buffalo_bill
08.05.06, 17:14
"Wczoraj tuż przed godziną 18 Lublin obiegła informacja, że Krzysztof
Cugowski, senator z ramienia PiS, zapowiedział opuszczenie klubu. Jej
źródłem miało być TVN 24. Jednak w rozmowie z "Gazetą" Cugowski zapewnił,
że na razie z klubu nie odchodzi. - Zrobię to, jeżeli PiS wejdzie
w koalicję z Samoobroną. Nie będę firmował takiego układu - zapowiedział."
serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,2989741.html