pg20 13.11.06, 15:34 Strona internetowa PKW to jeden wielki ERROR!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
snajper55 Bo PiS odzyskał PKW. :(( _____nt 13.11.06, 15:40 pg20 napisał: > Strona internetowa PKW to jeden wielki ERROR!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
grzechuuu3 Re: Bo PiS odzyskał PKW. :(( _____nt 13.11.06, 15:41 Fakt.Strona PKW to tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś
frank_drebin Zmien kompa, dostawce netu albo przegladarke. 13.11.06, 15:46 U mnie wszystko dziala, a chwilowe przeciazenia strony pkw to raczej normalna rzecz w dzien po wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Zmien kompa, dostawce netu albo przegladarke. 13.11.06, 15:49 frank_drebin napisał: > U mnie wszystko dziala, a chwilowe przeciazenia strony pkw to raczej normalna > rzecz w dzien po wyborach. W IV RP będzie to także normalne w normalny dzień. Kaczory potrafią. S. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Na szczęście się obudziłem. 13.11.06, 16:44 Ta IV RP to jakiś horror... S. Odpowiedz Link Zgłoś
pg20 Re: Zmien kompa, dostawce netu albo przegladarke. 13.11.06, 15:53 Przeciążenie to małe piwo (nie da się oszacować ruchu i zamówić odpowiednią ilość serwerów i łączy?). Ale nie można dostać się do wyników do rady w mieście lub gminie bo wyskakuje ERROR Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak przy parlamentarnych jakos serwis PKW dobrze 13.11.06, 17:02 sobie radzil... Odpowiedz Link Zgłoś
naczelny_belzebub Re: Kompromitacja PKW 13.11.06, 15:50 pg20 napisał: > Strona internetowa PKW to jeden wielki ERROR!!!!!!!!!!!!!! U nich od kilku lat właśnie jest taki !!!! ERROR !!!! ERROR !!!! ERRoR !!!! Może w liczeniu głosów też jest jeden wielki ERROR !!! Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Wielki ERROR to firma komputeryzująca m.in.PKW 13.11.06, 16:42 naczelny_belzebub napisał: > pg20 napisał: > > Strona internetowa PKW to jeden wielki ERROR!!!!!!!!!!!!!! > U nich od kilku lat właśnie jest taki !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak dlaczego wybory parlamentarne byly obsluzone 13.11.06, 17:06 perfect, a za kaczej RP - jakos sie nie udalo? :D Odpowiedz Link Zgłoś
naczelny_belzebub I'm sorry !!! Na firefoxie działa poprawnie 13.11.06, 15:53 zwracam honor ! Odpowiedz Link Zgłoś