mimi799
01.02.06, 16:38
Jak dzisiaj usłyszałam że zakład pogrzebowy zabrał 28 ciał do swojej kostnicy
a mieli miejsca tylko na 6 to miałam momentalnie ochote palnąć tych dupków w
łeb.
Jak można w takich chwilach liczyć tylko ile się zarobi?
Co to za ludzie są ?
Ciała układali piętrowo aby tylko więcej się zmieściło---bydlaki.
Powinni za to zostać ularani i to porządnie.
Co czuli bliscy tych zmarłych gdy przyjeżdżali do tej kostnicy i widzieli
taki widok.
Toż to zezwierzęcenie tych właścicieli.
Może ktoś ma na ten zakład pogrzebowy namiary, na tych cholernych sępów!