Dodaj do ulubionych

Kiszczak jednak przyznał,że lista 100 superagentów

16.05.07, 11:55
istniała, a Kozłowski dalej w zaperte.
www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=44149
Teraz rodzi się pytanie, kto tymi agentami dysponuje? Putina? Michnik? czy
jakaś inna psiajucha?
Obserwuj wątek
    • peer2 Re: Kiszczak jednak przyznał,że lista 100 superag 16.05.07, 11:58
      Kłopoty ze zrozumieniem tekstu?
      "Generał Kiszczak potwierdził, że tzw. niezarejestrowani agenci rzeczywiście
      istnieli. Nie miał jednak ich listy."
      • nowytor6 pierdu, pierdu, Kiszczak to była sprzątaczka w tym 16.05.07, 12:00
        biznesie
        • peer2 Re: pierdu, pierdu, Kiszczak to była sprzątaczka 16.05.07, 12:05
          No, ale nie przyznał, że ta lista istniała.
          Czyli w swoim pierwszym wpisie rozminąłeś się z prawdą.....
          • nowytor7 przypomnijmy definicję "lista" - wg PWN 16.05.07, 12:19
            "lista «spis ludzi, rzeczy lub spraw sporządzony według pewnej zasady; też:
            karta, księga zawierająca taki spis»"

            Czy ty se jaja tutaj urządzasz?
            • peer2 Re: przypomnijmy definicję "lista" - wg PWN 16.05.07, 12:23
              Ponownie przypominam fragment artykułu, który sam wskazałeś:
              "Generał Kiszczak potwierdził, że tzw. niezarejestrowani agenci rzeczywiście
              istnieli. Nie miał jednak ich listy."
              Naprawdę nie potrafisz tego zrozumieć?
              • prawie_magister Re: przypomnijmy definicję "lista" - wg PWN 16.05.07, 13:28
                peer2 napisał:
                > Ponownie przypominam fragment artykułu, który sam wskazałeś:
                > "Generał Kiszczak potwierdził, że tzw. niezarejestrowani agenci rzeczywiście
                > istnieli. Nie miał jednak ich listy."
                > Naprawdę nie potrafisz tego zrozumieć?
                =========
                a ty nie rozumiesz że czerwone zawsze łze, jak to czerwone?
    • adalberto3 Emeryt Kiszczak przypomina o swoim istnieniu ! 16.05.07, 12:29
      Straszy chlopaczkow, ktorzy tez chcieli sobie porzadzic. Zapewne istnieli
      agenci wspolpracujacy z SB i jednoczesnie z KGB lub wywiadem niemieckim.
      Mozna miec tylko nadzieje, ze polski kontrwywiad jest obecnie skuteczny i
      chroni przed wyciekaniem informacji z urzedow panstwowych.
      Doswiadczenia wskazuja (Kwas i jego interesy prywatyzacyjne), ze nie zawsze
      bylo idealnie.
    • snajper55 Kłamiesz. Nic takiego nie przyznał. 16.05.07, 12:31
      "Generał Kiszczak potwierdził, że tzw. niezarejestrowani agenci rzeczywiście
      istnieli. Nie miał jednak ich listy. "

      Nie miał ich listy. Czytać nie umiesz ?

      S.
    • nabucco1954 jak zwykle łżesz mopowy, 16.05.07, 12:37
      pomywaczu sraczy z Centralnego.
    • jola_iza Re: Ty przestań słuchać głupot Jarka 16.05.07, 12:39
      Agenci niezarejestrowani owszem istnieli, znał ich tylko oficer prowadzący i nikt więcej, nawet Kiszczak. To właśnie ich donosy były wsadzane w usta nieświadomych TW.
      • nowytor7 "nawet Kiszczak ich nie znał" - Jolu kocham cię 16.05.07, 12:52
        jesteś brakującym ogniwem w mojej teorii dlaczego upadła komuna
        • nabucco1954 ty, nowy mopowy jesteś.... 16.05.07, 13:36
          bez wątpienia brakującym ogniwem w teorii Darwina :)
      • p.smerf Re: Ty przestań słuchać głupot Jarka 16.05.07, 13:15
        Jak zresztą we wszystkich szanujących się wywiadach. Co lepsi oficerowie mają
        agentów o których nawet ich bezpośrednie kierownictwo nie wie. A już pomysł aby
        ich ktoś wciągał na jakąś listę, to paranoja. Nie po to się kogoś specjalnie
        chroni, aby go umieszczać na liście!
        • nowytor7 smerfie 16.05.07, 13:31
          z jolą doskonale wypełniacie lukę o której wcześniej wspomniałem.
          Smerfie, stary jesteś, przynajmniej się nie ośmieszaj.
          • p.smerf Re: smerfie 16.05.07, 13:34
            Skoro tak mówisz Ty, stary doświadczony as wywiadu, to Ci wierzę.
            • nabucco1954 Re: smerfie 16.05.07, 13:40
              nowy-mopowy jest zajebiście doświadczony. W stanie wojennym był w LWP i
              usiłował prostować kręgosłupy moralne swoich przełożonych-komuchów, dlatego nie
              dostał awansu na starszego szeregowego. I teraz mści się na komunie. Taki jest,
              a co!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka