Dodaj do ulubionych

Premier: Polska jest i będzie bezpieczna

IP: 213.243.127.* 20.03.03, 13:02
Bardzo chcialbym wierzyc. Trudno to jednak przychodzi znajac
polska policje, ktora nie jest w stanie uspic tygrysa ale za to
sprawnie zastrzelila weterynarza, ktora nie jest w stanie szybko
i sprawnie uporac sie z dwoma bandytami w Magdalence. Trudno to
przychodzi widzac na polskiej ulicy policje wylacznie
sporadycznie. Jak juz zobaczy sie policjantow to sa to ledwie
wyrosniete dzieci wzbudzajace litosc i smiech, odziane w
kamizelki MPO i groteskowe czapeczki. Chcialbym wierzyc, ze ta
grupka Szwejkow jest w stanie mnie obronic przed teroryzmem.
Raczej watpie jesli nie sa w stanie mnie obronic przed prostym
zlodziejem i chuliganem.
Obserwuj wątek
    • Gość: Zaniepokojony JESTEŚMY ODKRYCI!!!! IP: 212.160.127.* 20.03.03, 13:18
      W Warszawie bardzo łatwo przeprowadzić atak terrorystyczny -
      właściwie nic nie jest chronione, nie ma nawet odpowiedniej
      świadomości zwykłych ludzi, którzy raczej nie zdają sobie sprawy
      albo się... wstydzą, że muszą alarmować gdy zauważą na przykład
      bezpańską torbę w autobusie, tramwaju czy w metrze. A do tego
      wyskoczyliśmy przed szereg wysyłając na wojnę swych żołnierzy,
      czego nie zrobili ani Czesi, ani Węgrzy... Czy są więc duże
      przesłanki co do zaatakowania Polski przez terrorystów?
      • Gość: CLinCH Premierze, bla bla bla ... IP: 2.5.* / 10.48.230.* 20.03.03, 14:54
        Zamiast prezentowac sie jako "mocarstwo" i ingerowac (=zabijac,
        czy w tym pomagac) przemoca w sprawy innego panstwa nalezaloby
        zajac sie wlasnym podworkiem - a tu jest wystarczajaco do roboty!
        Zajmij sie korupcja, lapowkarstwem, napraw drogi i chodniki,
        kanalizacje i publiczne urzadzenia sanitarne, popraw prace
        urzedow, zajmij sie bezpieczenstwem ludzi przed bandytyzmen i
        zlodziejstwem i i i ...
      • Gość: lord Re: JESTEŚMY ODKRYCI!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.03, 23:49
        Gość portalu: Zaniepokojony napisał(a):

        > W Warszawie bardzo łatwo przeprowadzić atak terrorystyczny -
        > właściwie nic nie jest chronione, nie ma nawet odpowiedniej
        > świadomości zwykłych ludzi, którzy raczej nie zdają sobie sprawy
        > albo się... wstydzą, że muszą alarmować gdy zauważą na przykład
        > bezpańską torbę w autobusie, tramwaju czy w metrze. A do tego
        > wyskoczyliśmy przed szereg wysyłając na wojnę swych żołnierzy,
        > czego nie zrobili ani Czesi, ani Węgrzy... Czy są więc duże
        > przesłanki co do zaatakowania Polski przez terrorystów?


        szanowny kolego, statystyczny polak jak znajdzie samotna torebke
        w w/w miejscach to szuka w niej
        1. komorki
        2. portfela
        3. czegokolwiek co ma jakakolwiek wartosc,
        a nie wzywa sluzby specjalne :-)
        panie kolego, to jest polska!
    • Gość: panton Re: Premier: Polska jest i będzie bezpieczna IP: *.proxy.aol.com 20.03.03, 13:31
      Wiekszym ryzykim dla Polski jest rzad Milera,niz terorysci.
    • indris Polska będzie bezpieczna 20.03.03, 13:32
      Polska będzie bezpieczna wtedy, kiedy przepędzi od władzy typów, którzy są
      gotowi wpakować ją w każdą amerykańską awanturę.
      • Gość: glare Re: Polska będzie bezpieczna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.03, 13:41
        W tym celu trzeba by dokonać cudu obdarzenia społeczeństwa mądrością.
        A to utopia:((((
      • Gość: Grinch Re: Polska będzie bezpieczna ??? IP: 129.81.192.* 20.03.03, 16:39
        indris napisał:

        > Polska będzie bezpieczna wtedy, kiedy przepędzi od władzy typów, którzy są
        > gotowi wpakować ją w każdą amerykańską awanturę.
        =============================================================================
        Coz, pewnie niektorzy z tych "typow" licza na cos wiecej
        (kariera w NATO?) - nie popieraja amerykanskiej agresji
        li tylko z czystej milosci do pana Bush'a Juniora, czy wciaz
        ukrywajacego sie Dick'a...
    • Gość: gresiek ...za to zalatwia ja (polske) politycy od wewnatrz... IP: 130.238.41.* 20.03.03, 13:46
      sranie w banie, niech sie wezmie miller za bandytyzm na ulicach
      i afery gospodarczo-polityczne a nie chrzani o bezpiecznej
      polsce w kontekscie wojny z irakiem!
    • gregus Re: Premier: Polska jest i będzie bezpieczna 20.03.03, 13:51
      jak odejdziecie od władzy komuchy to będzie bezpieczna!
    • Gość: michas hahaha Saddam tez mowil ze jest gotowy do wojny IP: *.arch.pw.edu.pl 20.03.03, 14:56
      co podpalimy szyby?? szkoda ze mamy tylko szklane...
    • Gość: Ewa NIE CHCĘ WOJNY - JESTEM POLKĄ i powinno się IP: 212.180.147.* 20.03.03, 15:13
      mnie o to zapytać. Panowie.
      • Gość: smiley Koń by się uśmiał , tylko że go to nie bawi IP: 213.77.41.* 20.03.03, 15:36
        Deklaracje , zapowiedzi , 200 żołnierzy pojechało wygrzać dupy
        na piachu , zjeść kanapki z Subwaya , co US Army sobie
        wybudowało na pustyni.Miller i reszta paczki będą teraz
        pierdolić o wielkiej światowej polityce , a kilku pijanych
        chłopów paraliżuje naszą popieprzoną ojczyznę a policja
        potrafi "zorganizować objazdy" , prymityw z KRRiTV śmieje się w
        twarz opinii publicznej za poparciem idiotów w koalicji PSL-
        Lepper. Kabaret !
    • Gość: obserwator Re: Premier: Polska jest i będzie bezpieczna IP: 212.244.250.* 20.03.03, 17:00
      propagandowe bicie piany
    • Gość: Znawca Polska jest bezpieczna bo Miller to James Bond !!! IP: 217.11.243.* 20.03.03, 17:28
      ...i nas obroni nasz kochany Premierunio....
    • Gość: piotr Re: Premier: Polska jest i będzie bezpieczna IP: *.dip.t-dialin.net 20.03.03, 17:32
      Jak by sie przygladnac temu co powiedzial premier i napisala
      Gazeta, to Polska (Rzad, i Ministerstwa) nie sa przygotowane na
      zagrozenia regionalne.
      DLaczego? Tekst Gazety:"...przypadku zagrożeń o zasięgu
      krajowym".
      To znaczy ze jakgby atak chemiczny czy tez biologiczny odbyl sie
      np. we Wroclawiu to nikt na to nie jest przygotowany bo Wroclaw
      to nie cala Polska!
      Tak ze bylo by dobrze wiedziec czy kazda Gmina i Miasto sa
      przygotowane a nie Rzad III RP.
    • Gość: Tytus Romek i Atomek BUAHAHA IP: *.dsl.chi.megapath.net 20.03.03, 18:18
      Zasmieje sie tak samo jak Anglicy w Izbie Gmin z pola rolniczego
      zwanego Polska. Mam nadzieje ze wytruja chemicznie wszystkich
      idiotow, pacyfistow i katolikow w tym rolniczym kraju.
    • Gość: Bnadem Re: Polska jest bezpieczna, ale nie dzięki premierowi IP: *.krakow.pl 20.03.03, 18:45
      Ani Irakijczycy, ani żaden inny kraj czy też organizacja
      terrorystyczna wywodząca swój rodowód ze świata muzułmańskiego,
      nie są w najmniejszym stopniu zainteresowani atakowaniem celów w
      Polsce. Po pierwsze dlatego, że, cóż, nie posiadamy atrakcyjnych
      obiektów militarnych, a po drugie, ponieważ nadal nie jesteśmy
      postrzegani na Bliskim Wschodzie jako sojusznik Stanów
      Zjednoczonych. Raczej pamiętają obecność polskich firm oraz
      peerelowskie poparcie dla Palestyńczyków. Istnieje też gradacja
      ważności. Nawet ludzie al-Oa'idy nie zaatakują celu w kraju, w
      którym poparcie opinii publicznej dla działań wojennych jest
      mierne. Zwracam uwagę na fakt, że Wielka Brytania, wierny
      skądinąd sojusznik USA, trapiony jednak kryzysem parlamentarnym
      oraz utraty zaufania społeczeństwa do premiera Tony'ego
      Blaire'a, nie stał się celem ataków ani nawet nic nie wiadomo o
      takowych.
      • Gość: danny Samolotowy scenariusz IP: 81.15.234.* 20.03.03, 18:53
        Teraz w samolocie porwanym przez łebków w turbanach pierwsi
        oprócz amerykańskiego żyda do wysiadki, jesteśmy my, Polacy!
        • Gość: Bnadem Re: Samolotowy scenariusz IP: *.krakow.pl 20.03.03, 19:13
          Gość portalu: danny napisał(a):

          > Teraz w samolocie porwanym przez łebków w turbanach pierwsi
          > oprócz amerykańskiego żyda do wysiadki, jesteśmy my, Polacy!


          Aż przykro, ale naprawdę za mało znaczymy...
          • Gość: lord Re: Samolotowy scenariusz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.03, 23:57
            Gość portalu: Bnadem napisał(a):

            > Gość portalu: danny napisał(a):
            >
            > > Teraz w samolocie porwanym przez łebków w turbanach pierwsi
            > > oprócz amerykańskiego żyda do wysiadki, jesteśmy my, Polacy!
            >
            >
            > Aż przykro, ale naprawdę za mało znaczymy...

            no i aby sie dowartosciowac poszlismy na wojenke.
            kiepskie mamy szabelki, ale niewazne to.
            wazne, ze tam sa nasi!
            jak ktorys zginie to sie przeklnie tych "skurwieli arabow"
            co to sie bronia na swojej ziemi, a jak sie uda cos
            wytargac to ho ho ho medal od samego tow millera sie trafi!!!
            git!
      • Gość: lord Re: Polska jest bezpieczna, ale nie dzięki premie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.03, 23:41
        Gość portalu: Bnadem napisał(a):

        > Ani Irakijczycy, ani żaden inny kraj czy też organizacja
        > terrorystyczna wywodząca swój rodowód ze świata muzułmańskiego,
        > nie są w najmniejszym stopniu zainteresowani atakowaniem celów w
        > Polsce. Po pierwsze dlatego, że, cóż, nie posiadamy atrakcyjnych
        > obiektów militarnych, a po drugie, ponieważ nadal nie jesteśmy
        > postrzegani na Bliskim Wschodzie jako sojusznik Stanów
        > Zjednoczonych. Raczej pamiętają obecność polskich firm oraz
        > peerelowskie poparcie dla Palestyńczyków. Istnieje też gradacja
        > ważności. Nawet ludzie al-Oa'idy nie zaatakują celu w kraju, w
        > którym poparcie opinii publicznej dla działań wojennych jest
        > mierne. Zwracam uwagę na fakt, że Wielka Brytania, wierny
        > skądinąd sojusznik USA, trapiony jednak kryzysem parlamentarnym
        > oraz utraty zaufania społeczeństwa do premiera Tony'ego
        > Blaire'a, nie stał się celem ataków ani nawet nic nie wiadomo o
        > takowych.

        a mnie sie wydaje wlasnie, ze gdyby jakikolwiek swirus wysadzil cokolwiek
        w tym "wybornie zabezpieczonym kraju" to i w innych, osciennych krajach
        zrobilby sie szum jak cholera i opinia publiczna jeszcze bardziej by nacisnela
        swoje rzady, by potepic wojne. tu nie chodzi o zniszczenie czegokolwiek, tym
        w polsce zajmuje sie wzorcowo kolodko. tu chodzi o strach. wyobraz sobie, ze
        jutro jakis fanatyk wysadzi sie w polskim autobusie. wyobraz sobie jak ten
        marny atak wplynie na opinie spoleczna. ludzie na przysnkach beda stac w pampersach, aby sie w razie draki kulturalnie posrac w gacie.
        takie moje zdanie
        pzdr
    • Gość: NYorker zgadzam sie z panem premierem IP: 216.173.56.* 20.03.03, 19:27
      majac tak plodna kadre polityczna, z pomyslami na
      zformalizowanie i praktyczne wprowadzenie powszechnej
      inwigilacji ten caly czerwony rynsztok bedzie po wsze czasy
      bezpieczny. panowie politycy z sld i otoczki pierwsi zaczna
      korzystac z telefonow satelitarnych - jestem o tym
      przekonany
    • Gość: michal tow. premier byl, jest i bedzie IP: *.dallas-16rh15rt-tx.dial-access.att.net 20.03.03, 21:31
      czerwonym nieukiem synem pzpr-u.
      Hanba dla narodu polskiego za takiego premiera i prezydeta.
      no ale wiekszosc wyborcow tak chciala.
      • Gość: polonus Re: tow. premier byl, jest i bedzie IP: *.rasserver.net 20.03.03, 22:36
        Gość portalu: michal napisał(a):

        > czerwonym nieukiem synem pzpr-u.
        > Hanba dla narodu polskiego za takiego premiera i prezydeta.
        > no ale wiekszosc wyborcow tak chciala.
        a ja chce dodac tylko : Amen....
      • Gość: lord Re: tow. premier byl, jest i bedzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.03, 23:43
        Gość portalu: michal napisał(a):

        > czerwonym nieukiem synem pzpr-u.
        > Hanba dla narodu polskiego za takiego premiera i prezydeta.
        > no ale wiekszosc wyborcow tak chciala.

        "prezydeta"? - kolega z samogwaltu?
    • Gość: MICHAS O BOZE WSZYSCY ZGINIEMY... IP: *.chello.pl 20.03.03, 21:35
      AAAAAAAAAA
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka