Dodaj do ulubionych

Rojek a Marcinkiewicz

27.11.06, 17:11
Jeśli niejaki exposeł Rojek z Tarnowa został okrzyknięty "frajerem roku" to
co powiedzieć o MArcinkiewiczu? Rojek jest chociaż radnym a Marcinkiewicz
wkrótce będzie co najwyżej gospodarzem talk show. Tak w każdym razie ustalił
premier na konferencji prasowej.
Obserwuj wątek
    • douglasmclloyd Re: Rojek a Marcinkiewicz 27.11.06, 17:14
      piotr7777 napisał:

      > Jeśli niejaki exposeł Rojek z Tarnowa został okrzyknięty "frajerem roku" to
      > co powiedzieć o MArcinkiewiczu? Rojek jest chociaż radnym a Marcinkiewicz
      > wkrótce będzie co najwyżej gospodarzem talk show. Tak w każdym razie ustalił
      > premier na konferencji prasowej.

      Rojek przegral bo byl chciwcem. Marcinkiewicza konusy poprowadzily na rzez, jak
      barana na postronku.
    • potodno Re: Rojek a Marcinkiewicz 27.11.06, 17:25
      ciekawe dlaczego nic nie pisza o tej durnej senatroce POkemonów co nas
      bedzie kosztować 1,5 mln
      a Rojek nic nas nie kosztuje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka