Dodaj do ulubionych

Rokita już dawno powinien wylecieć z PO!

18.11.06, 14:52
zaraz po otwarciu szafy Lesiaka powinni go wyrzucić za jego działalność z lat
90 tych, a tak zapewne przez niego PO nie uzyskało wyższego wyniku.
Teraz wspierając kandydata PIS w Krakowie znowu psuje wizerunek Platformy.
Jka długo można go tolerowac w partii?
Obserwuj wątek
    • reakcjonista1 A to nie PO poparła kandydata bratniej PiS? 18.11.06, 14:55
      Janek jest z Krakowa wiec ma pewnie sporo w tej kwestii do powiedzenia...
      przynajmniej tam bo resztę trzyma mocno w garsci rezym Tuscu i Schetynescu.
    • ezomir tez jestem niezadowolony 18.11.06, 14:56
      tym bardziej ze kandydat PO na prezydenta Krakowa powiedzial jasno:
      porownujac programy obu pozostalych na placu boju kandydatow
      blizej mu do obecnego prezydenta Majchrowskiego
      • mak67 Re: tez jestem niezadowolony 18.11.06, 15:05
        Widać ten kandydat PO jest z bandy Tuska i Schetyny, którzy prędzej czy póxniej
        wpędzą PO w objecia SLD. Rokita ma swój rozum i w tym przypadku ma zdecydowanie
        rację.
      • logo.vlad Re: tez jestem niezadowolony 18.11.06, 16:03
        Spoko, spoko... jest w Krakowie cała masa ludzi skłonnych głosować na cokolwiek
        poza Rokitą. Może sprawa ma drugie dno? ;)
    • dewot007 Re: Rokita już dawno powinien wylecieć z PO! 18.11.06, 16:12
      Szczypiński (kandydat PO) popiera Majchrowskiego w Krakowie, a Tusk też popiera
      z Warszawy.
      Rokita w Krakowie ma słabą pozycję i mało zwolenników w swej partii. Może
      rozżalony zmienia partię ? Jednak jego stanowisko działa "rozbijacko" -
      powodując rozdwojenie jaźni PO !

      . . .

      "Czasem zdarzają się takie sytuacje, że trzeba powiedzieć prawdę i prezydent
      bierze to na siebie. Sądzę, że historia oceni to dobrze" –
      Jarosław Kaczyński do dziennikarzy w Sejmie – 8.09.06
    • loppe Re: Rokita z PO! 18.11.06, 17:09
      prawda że nietypowo się zachował w Krakowie - w dobie dysypliny partyjnej
    • bush_w_wodzie oj jasiu jasiu 18.11.06, 17:23

      zapragnales by bylo o tobi glosno czy co?

      co ma posel do wyborow samorzadowych w miescie?

      bezsensowny ruch na ktorym stracisz najwiecej ty sam a w drugiej kolejnosci po

      inicjatywa 3/4 - prezydent krakowa - premier z krakowa - a teraz to.
      moze wartaloby sie troche zastanowic?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka