witek.bis
12.04.07, 08:44
Kiedy podpisywał ustawę lustracyjną zapowiedział, że zaraz ją "poprawi". No i
poprawił. Poprawił ją tak, że teraz to już koniecznie trzeba ją poprawić.
Później poprawił trochę raport w sprawie WSI i zrobił to w taki sposób, że
jego poprawkami być może zajmie się kiedyś Trybunał Stanu. Ostatnio wziął się
za poprawianie projektu nowelizacji konstytucji. Kiedy eksperci zobaczyli jego
poprawkę, mowę im odebrało. I trudno się dziwić, bo poprawka rzeczywiście musi
robić duże wrażenie, skoro nawet poseł Dariusz Kłeczek (PiS) mówi o niej, że
"została napisana bardzo niefortunnie".
www.zw.com.pl/zw2/index.jsp?place=Lead04&news_cat_id=16&news_id=154837&layout=1&forum_id=30841&page=text