Dodaj do ulubionych

Ostateczny argument

23.01.06, 19:10
"Szef SLD Wojciech Olejniczak uważa, że albo powinna powstać koalicja PiS i
PO, albo powinny odbyć się wcześniejsze wybory parlamentarne.(...)Nie
wierzymy w inne trwałe porozumienia niż PO-PiS - dodał Olejniczak."
-----------------------------------------------------------------------

Super!

:)
Obserwuj wątek
    • smok5 Jestem wzruszony 23.01.06, 19:12
      Kiedy ostatnia nadzieja "zjednoczonej lewicy" przechodzi do PISu lub PO?
      • karlin Po lekturze tej wypowiedzi 23.01.06, 19:18
        wszystkim entuzjastom koalicji POPIS pozostaje już tylko wyrzucić moherowe
        berety w górę.

        Z radości.

        Jarosławie, prowadź!

        • smok5 Już ja wolę koalicje PIS- SO anwet przymierze 23.01.06, 19:20
          z Leszkiem Bublem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka