Dodaj do ulubionych

Profesor Poprawka

12.04.07, 08:44
Kiedy podpisywał ustawę lustracyjną zapowiedział, że zaraz ją "poprawi". No i
poprawił. Poprawił ją tak, że teraz to już koniecznie trzeba ją poprawić.
Później poprawił trochę raport w sprawie WSI i zrobił to w taki sposób, że
jego poprawkami być może zajmie się kiedyś Trybunał Stanu. Ostatnio wziął się
za poprawianie projektu nowelizacji konstytucji. Kiedy eksperci zobaczyli jego
poprawkę, mowę im odebrało. I trudno się dziwić, bo poprawka rzeczywiście musi
robić duże wrażenie, skoro nawet poseł Dariusz Kłeczek (PiS) mówi o niej, że
"została napisana bardzo niefortunnie".

www.zw.com.pl/zw2/index.jsp?place=Lead04&news_cat_id=16&news_id=154837&layout=1&forum_id=30841&page=text
Obserwuj wątek
    • bebe3 Re: Profesor Poprawka 12.04.07, 08:50
      Dlaczego piszesz profesor? Ten pan ma tytuł jedynie doktora i to jak widać
      wątpliwej jakości
      • witek.bis Re: Profesor Poprawka 12.04.07, 08:54
        :)
        Tak dla jaj sobie piszę. A gwoli ścisłości, to ten pan jest dr hab. Perelowski,
        od socjalistycznego prawa pracy, ale jednak. ;-)
        • bebe3 Re: Profesor Poprawka 12.04.07, 08:55
          Obecnie matury by nie zdał nie znając żadnego języka, bo i polski jest wątpliwy:)
          • witek.bis Re: Profesor Poprawka 12.04.07, 08:58
            Toteż wiele ma PRL-owi do zawdzięczenia. Zdaje się, że nawet jego brat przyznał,
            że socjalizm był ustrojem dla hołoty. ;-)
          • man_sapiens Re: Profesor Poprawka 17.04.07, 15:29
            > Obecnie matury by nie zdał nie znając żadnego języka, bo i polski jest wątpliwy
            Do PRL-owskiego doktoratu też trzeba było znać język inny niż polski i rosyjski :)
      • leasem Czy jest tytuł "felczer prawa" 12.04.07, 08:56
        do Kaczyńskiego pasowałoby jak ulał :)
        • witek.bis Re: Czy jest tytuł "felczer prawa" 12.04.07, 08:59
          :))
          Do niego najbardziej pasowałby "felczer nienadzwyczajny".
          • taziuta Re: Czy jest tytuł "felczer prawa" 12.04.07, 09:32
            witek.bis napisał:

            > :))
            > Do niego najbardziej pasowałby "felczer nienadzwyczajny".

            Felczer musi coś umieć, prezydent, jak widać, nie... :-(
    • ayran to jest bardzo dobra poprawka 12.04.07, 09:01
      Jej jedyną wadą jest sposób, w jaki została napisana. Bardzo niefortunnie.
      • witek.bis Re: to jest bardzo dobra poprawka 12.04.07, 09:02
        :)
        To jak on ją napisał? Od prawej do lewej?
    • wujaszek_joe odpieprzcie się od konstytucji 12.04.07, 09:02
      bydło wam pasać, a nie prawo stanowić
    • kotek.filemon Re: Profesor Poprawka 12.04.07, 09:35
      Mnie najbardziej podobała się wersja z "dziećmi poczętymi przez wysiłki władz
      publicznych". Czy ta wersja (samego Prezesa, zdaje się) będzie jedną z tych
      głosowanych?
      • witek.bis Re: Profesor Poprawka 12.04.07, 09:39
        :)
        Tego nie wiem, bo w natłoku poprawek i poprawek do poprawek już się trochę
        pogubiłem. Ale jedno nie ulega wątpliwości. Nad cytowaną przez Ciebie poprawką
        unosi się duch Łyżwińskiego ;-)
        • kotek.filemon Re: Profesor Poprawka 12.04.07, 09:42
          Znalazłem ślad wielkiej myśli Prezesa, jednak dobrze pamiętałem:

          www.prolife.com.pl/serwis/strony/strony%20offline/Nasz%20Dziennik_10_01_07_08.htm

          Premier Jarosław Kaczyński wystąpił wczoraj z niespodziewaną propozycją. Zakłada
          ona wprowadzenie do art. 38 Konstytucji zapisu: "Rzeczpospolita Polska chroni
          życie dzieci poczętych przez ustawodawstwo i wszechstronne wysiłki władz
          publicznych".
          • wujaszek_joe Re: Profesor Poprawka 12.04.07, 09:45
            władze publiczne mają pełne ręce (i nie tylko) roboty....
            "dr inż. Antoni Zięba, prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka."
            ten inżynier to z jakiejś genetyki?
            • kotek.filemon Re: Profesor Poprawka 12.04.07, 09:47
              wujaszek_joe napisał:

              > władze publiczne mają pełne ręce (i nie tylko) roboty....
              > "dr inż. Antoni Zięba, prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka
              > ."
              > ten inżynier to z jakiejś genetyki?

              Może inżynier nasiennictwa?
          • witek.bis Re: Profesor Poprawka 12.04.07, 09:46
            :)
            To rzeczywiście w jego stylu. Przypomina mi tamto słynne "wojewoda jechał
            wypiwszy jedno piwo rowerem". Podjrzewam nawet, ze prezes był również autorem
            tej starej instrukcji dla kuracjuszy, w której można było wyczytać "wodę należy
            pić przechadzając się powoli przez słomkę".
            • kotek.filemon Re: Profesor Poprawka 12.04.07, 10:03
              "Poczęcie przez ustawodawstwo" to ani chybi będzie Niepokalane Poczęcie...
      • p.smerf Re: Profesor Poprawka 12.04.07, 10:01
        To są wszystko "manipulacje członka pod płaszczykiem ..." i to nie jakiegoś
        zwykłego członka, tylko "członka z ramienia ..."
      • www.nasznocnik.pl Re: "poczętymi przez wysiłki władz publicznych" 12.04.07, 18:30
        Jak widać - władze nie ustają w wysiłkach (publicznie, rzecz jasna ;)
    • sanitarny Jurek czy Marek a moze Flip i Flap 12.04.07, 11:28
      www.youtube.com/watch?v=8IfnLoVzV5E
    • witek.bis Re: Profesor Poprawka 13.04.07, 09:43
      Podobno 40 posłów PiS-u ma juz dość radosnej twórczości Profesora
      Poprawkiewicza. A tymczasem braciszek I Niezguły IV RP zaparł się i stwierdził,
      że czego jak czego, ale spłodzonej przez brata poprawki nie usunie. W końcu to
      jakby bratanica.
      • witek.bis Re: Profesor Poprawka 13.04.07, 10:35
        Ło matko! Właśnie usłyszałem, że tych krnąbrnych posłów jest już 60-ciu. I
        dopisuja się następni.
        • www.nasznocnik.pl I po ptokach... (a... 13.04.07, 17:11
          ...zemsta Prezesa będzie straszna ;-)
    • mmikki Re: Profesor Poprawka 15.04.07, 12:08
      u profesora poprawki panika
      biorą w łeb plany, że ślub córci (przedtem chrzciny wnuka) urządzi w Juracie na
      koszt podatników

      może sie nie udać wpisać tego w koszta reprezentacji, a tak ładnie udawało się
      wpisać przez ostatnie 5 lat... a to w budżet Warszawy wrzucić partyjne i
      prywatne wydatki, a to w budżet państwa...
    • mmikki Re: Profesor Poprawka 17.04.07, 13:42
      Profesor Poprawka zapadł się pod ziemię
      ani słowem nie skomentował faktu, że koalicja odrzuciła jego światłe poprawki
      oraz że okazały sie one bublem prawnym

      no bo czy coś sie stało?
      • kacza.republika.bananowa on jest wyjechany, zdaje się Gruzja 17.04.07, 13:50

        • karbat Re: Profesor Poprawka 17.04.07, 13:54
          macie na mysli tego samego pajaca co i ja
      • www.nasznocnik.pl Re: Profesor Poprawka zapadł się pod ziemię 18.04.07, 22:13
        Odnalazł się - szczęśliwie - w Cardiff ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka