Dodaj do ulubionych

KOSCIOL KATOLICKI TRACI WIERNYCH

IP: *.ipt.aol.com 23.11.02, 17:57
www.maryja.org/utrata_wiernych.html
W Polsce ponoc 20% w ciagu kilku ostatnich lat. Jezeli wszy z Totunia beda
dalej pasozytowac na lonie uznawanago jeszcze przez pozostalych wiernych
kosciola, niedlugo zostana sami w KK, a obok nich niepraktykujacy Polacy,
duchowi emigranci katoliccy.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka