Dodaj do ulubionych

Senatorze Cugowski

08.05.06, 17:14
"Wczoraj tuż przed godziną 18 Lublin obiegła informacja, że Krzysztof
Cugowski, senator z ramienia PiS, zapowiedział opuszczenie klubu. Jej
źródłem miało być TVN 24. Jednak w rozmowie z "Gazetą" Cugowski zapewnił,
że na razie z klubu nie odchodzi. - Zrobię to, jeżeli PiS wejdzie
w koalicję z Samoobroną. Nie będę firmował takiego układu - zapowiedział."
serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,2989741.html
Obserwuj wątek
    • przyladek.dobrej.nadziei Re: Senatorze Cugowski 08.05.06, 17:20
      buffalo_bill napisał:

      > "Wczoraj tuż przed godziną 18 Lublin obiegła informacja, że Krzysztof
      > Cugowski, senator z ramienia PiS, zapowiedział opuszczenie klubu. Jej
      > źródłem miało być TVN 24. Jednak w rozmowie z "Gazetą" Cugowski zapewnił,
      > że na razie z klubu nie odchodzi. - Zrobię to, jeżeli PiS wejdzie
      > w koalicję z Samoobroną. Nie będę firmował takiego układu - zapowiedział."
      > serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,2989741.html

      Cos mi sie zdaje, ze slowo senatora, podobnie jak slowo konusa, jest gowno
      warte.
      • joannabarska Kasa,kasa? 08.05.06, 17:23

        Wystąpienie z PiSu to automatycznie mniej występów i powtarzania piosenek w
        srodkach ("urzędowych") masowego przekazu.-
        "Chcieliście Polski? No to ja macie. Skumbrie w tomacie, pstrąg." K.I.GAŁCZYŃSKI
    • witek.bis Re: Senatorze Cugowski 08.05.06, 17:30
      Cugowski, Cugowski... Czy to ten szansonista, który wyśpiewywał nam przed laty:


      Stoisz, patrzysz w lustro,
      Z tamtej strony pusta obca twarz
      Mrok się czai w kątach,
      Znowuś się zaplątał w mętnych dniach...

      Wypytujesz ciągle, gdzie dni jak chorągwie
      Szalejące w wielki wiatr?
      Gdzie ten pęd przedziwny, gdzie kark hardy, sztywny
      Wyobraźnia twoja gdzie?

      Wrony martwą ciszą nad polami wiszą,
      Idziesz sam
      Nie ma wkoło widzów, maskę błazna zrywasz,
      Pod nią strach...

      Wypatrujesz ciągle, gdzie dni jak chorągwie
      Szalejące w wielki wiatr?
      Gdzie ten pęd przedziwny, gdzie kark hardy, sztywny
      Wyobraźnia twoja gdzie?

      Tyś w sobie miał inny świat, lepszy świat,
      A teraz co, zwykły blichtr, nikły blask.
      Sam wzniosłeś mur, wielki mur, zimny mur,
      Jak mogłeś tak nabrać się, okpić się?

      Patrz, ile barw, ile nut, ile spraw,
      Otrząśnij mgłę, szarpnij w przód, życie trwa.
      Pamiętaj, że powrót jest, jeszcze jest,
      Dopóki ty wrócić chcesz, wrócić chcesz!
      • bratek4 uczynić życie poezją 08.05.06, 17:46
        Tyś w sobie miał inny świat, lepszy świat,
        A teraz co, zwykły blichtr, nikły blask.
        Sam wzniosłeś mur, wielki mur, zimny mur,
        Jak mogłeś tak nabrać się, okpić się?

        :) Sami widzicie, chcial stac sie bohaterem wlasnych utworow, to bardzo
        nowatorskie: uczynić swoje życie poezją. Chcielibyście, aby poeta zakończył
        żywot?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka