andrzejg 28.06.06, 20:14 Nie spotkał się z kombatantami z Poznania i tłumaczą to sprawami organizacyjnymi.... Trafnie powiedział jeden z kombatantów ' z trubuny wielkie słowa, a tu taka sprawa'[cyt. z pamięci] A. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hrabia.m.c [...] 28.06.06, 20:15 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Re: Prezydent znów zawalił? 28.06.06, 20:16 andrzejg napisał: > Nie spotkał się z kombatantami z Poznania Ja tylko w Faktach widziałem, jak szybko rozdał parę odznaczeń. Ale przecież Poznań '56 przede wszystkim jest świętem tych dzielnych ludzi. I przyzwoitość wymagała zorganizować z nimi dłuższe spotkanie. Więc jeśli to prawda, to jest to bardzo duża wpadka. Odpowiedz Link Zgłoś
travel_wawa Jeśłi prawda, to hańba. 28.06.06, 20:27 Wstyd. To są starsi ludzie, nieraz nad grobem. Brak wyczucia i taktu ze strony tego człowieka przeraża. Odpowiedz Link Zgłoś
echo_o Że niby jak ? 28.06.06, 21:15 elfhelm napisał: > andrzejg napisał: > > > Nie spotkał się z kombatantami z Poznania > > Ja tylko w Faktach widziałem, jak szybko rozdał parę odznaczeń. Ale przecież > Poznań '56 przede wszystkim jest świętem tych dzielnych ludzi. I przyzwoitość > wymagała zorganizować z nimi dłuższe spotkanie. > Więc jeśli to prawda, to jest to bardzo duża wpadka. ``````````````````````````````````````` Ograniczasz zatem swoją wiedzę, po czym na jej podstawie budijesz swoją opinię jedynie z migawki w Faktach ? Brawo! www.prezydent.pl/x.node?id=1011848&eventId=6027106 Logistycznie rzecz rozbierając, to była integralna część oficjalnych obchodów, w krótych kombatanci uczestniczyli non stop. A to cały program uroczystości: www.prezydent.pl/x.node?id=82 Zważywszy na jego 'obfitość', obecność 4 innych prezydentów, odległości, dojazdy, przemówienia, etc. - cały ten post jest po prostu przykrym czepianiem się. To się nie godzi, Mili Państwo! Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Re: Że niby jak ? 28.06.06, 23:37 > Ograniczasz zatem swoją wiedzę Nie sądzę. Nie wiem jak u ciebie. > Ograniczasz zatem swoją wiedzę, po czym na jej podstawie budijesz swoją opinię > jedynie z migawki w Faktach ? To budiję swoją opinię na ograniczonej wiedzy czy na migawce z Faktów? Przeczytaj może raz jeszcze mój post, względnie przetłumacz powyższe na Polski. > Brawo! Nie wiem za co, ale mi miło :) > Logistycznie rzecz rozbierając, to była integralna część oficjalnych obchodów, > w krótych kombatanci uczestniczyli non stop. Jako zbędny balast? > Zważywszy na jego 'obfitość', obecność 4 innych prezydentów, odległości, > dojazdy, przemówienia, etc. Zapracowana jest nasza biedna Kaczuszka. Przemówienie, dojazd... Koszmar. Odpowiedz Link Zgłoś
echo_o Zatem łopatologicznie: 28.06.06, 23:58 elfhelm napisał: Tak sam określiłeś swoje (jedyne, vide: 'tylko') źródło wiedzy w sprawie : > Ja tylko w Faktach widziałem, jak szybko rozdał parę odznaczeń. Wartościujący rangę wpadki łącznik: > Ale przecież Poznań '56 przede wszystkim jest świętem tych dzielnych ludzi. Opinia: > I przyzwoitość wymagała zorganizować z nimi dłuższe spotkanie. Ocena Kaczyńskiego : > Więc jeśli to prawda, to jest to bardzo duża wpadka. ps. byłoby honorowym zachowaniem (wobec tych podobno 'kilku' odznaczonych, gdybyś chociaż zajrzał do listy, którą podałam (było ich dwudziestu-kilku) Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm I już na początku jak zwykle błędne założenie 29.06.06, 16:21 > > Ja tylko w Faktach widziałem, jak szybko rozdał parę odznaczeń. Oznaczało to tyle, że nie widziałem (nie czytałem) materiału, na który powołuje się autor wątku. > > Ale przecież Poznań '56 przede wszystkim jest świętem tych dzielnych ludzi Tu mam rację chyba? > > I przyzwoitość wymagała zorganizować z nimi dłuższe spotkanie. Wymagała czy nie? > > Więc jeśli to prawda Założenie. > > to jest to bardzo duża wpadka. Ocena tylko w wypadku, gdy nie zostało zorganizowane spotkanie z uczestnikami. > ps. byłoby honorowym zachowaniem (wobec tych podobno 'kilku' odznaczonych, I tradycyjna manipulacja. Czy ja napisałem o kilku odznaczonych? Lech rozdał parę odznaczeń (różne ordery i krzyże). Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Ponoć dla nich nie pojechał do królowej... 28.06.06, 20:18 Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: maluuuutki człeczyna. 28.06.06, 20:42 hrabia.m.c napisał: > i tyle. =============================== Po cholerę mu sie męczyć?Ilu tam było tych dziadów,dla paru głosów nasz wódz nie będzie sie pospolitował z wichrzycielami.A może by mu któryś nawrzucał? Tacy niepokorni mogą byc niebezpieczni i dla niego. Odpowiedz Link Zgłoś
michal00 Szmaciarze z mediow i obludnicy forumowi 28.06.06, 20:45 Wypada przypomniec, ze dopiero w tym roku uhonorowano uczestnikow wydarzen z Poznania. Chcialoby sie zapytac, co w tej sprawie wczesniej robili ci, ktorzy teraz krytykuja Kaczynskiego nie baczac na to, ze zaprosil do Poznania prezydentow z zagranicy i jest w roli gospodarza. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejg no tak 28.06.06, 20:48 nie znalazł 15 min dla tych najwazniejszych On to robił dla siebie, czy dla nich? A. Odpowiedz Link Zgłoś
michal00 Re: no tak 28.06.06, 20:54 Oczywiscie dla nich - po to byly uroczystosci. Nikt tych ludzi wczesniej nie docenil, a ku.. medialne, ktore przez 17 lat mialy gleboko w dupie wydarzenia poznanskie, teraz wystepuja w roli nauczycieli dobrych obyczajow zyskujac poklask ciemnych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejg Re: no tak 28.06.06, 20:55 wypowiedź jednego z kombatantów zaliczasz do ku..kich? To on się żalił na antenie TVN24 (istnieje 17 lat?) A. Odpowiedz Link Zgłoś
michal00 Re: no tak 28.06.06, 21:03 oczywiscie, ze nie zaliczam, nie udawaj idioty. Ku.. medialne puscily wypowiedz rozczarowanego czlowieka wylacznie po to by dopie..c Kaczynskiemu - to przeciez jasne. eeech, po co ja tlumacze takie oczywistosci. szkoda czasu Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejg Re: no tak 28.06.06, 21:07 michal00 napisał: > Ku.. medialne puscily > wypowiedz rozczarowanego czlowieka wylacznie po to by dopie..c Kaczynskiemu - Ależ zgoda Puścili aby dowalić Kaczyńskiemu A jakie maja byc media, takie jak za komuny, z DT na czele, gdzie wszystko było na rózowo? A. Odpowiedz Link Zgłoś
bryt.bryt Re: no tak 28.06.06, 21:11 andrzejg napisał: > michal00 napisał: > > > Ku.. medialne puscily > > wypowiedz rozczarowanego czlowieka wylacznie po to by dopie..c Kaczynskie > mu - > > Ależ zgoda > Puścili aby dowalić Kaczyńskiemu > > A jakie maja byc media, takie jak za komuny, z DT na czele, > gdzie wszystko było na rózowo? Ciezko to zrozumiec. Najpierw JK puszcza w eter "definicje" lze-mediow, jednoczesnie wszyscy pamietaja, jaka perfekcyjna i solidarna miala byc nowa wladza, a jak sie tej wladzy wytyka niemal kazde klamstwo albo wpadke to jest zdziwienie i oburzenie. Im ktos bardziej krytykuje poprzednikow i deklaruje wlasna krysztalowosc, tym bardziej naraza sie na weryfikacje. Trzeba sie z tym pogodzic. Odpowiedz Link Zgłoś
michal00 Re: no tak 28.06.06, 21:11 gdyby ci ludzie mieli troche przyzwoitosci, to by sie troche zawstydzili swoja dotychczasowa bezczynnoscia i nie robili takich manipulacyjnych materialow. ale o czym my mowimy - ku.. medialne i przyzwoitosc to sa antonimy. koncze na dobre, bo temat sie wyczerpal. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejg jeszcze przeczytaj to 28.06.06, 21:13 może zrozumiesz mechanizmy działające wobec ludzi przedstawiających sie jako kryształowych (czyste dobr) czy jak tam jeszcze forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=44365808&a=44369248 A. Odpowiedz Link Zgłoś
michal00 Re: jeszcze przeczytaj to 28.06.06, 21:16 mechanizmy rozumiem. sznurowki i hymn. narazie Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejg Re: jeszcze przeczytaj to 28.06.06, 21:17 michal00 napisał: > mechanizmy rozumiem. sznurowki i hymn. narazie no na razie ani sznurówek, ani hymnu nikt nie wymyślił Jezeli pchałbys się na świecznik, też byłbys prześwietlony A. Odpowiedz Link Zgłoś
bryt.bryt prawda jest bardziej przykra 28.06.06, 21:24 michal00 napisał: > mechanizmy rozumiem. sznurowki i hymn. narazie Sznuruwki, hymn, flaga, kwiaty, zapomniane wiadro Edgara, niezapomniana "rekonstrukcja" Edgara, kamasze, niszczarka i temu podobne to kurioza, czasem groteska, a czasem zwykla neiznajomosc zasad i prowincjonalnosc. I gdyby tylko o to szlo, to by bylo pieknie. Ale mamy tez inne przyklady - ustawa medialna, wgniecione wbloto deklaracje Sellina, "doswiadczeni wiec z ukladu", lze-media, monstrum, billboardy, Kruk co oka komu trzeba nie wykole, PRemier specjalizujacy sie w niczym, "wycieraczka SLD" w rzadzie, genetyczni partoci, zona europosla w rzadowej agencj i inne takie. Calosc robi wrazenie g...wniane, a takie wpadki pRezydenta jak z kombatantami tylko powoduja, ze czlowiekowi sie chce zygac na tych genetycznych hipokrytow. Puenta - zal d...e sciska. Odpowiedz Link Zgłoś
jaa_ga czasami wydaje mi się, 28.06.06, 22:08 że jesteś samym M. Kamińskim... dużo wiesz, bronisz spraw, choć czasami te sprawy nie dają się obronić, bo fakty są fakty... Przepraszam za tę impresję :-) Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Miller też miał takich zagorzałych fanów kiedyś 28.06.06, 23:39 jak obecnie Kaczka ma niektórych naszych forumowiczów zaślepionych i broniących każdej chociażby najbardziej kuriozalnej decyzji Wodza czy Wicekaczki. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: no tak 28.06.06, 20:55 Jak możesz , przecie on dla siebie nić nie robi, ono wszystko dla prezesa. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Re: no tak 28.06.06, 21:21 andrzejg napisał: > nie znalazł 15 min dla tych najwazniejszych > On to robił dla siebie, czy dla nich? ---> To co powinien zrobić dla nich, zrobił. Więcej czasu im nie poświęcił nie z braku szacunku, ale dlatego by zrobić coś jeszcze dla innych. Niektórym to może nie pasować. Szczególnie tym, którzy dla poznańskich kombatantów nigdy nie mieli czasu i nie zamierzali nigdy mieć w przyszłości. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: no tak 28.06.06, 21:33 1normalnyczlowiek napisał: > andrzejg napisał: > > nie znalazł 15 min dla tych najwazniejszych > > On to robił dla siebie, czy dla nich? > > ---> To co powinien zrobić dla nich, zrobił. Więcej czasu im nie poświęcił > nie z > braku szacunku, ale dlatego by zrobić coś jeszcze dla innych. Niektórym to może > nie pasować. Szczególnie tym, którzy dla poznańskich kombatantów nigdy nie miel > i > czasu i nie zamierzali nigdy mieć w przyszłości. i prezio wpisał się w te koleiny. Odpowiedz Link Zgłoś
ryto4 Re: Szmaciarze z mediow i obludnicy forumowi 29.06.06, 01:29 A za co oni właściwie zginęli ? Teraz robolom jest 100 razy gorzej. To teraz powinni protestować ! Za 12 - 14 godzin pracy 400 - 700 złoty? Odpowiedz Link Zgłoś
bryt.bryt Re: Prezydent znów zawalił? 28.06.06, 21:05 andrzejg napisał: > Nie spotkał się z kombatantami z Poznania i tłumaczą to sprawami organizacyjnym > i.... > > Trafnie powiedział jeden z kombatantów ' z trubuny wielkie słowa, > a tu taka sprawa'[cyt. z pamięci] Kombatanci sa z ukladu, a przynajmniej podstawieni, zeby zrobic krzywde Najlepszemu Z Wladcow. Jak ktos jest prowincjonalny, to taki pozostanie. Odpowiedz Link Zgłoś
elwut choroba z nienawiści 28.06.06, 21:10 Nienawiść do Prezydenta i prawicy przysłania wam zdrowy rozsądek. Udajecie, że nie wiecie, jaki był rzeczywisty powód nieodbycia spotkania. Pewnie, lepiej pojątrzyć, może ktos uwierzy. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejg Re: choroba z nienawiści 28.06.06, 21:14 elwut napisał: > Nienawiść do Prezydenta i prawicy przysłania wam zdrowy rozsądek. Udajecie, że > nie wiecie, jaki był rzeczywisty powód nieodbycia spotkania. Pewnie, lepiej > pojątrzyć, może ktos uwierzy. a jaki był? A. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: PiS to prawica??? 28.06.06, 21:20 Był taki ,że prezia brzydzi spotkanie ze "staruchami" Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Bo niektórzy śmierdzą na odległość - nawet na FK 28.06.06, 21:25 hrabia.m.c napisał: > Był taki ,że prezia brzydzi spotkanie ze "staruchami" Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: PiS to prawica??? 28.06.06, 21:29 hrabia.m.c napisał: > Był taki ,że prezia brzydzi spotkanie ze "staruchami" ====================================== Tzw.prezydent wszystkich Polaków ma długie tradycje spotkania z ludem.Na warszawskiej Pradze najdobitniej wyraził swój stosunek do ludzi,to jego juz historyczne "SPIEPRZAJ DZIADU" ma jak widać szerszy wydżwięk.To kwintesencja jego stosunku do wszystkiego i wszystkich którzy mogą zaszkodzic chorym planom jego i jego brata krętacza vel wielkiego stratega.A ci starsi ludzie już raz podskoczyli władzy,kto wie co zrobia teraz? Odpowiedz Link Zgłoś
kaczyjar Re: Bohater 28.06.06, 21:27 W Nowej Hucie w stanie wojennym facet wyszedła na wysoki komin czy to też jest kombatant??? Zobaczcie zdjecia archiwalne z poznania tam idą dzieci ze szkół kto je tam wysłał? komuna ? Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 _To był prezydent 28.06.06, 21:38 Byłem w studiu telewizyjnym podczas debaty Kwaśniewski-Wałęsa, tej, która przesądziła o wyborczym sukcesie Aleksandra Kwaśniewskiego w roku 1995. Pamiętam spóźnionego pretendenta, który wbiega do studia wystudiowawszy spóźnienie, tak by zdenerwować Wałęsę. A potem, gdy usłyszeliśmy, że za 30 sekund wchodzimy na wizję, przykleja sobie niesłychanie sztuczny uśmiech. I tak już zostaje. Zdolność medialnej autokreacji i umiejętność prezentowania się przed kamerami była jednym z największych atutów odchodzącego prezydenta. Podczas jego pierwszej kadencji kilka razy przeprowadzałem z nim rozmowy dla programu telewizyjnego w Pałacu Namiestnikowskim. I byłem pełen uznania, kiedy prezydent Rzeczypospolitej przychodził do pracowników ekipy, kamerzystów, dźwiękowców, pytając, czy podano im kawę lub herbatę i czy coś nie jest im potrzebne. Oczywiście, dzięki takim gestom mógł liczyć na życzliwość większości ludzi odpowiedzialnych za przekaz informacji. Ta życzliwość w początkach prezydentury była połączona z przekonaniem, że wprawdzie prezydent jest "z innej politycznej bajki", ale poprzez sam fakt sprawowania urzędu reprezentuje majestat Rzeczypospolitej, a co za tym idzie należy mu się życzliwość dziennikarzy. Znów osobiste wspomnienie. Podczas jednaj z pierwszych podróży zagranicznych Aleksander Kwaśniewski spotykał się z Aleksandrem Łukaszenką. Samo spotkanie z mającym już wówczas opinię dyktatora Łukaszenką budziło wątpliwości, ale rozwiać je miało spotkanie z liderami białoruskiej opozycji. Tyle tylko, że Łukaszenka podczas bankietu w Puszczy Białowieskiej niezwykle szczodrze dzielił się z prezydentem Polski zasobami swego spichlerza i baru. Tak szczodrze, iż Aleksander Kwaśniewski wyruszając na spotkanie z opozycją - wedle relacji dziennikarzy - miał kłopot ze znalezieniem drzwiczek od samochodu upierając się by wsiadać do niego przez bagażnik. I tutaj wątek osobisty, obserwujący tę sytuację dziennikarza wycofali ów wątek ze swoich korespondencji i zgodziłem się wtedy z nimi, że "nie wypada" ze względu na powagę urzędu o tym pisać. Nie trzeba dodawać, iż spotkanie z opozycją było kompletnie nieudane. Potem przyszły wydarzenia przez media relacjonowane: "niedowład goleni prawej" podczas uroczystości otwarcia cmentarza pomordowanych oficerów w Charkowie, kłopoty z flagą na sesji ONZ i kilka innych, wskazujących na to, że Aleksander Kwaśniewski ma kłopoty z zachowaniem powagi w sytuacjach tego wymagających. Cały ten motyw znalazł skandaliczne i ciągle niedokończone zwieńczenie w postaci drwin z Ojca Świętego podczas kampanii wyborczej roku 2000, znanych jako "powitanie ziemi kaliskiej" przez ówczesnego prezydenckiego ministra Marka Siwca. Prezydent pod wpływem zarzutów udawał, że rozważa odwołanie swojego ministra. Ale, gdy tylko wygrał wybory o sprawie zapomniał. Niedawno wreszcie na łamach dziennika "Rzeczpospolita" mogliśmy przeczytać wspomnienia prezydenta z czasu ukraińskiej pomarańczowej rewolucji. Szczerze mówiąc, akapity opowiadające o roznegliżowanych tancerkach i stołach uginających się od jadła i wódki, wraz ze skromną uwagą, że taki był stały obyczaj prezydenta Leonida Kuczmy co najmniej szokują i tworzą obraz prezydentury na kształt rzymskich Bachanaliów. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczyjar Re: _To był prezydent 28.06.06, 21:47 Zdrowy jesteś ? Chyba chcesz odwrucic nasza uwagę od czegoś poważnego!!! Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: _To był prezydent 28.06.06, 21:49 A co ma Kwach do kaczora? Przynajmniej umiał kwiatki podawać. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p A co z goleniami Lecha? 28.06.06, 21:53 Wydaje mi się że nasz prezio ma kłopoty z napojami wyskokowymi.Przyjrzyjcie mu sie.Tak sie zachowuje ktoś kto własnie trzeżwieje i rozgląda się gdzie by tu wreszcie walnąć klina.Poprostu jest chory,to się zdarza.I jeszcze te nerwy że nie trafi w drzwi pałacowe,albo zapomni podac komuś rękę. Odpowiedz Link Zgłoś
bryt.bryt pokretna logika 28.06.06, 21:49 Jesli obecny prezydent ma byc dobry, bo poprzedni byl gorszy, to znaczy, ze obecny nie jest na swoim miejscu. Ewentualnie - jesli poprzedni potrafil zjednac sobie media, a obecny nie potrafi choc jest genetycznie wlasciwy, to nie znaczy, ze w tej nieporadnosci ma racje. Odpowiedz Link Zgłoś
nurni Re: Pozdrawiam serdecznie,hasz0 :) 29.06.06, 01:49 A to jest wlasnie caly Hasz - jesli nie mialas wczesniej okazji :) A wlasciwie nie tyle okazji co przyjemnosci. Z przyjemnoscia przylaczam sie do pozdrowien ! :) Haszu - czesciej na Kraj ! Odpowiedz Link Zgłoś
nurni Re: Pozdrawiam serdecznie,hasz0 :) 29.06.06, 02:04 nurni napisał: > A to jest wlasnie caly Hasz :))))))))) Zapomnial nawet (jak mu sie to czesto zdarza) dokleic linku :) www.przk.pl/przewodnik.php?id_art=9496 Odpowiedz Link Zgłoś
echo_o Re: Pozdrawiam serdecznie,hasz0 :) 29.06.06, 21:29 nurni napisał: > A to jest wlasnie caly Hasz - jesli nie mialas wczesniej okazji :) > > A wlasciwie nie tyle okazji co przyjemnosci. Potwierdzam. Nie miałam wcześniej tej przyjemności... Bywa jednak tak, że niektórych lubię od pierwszego przeczytania :) Tak jest i teraz... Jest Was TU kilkoro, perełek... Odpowiedz Link Zgłoś
mmikki Prezydent przywraca pamięć 28.06.06, 22:21 Swoją mowę zaczął od tego, że ta uroczystość jest jedną z cyklu przywracania pamięci wielkich wydarzeń, takich jak poznański LIPIEC!!! rzeczywiście, my zaindoktrynowani przez układ słyszeliśmy tylko o poznańskim czerwcu... prawdopodobnie dlatego nie spotkał się z kombatantami, bo przyszli sami czerwcowi Odpowiedz Link Zgłoś
gienia.gienia Re: Prezydent przywraca pamięć 29.06.06, 19:42 Prezio jest cięzko chory na cukrzycę. Trochę k...rwa współczucia dla schorowanego człowieka !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: Prezydent przywraca pamięć 29.06.06, 19:45 Jak sie ma cukrzyce,to sie nie pije. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_iza Re: Prezydent przywraca pamięć 29.06.06, 19:57 I tu się pan, panie Hrabio myli . Najbardziej typowe objawy cukrzycy - wzmożone pragnienie .:) Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Prezydent przywraca pamięć 29.06.06, 20:06 alistair-p napisał: > Lechu był nawalony !! Jakbyś miał TAKĄ żone, to też byś chodził nawalony. S. Odpowiedz Link Zgłoś
tojajurek Re: Prezydent przywraca pamięć 29.06.06, 21:42 Ludzie, miejcie litość. Lechu nie może naraz pamiętać o dwóch sprawach - że trzeba zapiąć rozporek i że wypadki poznańskie były w czerwcu. Prezio jest kaczorkiem o Bardzo Małym Rozumku i trzeba mu wiele wybaczać, bo się zestresuje i nigdy już nie wyjdzie z Pałacu Prezydenckiego. I wtedy nie będzie wam do śmiechu. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk To prawda!!! 29.06.06, 21:48 Jak będziemy mu różne takie gafy wytykać, to się zabarykaduje w Pałacu, i następca wyłoniony po półrocznym ukrywaniu się Główki naszego państwa będzie musiał szturmem siedzibę brać! Fakt - trzeba pamiętac o rozporku, nie wiadomo co z ręcami zrobić (po co dwie?), marynarka w brzusio ciśnie, krawat co go dostał pod choinke 30-lat temu przekrzywia się bestia niepohamowana, a te pokraki z TVP znowu filmują go z góry!!! Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: prezydent znow zawalil 29.06.06, 22:08 napiszcie w koncu kiedy nie zawalil napiszcie chociaz raz zagranica podziwia prezydenta RP inicjatywa na forum zagranicznym polskiego prezydenta spotkala sie z aplauzem prezydent RP ponad partiami i kosciolem prezydent najmniej kontrowersyjna postacia na scenie politycznej w kraju Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p [...] 29.06.06, 22:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Prezydent przywraca pamięć 29.06.06, 22:40 alistair-p napisał: > Najpierw bym dał 500 zł lesniczemu,odstrzeliłby.Potem bym sie napił. Niemożliwe. Państwo musi mieć Pierwszą Damę. Inaczej Lesio miałby kota. A protokół dyplomatyczny nie przewiduje Pierwszego Kota. ;)) S. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Prezydent przywraca pamięć 30.06.06, 09:07 szkoda ,ze nie kreca dalej Harry Pottera ,pierwsza dama miala by b. duze szanse zagrac w tym filmie . Charakteryzacja zbedna , wystarczy miotla . Odpowiedz Link Zgłoś
mmikki akurat uwagi o pierwszej damie uważam za nie na mi 30.06.06, 09:34 w całej tej małpiarni tak właściwie tylko pani Maria zachowuje jakiś poziom - szybko uczy sie protokołu, jest zgrabna, ładnie sie porusza i pomimo pewnego skrępowania, które może uchodzić za powściagliwość, jst taktowna i inteligentna. To prezydent wali gafy, bo jego PR mówi mu, że ma grać silnego człowieka, więc ten nieco wylękniony facet szarszuje nasladująć energicznego kaprala: chodzi "dzielnie" długimi krokami, jest zbyt zamaszysty i szybki w gestach, stara się być szarmancki w prowincjonalnym stylu... niestety, nie jest soba ani nikim - zaproponowane mu do naśladowania wzorce sprawiaja, ze jest sztuczny i niesympatyczny, Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: akurat uwagi o pierwszej damie uważam za nie 30.06.06, 09:41 widziales prezydentowa rozebrana na plazy :o Odpowiedz Link Zgłoś
mmikki Re: akurat uwagi o pierwszej damie uważam za nie 30.06.06, 09:44 wydaje mi sie, że jak na kobiete po sześćdziesiatce prezentuje sie ładnie a poza tym to nie hostessa tylko - jak sama nazwa sugeruje - dama. a dam nie ogląda sie sie rozebranych Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: akurat uwagi o pierwszej damie uważam za nie 30.06.06, 09:54 damy po szescdziesiatce w Polsce nie chodza na plaze ,damy po szesciesiatce chodza tylko do kosciola jest to zrozumiale sluszne i zbawienne w katolandzie Odpowiedz Link Zgłoś
endrju55 Re: Prezydent znów zawalił? 02.07.06, 23:21 seria nawalanek ciąg dalszy : wiadomosci.onet.pl/1349636,11,item.html Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejg a tak swoją drogą 03.07.06, 04:11 czy on ma badania lekarza medycyny pracy? Ze słów jego brata wynika,że był chory na początku kadencji i stąd słaba aktywność,teraz znów.....trafić takiego pracownika to pech, a tu masz , prezydent sie trafił A. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczka2006 [...] 03.07.06, 01:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś