Gość: ft
IP: 213.243.127.*
20.03.03, 13:02
Bardzo chcialbym wierzyc. Trudno to jednak przychodzi znajac
polska policje, ktora nie jest w stanie uspic tygrysa ale za to
sprawnie zastrzelila weterynarza, ktora nie jest w stanie szybko
i sprawnie uporac sie z dwoma bandytami w Magdalence. Trudno to
przychodzi widzac na polskiej ulicy policje wylacznie
sporadycznie. Jak juz zobaczy sie policjantow to sa to ledwie
wyrosniete dzieci wzbudzajace litosc i smiech, odziane w
kamizelki MPO i groteskowe czapeczki. Chcialbym wierzyc, ze ta
grupka Szwejkow jest w stanie mnie obronic przed teroryzmem.
Raczej watpie jesli nie sa w stanie mnie obronic przed prostym
zlodziejem i chuliganem.