Dodaj do ulubionych

Cholerne sępy na trupach chciały zrobić kase!!!!!!

01.02.06, 16:38
Jak dzisiaj usłyszałam że zakład pogrzebowy zabrał 28 ciał do swojej kostnicy
a mieli miejsca tylko na 6 to miałam momentalnie ochote palnąć tych dupków w
łeb.
Jak można w takich chwilach liczyć tylko ile się zarobi?
Co to za ludzie są ?
Ciała układali piętrowo aby tylko więcej się zmieściło---bydlaki.
Powinni za to zostać ularani i to porządnie.
Co czuli bliscy tych zmarłych gdy przyjeżdżali do tej kostnicy i widzieli
taki widok.
Toż to zezwierzęcenie tych właścicieli.
Może ktoś ma na ten zakład pogrzebowy namiary, na tych cholernych sępów!
Obserwuj wątek
    • kropek_oxford Ktos juz sygnalizowal w innym watku, ze sie do 01.02.06, 16:39
      tego bydla juz szczesliwie prokuratura dobrala.
    • mariner4 To są Polacy i 01.02.06, 16:44
      katolicy.
      M.
    • anyab1 Re: Cholerne sępy na trupach chciały zrobić kase! 01.02.06, 16:45
      Właścicielka zakładu twierdzi, że nie wzięli żadnych pieniędzy za przechowanie
      i przewiezienie zwłok do Zakładu Medycyny Sądowej. Myślę, że warto powstrzymać
      się z ocenami. Dziennikarze szukają taniej sensacji, mogą się mylić.
      • przyladek.dobrej.nadziei Re: Cholerne sępy na trupach chciały zrobić kase! 01.02.06, 16:46
        anyab1 napisała:

        > Właścicielka zakładu twierdzi, że nie wzięli żadnych pieniędzy za
        przechowanie
        > i przewiezienie zwłok do Zakładu Medycyny Sądowej.

        Od kogo mieli wziac? Od golebi?

        > Myślę, że warto powstrzymać
        > się z ocenami. Dziennikarze szukają taniej sensacji, mogą się mylić.
        >
    • leon992 Re: Cholerne sępy na trupach chciały zrobić kase! 01.02.06, 19:19
      Zgadzam się ...jak można było tak potraktować tych ludzi,byli martwi ale po tak
      strasznej śmierci,tak ich potraktować??
    • homovaticanus A tymczasem Caritas zbiera kasę via Infolinia i ko 01.02.06, 19:21
    • pan.nikt Re: Cholerne sępy na trupach chciały zrobić kase! 01.02.06, 19:27
      Tak generalnie, to zakłądy pogrzebowe żyją z trupów.
      Takie życie,

      A żyją na tyle dobrze, że konkurencja między nimi nie przebiera w środkach.
      Wysadzone siedziby, wysadzone karawany, to już przerabialiśmy.
      Wzajemne napuszcanie na siebie pismaków, też nie jest pierwszyzną.

      Dlatego nie ferujcie wyroków na bazie objawień przekupnych pismaków.

      Poczekajmy co wyjaśni prokuratura.
    • palnick To Tuskowa niewidzialna ręka rynku zabiła ludzi. 01.02.06, 19:35
      Dobrze, że ta kreatura została olana w wyborach.
      • kropek_oxford [...] 01.02.06, 19:55
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • palnick [...] 01.02.06, 19:56
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • goniacy.pielegniarz Re: To Tuskowa niewidzialna ręka rynku zabiła lud 01.02.06, 19:58
        palnick napisał:

        > Dobrze, że ta kreatura została olana w wyborach.


        No, nie myślałem, że się stoczysz do takiego poziomu.
        • palnick Re: To Tuskowa niewidzialna ręka rynku zabiła lud 01.02.06, 20:05
          goniacy.pielegniarz napisał:

          > palnick napisał:
          >
          > > Dobrze, że ta kreatura została olana w wyborach.
          >
          >
          > No, nie myślałem, że się stoczysz do takiego poziomu.
          -------
          Jakiego?

          Tusk u władzy to szmal, szmal, szmal a ludzie....
    • loppe Re: Cholerne sępy na trupach chciały zrobić kase! 01.02.06, 19:47
      znowu ręka rynku
      • kropek_oxford Jasne, nie ma jak socjalizm i centralne sterowanie 01.02.06, 19:56
        Nieprawdaz, moj ty bolszewiku?
        • loppe Re: Jasne, nie ma jak socjalizm i centralne stero 01.02.06, 20:01
          to nie była ręka rynku niezmącony myślą umyśle?
          • loppe kropekuk 01.02.06, 20:09
            Zwracam uwagę na bolszewicki styl myślenia tow. kropekuka: Na konkretna krytyke
            (dot. potraktowania zwłok w tym przypadku) reaguje on jak stary bolszewik: "A
            to wam się ustrój nie podoba!"
            • kropek_oxford [...] 01.02.06, 20:11
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • loppe Re: Nie podoba mi sie twoja SKLEROZA:od tego rynk 01.02.06, 20:12
                Tusk? tu Tuska wciagasz?

                (zwariował? skleroza?)
                • kropek_oxford Nie odbieraj panickowi, co WYLACZNIE JEGO :) 01.02.06, 20:13
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=36021149&a=36030677
                  A wiec wiesz juz, KTO tu Tuska wciaga:)
                  • loppe Re: Nie odbieraj panickowi, co WYLACZNIE JEGO :) 01.02.06, 20:15
                    w dyskusji między nami dwoma ja ani razu nie użyłem nazwiska Tusk, nie ma go
                    też w temacie - ty wprowadziłes Tuska w jakimś amoku (?)
                    • kropek_oxford Nie sadziles w AMOKU, ze w palnicka Tuskiem 01.02.06, 20:16
                      niechcacy uderzysz. Coz, sie zdarza - friendly fire:))))
                      • loppe Re: Nie wykręcaj się - unurzyłes się 01.02.06, 20:17
                        w swoich własnych odchodach
                        • loppe Re: Nie wykręcaj się - unurzyłes się 01.02.06, 20:18
                          i tym opt akc kończe z tarzyszem:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka