Dodaj do ulubionych

Borowski poparł HGW

24.11.06, 12:27
Lider Lewicy i Demokratów, niedawny kandydat koalicji na prezydenta Warszawy
Marek Borowski powiedział, że w II turze wyborów prezydenckich w stolicy
zagłosuje na Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Borowski (w pierwszej turze otrzymał 22,6 proc. głosów) podkreślił, że swych
wyborców dzieli na tych, którzy w niedzielę pozostaną w domu i nie będą
głosować, ponieważ są urażeni stosunkiem PO do lewicy oraz na tych, którzy za
istotne uważają to, by PiS nie rządził w Warszawie i mają nadzieję, że PO
zmieni swój stosunek do lewicy.

"Opowiadam się za tymi drugimi, czyli za tymi, którzy są za odsunięciem PiS i
mają nadzieję, że rozum zwycięży - podkreślił Borowski.REKLAMA Czytaj dalej

Na pytanie, czy oznacza to, że w II turze wyborów odda swój głos na
Gronkiewicz-Waltz, odpowiedział: "oczywiście, że tak".

Formalnie Borowski nie zdecydował się udzielić poparcia żadnemu kandydatowi w
II turze wyborów prezydenckich w stolicy. Jak mówił w zeszły piątek, decyzję
w tej sprawie pozostawia swym wyborcom.

Obserwuj wątek
    • lika78 Re: Borowski poparł HGW 24.11.06, 12:28

      I co powinnam zrobić wiem coraz mniej;(
      • jaa_ga Lika... 24.11.06, 12:44
        "Opowiadam się za tymi drugimi, czyli za tymi, którzy są za odsunięciem PiS i
        mają nadzieję, że rozum zwycięży - podkreślił Borowski

        Uwierz mi, będzie dobrze:-)
        Przecież nie mogą TERAZ oficjalnie.
        A rozmowy trwają i jest bardzo dobrze:-)
        • frank_drebin Re: Lika... 25.11.06, 18:28
          Cos mi to przypomina ....
          jaa_ga napisała:
          Uwierz mi, będzie dobrze:-)
          Przecież nie mogą TERAZ oficjalnie.
          A rozmowy trwają i jest bardzo dobrze:-)
          Hmm jakas korupcja polityczna ???? Zywcem wyjety tekst z ust Mojzesowicza z
          tasm prawdy by Beger ;)
        • t-800 Re: Lika... 25.11.06, 18:49
          jaa_ga napisała:

          > Uwierz mi, będzie dobrze:-)
          > Przecież nie mogą TERAZ oficjalnie.
          > A rozmowy trwają i jest bardzo dobrze:-)

          A Morozowski i Sekielski to nagrywają? I czego domaga się Borowski? :-)
      • ayran Re: Borowski poparł HGW 24.11.06, 12:47
        lika78 napisała:

        >
        > I co powinnam zrobić wiem coraz mniej;(

        Jasne. Borowski "pozostawił decyzję swoim wyborcom" i teraz masz kłopot. Gdyby
        powiedział co mają robić, kłopotu by nie było.
        • gh10 Re: Borowski poparł HGW. Glosuj na antypis. 24.11.06, 22:41
    • stefan331 nareszcie! 24.11.06, 12:28
    • allspice Re: Borowski poparł HGW 24.11.06, 12:29
      Szkoda,że tak póżno...
      • zwolennik2 Re: Borowski poparł HGW 24.11.06, 12:33
        wcześnij nie mógł bo PIS by zniszczył Hankę
        • haen1950 Re: Borowski poparł HGW 24.11.06, 12:37
          Nie w Warszawie, tutaj negatywna kampania Kazia pogrążyła by go ostatecznie
          jako pisiorka. On jedzie na tej swojej popularności nie umoczonego belfra-
          równiachy trzymającego się z dala od konfliktów. Ale to pisior z krwi i kości,
          na krótkiej smyczy u Jarusia.
    • gauche różowo- czerwoni rulezzzzzzzz; swój do swego po 24.11.06, 12:37
      swoje,
      jak bylo do przewidzenia
      • alistair-p Re: różowo- czerwoni rulezzzzzzzz; swój do swego 24.11.06, 13:13
        gauche napisał:

        > swoje,
        > jak bylo do przewidzenia
        *****************************
        Swój do swego,dobrze powiedziane.Kryminalista do Kaczyńskich.Pasuje jak ulał.
    • ab_extra Świetnie! Czekam na poparcie Wałęsy i Wachowskiego 24.11.06, 12:38

      • jaa_ga Wałęsa już dawno poparł n/t 24.11.06, 12:58

      • alistair-p Re: Świetnie! Czekam na poparcie Wałęsy i Wachows 24.11.06, 13:11
        ab_extra napisał:

        ************************
        To znacznie lepsze niż Leppera i Giertycha razem z ojcem malwersantem Rydzykiem.
    • kolit Re: Borowski poparł HGW 24.11.06, 12:54
      Brawo dla bufetowej
      • alistair-p Re: Borowski poparł HGW 24.11.06, 13:03
        kolit napisał:

        > Brawo dla bufetowej
        **********************
        Bufetowa wygra,Kazio Trupia Czacha do Gorzowa !!!
      • crotalus1 Re: Borowski poparł HGW 24.11.06, 13:03
        Biedny nauczyciel będzie musiał wracać do Gorzowa i znów uczyć tą niesforną
        młodzież za 800 zł.
        • alistair-p Re: Borowski poparł HGW 24.11.06, 13:10
          Z sejmu go wyślizgali,z Warszawy wyleci.Kapciowy żle skończy.
          • crotalus1 Re: Borowski poparł HGW 24.11.06, 13:13
            Może na lokaja go wezmą. Zarobi więcej niż jako nauczyciel.
        • kotek.filemon Re: Borowski poparł HGW 24.11.06, 13:29
          Przecież mówiło się że w razie czego w drodze do Gorzowa zatrzyma się w Płocku.
          Choć nauczyciel fizyki kierujący koncernem energetycznym i tak wydaje mi się
          bardziej na miejscu od kierownika kolonii szefującego stoczni...
          • crotalus1 Re: Borowski poparł HGW 24.11.06, 13:31
            No widzisz, Kaczki dobrze nagrodzą lokaja za wierność.
    • patience Tlumaczenie Borowskiego na jezyk polski 24.11.06, 13:57
      Brzmi tak: "Musze powiedziec ze glosuje na Walc bo naciskaja na mnie barony SLD,
      ale licze na to, ze moj elektorat bedzie mial wlasny rozum, i na Ducha Swietego
      nie zaglosuje"
      • gh10 Ty chodzilas do szkoly jezuitow czy popiorkowalo 24.11.06, 15:28
        patience napisała:

        > Brzmi tak: "Musze powiedziec ze glosuje na Walc bo naciskaja na mnie barony
        SLD
        > ,
        > ale licze na to, ze moj elektorat bedzie mial wlasny rozum, i na Ducha
        Swietego
        > nie zaglosuje"

        Ja to rozumiem tak. Wszyscy, ktorzy maja dosc awantur, klamst, nieudacznictwa
        Kaczorow, ktorzy maja dosc partyjnych TKMow, Lepperow i Giertychow glosuja na
        HGW.
      • alistair-p Re: Tlumaczenie Borowskiego na jezyk polski 25.11.06, 18:32
        patience napisała:

        > Brzmi tak: "Musze powiedziec ze glosuje na Walc bo naciskaja na mnie barony SLD
        > ,
        > ale licze na to, ze moj elektorat bedzie mial wlasny rozum, i na Ducha Swietego
        > nie zaglosuje"
        >
        *****************************
        Picie wody bagiennej skutkuje takimi właśnie wypowiedziami,w malignie.
    • wesoly.elektron Re: Borowski poparł HGW 24.11.06, 23:18
      brawooo !!!

      to koniec i Hanki i borowskiego


      tak trzymac judeocommunism
      • gh10 Re: Borowski poparł HGW. 25.11.06, 00:52
        Zdziwisz sie w poniedzialek zerojedynkowiec. Obiecankiewicz-Marionetkiewicz
        wroci do szkoly podstawowej. A tam mu dzieciaki zaloza kosz na smieci na glowe.
    • sodoma4 Re:BORowiki głosują na HGW. 24.11.06, 23:32
    • lejesie Re: Borowski poparł HGW 25.11.06, 01:33
      crotalus1 napisał:

      >
      > "Opowiadam się za tymi drugimi, czyli za tymi, którzy są za odsunięciem PiS i
      > mają nadzieję, że rozum zwycięży - podkreślił Borowski.REKLAMA Czytaj dalej
      >
      > Na pytanie, czy oznacza to, że w II turze wyborów odda swój głos na
      > Gronkiewicz-Waltz, odpowiedział: "oczywiście, że tak".
      >
      > Formalnie Borowski nie zdecydował się udzielić poparcia żadnemu kandydatowi w
      > II turze wyborów prezydenckich w stolicy. Jak mówił w zeszły piątek, decyzję
      > w tej sprawie pozostawia swym wyborcom.
      >
      www.wirtualnapolonia.com/opinie.asp?opinia=68178
      • sisius.monachomachijski Re: Borowski poparł HGW 25.11.06, 01:58
        "...Ostatnie 17 lat dla Warszawy, dla innych miast, dla kraju - oznaczały
        właśnie rządy mniejszych i większych oligarchii, układy mafijne, inwestycje,
        które powstawały tylko po to, by znajomi królika mogli dzielić się łapówkami. A
        że inwestycje ogólnie były bez sensu? Warszawiacy do dziś klną osobę, która
        zatwierdziła projekt mostu Świętokrzyskiego, który zakorkował całe centrum
        miasta. Nie bez racji więc ktoś uważa, że rządy Hanny Gronkiewicz-Waltz dadzą
        stolicy nowy most biegnący... wzdłuż Wisły..."
        szmatławiec ...
        • gh10 Re: Borowski poparł HGW 25.11.06, 15:36
          sisius napisal:

          inwestycje,
          > które powstawały tylko po to, by znajomi królika mogli dzielić się łapówkami.
          A że inwestycje ogólnie były bez sensu? Warszawiacy do dziś klną osobę, która
          > zatwierdziła projekt mostu Świętokrzyskiego, który zakorkował całe centrum
          > miasta.

          Po pierwsze. Przetargi na mosty zostaly rozstrzygniete zanim Piskorski zostal
          prezydentem.
          Po drugie. Most Swietokrzyski cymbale jest specjalnie mostem lokalnym laczacym
          dwa brzegi. Gdyby byl wysoki i laczyl sie bezposredno z ul. Swietokrzyska
          stalby sie tranzytowym i wtedy nastapilaby blokada calego centrum Warszawy.
          Polaczy on przyszle centrum Pragi w Porcie Zeranskim z lewobrzezna W-wa. Jak
          nie wiesz o czym mowisz to milcz.

          Sukcesy PIS w W-wie sa ogolnie znane.
          • zapalnik1 Re: Borowski poparł HGW 25.11.06, 15:38
            To jest dramat polityka. poprrzec kretyna ze wsi czy bufetowa.
            • gh10 Popre dobra b. szefowa NBP i vice EBORu 25.11.06, 18:11
              Nie popre Marionetkiewicza-Obiecankiewicza. Nie popre PIS-d..
    • benio16 to o nim zle swiadczy i tyle, ale ma prawo 25.11.06, 18:20
    • t-800 A Kiszczkak z Moczarem, Jaruzelskim, Urbanem i... 25.11.06, 18:40
      ... Michnikiem?...
      • gh10 Chlopaki. Wyjmijcie glowy z pisuaru! 26.11.06, 01:47
        • woda.woda Dlaczego? 26.11.06, 01:49
          Jesl iuważają, że pisuar to ich miejsce na ziemi, niech trzynają.
          • gh10 Re: Dlaczego? Szkoda ludzi i Polski! 26.11.06, 14:05
    • antithesis A ja jako prawdziwa lewicowka poparlam KM 26.11.06, 14:10

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka