, 09:32
          karbat napisał:

          > Najwiekszymi wrogami Polakow sa sami Polacy
          > niektorzy w to nie chca uwierzyc wiec winny jest zyd,cyklista ,mason i
          > komunista.
          > a kto nas zmuszal kto zmuszal Polske do komunistycznej Unii !!
          Mirmat: tak sie zdarzylo, ze sitwa Okraglego Stolu pod przywodctwem
          Balcerowicza po cichu zrojnowala Polske dzika prywatyzacja, zawyzona zlotowka i
          18% bezrobociem oraz splata dziesiatkow miliardow "Gierkowskiego" haraczu by
          oznajmic wyglodzonemu Narodowi, ze mozna odzyskac czesc lupu wstepujac do
          Eurokolchozu.
          • karbat Re: Zapomniales o POstkomunistycznej UW ? 20.01.06, 09:39
            ??????????????
            klub paryski i inni wierzyciele umozli Polsce znaczna czesc dlugow
            drugi raz tego nie zrobia a dlugi rosna i beda rosly.

            sitwa okraglego stolu miala poparcie 12 mln Solidarnosci od wsi po miasta
            i czlonkowie tejze tez prywatyzowali kraj (niektorzy niezle na tym powychodzili)
            ksiadz swiecil i prywatyzowano az milo .

            Najwiekszym wrogiem POlski sa Polacy
            • murcek Re: Zamordysci z Eurokolchozu pogrozili Polsce pa 20.01.06, 09:57
              Dlaczego problem tzw. homofobii jest dyskutowany z takim zacietrzewieniem?
              Uwazam, ze sedno tego problemu lezy w tym, ze przeciwko homofobii wypowiada sie
              Kosciol (podobnie chodzi o problem aborcji i eutanazji). Jestem pewien, ze
              gdyby Kosciol w tym wypadku zajal stanowisko prohomo, tzw. "obóz postepowy" z
              cala pewnoscia zatroskal sie o higiene narodu i mielibysmy krancowo odmienna
              dyskusje. Dowód na to!
              Kiedy przed laty kregi koscielne zaczely walke z pornografia i przed sklepami i
              budkami z czasopismami pornograficznymi pojawily sie pikiety starszych pan z
              krzyzami i rozancami, przez prase postepowa rozlala sie fala oburzenia,
              szyderstwa, oskarzen o prymitywny Ciemnogrod.
              Kiedy niedawno w Szwecji szwedzkie feministki wypisaly na swoich sztandarach
              walke z pornografia a walka ta nie ograniczyla sie do pikiet i bojkotow lecz
              feministki rozpoczaly demolowac sklepy sprzedajace prase pornograficzna czy
              demolowac, rozlewac farbe lub cuchnaca ciecz w Eroscentrach, w prasie pojawily
              sie pelne zachwytu artykuly popierajace sluszna walke feministek z ponizaniem i
              uciemiezeniem kobiety!!!!!!
              Ech ta wasza logika!!!!!!!!!!
              • kujawiak3 Re: Zamordysci z Eurokolchozu pogrozili Polsce pa 20.01.06, 10:33
                murcek napisał:

                > Dlaczego problem tzw. homofobii jest dyskutowany z takim zacietrzewieniem?
                > Uwazam, ze sedno tego problemu lezy w tym, ze przeciwko homofobii wypowiada
                sie
                >
                > Kosciol (podobnie chodzi o problem aborcji i eutanazji). Jestem pewien, ze
                > gdyby Kosciol w tym wypadku zajal stanowisko prohomo, tzw. "obóz postepowy" z
                > cala pewnoscia zatroskal sie o higiene narodu i mielibysmy krancowo odmienna
                > dyskusje. Dowód na to!
                > Kiedy przed laty kregi koscielne zaczely walke z pornografia i przed sklepami
                i
                >
                > budkami z czasopismami pornograficznymi pojawily sie pikiety starszych pan z
                > krzyzami i rozancami, przez prase postepowa rozlala sie fala oburzenia,
                > szyderstwa, oskarzen o prymitywny Ciemnogrod.
                > Kiedy niedawno w Szwecji szwedzkie feministki wypisaly na swoich sztandarach
                > walke z pornografia a walka ta nie ograniczyla sie do pikiet i bojkotow lecz
                > feministki rozpoczaly demolowac sklepy sprzedajace prase pornograficzna czy
                > demolowac, rozlewac farbe lub cuchnaca ciecz w Eroscentrach, w prasie
                pojawily
                > sie pelne zachwytu artykuly popierajace sluszna walke feministek z ponizaniem
                i
                >
                > uciemiezeniem kobiety!!!!!!
                > Ech ta wasza logika!!!!!!!!!!

                Nic dodac nic ujac, typowa logika Kalego
            • mirmat1 Nie pamietam by rzad Rzeczypospolitej zaciagal dlu 20.01.06, 10:03
              ..... dlugi w Eurokolchoznikow. Do czasu przejecia insygniow RP przez walese z
              rak Prezydenta II RP Kaczorowskiego Polska nie miala ZADNYCH dlugow. Po "dlugi"
              Gierkowskie czerwona zaraza z "jadra" Unii powinna sie zwrocic do Putina, ktory
              odpowiada za Sowiety.
              karbat napisał:

              > ??????????????
              > klub paryski i inni wierzyciele umozli Polsce znaczna czesc dlugow
              > drugi raz tego nie zrobia a dlugi rosna i beda rosly.
              Mirmat: A Zagloba podarowal Krolowi Szwecji Niederlandy !

              > sitwa okraglego stolu miala poparcie 12 mln Solidarnosci od wsi po miasta
              > i czlonkowie tejze tez prywatyzowali kraj (niektorzy niezle na tym
              powychodzili
              > )
              Zapominasz, ze "12 mln Solidarnosc" to nie ta sama co siedzial przy "Okraglym
              Stole". Ten przekret wyprodukowal PZPR-owca Balcerowicza, ktory zaczal splacac
              nie nasze dlugi.
              PS. Lenin po rewolcie bolszewickiej odmowil splaty carskich dlugow no i
              bankierzy zaraz staneli w kolejce by pozyczac mu szmal na zakup powroza, ktorym
              Lenin chcial wieszac burzujow. Chyba Rosja Lenina miala wicej wspolnego z Rosja
              carska niz III RP z pomiotem NKVD ?
              > ksiadz swiecil i prywatyzowano az milo .
              >
              > Najwiekszym wrogiem POlski sa Polacy
              • 1tomasz1 Re: Nie pamietam by rzad Rzeczypospolitej zaciaga 20.01.06, 10:05
                Mirmat, nie ośmieszaj się. Siedzisz od kilkudziesięciu lat w Kanadzie i pouczasz.
                Czy jest Ci już wstyd z powodu tego co się dzieje w Polsce? ;)
                • mirmat1 Ogromny wysilek"intelektu".Szkoda, ze puscilesbaka 20.01.06, 10:13
                  1tomasz1 napisał:

                  > Mirmat, nie ośmieszaj się. Siedzisz od kilkudziesięciu lat w Kanadzie i
                  pouczasz.
                  > Czy jest Ci już wstyd z powodu tego co się dzieje w Polsce? ;)
                  Mirmat: Zabraklo argumentu wiec znow ad persona ?
                  • 1tomasz1 Re: Ogromny wysilek"intelektu".Szkoda, ze puscile 20.01.06, 10:19
                    mirmat1 napisał:

                    > 1tomasz1 napisał:
                    >
                    > > Mirmat, nie ośmieszaj się. Siedzisz od kilkudziesięciu lat w Kanadzie i
                    > pouczasz.
                    > > Czy jest Ci już wstyd z powodu tego co się dzieje w Polsce? ;)
                    > Mirmat: Zabraklo argumentu wiec znow ad persona ?

                    Wstyd. Po prostu. Kiedy wracasz do Polski?
                    Jak tam Twój ukochany PiS? Fajnie jest, nie? ;)
                    • mirmat1 A ja myslalem, zes oddal ducha po zwyciestwach PiS 20.01.06, 10:27
                      1tomasz1 napisał:
                      > Wstyd. Po prostu. Kiedy wracasz do Polski?
                      > Jak tam Twój ukochany PiS? Fajnie jest, nie? ;)
                      Mirmat: moze jak wielu polakozercow sprzedales "short" zlotowke na gieldzie?
                      Slyszalem, ze wielu co wierzylo w euro na poziomie 5 zl czy krach na
                      Warszawskiej gieldzie i rzucilo sie na spekulacje, wyskoczylo przez okno !
                      Napisz gdzie zlozyc kwiatki na Twoim grobie ?
                      • 1tomasz1 Re: A ja myslalem, zes oddal ducha po zwyciestwac 20.01.06, 10:44
                        Czyli akceptujesz i podoba Ci się to co kaczory wyprawiają????
                        Piękna mi partia zwycięska co nie potrafi koalicji stworzyć i nad nowymi
                        wyborami się zastanawia. To się nazywa zwycięstwo.

                        Kaczorom się Unia strasznie ostatnio podba, nie jestś jakoś wewnętrznie rozdarty?
                        • mirmat1 Nareszcie odbieramy to co nam ukradziono 21.01.06, 03:30
                          > Czyli akceptujesz i podoba Ci się to co kaczory wyprawiają????
                          > Piękna mi partia zwycięska co nie potrafi koalicji stworzyć i nad nowymi
                          > wyborami się zastanawia. To się nazywa zwycięstwo.
                          Mirmat: to sie nazywa DEMOKRACJA o ktorej na przyklad kanadole mogliby tylko
                          pomarzyc. W Polsce jest w Sejmie 6 partii a kazda o innym obliczu. Jest z czego
                          wybrac i nie trzeba tak jak bede to robil 23 stycnia w Toronto trzymac sie za
                          nos glosujac w wyborach. Co pismaki nazywaja "klotnia" w wielu krajach nalezy
                          do najbardziej cywilizowanej DYSKUSJI.
                          > Kaczorom się Unia strasznie ostatnio podba, nie jestś jakoś wewnętrznie
                          > rozdarty?
                          M: Jestem zachwycony, ze wyrwalismy kanaliom czesc tego co nam ukradli w
                          ramach "splaty dlugow Gierkowskich". Tak dalej a za pare lat bedziemy z
                          Eurokolchozem kwita.


    • pandada Re: Nie podobaja ci sie homonazisci Roehma z SA ? 20.01.06, 09:17
      Hitler prowadził przecież na niesamowitą skalę politykę prorodzinną, a SA wytłukł!
      • kujawiak3 Re: To logika Kalego 20.01.06, 10:34
        murcek napisał:

        > Dlaczego problem tzw. homofobii jest dyskutowany z takim zacietrzewieniem?
        > Uwazam, ze sedno tego problemu lezy w tym, ze przeciwko homofobii wypowiada
        sie
        >
        > Kosciol (podobnie chodzi o problem aborcji i eutanazji). Jestem pewien, ze
        > gdyby Kosciol w tym wypadku zajal stanowisko prohomo, tzw. "obóz postepowy" z
        > cala pewnoscia zatroskal sie o higiene narodu i mielibysmy krancowo odmienna
        > dyskusje. Dowód na to!
        > Kiedy przed laty kregi koscielne zaczely walke z pornografia i przed sklepami
        i
        >
        > budkami z czasopismami pornograficznymi pojawily sie pikiety starszych pan z
        > krzyzami i rozancami, przez prase postepowa rozlala sie fala oburzenia,
        > szyderstwa, oskarzen o prymitywny Ciemnogrod.
        > Kiedy niedawno w Szwecji szwedzkie feministki wypisaly na swoich sztandarach
        > walke z pornografia a walka ta nie ograniczyla sie do pikiet i bojkotow lecz
        > feministki rozpoczaly demolowac sklepy sprzedajace prase pornograficzna czy
        > demolowac, rozlewac farbe lub cuchnaca ciecz w Eroscentrach, w prasie
        pojawily
        > sie pelne zachwytu artykuly popierajace sluszna walke feministek z ponizaniem
        i
        >
        > uciemiezeniem kobiety!!!!!!
        > Ech ta wasza logika!!!!!!!!!!

        Nic dodac nic ujac, typowa logika Kalego
      • mirmat1 G. Wybiorcza boi sie rodowodu homo-nazistow ? 20.01.06, 10:38
        Widac, ze cenzorzy Gadziny Wybiorczej wpadli w poploch i wycieli kilka watkow
        dotyczacych przeszlosci ruchu nazistowskiego i jego homoseksualne korzenie.
        Taka to dyskusja na FK.
    • xkx2 Re: Zamordysci z Eurokolchozu pogrozili Polsce pa 21.01.06, 09:07
      Dodatkowo ostatnia ostoja tradycjonalizmu KK tez nie jest jednolity. Coraz
      czesciej słyszy sie glosy ze nalezy przestrzegac dupokracji ze kosciól nie
      powinien sie wtracac do spraw swieckich itd itp. Na zachodzi ejuz do tego
      doszło a efekty? Na efekty mozemy popatrzec sami. Najgorsze jest to ze duza
      czesci hierarhii KK z zachodu tez zachowuje sie tak jakby nei widzla tego co
      sie do kola dzieje a jesli nawet KK na zachodzie reaguje to jego reakcja jest
      nie współmierna do zagrozen. Niestety KK tez popełnił błedy pod nazwą
      dostosowywanie sie do współczenosci wprowadzono cos co sie zwie ekumenizm a
      jest po prostu tzw. smieszna poprawnoscia polityczna Kosciól przestał mówic ze
      czarne to czarne a białe to białe - efekt jet taki ze nagle zaczeły pustoszec
      koscioły bo skorow daja palec to czyesc wiernych wziela reke. Ciekawe dlaczego
      przez tyle set lat mimo ze były dwie wojny ksocół przed soborowy trzymal sie
      mocno a teraz nagle mimo dopasowania sie do wiernych nagle zaczoł ich tracic?
      Amoze jednak nalezło by sie zastanowic czy ta poprawnosc polityczna to
      niewtracani8e sie do spraw doczesnych ma sens? Moze to taki ie podajscie jakie
      jest w RM gdzie mowi sie otwarcie o sprawach oczywstych gdzie nie stosuje sie
      zaady poprawnosic politycznej tyko nazywa sie po imieniu Zyda - Zydem,
      Zboczenca - Zboczencem itd jest własciwe i to nie mys do zachodu a zachód do
      nas sie powinien dopasowac. A jesli nie to trzba jak nahszybcie oposcic to
      moralne bagno jakim jest UE zanim ten trad przeskoczy na zdrowa Polska tkanke
      • kaczka7111 [...] 22.01.06, 05:31
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • mirmat1 [...] 22.01.06, 23:01
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • mirmat1 Zamordysci z Eurokolchozu wykropkowuja dyskusje 24.01.06, 06:45
        A ja liczylem na staropolska zasade, ze PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIE NIE BOI.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka