Dodaj do ulubionych

Musi powstac POPiS

23.03.07, 22:14
Chocby dlatego aby nie dopuscic do odzyskania sil przez postkomunistow. Powrot
Kwasniewskiego do polityki mimo ze tototo jest drobnym kretaczem i oszustem
nalezy potraktowac powaznie. Jezeli prawica nie zjednoczy sie znowu odrodza
sie upiory postkomunizmu.
Obserwuj wątek
    • niepismienny_niepoczytalny Re: Musi powstac POPiS 23.03.07, 22:16
      tu jest pole do popisu dla PO, eliminowali Cimoszewicza moze i z Kwasniewskim
      sobie poradza?
      • ossey Re: Sami moga nie dac rady 23.03.07, 22:18
        potrzebny jest potezny sojusznik.
        • alistair-p Re: Sami moga nie dac rady 23.03.07, 22:20
          Dla PiS najlepszy jest ojdyr toruński,tak ładnie witano jego słuchaczy i
          telewidzów na plenum KC PiS.
    • l.o.r.t.e.a Zawsze tak pisałem na forum. Mimo wielu bitew 23.03.07, 22:17
      i urazów, to nadal najlogiczniejsza koalicja na polskiej scenie politycznej.
    • alistair-p Re: Musi powstac POPiS 23.03.07, 22:18
      Nie ma już na kogo zwalać swoich "sukcesów"?I od kiedy to PiS jest partią prawicową?
    • woda.woda Zjednoczona prawica? To oksymoron. 23.03.07, 22:19
    • leasem W życiu - PO straci połowe elektoratu jak sie 23.03.07, 22:35
      zwącha z Kaczyńskimi.

      Lewica zawstydzona (upokorzona ?) jest słaba i potulna. Musi sie zachowywać
      poprawnie. PiS już jest arogancki i zaborczy. Bez przeciwwagi stałby się
      niebezpieczny dla demokracji w Polsce.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka