nowytor7 16.05.07, 11:55 istniała, a Kozłowski dalej w zaperte. www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=44149 Teraz rodzi się pytanie, kto tymi agentami dysponuje? Putina? Michnik? czy jakaś inna psiajucha? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
peer2 Re: Kiszczak jednak przyznał,że lista 100 superag 16.05.07, 11:58 Kłopoty ze zrozumieniem tekstu? "Generał Kiszczak potwierdził, że tzw. niezarejestrowani agenci rzeczywiście istnieli. Nie miał jednak ich listy." Odpowiedz Link Zgłoś
nowytor6 pierdu, pierdu, Kiszczak to była sprzątaczka w tym 16.05.07, 12:00 biznesie Odpowiedz Link Zgłoś
peer2 Re: pierdu, pierdu, Kiszczak to była sprzątaczka 16.05.07, 12:05 No, ale nie przyznał, że ta lista istniała. Czyli w swoim pierwszym wpisie rozminąłeś się z prawdą..... Odpowiedz Link Zgłoś
nowytor7 przypomnijmy definicję "lista" - wg PWN 16.05.07, 12:19 "lista «spis ludzi, rzeczy lub spraw sporządzony według pewnej zasady; też: karta, księga zawierająca taki spis»" Czy ty se jaja tutaj urządzasz? Odpowiedz Link Zgłoś
peer2 Re: przypomnijmy definicję "lista" - wg PWN 16.05.07, 12:23 Ponownie przypominam fragment artykułu, który sam wskazałeś: "Generał Kiszczak potwierdził, że tzw. niezarejestrowani agenci rzeczywiście istnieli. Nie miał jednak ich listy." Naprawdę nie potrafisz tego zrozumieć? Odpowiedz Link Zgłoś
prawie_magister Re: przypomnijmy definicję "lista" - wg PWN 16.05.07, 13:28 peer2 napisał: > Ponownie przypominam fragment artykułu, który sam wskazałeś: > "Generał Kiszczak potwierdził, że tzw. niezarejestrowani agenci rzeczywiście > istnieli. Nie miał jednak ich listy." > Naprawdę nie potrafisz tego zrozumieć? ========= a ty nie rozumiesz że czerwone zawsze łze, jak to czerwone? Odpowiedz Link Zgłoś
adalberto3 Emeryt Kiszczak przypomina o swoim istnieniu ! 16.05.07, 12:29 Straszy chlopaczkow, ktorzy tez chcieli sobie porzadzic. Zapewne istnieli agenci wspolpracujacy z SB i jednoczesnie z KGB lub wywiadem niemieckim. Mozna miec tylko nadzieje, ze polski kontrwywiad jest obecnie skuteczny i chroni przed wyciekaniem informacji z urzedow panstwowych. Doswiadczenia wskazuja (Kwas i jego interesy prywatyzacyjne), ze nie zawsze bylo idealnie. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Kłamiesz. Nic takiego nie przyznał. 16.05.07, 12:31 "Generał Kiszczak potwierdził, że tzw. niezarejestrowani agenci rzeczywiście istnieli. Nie miał jednak ich listy. " Nie miał ich listy. Czytać nie umiesz ? S. Odpowiedz Link Zgłoś
nabucco1954 jak zwykle łżesz mopowy, 16.05.07, 12:37 pomywaczu sraczy z Centralnego. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_iza Re: Ty przestań słuchać głupot Jarka 16.05.07, 12:39 Agenci niezarejestrowani owszem istnieli, znał ich tylko oficer prowadzący i nikt więcej, nawet Kiszczak. To właśnie ich donosy były wsadzane w usta nieświadomych TW. Odpowiedz Link Zgłoś
nowytor7 "nawet Kiszczak ich nie znał" - Jolu kocham cię 16.05.07, 12:52 jesteś brakującym ogniwem w mojej teorii dlaczego upadła komuna Odpowiedz Link Zgłoś
nabucco1954 ty, nowy mopowy jesteś.... 16.05.07, 13:36 bez wątpienia brakującym ogniwem w teorii Darwina :) Odpowiedz Link Zgłoś
p.smerf Re: Ty przestań słuchać głupot Jarka 16.05.07, 13:15 Jak zresztą we wszystkich szanujących się wywiadach. Co lepsi oficerowie mają agentów o których nawet ich bezpośrednie kierownictwo nie wie. A już pomysł aby ich ktoś wciągał na jakąś listę, to paranoja. Nie po to się kogoś specjalnie chroni, aby go umieszczać na liście! Odpowiedz Link Zgłoś
nowytor7 smerfie 16.05.07, 13:31 z jolą doskonale wypełniacie lukę o której wcześniej wspomniałem. Smerfie, stary jesteś, przynajmniej się nie ośmieszaj. Odpowiedz Link Zgłoś
p.smerf Re: smerfie 16.05.07, 13:34 Skoro tak mówisz Ty, stary doświadczony as wywiadu, to Ci wierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
nabucco1954 Re: smerfie 16.05.07, 13:40 nowy-mopowy jest zajebiście doświadczony. W stanie wojennym był w LWP i usiłował prostować kręgosłupy moralne swoich przełożonych-komuchów, dlatego nie dostał awansu na starszego szeregowego. I teraz mści się na komunie. Taki jest, a co! Odpowiedz Link Zgłoś