Dodaj do ulubionych

Kompromitacja PKW

13.11.06, 15:34
Strona internetowa PKW to jeden wielki ERROR!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • alleluja_i_do_przodu Układ znowu atakuje! 13.11.06, 15:35

      • rydzyk_fizyk Układ chce ukryć swoją klęskę 13.11.06, 15:37

    • snajper55 Bo PiS odzyskał PKW. :(( _____nt 13.11.06, 15:40
      pg20 napisał:

      > Strona internetowa PKW to jeden wielki ERROR!!!!!!!!!!!!!!
      • grzechuuu3 Re: Bo PiS odzyskał PKW. :(( _____nt 13.11.06, 15:41
        Fakt.Strona PKW to tragedia.
    • mroofka2 Re: Kompromitacja PKW 13.11.06, 15:41
      PiSiory wzięły się do roboty...
    • frank_drebin Zmien kompa, dostawce netu albo przegladarke. 13.11.06, 15:46
      U mnie wszystko dziala, a chwilowe przeciazenia strony pkw to raczej normalna
      rzecz w dzien po wyborach.
      • snajper55 Re: Zmien kompa, dostawce netu albo przegladarke. 13.11.06, 15:49
        frank_drebin napisał:

        > U mnie wszystko dziala, a chwilowe przeciazenia strony pkw to raczej normalna
        > rzecz w dzien po wyborach.

        W IV RP będzie to także normalne w normalny dzień. Kaczory potrafią.

        S.
        • reakcjonista1 No i co ci sie jeszcze śniło? :-) 13.11.06, 15:51

          • snajper55 Na szczęście się obudziłem. 13.11.06, 16:44
            Ta IV RP to jakiś horror...

            S.
      • pg20 Re: Zmien kompa, dostawce netu albo przegladarke. 13.11.06, 15:53
        Przeciążenie to małe piwo (nie da się oszacować ruchu i zamówić odpowiednią
        ilość serwerów i łączy?). Ale nie można dostać się do wyników do rady w mieście
        lub gminie bo wyskakuje ERROR
      • sierzant_nowak przy parlamentarnych jakos serwis PKW dobrze 13.11.06, 17:02
        sobie radzil...
    • naczelny_belzebub Re: Kompromitacja PKW 13.11.06, 15:50
      pg20 napisał:

      > Strona internetowa PKW to jeden wielki ERROR!!!!!!!!!!!!!!

      U nich od kilku lat właśnie jest taki !!!!
      ERROR !!!!
      ERROR !!!!
      ERRoR !!!!

      Może w liczeniu głosów też jest jeden wielki ERROR !!!



      • 1normalnyczlowiek Wielki ERROR to firma komputeryzująca m.in.PKW 13.11.06, 16:42
        naczelny_belzebub napisał:
        > pg20 napisał:
        > > Strona internetowa PKW to jeden wielki ERROR!!!!!!!!!!!!!!
        > U nich od kilku lat właśnie jest taki !!!!
        • sierzant_nowak dlaczego wybory parlamentarne byly obsluzone 13.11.06, 17:06
          perfect, a za kaczej RP - jakos sie nie udalo? :D
    • naczelny_belzebub I'm sorry !!! Na firefoxie działa poprawnie 13.11.06, 15:53
      zwracam honor !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka