Dodaj do ulubionych

dobre strony kaczyzmu

17.01.07, 10:38
są takie, że udało mu się (i to w miarę trwale) spacyfikować najbardziej
sfrustrowane i awanturnicze warstwy społeczne, w dodatku stosunkowo tanim dla
gospodarki kosztem, bo głównie przy pomocy działań pozorowanych,
socjotechnicznych i propagandowych, przy czym - co trzeba uczciwie przyznać –
realizowanych z niedoścignioną (bo wywodzącą się z braku skrupułów) perfekcją
Obserwuj wątek
    • haen1950 Re: dobre strony kaczyzmu 17.01.07, 10:44
      Giertych w Jedwabnem, wszechpolacy w podziemiu, lepperowcy w prokuraturze.
      • figi.gov.pl dekomunizacja 17.01.07, 11:00
        rozumiana szeroko - nieładne to, odpychające, miejscami sprzeczne z prawem, ale
        niech oni ją zrobią, byle własnymi ręcami
        • haen1950 Re: dekomunizacja 17.01.07, 11:04
          figi.gov.pl napisała:

          > rozumiana szeroko - nieładne to, odpychające, miejscami sprzeczne z prawem,
          ale
          >
          > niech oni ją zrobią, byle własnymi ręcami

          E tam, nie wierz w to. Już gadają tylko o zmianie nazw ulic, mieszkańców szlag
          trafi, bo kłopoty wielkie a pożytek mały.
          • figi.gov.pl jeśli lud pracujący miast i wsi 17.01.07, 11:10
            ma za tę cenę siedzieć cicho, to niech tam…
            • woda.woda Powiedz mi, co to jest ta dekomunizacja 17.01.07, 11:12
              • figi.gov.pl zastąpienie starych komuchów 17.01.07, 11:14
                młodymi menadżerami
                • woda.woda czyli konkretnie kogo? 17.01.07, 11:15
                  Tak po nazwisku :)

                  kto ze "starych komuchów" pełni dziś funkcje publiczne?
                  • figi.gov.pl na przkład całego bez wyjątku szefostwa 17.01.07, 11:17
                    mojego instytutu
                    • woda.woda Aha 17.01.07, 11:18
                      oni wszyscy pełnili w PRL wysokie funkcje w aparacie PZPR?
                      • figi.gov.pl nie wiem czy wszyscy… 17.01.07, 11:21
                        ale wicie rozumiecie durne to, nadęte i rozpanoszone zupełnie jak pisiory
                        • woda.woda Nedętość nie podlega dekomunizacji :)… 17.01.07, 11:22
                  • bubba49 Re: czyli konkretnie kogo? 17.01.07, 11:20
                    znasz ministra skarbu,
                    • woda.woda No to mamy pierwsze nazwisko. 17.01.07, 11:21
                      • ave.duce Re: No to mamy pierwsze nazwisko, drugie 17.01.07, 11:45
                        Kryże junior, sędzia zresztą były, obecny wiceZero.

                        ;)
                        • woda.woda Ktoś jeszcze? 17.01.07, 11:46
                          • figi.gov.pl nie o nazwisko się rozchodzi... 17.01.07, 15:21
                            tylko o zjawisko!
                            • woda.woda Czyli o co konkretnie? 17.01.07, 15:22
                              • figi.gov.pl Re: Czyli o co konkretnie? 17.01.07, 21:35
                                o to, że każdą szafę dobrze jest od czasu do czasu przewietrzyć, i to co samo
                                wyleci, to niech se lata na zewnątrz, a to co po dobroci wyleźć nie chce, to
                                azotoksem!
    • figi.gov.pl konsolidacja wykształciuchów 17.01.07, 18:43
      wokół paru idei co nie nowe
    • figi.gov.pl i jeśli ktoś nie ogląda telewizji.. 18.01.07, 10:08
      to może sobie teraz w miarę spokojnie gospodarować, a nawet się trochę rozwijać
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka