Dodaj do ulubionych

Edgar Gosieski: Mam zgromadzony materiał !!

20.01.06, 01:17
Przemysław Edgar Gosiewski powiedział w TVN 24, że mają w PiS zgromadzoną
bogatą dokumentację negatywnych wypowiedzi Tuska i Rokity pod adresem braci
Kaczyńskich ("lidera naszego Jarosława Kaczyńskiego").

A więc wypowiedź Niesiołowskiego o specjalnych wycinkach gromadzonych przez
lidera PiS okazała się prawdziwa (a zaprzeczano temu przez długi czas).

Przykro to mówić, ale Polska od jesieni 2005 rządzą ludzie chorzy
psychicznie...
Obserwuj wątek
    • po_godzinach to są pewnie te "kwity" na PO 20.01.06, 01:19
      osmieszają się tylko i tyle
    • bush_w_wodzie nie moge sie powstrzymac... 20.01.06, 01:21

      Z Wikipedii, wolnej encyklopedii.


      Osobowość paranoiczna (paranoidalna) - zaburzenie osobowości, w którym występuje
      chłód emocjonalny, wycofywanie się z kontaktów z innymi, wrogość, nadmierna
      podejrzliwość, nadmierna wrażliwość na lekceważenie i krytykę, niezdolność do
      wybaczania urazy.


      Kryteria diagnostyczne ICD-10

      1. wrażliwość na niepowodzenia i odrzucenie
      2. tendencja przeżywania długotrwale przykrości
      3. podejrzliwość, ujmowanie obojętnych działań otoczenia jako wrogich lub
      pogardliwych
      4. sztywne poczucie własnych praw
      5. podejrzenia dotyczące wierności
      6. przecenianie własnego znaczenia
      7. pochłonięcie wyjaśnieniami wydarzeń
      • po_godzinach ... jakby się zgadzało ... 20.01.06, 01:23
      • kropek_oxford To wlasnie Kaczory...To Wassermann, to Ziobro... 20.01.06, 02:06
        Ten ostatni od dziecka. A nie mowilem?
    • x2468 Re: Edgar Gosieski: Mam zgromadzony materiał !! 20.01.06, 01:26
      Nie tylko w TVN.On to powtarza gdzie tylko moze.Wzorem Milera.Miller rowniez
      dlugo opowiadal o materialach zgramadzonych na przestepcza dzialanosc AWS.Tak
      dlugo ze nawet sie nie spostrzegl kiedy wyladowal na smietniku.
    • wiewiorzasta Bogini! 20.01.06, 01:31
      Rządzą nami psychole!!!!

      Czy za obrazę Nadprezia jest jakiś paragraf? Czy po prostu podciągnie się pod
      obrazę głowy państwa? W końcu to klony...
      • camille_pisdziarro Re: Bogini! 20.01.06, 21:01
        wiewiorzasta napisała:

        > Rządzą nami psychole!!!!
        >
        > Czy za obrazę Nadprezia jest jakiś paragraf? Czy po prostu podciągnie się pod
        > obrazę głowy państwa? W końcu to klony...
        >
        ChIWD !
        • hulaj_dusza Re: Bogini! Konstytucja IV RzeczPiSpolitej;))) 20.01.06, 21:13
          IV RzeczPiSpospolita

          W imię Jarosława i Lecha Kaczyńskiego:

          Art. 1. IV Rzeczpospolita Polska jest nowoczesnym państwem zamordystycznym.

          Art. 2. Za mordę trzymają Jarosław i Lech Kaczyńscy.

          Art. 3. IV Rzeczpospolita Polska gwarantuje nienaruszalność życia ludzkiego
          od stosunku aż do naturalnej śmierci.

          Art. 4. Kara zasadniczą za wszystko jest kara śmierci. Kara śmierci jest karą
          śmierci naturalnej.

          Art. 5. Wymiar sprawiedliwości sprawuje sędzia Kryże. Sędzia Kryże twarz ma
          surową. Sędzia Kryże podlega tylko opinii publicznej. Opinia publiczna oraz
          szwagier opinii publicznej są zawsze niewinni.

          Art. 6. Ekspertem jest doktor Janusz Kochanowski. Kiedy kara śmierci nie jest
          wymierzana doktor Janusz Kochanowski twarz ma zbolałą.

          Art. 7. Fundacją jest Fundacja Ius et Lex. Pozostałe fundacje są zabronione.

          Art. 8. Głosem opinii publicznej jest Zofia Bigos, góralka. Telewizją jest
          Pospieszalski. Pospieszalskim jest Jan.

          Art. 9. Demagogiem pogodnym jest Michał Kamiński. Demagogiem ponurym jest
          Mariusz Kamiński. Demagogiem rotacyjnym jest Kurski. Kurskim jest Jacek.

          Art. 10. Prokuratorem jest Zbigniew Wassermann. Wassermann jest zawsze
          pozytywny.

          Art. 11. W razie wątpliwości zobacz art. art. 1-10.

          (wg un – Ojca Założyciela)
          z forum krajowego GW
          • bush_w_wodzie :)))) 20.01.06, 21:36
            art. 12 w iv rzeczpospolitej obowiazuje swoboda zgromadzen o ile sa to
            zgromadzenia moralne. morlanosc zgromadzenia ocenia uprawniony organ.
            uprawnionym organem jest dorn. dorn jest lutek. uczestnikow zgromadzen
            niemoralnych karze sie surowo. przewiduje sie trzy kary. skierowanie na leczenie
            kare smierci naturalnej oraz przymusowe sluchania radia maryja za udzial w
            zgromadzeniach najbardziej niemoralnych.


            art 13. w iv rp zapewniona jest wolnosc wyrazania moralnych opinii i wolnosc
            dzialania moralnych srodkow masowego przekazu. straznikiem moralnosci opinii i
            mediow jest ojciec dyrektor. opinie niemoralne korygowane beda metoda lagodnej
            perswazji przy uzyciu wyposazenia lochow komturii torunskiej. istnienia
            niemoralnych mediow nie przewiduje sie.


            hulaj_dusza napisał:

            > IV RzeczPiSpospolita
            >
            > W imię Jarosława i Lecha Kaczyńskiego:
            >
            > Art. 1. IV Rzeczpospolita Polska jest nowoczesnym państwem zamordystycznym.
            >
            > Art. 2. Za mordę trzymają Jarosław i Lech Kaczyńscy.
            >
            > Art. 3. IV Rzeczpospolita Polska gwarantuje nienaruszalność życia ludzkiego
            > od stosunku aż do naturalnej śmierci.
            >
            > Art. 4. Kara zasadniczą za wszystko jest kara śmierci. Kara śmierci jest karą
            > śmierci naturalnej.
            >
            > Art. 5. Wymiar sprawiedliwości sprawuje sędzia Kryże. Sędzia Kryże twarz ma
            > surową. Sędzia Kryże podlega tylko opinii publicznej. Opinia publiczna oraz
            > szwagier opinii publicznej są zawsze niewinni.
            >
            > Art. 6. Ekspertem jest doktor Janusz Kochanowski. Kiedy kara śmierci nie jest
            > wymierzana doktor Janusz Kochanowski twarz ma zbolałą.
            >
            > Art. 7. Fundacją jest Fundacja Ius et Lex. Pozostałe fundacje są zabronione.
            >
            > Art. 8. Głosem opinii publicznej jest Zofia Bigos, góralka. Telewizją jest
            > Pospieszalski. Pospieszalskim jest Jan.
            >
            > Art. 9. Demagogiem pogodnym jest Michał Kamiński. Demagogiem ponurym jest
            > Mariusz Kamiński. Demagogiem rotacyjnym jest Kurski. Kurskim jest Jacek.
            >
            > Art. 10. Prokuratorem jest Zbigniew Wassermann. Wassermann jest zawsze
            > pozytywny.
            >
            > Art. 11. W razie wątpliwości zobacz art. art. 1-10.
            >
            > (wg un – Ojca Założyciela)
            > z forum krajowego GW
            >
            • hulaj_dusza Re: :)))) :)))) 20.01.06, 21:48
              Wielce twórczy wkład;)))
              Chapeau-bas!
              • wiewiorzasta Re: :)))) :)))) 20.01.06, 22:12
                Bardzo merci (jak juz po francuskiemu ma być).
                Ubawiłam się po pachy :)
                • hulaj_dusza Re: :)))) :)))) 20.01.06, 22:25
                  A votre service, Madame!:)))
            • elfhelm Niech żyje edgaryzm! 20.01.06, 22:16

    • anyab1 oni tak mają... 20.01.06, 21:08
      ...zbierają wycinki prasowe - kto, co i kiedy o nich powiedział.
      Niestety prezydent też. Spotkanie z Tuskiem i Rokitą w pałacu rozpoczęło się od
      prezentacji wycinanek, obrazujących jak PO łamie 1 przykazanie VRP
      *Nie mów słowa krytycznego o Kaczorze i Bracie Jego*
    • andrzejg prezydent Lech Kaczyński 20.01.06, 21:16
      podobno przez 10 min pokazywał Tuskowi wycinki gazet z artykułami dowodzącymi
      atakowanie PiS , w tym Lecha , przez PO

      Takie jakies klubowe zainteresowanie
      wycinanki

      A.
    • elfhelm kaczyzm w Polsce się kończy!!! 20.01.06, 21:19
      zaczyna się "edgaryzm"
    • a.adas Edgar Gosieski 20.01.06, 21:34
      Niech w diabli do Hollywoodu jedzie, po co ma się użerać z polskimi sejmami jak
      za oceanem prawdziwa kariera czeka - szepleni jak Marlon Brando w "Ojcu
      chrzestnym", a podejrzliwy jest jak sam wielgi Al, wiec w rolę wczułby się
      idealnie. "Mamma mia, rozwalić tego tuska"... A jak rozkosznie grzmi na
      zdrajców! Ta emfaza, ten wrodzony luz, błyskotliwość i piętno siły na
      rozanielonej buźdźce...
      Imię genialne, a nazwisko się sk(ł)róci do Gush

      Oto przed Państwem gwiazda gangsterskiego kina B:
      Edgar Gush

      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3122801.html
      PS A Ty genialny Buraque'u zostań menago Edgara jak najszybciej, bo Ci jakiś
      podpity Żydek z L.A. gwiazdę wielka podbierze, co za amerykański atak na GOD
      ność Mości Kaczyńskich uznane zostanie i wojnę hamerykańsko-polską spowoduje.

      • rlogin Re: Edgar Gosieski 20.01.06, 21:49
        a.adas napisał:

        > Niech w diabli do Hollywoodu jedzie, po co ma się użerać z polskimi sejmami

        Plotki krążą, że Edgar wybiera się do Hollywoodu - razem z Lechem Kaczyńskim.
        Podobno chcą się tam spotkać z Peterem Greenewayem, poznanym onegdaj przez Lecha
        w Warszawie ;)))
        • dyl.sowizdrzal Re: Edgar Gosieski 20.01.06, 22:21
          rlogin napisał:

          > Plotki krążą, że Edgar wybiera się do Hollywoodu - razem z Lechem Kaczyńskim.
          > Podobno chcą się tam spotkać z Peterem Greenewayem, poznanym onegdaj przez Lech
          > a
          > w Warszawie ;)))

          I co, nakręcą remake "Osiem i pół kobiety"? Aż się boję pomyśleć, który będzie ojcem... :))
          • jaerk Re: Edgar Gosieski 21.01.06, 00:42
            Film będą kręcić bracia Coen. Bracia Wachowscy mają niewłaściwe nazwisko.
    • rekontra skoro Tusk utyskuje 20.01.06, 22:13
      freemason napisał:

      > Przemysław Edgar Gosiewski powiedział w TVN 24, że mają w PiS zgromadzoną
      > bogatą dokumentację negatywnych wypowiedzi Tuska i Rokity pod adresem braci
      > Kaczyńskich ("lidera naszego Jarosława Kaczyńskiego").

      jaki to on jest atakowany, to warto znać prawdę. czyż nie ?
    • wiewiorzasta Re: Edgar Gosieski: Mam zgromadzony materiał !! 20.01.06, 22:15
      Niedługo się bidulkom nożyczki stępią od tych wycinanek.
      Może w ramach czynu społecznego trzeba im wysłać?
      • rekontra wiewiórka jesteś małolatką? 20.01.06, 22:17
        wiewiorzasta napisała:

        > Niedługo się bidulkom nożyczki stępią od tych wycinanek.
        > Może w ramach czynu społecznego trzeba im wysłać?

        bez urazy, ale czyny społeczne to coś calkiem innego :))
        • hulaj_dusza Re: wiewiórka jesteś małolatką? Cóż to za pytanie 20.01.06, 22:22
          do damy?!
          Więcej cooltury, proszę!
          ;)))
          • wiewiorzasta Re: wiewiórka jesteś małolatką? Cóż to za pytanie 20.01.06, 22:57
            hulaj_dusza napisał:

            > do damy?!
            > Więcej cooltury, proszę!
            > ;)))

            :)))) Dobrze, że mnie odmłodził, a nie nazwał starą gropą na ten przykład :))
            • hulaj_dusza Re: wiewiórka jesteś małolatką? Cóż to za pytanie 21.01.06, 00:23
              Optymistka ze szklanką w połowie pełną... tequilli;)))
              • wiewiorzasta Re: wiewiórka jesteś małolatką? Cóż to za pytanie 21.01.06, 00:44
                hulaj_dusza napisał:

                > Optymistka ze szklanką w połowie pełną... tequilli;)))
                >

                To też :) Ale zaczyna mnie dopadać depresja urodzinowa, więc cieszę się na
                każde, nawet malutkie odmłodzenie :)))
                • hulaj_dusza Re: wiewiórka jesteś małolatką? Cóż to za pytanie 21.01.06, 01:05
                  wiewiorzasta napisała:

                  > hulaj_dusza napisał:
                  >
                  > > Optymistka ze szklanką w połowie pełną... tequilli;)))
                  > >
                  >
                  > To też :) Ale zaczyna mnie dopadać depresja urodzinowa, więc cieszę się na
                  > każde, nawet malutkie odmłodzenie :)))
                  >

                  Nieważne, ile mamy lat "na papierze", ale ile lat liczy sobie nasza "dusza":)))
                  Toast jubileuszowy zatem wzniosę, kiedy nadejdzie stosowny czas...
                  • wiewiorzasta Re: wiewiórka jesteś małolatką? Cóż to za pytanie 21.01.06, 02:11
                    hulaj_dusza napisał:

                    > Nieważne, ile mamy lat "na papierze", ale ile lat liczy sobie nasza "dusza":)))

                    No pewnie! A czy ja mówię, że jest inaczej? :))

                    Ale myśl, że się jest o rok starszą na kilka dni mnie zawsze z lekka dołuje...
                    Kobiety zawsze mają gorzej w tych sprawach :(

                    > Toast jubileuszowy zatem wzniosę, kiedy nadejdzie stosowny czas...

                    A dziękuję z góry. Upomnę się, już za chwil parę :)
                    • hulaj_dusza Re: wiewiórka jesteś małolatką? Cóż to za pytanie 21.01.06, 08:27
                      A votre sante, Madame!
                      (i kotek także!)
                      :)))
        • wiewiorzasta Re: wiewiórka jesteś małolatką? 20.01.06, 22:56
          rekontra napisał:

          > bez urazy, ale czyny społeczne to coś calkiem innego :))

          Niech ci będzie (bo faktycznie średnio pamiętam czyny społeczne - raczej z
          opowieści znam) - w czynie społecznym wycinajmy i wysyłajny Edgarowi co
          smaczniejsze "kwity". Niech się zapcha.

          A jako darowiznę prześlijmy nożyczki :)
          • bush_w_wodzie Re: wiewiórka jesteś małolatką? 20.01.06, 23:02
            wiewiorzasta napisała:

            > rekontra napisał:
            >
            > > bez urazy, ale czyny społeczne to coś calkiem innego :))
            >
            > Niech ci będzie (bo faktycznie średnio pamiętam czyny społeczne - raczej z
            > opowieści znam) - w czynie społecznym wycinajmy i wysyłajny Edgarowi co
            > smaczniejsze "kwity". Niech się zapcha.
            >
            > A jako darowiznę prześlijmy nożyczki :)
            >


            przy okazji pamietajmy o wycinankach dla ziemkiewicza.

            wyglada na to ze jestesmy swiadkami wskrzeszenia starej ludowej tradycji

            swoja droga z tej tradycji mozna czerpac pelnymi garsciami (po drobnych korektach)

            www.perfekt.krakow.pl/foto/wycin-low/wycin-low-15.jpg
            • hulaj_dusza Re: Korekty - korektami... 20.01.06, 23:10
              www.mpsaz.org/arts/stu_gal/stu_gal0506/robson/wycinanki/lrg/05.jpg
              Wycinajmy co się da! Dla naszych umiłowanych PiSujów!
              ;)))
              • bush_w_wodzie :))) 20.01.06, 23:16
                autor: nieznany
                tytul: `popis'? czy `bracia'?
            • dr.krisk Rzeczywiście! 20.01.06, 23:10
              Nasze nowe narodowe hobby - wycinkarstwo...
              Ale muszę powiedzieć, że nasz Pan Prezydent ma większą klasę - nie błaga o
              nadsyłanie wycinków, ale sam ze swymi pretoriany misternie je wystrzyga.
              Może Ziemkiewicz po prostu leniuch jest? Albo w strzyży wycinkarskiej niezbyt
              biegły - po paluchach sobie tnie?
              • bush_w_wodzie Re: Rzeczywiście! 20.01.06, 23:18
                dr.krisk napisał:

                > Nasze nowe narodowe hobby - wycinkarstwo...
                > Ale muszę powiedzieć, że nasz Pan Prezydent ma większą klasę - nie błaga o
                > nadsyłanie wycinków, ale sam ze swymi pretoriany misternie je wystrzyga.

                ma po prostu odrobine wiekszy budzet od ziemkiewicza


                > Może Ziemkiewicz po prostu leniuch jest? Albo w strzyży wycinkarskiej niezbyt
                > biegły - po paluchach sobie tnie?


                mysle ze po prostu jak czyta michnika to sie caly az trzesie
                • dr.krisk Prawda. 20.01.06, 23:22
                  bush_w_wodzie napisał:

                  > mysle ze po prostu jak czyta michnika to sie caly az trzesie
                  >
                  Dziś rano Gniewny Rafałek miał jak codzień felieton czytany w radio VOX FM.. i
                  jak codzień było o "naczelnym autorytecie moralnym" oraz inne takie
                  wyrafinowane niezwykle aluzje. Widać, że mu aż gula chodzi :)
                  Żeby sobie czegoś nie upuścił na nogi, albo nie oblał sobie sukni od tego
                  dygotu.....
                • niezapowiedziany Re: Rzeczywiście! 21.01.06, 02:19
                  > mysle ze po prostu jak czyta michnika to sie caly az trzesie

                  hahahhahahha

                  ale przyznam, ze ja tez. :)
      • dr.krisk Ekipa Koła Gospodyń Wiejskich! 20.01.06, 22:19
        Wyćwiczona w wycinankach! Posadzić kobitki przy stole, prasę dowieźć i niech
        strzygą.
        A cały rząd będzie smarował klejem i do Albumów lepił.
        Jak te Albumy narodowi polskiemu pokaże, to aż tym małym kontentom w brudne
        pięty pójdzie!
        • hulaj_dusza Re: Ekipa Koła Gospodyń Wiejskich! :))))))))))))) 20.01.06, 22:20

        • wiewiorzasta Re: Ekipa Koła Gospodyń Wiejskich! 20.01.06, 22:57
          To już wiem, co te 30 posłanek PiS robi - wycina :)))
          • dr.krisk A posłowie - smarują klejem! 20.01.06, 23:02
            wiewiorzasta napisała:

            > To już wiem, co te 30 posłanek PiS robi - wycina :)))
            Toteż podobno lepcy są niemożebnie. A premier to nawet prosił Jarosława o
            czasowe zwolnienie z obowiązku prac papieroplastycznych bo musi trochę
            porządzić ("Przecież pan obiecywał, że pozwoli mi trochę porządzić!!!!"), ale
            ten głuchy na błagania pozostał ("Klej, synek, klej i nie rezonuj!!").
            Wyzysk to straszny jest.
    • echo_o Re: Edgar Gosieski: Mam zgromadzony materiał !! 20.01.06, 22:23
      No faktycznie afera !
      Czyżby tylko w Biurze Prasowym PiS pracowali profesjonaliści ?
      (press release i 'wycinanki' z gazet/netu to elementarz i codzienna powinność
      takowej komórki w każdej partii)
      • dr.krisk Widzisz, problem w tym... 20.01.06, 22:29
        .. iz podejrzewamy, że owe prace introligatorskie wykonuje Pan Prezydent,
        wysługując się bratem swym Jarosławem, najbliższa rodziną oraz rządem. Wskazuje
        na to całkowity brak aktywności rządu w innych dziedzinach. Nic dziwnego jak
        muszą po całych nocach strzyc i kleić.....
        • echo_o Re: Widzisz, problem w tym... 20.01.06, 22:35
          Z całym szacunkiem, ale czepiasz się :)
          • dr.krisk Pewnie, że się czepiam! 20.01.06, 22:38
            No bo to śmieszne - kolekcjonowanie czyichś wypowiedzi, robienie z tego
            problemu, itp. Ile razy i w jaki sposób skrytykował Pana Jarosława czy Pana
            Lecha. Śmieszne i niepoważne.
            A ja nie chciałbym, żeby nasz prezydent był niepoważnym facetem. Ale jest.
      • bush_w_wodzie Re: Edgar Gosieski: Mam zgromadzony materiał !! 20.01.06, 22:29
        echo_o napisała:


        > No faktycznie afera !

        zaraz afera. kupa smiechu po prostu


        > Czyżby tylko w Biurze Prasowym PiS pracowali profesjonaliści ?
        > (press release i 'wycinanki' z gazet/netu to elementarz i codzienna powinność
        > takowej komórki w każdej partii)


        a powinnosci prezydenta jest od tych wycinkow zaczynac rozmowe polityczna na
        temat powaznego kryzysu parlamentarnego bo to jest przeciez najistotniejsza
        sprawa wagi panstwowej ze sie o nim tusk z rokita krzywo wyrazili
        • echo_o Re: Edgar Gosieski: Mam zgromadzony materiał !! 20.01.06, 22:35
          Ty też się czepiasz :)
          • bush_w_wodzie Re: Edgar Gosieski: Mam zgromadzony materiał !! 20.01.06, 22:40
            echo_o napisała:

            > Ty też się czepiasz :)

            doigralas sie. wydrukuje twoj post wytne i wkleje na stronie 617 mojego zeszytu
            (tego w czarnej obwolucie).
      • wiewiorzasta Re: Edgar Gosieski: Mam zgromadzony materiał !! 20.01.06, 23:00
        Echo-o, nie obraź się, ale czasami jak czytam twoje posty, to mam wrażenie, ze
        wraz z nabyciem PiSklęctwa zostałaś pozbawiona poczucia humoru :(
        A tak fajna dziewczyna z ciebie mogła być, Echo-o...
        • echo_o :))) 20.01.06, 23:06
          wiewiorzasta napisała:

          > Echo-o, nie obraź się, ale czasami jak czytam twoje posty, to mam wrażenie, ze
          > wraz z nabyciem PiSklęctwa zostałaś pozbawiona poczucia humoru :(


          Ależ ja PiSklęctwa nie nabyłam, to była klasyczna osmoza i...ani myślę się
          obrażać :)


          > A tak fajna dziewczyna z ciebie mogła być, Echo-o...


          Ależ ja jestem fajna dziewczyna ! :)

          Pozdrawiam!
          • wiewiorzasta Re: :))) 20.01.06, 23:17
            echo_o napisała:


            > Ależ ja PiSklęctwa nie nabyłam, to była klasyczna osmoza i...ani myślę się
            > obrażać :)

            Pierwsze nie cieszy, drugie owszem :)

            > Ależ ja jestem fajna dziewczyna ! :)

            Wiem, dlatego się martwię.

            >
            > Pozdrawiam!

            I również.
            • echo_o Re: :))) 20.01.06, 23:24
              Dziękuję za troskę. Szczerze ją odwzajemniam.
              Wspólnota trosk to całkiem niezły kapitał początkowy.
              pa! :)
              • wiewiorzasta Re: :))) 21.01.06, 00:18
                echo_o napisała:

                > Dziękuję za troskę. Szczerze ją odwzajemniam.

                A co takiego budzi _twoją_ troskę, jeśli można zapytać?

                > Wspólnota trosk to całkiem niezły kapitał początkowy.
                > pa! :)

                Zgoda buduje, niezgoda rujnuje, a do tanga trzeba dwojga - że pozwolę sobie
                zacytować Edgara :))))
    • abc12323 Jarek na tle Edgara wygląda jak przystojniacha i l 20.01.06, 22:27
      i holiwudzki lovelas jakiś.
      tak działa prawo kontrastu. :)



      --
      "pomarańczowa alternatowa" żyje !
      www.rat.bzzz.net/
    • dyl.sowizdrzal Edgar i dzisiaj zaszalał 20.01.06, 22:27
      "Oczywiście, zgodnie z powiedzeniem, do tanga trzeba dwojga, więc ta partnerka z PO też musi zająć
      jasne stanowisko."

      Niby to w kółko to samo, ale stylistyczne możliwości tego dżentelmena wciąż nie przestają mnie
      zaskakiwać. :)))
      • bush_w_wodzie Re: Edgar i dzisiaj zaszalał 20.01.06, 22:35
        dyl.sowizdrzal napisał:

        > "Oczywiście, zgodnie z powiedzeniem, do tanga trzeba dwojga, więc ta partnerka
        > z PO też musi zająć jasne stanowisko."
        >

        :)))

        tusk powinien przyjsc na konferencje z roza w zebach.

        a sprawa jest przeciez powazna. tango tangiem ale przeciez chodzi o to czy da
        sie wyciagna partnerke na siano czy tez nie?

        swoja droga ja sie cugowskiemu nie dziwie ze traci cierpliwosc


        > Niby to w kółko to samo, ale stylistyczne możliwości tego dżentelmena
        > wciąż nie przestają mnie zaskakiwać. :)))


        powinno sie z nim nakrecic rejs 2.
        • elfhelm Re: Edgar i dzisiaj zaszalał 20.01.06, 22:39
          bush_w_wodzie napisał:

          > swoja droga ja sie cugowskiemu nie dziwie ze traci cierpliwosc

          Cugowski poświęcił swoje tango - w imię wyższej idei - szerzenia edgaryzmu!
        • dyl.sowizdrzal Re: Edgar i dzisiaj zaszalał 20.01.06, 22:43
          bush_w_wodzie napisał:

          > tusk powinien przyjsc na konferencje z roza w zebach.
          >
          > a sprawa jest przeciez powazna. tango tangiem ale przeciez chodzi o to czy da
          > sie wyciagna partnerke na siano czy tez nie?
          >

          Jak jeszcze rzuci kilka razy "Proszę Panią", to jego akcje będą stały trochę wyżej.

          > swoja droga ja sie cugowskiemu nie dziwie ze traci cierpliwosc
          >

          Pewnie, tak sponiewierać jego liryczne uniesienia! :)))

          >
          > powinno sie z nim nakrecic rejs 2.
          >

          :))

          Albo remake Różowej Pantery. Myślę, że Peter Sellers mógłby się schować, gdyby Edgar zagrał
          inspektora Clouseau. Chociaż nie wiem, czy w tej roli nie przebiłby go śledczy Wassermann.
          • bush_w_wodzie Re: Edgar i dzisiaj zaszalał 20.01.06, 22:50
            dyl.sowizdrzal napisał:

            > bush_w_wodzie napisał:
            >
            > > tusk powinien przyjsc na konferencje z roza w zebach.
            > >
            > > a sprawa jest przeciez powazna. tango tangiem ale przeciez chodzi o to cz
            > y da
            > > sie wyciagna partnerke na siano czy tez nie?
            > >
            >
            > Jak jeszcze rzuci kilka razy "Proszę Panią", to jego akcje będą stały
            > trochę wyżej.
            >

            i przydalby sie zloty lancuch na szyi


            > > swoja droga ja sie cugowskiemu nie dziwie ze traci cierpliwosc
            > >
            >
            > Pewnie, tak sponiewierać jego liryczne uniesienia! :)))
            >


            najlepsze jest to ze dalszy ciag jest niemal sprosny. nie wiem czy edgar o tym wie


            > >
            > > powinno sie z nim nakrecic rejs 2.
            > >
            >
            > :))
            >
            > Albo remake Różowej Pantery. Myślę, że Peter Sellers mógłby się schować, gdyby
            > Edgar zagrał
            > inspektora Clouseau. Chociaż nie wiem, czy w tej roli nie przebiłby go śledczy
            > Wassermann.


            wasserman powinien zagrac raczej role francois perrin z filmu `tajemniczy
            blondyn w czarnym bucie'. no a dorn to chyba tylko ostatnie tango w paryzu (jak
            juz jestesmy przy tangu)
            • bush_w_wodzie ups 20.01.06, 22:52
              to `na szyi' mnie samego niemal powalilo. i to w atakim watku :)))))
    • overshoe Re: Edgar Gosieski: Mam zgromadzony materiał !! 20.01.06, 22:40
      Zgadzam sie w 100% Dzieni wyborów w pażdzierniku 2005 W polsce to dni wielkie
      smuty.
    • malaszaramysz W ślady wielkiego imiennika chce pójść ? 20.01.06, 22:51
      pl.wikipedia.org/wiki/Edgar_Hoover

      Archiwum wycinków będzie tworzył ?
      • elfhelm chyba raczek w ślady dziadka (?) 20.01.06, 22:55
        pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Capone.jpg
        • hulaj_dusza Re: chyba raczej w ślady dziadka (?) 20.01.06, 23:03
          pl.wikipedia.org/wiki/J._Edgar_Hoover
          Nasz Edgar też prawnik przecie!;)))
        • malaszaramysz Re: chyba raczek w ślady dziadka (?) 20.01.06, 23:03
          Bardzo podobny.

          Ja myślałam o braterstwie dusz :-)))))) Archiwa, haki, walka z komunizmem:-)))))
    • frank_drebin Specjalnych wycinkach ? Specjalne wycinki to cos 21.01.06, 02:39
      na moje oczywiscie ja nie umiem czytac ani pisac to cos ekstra wedlug mnie -
      nie dane kazdemu. A tu sie tylko wypowiedziano o wycinkach zapewne z prasy,
      nagraniach z tv i radia itp. Wiec zapytam gdzie tu ta SPECJALNOSC ? Chyba, ze
      naczelny obecnie entomolog RP ma zal do kazdego kto mu przypomina jego i jego
      obecnych ulubiencow wypowiedzi .....
      • gienia.gienia Re: Specjalnych wycinkach ? Specjalne wycinki to 22.01.06, 11:35
        frank_drebin napisał:

        > na moje oczywiscie ja nie umiem czytac ani pisac to cos ekstra wedlug mnie -
        > nie dane kazdemu. A tu sie tylko wypowiedziano o wycinkach zapewne z prasy,
        > nagraniach z tv i radia itp. Wiec zapytam gdzie tu ta SPECJALNOSC ? Chyba, ze
        > naczelny obecnie entomolog RP ma zal do kazdego kto mu przypomina jego i jego
        > obecnych ulubiencow wypowiedzi .....
        O w morde !
    • starachowice-fan Re: Edgar Gosieski: Mam zgromadzony materiał !! 26.01.06, 08:05
      freemason napisał:
      > A więc wypowiedź Niesiołowskiego o specjalnych wycinkach gromadzonych przez
      > lidera PiS okazała się prawdziwa (a zaprzeczano temu przez długi czas).

      O ile pamiętam, to wypowiedź Niesiołowskiego nie tyczyła sie wycinków prasowych tylko materiałów prokuratorskich. No chyba, ze zdaniem PO-wców czytanie gazet przez PiS-owców to zamach na demokrację. Pewnie PiS zlecił jakiejś firmie monitorującej media (np. Glob) zbieranie wycinkow na swój temat. Bardzo wiele firm, instytucji i partii politycznych tak robi. Typowe działania z zakresu PR.

      > Przykro to mówić, ale Polska od jesieni 2005 rządzą ludzie chorzy
      > psychicznie...

      Oni są znacznie bardziej inteligentni niz myslisz. Świadczy o tym chcociażby ich taktyka PR.
      • x2468 Re: Edgar Gosieski: Mam zgromadzony materiał !! 26.01.06, 09:42
        To slabo pamietasz.P.Niesiolowski dosc precyzyjnie okreslil kto i co i jak to
        robi.Przeszlo to prawie bez echa poniewaz wybawalo sie to zbyt
        niepowazne.Pozniej Edgar temu zaprzecza.Okazalo sie ze jak to maja pisorki w
        zwyczaju,klamal.
        Jedno drugiegemu nie przeczy.Inteligencja nie wyklucza choroby psychicznej.
    • bratek4 siedzą, tną i wklejają - i bardzo dobrze 26.01.06, 11:17
      "Przemysław Edgar Gosiewski powiedział w TVN 24, że mają w PiS zgromadzoną
      bogatą dokumentację negatywnych wypowiedzi Tuska i Rokity pod adresem braci
      Kaczyńskich ("lidera naszego Jarosława Kaczyńskiego")."

      Temu akurat sie nie dziwie. Coz, kazdy robi to, co najlepiej potrafi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka