amica7
14.11.06, 19:57
Gratuluję strategom Platformy.Kto by przypuszczał ,że w szeregach swoich
wrogów politycznych usadowią i dobrze wkomponują w całość swoich ludzi.No bo
jak inaczej traktować osoby pana Wierzejskiego,Strąka w obozie Romana a
także Renatę,Danutę, Wandę i Stanisława-w obozie Andrzeja?No ale cóz już są
spaleni.Teraz niestety dla PO może być tylko gorzej.