Dodaj do ulubionych

Mularczyk to młotek

11.05.07, 11:44
w ręku dwóch młotkowych małego wzrostu - powiedział Niesiołowski. Normalnie
zaczynam uwielbiać tego profesora od insektów. Zna się na tym.

Każdy, kto mieszkał w akademiku pamięta - jak się zapaliło światło, to wielki
ruch był na scianach. Wypełzały znowu w ciemności.
Obserwuj wątek
    • weissensee Re: Mularczyk to młotek 11.05.07, 12:16
      Od kiedy to glizdy łażą po scianach? Glizdy ryją w błocie i żywią się padliną.
    • mike.recz Re: Mularczyk to młotek 11.05.07, 12:20
      Wysoki sądzie,ja tępy młotek wykonywałem tylko polecenia młotkowych
      małego wzrostu;)
    • krystian10 Re: Mularczyk to młotek 11.05.07, 12:27
      To bardzo delikatnie powiedziane :)))))
      • zablokowany1 Mularczyk to młotek ? Nie obrażać młotków 11.05.07, 13:20
        Młotek to bardzo użyteczne narzędzie i wiele razy potrafi pomóc. Mularczyk jako
        darmozjad i nieuk nie zasługuje na takie porównanie.
        • zoro333 Re: Mularczyk to młotek ? Nie obrażać młotków 11.05.07, 13:27
          Fakt, trudno Mularczyka przyrównać do czegośc szkaradnego. Zawsze może sie być,
          ze to jest lepsze od tego posła.
    • hummer Pod Radę Adwokacką 11.05.07, 13:30
      Rada adwokacka zbada postępowanie posła, adwokata Arkadiusza Mularczyka przed Trybunałem Konstytucyjnym. Jeśli okaże się, że poseł, który jest również adwokatem złamał zasady zawodowe może go spotkać kara dyscyplinarna.
      serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,4123877.html
      Tak sobie zmarnować życie. Biedny człowiek.
    • adalberto3 Jezeli Kalisz jest kowadlem, to jest w co walic ! 11.05.07, 13:30
      • adalberto3 Re: Jezeli Kalisz jest kowadlem, to jest w co ... 11.05.07, 13:31
        .. walic. W takiego to trudno nie trafic.
        • krystian10 Re: Jezeli Kalisz jest kowadlem, to jest w co ... 11.05.07, 13:34
          Kalisz może schudnąć, a Mularczyk już nie zmądrzeje :)
    • haen1950 Jest trzeci młotkowy 11.05.07, 13:42
      Tym razem pokaźnego wzrostu. Przyznaje się do trzymania za rękojeść.
      • krystian10 Re: Jest trzeci młotkowy 11.05.07, 13:44
        Może niech się chwyci za członka i dalej bajki dla dzieci pisze, bo bajke którą
        opowiada to wstyd słuchać :)
    • mereszka4 Re: Mularczyk to młotek 11.05.07, 13:47
      images21.fotosik.pl/275/74828b4ec95d407a.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka